dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 648 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 648 ogłoszeń

99 000 zł1 271 m² 77,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Madajach Starych, gmina Dalików, powiat poddębicki Cena: 99 000 zł Powierzchnia: 1271m Opis działki: wymiary: szerokość od drogi 27 m , długość 41.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł57 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż - 57 m , świetna lokalizacja. Układ mieszkania: salon: ~15,5 m Pokój 1: ~9,6 m Pokój 2: ~10,5 m Kuchnia: ~6,2 m wc: ~1,28 m Przedpokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł120 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mały, ciepły dom 108 m | Pompa ciepła | Fotowoltaika | Rekuperacja | Działka 900 m | okolice Zduńskiej Woli. Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 108.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł7 330 m² 21,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja! działka Z wydanymi bezterminowo warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Działka idealna pod zabudowę domu lub na potrzeby prowadzenia działalności gospodarczej. Tarnowska Wola - urocza.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł65,97 m² 11 596,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas! Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie | 65,97 m | Taras | Klimatyzacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65,97 m , po generalnym remoncie , wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł51,77 m² 7 031,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie o powierzchni ok. 52 m , położone na 4. piętrze w niskim, kameralnym bloku przy ul. Poznańskiej w Łodzi. Lokal jest funkcjonalnie rozkładowy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł28 m² 7 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację lokali w Zgierzu- bardzo blisko Łodzi. Są to mieszkania bezczynszowe, wyodrębnione z dużego obiektu użytkowego. Obecnie znajduje się tam 6 mieszkań od 28 do 38 m/kw.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł156 m² 7 051,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w kamienicy przy ul. Żwirki 18 to nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym i szerokimi możliwościami wykorzystania. To oferta, która może zainteresować zarówno osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł142,20 m² 6 680,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 187 m²

0% prowizji | Pompa ciepła | Duża działka | Rekuperacja | Gotowy do wykończenia Na sprzedaż dwa nowoczesne domy jednorodzinne w stanie deweloperskim, położone w gminie Pabianice - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł95 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie na strychu kamienicy | 95 m | Loftowy styl | Po generalnym remoncie Na sprzedaż unikalne mieszkanie o rzeczywistym metrażu 95 m (67,82 m2 w kw), zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł42 m² 7 738,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż Lokal o powierzchni 41,5 m w doskonałej lokalizacji Narotowicza 39 idealny na działalność usługową Z przyjemnością prezentujemy lokal o powierzchni 41,5 m , po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2 286 m , położona w miejscowości Stanisławów Nowy, gm. Lutomiersk (działka nr 42/6). Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki rolnej w gm. Pątnów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę rolno-leśną o powierzchni 2,95ha w Załęczu Wielkim. Parametry działki: nr.

Szczegóły ogłoszenia

8 515 910 zł65 507 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu atrakcyjny grunt inwestycyjny położony przy zjeździe z trasy S8 węzeł Julianów o pow. 6,5507 ha. Możliwość dokupienia dodatkowych gruntów o pow. 9,73 ha. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł45,92 m² 8 275,26 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: monika Bistuła Tel.:   Opis lokalizacji: Mieszkanie położone jest w atrakcyjnej części Łodzi na Retkini, przy ul. Tomaszewicza. To jedna z bardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł64 m² 8 578,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Strykowie! Z radością przedstawiamy kameralny projekt obejmujący 14 nowoczesnych, trzypokojowych mieszkań, idealnych dla rodzin, par i wszystkich, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

85 480 zł2 137 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chojny, gmina Lututów Do sprzedaży działka rolna z możliwością zabudowy siedliskowej zlokalizowana w miejscowości Chojny, gmina Lututów, pow. wieruszowski. Wymiary działki 22 x 97 m.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł1 049 m² 416,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zabudowana Łódź Złotno (huta Jagodnica) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1049m , położona przy ul. Muszkieterów 5 w zielonej i spokojnej części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł135 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 850 m²

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę zabudowaną domem jednorodzinnym w stanie surowym zamkniętym, położoną w malowniczej okolicy Szadku, o imponującej powierzchni 2850 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł270 m² 4 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:370 m²

Mieszkanie i biznes pod jednym dachem! Fotowoltaika 15 kw! Łódź - Górna, ul. Wiosenna 9 Szukasz miejsca, które połączy Twój biznes z komfortowym życiem lub szukasz doskonałej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł105,91 m² 6 505,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Masz dość mieszkania w mieście potrzebujesz spokoju oraz chcesz poczuć bliskość natury? Mamy dla Ciebie nową inwestycję na kameralnym osiedlu Willa Galla nad Zalewem Sulejowskim. Smardzewice to.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł456 m² 2 565,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:663 m²

Uwaga, rewelacja! cena niższa aż O 460 tys. Pln Z kwoty 1mln 630tys do kwoty 1mln170 tys! taka okazja tylko do końca września! Świetna propozycja sprzedaży kamienicy, posiadającej w tej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Barczkowice koło Kamieńska. Działka w kształcie prostokąta, o powierzchni 1 ha. Idealna pod zabudowę mieszkaniową jak i uprawę. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł90 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:63 m²

Na sprzedaż budynek usługowy w Sieradzu przy ulicy Polnej 13 Budynek o powierzchni całkowitej około 90m2 plus piwnica około 30m2. Posadowiony na działce 63 m2. Na parterze znajdują się 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej działki, która łączy spokój z potencjałem rozwoju? Mamy coś wyjątkowego! Kupujący zwolniony z pcc! Cena brutto. Kupujesz na fakturę vat to oznacza dla Ciebie konkretne.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30 605 m² 9,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania rekreacyjna działka rolna na terenie Zgierza - w rejonie ul. Wiosny Ludów. Grunt posiada powierzchnię ponad 3 ha (30 605 m 2 ) i tworzy zwarty obszar przylegający do.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł144,28 m² 6 584,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom powierzchni 144,28 m z 1961 roku, usytuowany przy ul. Adama Mickiewicza w samym sercu Rawy Mazowieckiej, z działką o powierzchni 900m to wyjątkowa propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Przedstawiamy Państwu funkcjonalny i przytulny dom o powierzchni 130 m, położony na przestronnej działce o powierzchni 1380 m, w spokojnej i pełnej zieleni miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł25 000 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka narożna z dostępem do drogi gminnej. Na działce własny transformator zasilający inne obiekty z możliwością przyłączenia nowo wybudowanych bez konieczności czekania na decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Koniecznie obejrzyj prezentację video! Jeśli szukasz spokojnej i urokliwej działki, w otulinie lasu, pod budowę domu to jest to idealna Alternatywa dla Ciebie! lokazlizacja: skotniki gmina.

Szczegóły ogłoszenia

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł5 549 m² 160,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka inwestycyjna przy ulicy Reymonta w Sieradzu Działka ma powierzchnię 5549m2 znajduje się w Sieradzu róg ulicy Reymonta i Topolowej. niemalże w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł150 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:746 m²

Mam do zaoferowania Państwu dom parterowy w dzielnicy Górna / Chojny w okolicy ul. Paderewskiego. Budynek parterowy wybudowany z cegły czerwonej w latach przedwojennych w 1933 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł128,73 m² 6 680,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 128,73 m , położony w kameralnej inwestycji na Łódzkim Złotnie. To idealna alternatywa dla domu - przestronne, 5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł45,39 m² 8 349,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 45,39 m przy ul. Jaracza 92 w Łodzi. Szukasz praktycznego, gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł82 m² 4 378,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie z duszą położone na pierwszym piętrze zadbanej i wyremontowanej kamienicy w pobliżu skrzyżowania ulic Kilińskiego i Narutowicza.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł109 m² 3 660,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 316 m²

Duża działka 3316 m + dom z potencjałem | Rząśnia | tylko w naszej ofercie Szukasz spokojnego miejsca do życia z dużą przestrzenią wokół domu? A może nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł125,15 m² 9 988,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 181 m²

Oferuję do sprzedaży przestronny, nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 125,15 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Drużbice. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 578 290 zł156,26 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bez prowizji i podatku pcc! Do sprzedania niesamowity, industrialny lokal usługowy z bardzo dużymi oknami, położony w prestiżowej lokalizacji - inwestycja Fuzja. Nadaje się idealnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł2 412,06 m² 5 389,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Numer oferty W biurze: so/el30/2025 Oferta wyłącznie za naszym pośrednictwem. Przedmiotem sprzedaży jest w pełni funkcjonujący, profesjonalnie wyposażony obiekt hotelowo-gastronomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł52 500 m² 156,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, grunt inwestycyjny, produkcja, usługi, magazyny, składy, 52 500 m2, radomsko, ochocice, kamieńsk, łódź. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu teren przemysłowy położony.