dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 642 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 642 ogłoszenia

650 000 zł373,34 m² 1 741,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

| wyjątkowy dom w miejscowości Ręczno przy ul Nowej. Proponujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym o bardzo funkcjonalnym rozmieszczeniu poszczególnych.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł46,70 m² 4 710,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli poszukujesz mieszkania z dobrym dojazdem do Zgierza, ozorkowa lub Łęczycy ? Nie musisz już szukać, mamy ofertę sprzedaży mieszkania w Leśmierzu. Mieszkanie na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł63,75 m² 7 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zamieszkaj z widokiem na Las Łagiewnicki! Radogosz Wschód to osiedle, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Łodzi, stąd nie ma tu zbyt wielu ofert mieszkań na sprzedaż. To.

Szczegóły ogłoszenia

978 360 zł11 886 m² 82,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Osjakowie przy ul. Targowej - 11 886 m Parametry działki: powierzchnia: 11 886 m Wymiary: 24 m x 258 m x 82 m x 230 m Kształt: trapez.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 504 m² 71,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3504 m2 położoną w Sulejowie przy ul. Przydziałki. Teren położony w bardzo ciekawym miejscu. Bardzo blisko rzeki Pilicy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 336 m² 246,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren z wydanymi warunkami zabudowy na budynek typu bliźniak. Teren o powierzchni 1336 m2, z przyłączem wodociągowym. Dobra widoczność z ulicy Spacerowej, sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 623 zł37,86 m² 10 106,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z tarasem i ogródkiem - idealne na start lub inwestycję Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,59 m , położone na parterze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł300 m² 4 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 751 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Grodzisko (gm. Rzgów), która harmonijnie łączy komfort przestronnego domu jednorodzinnego z malowniczym stawem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,22 m² 6 755,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność / posiadamy klucze/ mieszkanie wolne / cena do negocjacji Do sprzedaży 3 pokoje z kuchnią z pięknym widokiem na Park Podolski (pierwsza linia parkowa) ul.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,48 m² 8 271,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Atrakcyjne, estetyczne, 2 pokojowe mieszkanie, z balkonem, na Osiedlu żubardź, rejon ul. Lutomierskiej z balkonem, spokojna lokalizacja, 4 piętro, miejsca parkingowe dla lokatorów obok bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 999 zł136 m² 5 220,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy bliźniak 136 m na działce 500 m Skotniki pod Łodzią stan deweloperski, pompa ciepła, ogrzewanie podłogowena sprzedaż przestronny, piętrowy bliźniak o powierzchni 136 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł50 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Niezwykle urokliwe mieszkanie położone w czteropiętrowym bloku z lat 80 tych na osiedlu Doły. W przeciągu ostatnich lat nieruchomość została gruntownie wyremontowana. Podczas.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną położoną w sąsiedztwie trasy Aleksandrów Ł. - konstantynów Ł. Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne z usługami. W niedalekim.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł235 m² 3 617,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nieruchomość położona w centrum Zgierza składająca się z zabudowanej działki o powierzchni 387 m2, na której znajdują się: 1. Budynek murowany, wybudowanym w 1956.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł22 600 m² 10,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki ze stawem w Czartkach! Na sprzedaż działki położone w miejscowości Czartki w gminie Sieradz. Działki mają łączną powierzchnię 2,26 ha i wymiary około.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 585 m² 35,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o życiu na wsi? Możesz urzeczywistnić to marzenie kupując działkę w Brenicy. Brenica - wieś królewska położona w gminie Lubochnia w powiecie tomaszowskim. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł19,25 m² 8 779,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Wyremontowana kawalerka na parterze o powierzchni niecałych 20 m2 z możliwością korzystania z ogródka w kamienicy przy ul. 3go Maja. Mieszkanie przeszło kapitalny remont kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł44,46 m² 5 398,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaoferować niestandardową nieruchomość na sprzedaż, o łącznej pow. użytkowej 44.36, kawalerkę w centrum miasta składającą się z jednego widnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 192 zł57,29 m² 9 167,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja mieszkaniowa jednego z najbardziej solidnych deweloperów w Polsce działającego na rynku od 1990r. - nowa ustawa deweloperska - rachunek powierniczy - gwarancja ceny Zakończenie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł116 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 600 m²

Chcesz zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie z dostępem do miejskiej infrastruktury? Nie masz czasu na budowę? Jeśli cenisz uroki podmiejskiego życia i szukasz dla swojej.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł138,60 m² 5 339,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:999 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu piętrowego o pow. użytkowej 138,6 m . Dom świeżo wyremontowany w stanie do zamieszkania, na działce o pow. 1000 m . Budynek składa sie z : -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 678 m² 208,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka gruntu o regularnym, kwadratowym kształcie, położona w miejscowości Józefów, gmina Zgierz w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie kilkanaście minut od Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł45,65 m² 8 214,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu funkcjonalne i słoneczne mieszkanie na sprzedaż, położone w dzielnicy Górna przy ul. Paderewskiego. To idealna propozycja zarówno dla singli, par, jak i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 710 zł91,64 m² 8 999,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana obok Ronda Solidarności 1000m od Szpitala ckd i 1100m od Wydziału Prawa i Administracji Możliwość zakupu miejsca w hali garażowej oraz komórki.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł496 m² 199,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mała kameralna Działka w mieście, super lokalizacja. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

339 999 zł68,45 m² 4 967,11 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,45m2 położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Łodzi! To oferta idealna dla osób, które szukają mieszkania z dużym potencjałem -.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł49,47 m² 13 139,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 997 zł40 m² 13 549,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 , położone na 3 piętrze w nowym apartamentowcu. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

987 000 zł2 385 m² 413,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są nieruchomości, które trudno porównać z innymi. Ta działka to jedna z nich. Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2385 m , położona w zielonej części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

43 400 zł6 200 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chcesz powiększyć swój areał ziemi? Prezentujemy działkę rolną o powierzchni 6200 m . Działka numer 467 (oznaczenie łv, łvi, w). Działka może zostać zakupiona razem z działkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 572 zł55,69 m² 10 640,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

witam, proponuję Państwu fajne trzy pokojowe mieszkanko znjdujące się na zamkniętym osiedlu w pobliżu parku i stawów Stefańskiego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł26 m² 11 730,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni umeblowana kawalerka z prywatnym ogródkiem, położona w nowym apartamentowcu. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalnie zaprojektowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł27,20 m² 8 639,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Przytulne M-2 Z panoramicznym widokiem ul. Tatrzańska Szukasz mieszkania, które jest gotowe do wprowadzenia lub natychmiastowego wynajmu? Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę.