dowolna

Mieszkania na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 542 ogłoszenia

299 000 zł27,22 m² 10 985 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka w sercu Łodzi przy ul. Piotrkowskiej o powierzchni użytkowej 23,32 m z antresolą o powierzchni 3,9 m położona na 1 piętrze w 3-piętrowej kamienicy z 1900 r.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł56,66 m² 6 883,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,66 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym, zadbanym bloku w spokojnej i zielonej części Widzewa Wschodu.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł38 m² 12 052,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 38 m | Balkon | Garaż podziemny- dodatkowo płatny. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48,38 m² 6 821 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta dotyczy dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,38 m , zlokalizowanego przy alei Kardynała Stefana Wyszyńskiego 53 w Łodzi. Mieszkanie usytuowane jest na 11. piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł62,22 m² 5 785,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości zygmuntowska Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na czwartym piętrze w atrakcyjnej lokalizacji! Polecam ustawne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł94 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na kameralnym osiedlu na Rokiciu - w spokojnej okolicy, a jednocześnie z bardzo dobrym dostępem do sklepów, usług oraz bliską.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł64,20 m² 8 566,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż ustawne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,2 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Kardynała Wyszyńskiego. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł40,20 m² 9 651,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Łódź, ul. Przyborowskiego. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,20 m , zlokalizowane na 1 piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe gotowe do wprowadzenia, 7. piętro I z parkingiem I 2 Garderoby ispiżarnia I Kuchnia połaczona z jadalnią! Mieszkanie koło Galerii Łódzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł72,28 m² 9 255,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*Nowa Cena* Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku na Widzewie Wschód. Powierzchnia mieszkania stanowi 72,28 m2 Lokal znajduje się na 9 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł27,04 m² 9 948,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kilińskiego 100: kamienica przy Parku przestronność, komfort i wysoki standard w sercu Łodzi Nowe Centrum Łodzi Opis inwestycji: w Kamienicy Przy Parku Kilińskiego 100, oferujemy 63.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 300 zł37,32 m² 9 011,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc Super dwa pokoje z dużym balkonem Inwestycja położona będzie przy ul. Orlej 12 w dzielnicy Nowe Miasto w Zgierzu, w najbliższym sąsiedztwie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

773 952 zł88,96 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Retkinia / Karolewska | 88,91 m | 4 pokoje | 8 700 zł/m | 7 piętro | 0% prowizji Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,91 m , zlokalizowane na 7. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

383 000 zł27,39 m² 13 983,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Unikalna oferta - tylko tutaj Na sprzedaż loftowe studio w prestiżowej inwestycji Kopernika 15 - Nova Fabryka w Łodzi - wyjątkowym projekcie rewitalizacyjnym, nagrodzonym w konkursie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 000 zł79 m² 8 708,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2 pokoje w ścisłym centrum Łodzi. Opiekun oferty: sebastian Korkosz tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w kamienicy po rewitalizacji przy ul. Piotrkowskiej. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł139,87 m² 6 756,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Oferuję do sprzedaży przestronny, dwupoziomowy apartament przy ul. Przędzalnianej 77 w Łodzi. W kameralnym 3 piętrowym budynku z cegły z 1998roku, z ogrodzonym terenem.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł60,20 m² 11 112,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfort i wygoda w centrum Łodzi - mieszkanie gotowe do wprowadzenia Opiekun oferty: łukasz Duracz tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie położone na 3 piętrze bloku w cichej i spokojnej dzielnicy Łódź- chojny. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł51,16 m² 8 111,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2 duże pokoje 51 m 2 łazienki 3 piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 3. piętrze w budynku z 1975 roku. Układ pomieszczeń: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 000 zł37 m² 9 756,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni otwarte - umów wizytę, kup mieszkanie w najlepszej cenie! -> Korzyści ? - Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

415 500 zł53 m² 7 839,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł38 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja na Teofilowie! 2-pokojowe mieszkanie na I piętrze z balkonem! Wygoda i bezpieczeństwo w cichej i zielonej okolicy. Główne atuty: - bardzo dobra lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko tu! bez pcc! Wyjątkowy dwupoziomowy Loft z ogródkiem i miejscem parkingowym w hali garażowej czeka na nowego właściciela. Gotowy, aby wprowadzić się z przysłowiową.

Szczegóły ogłoszenia

631 085 zł66,43 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Są miejsca, w których od pierwszej chwili po prostu zwalniasz. To jest właśnie jeden z tych adresów. Kameralne, przemyślane, zanurzone w zieleni, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł207,10 m² 2 897,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Jeżeli zajrzeliście Państwo tutaj, to zapewne marzycie o życiu w spokojnym otoczeniu przyrody z łatwym dostępem do infrastruktury miasta. Zapewni to wszystko przestronne, bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,23 m² 6 624,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 60,23m2 w zadbanej kamienicy. Mieszkanie znajduje się 2p. 3-piętrowej, wyremontowanej kamienicy na Starym Polesiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 530 zł28,25 m² 11 983,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji Brak podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. Szukasz idealnego lokalu pod wynajem, który nigdy nie będzie stał pusty? A może marzysz o własnym,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł22,33 m² 9 852,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję kawalerkę o powierzchni 22,3 m , położoną w kamienicy przy ul. 6 sierpnia w Łodzi. Lokal przeszedł gruntowny remont w 2023 roku i jest gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

384 215 zł33,41 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż kawalerka położona przy ulicy Kilińskiego 121 B, w inwestycji Ilumino o powierzchni 33,41 m2 na trzecim piętrze w apartamentowcu z 2016 roku. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł23,77 m² 10 938,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Umeblowana kawalerka, w estetycznym budynku po generalnej rewitalizacji w 2017 roku, budynek z 1923 roku przebudowany na nowoczesny blok, teren ogrodzony z parkingiem (ograniczona liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 650 zł35 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez podatku 2% pcc i prowizji biura nieruchomości nowe mieszkanie o powierzchni 35 m , znajdujące się na 7. piętrze w silikatowym budynku z 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł93,76 m² 6 388,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1893

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość o powierzchni 93,76 m , zlokalizowaną na trzecim piętrze w zadbanej, ceglanej kamienicy w sercu Łodzi, przy ul. Rewolucji.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł16,13 m² 11 469,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka w sercu Łodzi przy ul. Piotrkowskiej o powierzchni użytkowej 16,13 mkw położona na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy z 1900 r.po kompleksowej rewitalizacji. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46,86 m² 8 087,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 46,86m2 w zadbanej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na parterze 3-piętrowej kamienicy na Starym Polesiu. Okna pcv z wystawą na.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł75,50 m² 6 344,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Niezwykle przestronne mieszkanie położone w kamienicy w centrum miasta nieopodal Manufaktury. Wysokość mieszkania 3,20m oraz duże okna sprawiają, że wszystkie pomieszczenia są niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji. Na sprzedaż przestronne mieszkanie 54 m w kamienicy przy ul. Wojska Polskiego. Lokal ma powierzchnię 54 metrów kwadratowych. Jest po remoncie, gotowy do zamieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł27,41 m² 9 850,42 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

336 895 zł46,15 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym mieszkaniu w spokojnej i zielonej okolicy w Wieruszowie? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy do sprzedaży nowoczesne mieszkania na nowo budowanym.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł37,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż w inwestycji "nova Fabryka" przy ul. Kopernika 15 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na w prestiżowej, kameralnej inwestycji "nova Fabryka" przy ul. Kopernika 15.

Szczegóły ogłoszenia

275 999 zł69 m² 3 999,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 69m2 , położone na 1-piętrze w kamienicy w samym sercu Pabianic. Układ mieszkania: 3 niezależne pokoje osobna kuchnia łazienka.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij