dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 655 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 655 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

900 000 zł138 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Jeśli marzysz o eleganckim domu w pięknym miejscu, to ta oferta jest dla Ciebie. Oferta dotyczy domu położonego na działce 1001m2 , w Aleksandrowie Łódzkim na osiedlu Rafałki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowa

Łódź,łódzkie

1 229 000 zł134 m² 9 199,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i stylowego apartamentu o powierzchni 133,60 m 2 położonego na ostatnim, ósmym piętrze ogrodzonego apartamentowca zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

649 000 zł41 m² 15 829,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowoczesny apartament w standardzie premium, w pełni wykończony pod klucz i gotowy do zamieszkania od zaraz. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Polna

Brzeziny,łódzkie

699 000 zł4 660 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki w Brzezinach o łącznej powierzchni 4660 m Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji - blisko centrum Brzezin, w otoczeniu pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

439 000 zł79 m² 5 533,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 79,34m2, położone w budynku, który przeszedł generalny remont części wspólnych, zarówno elewacji zewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Boginia

Boginia,łódzkie

200 000 zł14 300 m² 13,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjny kawałek lasu - Twoja prywatna oaza natury! Na sprzedaż wyjątkowy las o powierzchni 14 300 m , położony w sercu Łódzkich Wzniesień - w miejscu, gdzie cisza, świeże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

399 990 zł50 m² 8 067,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Parter, ale wcale nie taki patrz-mi-przez-okno. Balkon wychodzi na drzewa, więc możesz pić kawę, czytać książkę albo po prostu patrzeć w niebo, a nikt nawet nie pomyśli, żeby zaglądać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m , położone na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku w Łodzi. Spółdzielcze własnościowe brak przeciwskazań do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Łódź,łódzkie

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w sercu Bałut - idealna przestrzeń dla rodziny, która ceni wygodę i spokój! Szukasz miejsca, które od pierwszej chwili daje poczucie bezpieczeństwa i domowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Konopna

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

188 254 zł944 m² 199,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchniach 944 m , położonej w jednej z najbardziej poszukiwanych części Aleksandrowa Łódzkiego. To oferta dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witkacego

Zgierz,łódzkie

379 000 zł60 m² 6 286,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Prowizja od Kupującego przy tej ofercie 2000 zł. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pabianice

Pabianice,łódzkie

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż energooszczędnego domu położonego niedaleko Pabianic o powierzchni zabudowy 104m2. Powierzchnia użytkowa 85m2. Dom składa się z 3 ustawnych sypialni, ładnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Franciszkańska

Łódź,łódzkie

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:461 m²

Oferta na wyłączność - bez prowizji od kupującego! Wyjątkowa okazja! Działka z ogromnym potencjałem w sercu Bałut - narożna lokalizacja przy Franciszkańskiej i Inflanckiej! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rawiczów

Rawiczów,łódzkie

990 000 zł182 m² 5 441,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 200 m²

Jeśli szukasz domu z dala od zgiełku miejskiego, w cichej okolicy, blisko lasu - ta nieruchomość jest dla Ciebie. Sąsiedztwo Puszczy Bolimowskiej daje duże możliwości dla osób aktywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Łódź,łódzkie

299 000 zł51 m² 5 812,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem i komórką oraz możliwością łatwej adaptacji na 3-pokojowe z aneksem kuchennym. Przedstawiamy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wronowice

Wronowice,łódzkie

1 680 000 zł48 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż 48 000 m2 składających się z 4 dobrze nasłonecznionych działek rolno-budowlanych. Działki położone są w spokojnej okolicy Wronowic z dala od zgiełku miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Witosa

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

545 000 zł5 450 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana na obrzeżach Aleksandrowa Łódzkiego - idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Marzysz o spokojnym miejscu do życia, z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łódź

Łódź,łódzkie

193 620 zł1 383 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana - 1383 m - media W drodze - warunki zabudowy - mileszki Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1383 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

218 000 zł29 m² 7 627,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

To nie jest zwykłe mieszkanie. To zaczarowana szkatułka. Ma 28,58 metra kwadratowego, ale w środku mieści się cały świat. Zaczyna się od przedpokoju. Tam czekają lustra nie takie zwyczajne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łask

Łask,łódzkie

2 990 000 zł370 m² 8 081,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest wybudowana w 2024 roku dwukondygnacyjna Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w pełni wyposażona wraz z serwisem samochodowym dwustanowiskowym, biurami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

280 000 zł54 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie! Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na 1. piętrze kamienicy przy ul. Warszawskiej 101.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrowsko

Ostrowsko,łódzkie

565 000 zł100 m² 5 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 581 m²

Dom wolnostojący z dużą działką i lasem Ostrowsko, 3 min od Uniejowa Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w malowniczej, spokojnej miejscowości Ostrowsko, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Zgierz,łódzkie

