dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 652 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 652 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łączna

Łódź,łódzkie

344 900 zł44 m² 7 838,64 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje | 44 m | 11 piętro | widok na panoramę Łodzi | ul. Łączna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Poświętne,łódzkie

170 000 zł1 863 m² 91,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana - Poświętne, 1863 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1863 m , zlokalizowana w miejscowości Poświętne, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witczak tel. 576* 530* 843 Chcesz mieć działkę kilka kilometrów od Pabianic, gdzie naturę i wypoczynek masz w zasadzie bez granic - to ta alternatywa jest dla Ciebie. Działki położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaosie

Zaosie,łódzkie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 607 m²

Tylko u nas! Osada- dom wolnostojący w spokojnej okolicy Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Łódź,łódzkie

425 000 zł43 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Łódzka giełda nieruchomości .Do Sprzedania po generalnym remoncie rozkładowe mieszkanie -2 pokojowe 43m2+ balkon i piwnica o powierzchni 5m2 na 9 piętrze przy ulicy Bratysławskiej. Winda od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Łódź,łódzkie

310 000 zł44 m² 7 061,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku w świetnej lokalizacji - ul. Bracka. Atuty lokalizacji: sąsiedztwo Akademii Sztuk Pięknych oraz łatwy dojazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

434 992 zł60 m² 7 218,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum, które daje dostęp do miasta, ale jednocześnie pozwala odpocząć od jego tempa? M42 w Zielona Residence to 3-pokojowe mieszkanie na II piętrze, z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Janinów

Janinów,łódzkie

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży działki rolnej, zabudowanej domkiem letniskowym całorocznym. Działka o pow. 3001 m , ma wydane aktualne warunki zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antracytowa

Bełchatów,łódzkie

499 000 zł88 m² 5 670 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością oferuję państwu piękne przestronne mieszkanie czteropokojowe usytuowane na III piętrze bloku w okolicy ulicy Antracytowej w Bełchatowie. Mieszkanie jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

270 600 zł1 353 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witczak tel. 576 *530 *843 Chcesz mieć działkę kilka kilometrów od Pabianic, gdzie naturę i wypoczynek masz w zasadzie bez granic - to ta alternatywa jest dla Ciebie. Działki położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrówek

Ostrówek,łódzkie

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:366 m²

Luksus expert przedstawia dom, gotowy do zamieszkania od zaraz, położony we wsi Ostrówek, gmina Galewice w powiecie wieruszowskim, posadowiony na działce 366 m2. Ta oferta jest skierowana właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

535 500 zł86 m² 6 239,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy ul. Kopernika, w rewitalizowanej części Starego Polesia, jednej z najbardziej klimatycznych i wygodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granitowa

Łódź,łódzkie

398 164 zł47 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które naprawdę ułatwia codzienne życie, a nie tylko dobrze wygląda na rzucie? M4 w Nowej Granitowej to 47,12 m zaprojektowane z myślą o wygodzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

318 000 zł63 m² 5 047,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Łodzi, ul. Gdańska położone w kamienicy w tzw. przyziemiu. Idealnie nadaje się rownież na lokal użytkowy. Super lokalizacja. Powierzchnia mieszkania to 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pabianice

Pabianice,łódzkie

1 250 000 zł168 m² 7 440,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta dotyczy sprzedaży nowego domu dla rodziny. Dom sześciopokojowy , piętrowy, na ładnej działce. Budowa już rozpoczęta , obecnie - prawie ukończony. Stan deweloperski będzie obejmował : na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

700 150 zł74 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja w stylu klasycznej elegancji Gotowe mieszkania Budynek wyróżnia się białą elewacją oraz dopracowanymi detalami architektonicznymi, które nawiązują do historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

568 000 zł71 m² 8 040 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 70,65m2. Znajduje się na ostatnim piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łódź,łódzkie

529 000 zł68 m² 7 756,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Bardzo fajne, trzypokojowe mieszkanie mieszczące się w wieżowcu na 6 piętrze. Nieruchomość o powierzchni 68,2 m2 składa się z ustawnego salonu (20 m2), dwóch oddzielnych pokoi (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Ekonomiczna

Łódź,łódzkie

5 950 000 zł9 667 m² 615,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Strategiczny kampus przemysłowo-logistyczny - łódź, dzielnica górna Wyjątkowa oferta na rynku komercyjnym w Łodzi: kompleks gruntowo-budynkowy o łącznej powierzchni blisko 1 hektara,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sympatyczna

Łódź,łódzkie

430 000 zł53 m² 8 117,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień otwarty w najbliższy czwartek tj. 14.05 godz: 15:00-18:00 Serdecznie zapraszam! Proszę o telefon w celu umówienia się na konkretną godzinę- tak by każdy miał czas dla siebie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