250 000 zł1 058 m² 236,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! Działka z wydanymi warunkami zabudowy w rewelacyjnym miejscu, w samym sercu Lasu Chełmskiego. Położenie działki w sercu kompleksu leśnego, gdzie dominuje śpiew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

1 295 000 zł159 m² 8 148,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zakupu tej wyjątkowej nieruchomości, która z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających pasjonatów łódzkich kamienic. [Krótko i na temat] -niemal 160m2 na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

252 000 zł38 m² 6 631,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 w Zduńskiej Woli. Usytuowane na II piętrze w bloku, o dobrym rozkładzie. Mieszkanie ustawne. Oddzielna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łask

Łask,łódzkie

280 000 zł2 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka : - powierzchnia 2006m2 ( składa się z dwóch działek po około 1000m2 ) - do Łasku zaledwie 7km a do Łodzi 20km - wydane warunki zabudowy - media : woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Piłsudskiego

Pabianice,łódzkie

799 000 zł444 m² 2 593,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:693 m²

Oferujemy na sprzedaż obiekt biurowo- magazynowy o powierzchni 443,5 m2, znajdujący się na terenie kompleksu produkcyjno- usługowego przy ulicy Piłsudskiego w Pabianicach. Prezentowany obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pabianice

Pabianice,łódzkie

630 000 zł104 m² 6 057,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta dotyczy sprzedaży nowego, energooszczędnego domu o powierzchni użytkowej 72m2. Dom składa się z dużego salonu (27m2), 2 sypialni (14m2 i 9m2), kuchni otwartej na salon, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowomiejska

Łódź,łódzkie

260 000 zł40 m² 6 422,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

W strefie Manufaktury - Placu Wolności - Parku Staromiejskigo - - Duża kawalerka w odrestaurowanej kamienicy , 3 piętro. Możliwość zrobienia salonu z aneksem kuchennym i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prometeusza

Grotniki,łódzkie

506 999 zł65 m² 7 799,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 66 m , z balkonem, położone na 1. piętrze kameralnego, 2-piętrowego budynku. Inwestycja w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Uniejów,łódzkie

920 000 zł115 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

[Opis lokalizacji] Uniejów jest uzdrowiskiem termalnym - pierwszym miastem w Polsce, które uzyskało status uzdrowiska dzięki wodom geotermalnym. Regularne korzystanie z basenów termalnych czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

335 000 zł37 m² 9 118,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentuję 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36.74 m , położone na 1. piętrze 4 piętrowego bloku z 1971 roku, zlokalizowanego w zielonej i spokojnej części łódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kopernika

Zgierz,łódzkie

210 000 zł463 m² 453,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działka budowlana w doskonałej lokalizacji-centrum Zgierza, ul. Kopernika 4. Oferuję na sprzedaż niedużą działkę o powierzchni 463m2. Grunt sklasyfikowany jako teren budowlany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Żołędziowa

Głowno,łódzkie

224 870 zł1 130 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana Głowno - Zabrzeźnia | 1130 m | Blisko lasu i pkp | Media | mpzp Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o 1130 m w zachodniej części Głowna - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

581 000 zł97 m² 5 989,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Polecam inwestycyjną ofertę sprzedaży nieruchomości. Mieszkanie znajduje się w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Kilińskiego, co gwarantuje dogodny dostęp do wielu udogodnień oraz komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołębia

Łódź,łódzkie

260 000 zł41 m² 6 383,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,73 m , zlokalizowane przy ul. Gołębiej 6 w Łodzi (dzielnica Widzew, pogranicze ze Śródmieściem). Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

464 025 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 40,35 metrowe mieszkanie w Łodzi. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem lokal znajduje się w świetnie skomunikowanej części Widzewa, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lutomiersk

Lutomiersk,łódzkie

625 000 zł104 m² 6 009,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż energooszczędnego domu położonego w okolicy Lutomierska w pięknej i bardzo zielonej okolicy ze świetnym dojazdem do Łodzi, konstantynowa Łódzkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Gucin

Gucin,łódzkie

5 000 000 zł50 817 m² 98,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo duża działka składająca się z 4 działek geodezyjnych o łącznej powierzchni 50 817m2. Szerokość nieruchomości to 100m2, długość ok. 508m2. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Klonowa

Łódź,łódzkie

215 000 zł23 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 23 m2. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku (bez windy). Nieruchomość składa się z: - doświetlonego pokoju - Małej kuchni - Łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Borowa

Borowa,łódzkie

347 400 zł1 544 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dwie urokliwe działki w Borowej - Twoje miejsce na ziemi ? Jeśli marzysz o kawałku spokoju wśród zieleni, gdzie poranki pachną lasem, a wieczorem słychać tylko śpiew ptaków - te.