475 000 zł81 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pięknej kamienicy w centrum Łodzi Na sprzedaż mieszkanie do wykończenia o łącznej powierzchni użytkowej 80,75 m2, na którą składają się: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łódź,łódzkie

799 999 zł71 m² 11 267,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyobraź sobie całkowitą ucieczkę od codziennego chaosu. Twój poranek zaczyna się na prywatnej trawie. To nie jest po prostu kolejne nudne mieszkanie. To starannie zaprojektowana, dwustrefowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Łódź,łódzkie

339 000 zł31 m² 10 970,90 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż stylowa kawalerka w samym sercu Łodzi na osiedlu popularnie zwanym łódzkim Manhattanem, przy ul. Sienkiewicza. Lokal po generalnym remoncie wymienione wszystkie instalacje, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Łódź,łódzkie

329 000 zł37 m² 8 976,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania po remoncie, położonego w dzielnicy Górna - w spokojnej i zielonej okolicy. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

660 000 zł59 m² 11 232,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem, położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na łódzkim Polesiu (osiedle Złotno). Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie, idealne zarówno dla pary, singla, jak i pod inwestycję. Dwa pokoje na Teofilowie ul. Rojna 4 Lokal składa się z: * przedpokoju z dużą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kosowska

Moszczenica,łódzkie

137 000 zł1 305 m² 104,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***tylko W home park nieruchomości *** Do sprzedaży działka budowlana - wydane aktualne warunki zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z infrastrukturą. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Róż

Łódź,łódzkie

329 000 zł45 m² 7 305 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa atrakycjna cena! Zamieszkaj na zielonym Julianowie w mieszkaniu z własnym ogródkiem. Jedno z najbardziej cenionych osiedli w Łodzi. Przy parku Mickiewicza na Alei Róż wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 8. piętrze wieżowca na spokojnym osiedlu w dzielnicy Łódź Górna. Idealne zarówno dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Babickiego

Łódź,łódzkie

239 000 zł31 m² 7 709,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasna i pełna potencjału kawalerka o powierzchni 30,94 m2 Retkinia ul. Babickiego 12 tuż obok Kusocińskiego To mieszkanie daje ogromne możliwości aranżacyjne - idealne dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł123 m² 6 910,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Konstantynowie Łódzkim Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 6 nowo wybudowanych domów w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Mauryców,łódzkie

279 000 zł2 211 m² 126,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 211 m²

Na sprzedaż urokliwy dom drewniany położony w miejscowości Mauryców przy ul. Akacjowej 8/10, gmina Wodzierady. To idealna nieruchomość dla osób szukających ciszy, zieleni i odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowłódz

Inowłódz,łódzkie

1 500 000 zł330 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 377 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w malowniczej okolicy. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej 330 m2. Nieruchomość została wybudowana w 2018 roku. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łódź,łódzkie

1 350 000 zł381 m² 3 543 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 770 m²

Jeśli szukasz dużego domu z potencjałem dla rodziny bądź pod działalność gospodarczą - to ta alternatywa jest dla ciebie. Lokalizacja: łódź okolice ul. Ruchliwej (górna-Ruda). Dobra cena! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Łódź,łódzkie

299 000 zł37 m² 8 059,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w bloku w okolicy ul. Kadłubka. Nieruchomość o powierzchni 37,1 m2, z pokoju wejście do kuchni, drugi pokój oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

378 999 zł48 m² 7 863,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3 pokojowe, zadbane mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie ma 48,24m2 , znajduję się na 6 piętrze w bloku (10 pięter). Budynek jest ocieplony, zadbany, a w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Józefów

Józefów,łódzkie

180 000 zł9 357 m² 19,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowana w miejscowości Józefów gmina Bolimów. Powierzchnia - 9357 m2 - możliwość podziału działki wraz z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

2 150 000 zł244 m² 8 825,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 329 m²

Dom parterowy z bajkowym ogrodem na 5329 m Twoja prywatna oaza na prestiżowym Złotnie W dzisiejszych czasach, gdy przestrzeń w mieście staje się luksusem, a dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

310 000 zł43 m² 7 175,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie to prawdziwy "diament do oszlifowania". Ma wszystko, czego nie da się dokupić: genialną lokalizację, bezpieczeństwo i spokój, a całą resztę zaprojektujesz dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

1 150 000 zł240 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom, który daje więcej możliwości niż standardowa nieruchomość. Na sprzedaż wolnostojący budynek z 2015 roku o powierzchni ok. 180m , położony na działce 670 m . Już na pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Łódź,łódzkie

709 746 zł82 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Promocja! Tylko 8 990 zł/m2! Nie zwlekaj! Zadzwoń i umów się na prezentację aby zdążyć na promocyjną cenę! Jestem dostępna w godzinach 9:00-20:00! Bez prowizji! | Bez podatku pcc! | Zakup.

Szczegóły ogłoszenia