dowolna

Mieszkania na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 530 ogłoszeń

225 000 zł41,78 m² 5 385,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej oficynie przy ul. Wólczańskiej 164 w Łodzi. Lokal znajduje się w parterowym budynku usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł61,06 m² 10 628,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament z tarasem 40 m kilka kroków od Parku na Zdrowiu. Na sprzedaż atrakcyjny, funkcjonalny apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty: robert Szeidl tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w bloku z cegły przy ul. Obrońców Westerplatte 6a. W zasięgu spaceru Park Ocalałych i Park.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł44,10 m² 8 956,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku na Dąbrowie. Składa się z: salonu z wyjściem na balkon, sypialni, łazienki z wc, kuchni, przedpokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone na 1. piętrze, w budynku 4 piętrowym, w okolicy ulicy Belzackiej w Piotrkowie Trybunalskim. Jeśli szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł33 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opis Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnej kawalerki zlokalizowanej na ul. Uniwersyteckiej 35 w Łodzi. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł78 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Luksusowy apartament W eleganckiej kamienicy, która całkowicie przypomina blok! I posiada wszystkie media miejskie! idealny dla osób ceniących sobie przestrzeń, styl dwudziestolecia.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł58,60 m² 7 593,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58,6 m, położone na parterze w dobrej lokalizacji. Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ pomieszczeń, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł51,04 m² 8 013,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: monika Bistuła tel. :   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na spokojnym, zielonym osiedlu Stare Chojny. To miejsce idealne dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł15,93 m² 10 546,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kamienica po rewitalizacji w 2020 roku , z ogrzewaniem i ciepłą wodą z sieci miejskiej. Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 15,93m2,położoną na 1.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł26 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż przytulne mieszkanie w domku rekreacyjnym o powierzchni 26 m , idealne zarówno na wypoczynek, jak i inwestycję pod wynajem. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł64,80 m² 7 175,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Jest możliwość przywrócenia pierwotnego układu mieszkania czyli 3 pokoje i pełen rozkład (patrz alternatywny rzut). Opis lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krótko: dwupokojowe mieszkanie- 53m2 I ul. Łagiewnicka -tuż obok Parku im. Adama Mickiewicza I Nieograniczone możliwości aranżacyjne Atuty: lokalizacja - rewelacyjna lokalizacja tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

694 600 zł57,03 m² 12 179,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie 57 m w prestiżowym, zamkniętym osiedlu Maestria Park II w Łodzi (złotno / Polesie). Mieszkanie od pierwszego Właściciela, wykończone na własny użytek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 260 zł45,59 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Unikatowe połączenie: apartament w ścisłym centrum miasta, a jednocześnie. w parku. Folwark Scheiblera to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana przy ul. Tymienieckiego 33a tuż obok Parku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27,22 m² 10 985 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka w sercu Łodzi przy ul. Piotrkowskiej o powierzchni użytkowej 23,32 m z antresolą o powierzchni 3,9 m położona na 1 piętrze w 3-piętrowej kamienicy z 1900 r.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł56,66 m² 6 883,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,66 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym, zadbanym bloku w spokojnej i zielonej części Widzewa Wschodu.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł38 m² 12 052,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 38 m | Balkon | Garaż podziemny- dodatkowo płatny. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48,38 m² 6 821 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta dotyczy dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,38 m , zlokalizowanego przy alei Kardynała Stefana Wyszyńskiego 53 w Łodzi. Mieszkanie usytuowane jest na 11. piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł62,22 m² 5 785,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości zygmuntowska Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na czwartym piętrze w atrakcyjnej lokalizacji! Polecam ustawne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł94 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na kameralnym osiedlu na Rokiciu - w spokojnej okolicy, a jednocześnie z bardzo dobrym dostępem do sklepów, usług oraz bliską.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł64,20 m² 8 566,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż ustawne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,2 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Kardynała Wyszyńskiego. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł40,20 m² 9 651,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Łódź, ul. Przyborowskiego. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,20 m , zlokalizowane na 1 piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe gotowe do wprowadzenia, 7. piętro I z parkingiem I 2 Garderoby ispiżarnia I Kuchnia połaczona z jadalnią! Mieszkanie koło Galerii Łódzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł72,28 m² 9 255,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*Nowa Cena* Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku na Widzewie Wschód. Powierzchnia mieszkania stanowi 72,28 m2 Lokal znajduje się na 9 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł27,04 m² 9 948,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kilińskiego 100: kamienica przy Parku przestronność, komfort i wysoki standard w sercu Łodzi Nowe Centrum Łodzi Opis inwestycji: w Kamienicy Przy Parku Kilińskiego 100, oferujemy 63.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 300 zł37,32 m² 9 011,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc Super dwa pokoje z dużym balkonem Inwestycja położona będzie przy ul. Orlej 12 w dzielnicy Nowe Miasto w Zgierzu, w najbliższym sąsiedztwie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

773 952 zł88,96 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Retkinia / Karolewska | 88,91 m | 4 pokoje | 8 700 zł/m | 7 piętro | 0% prowizji Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,91 m , zlokalizowane na 7. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

383 000 zł27,39 m² 13 983,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Unikalna oferta - tylko tutaj Na sprzedaż loftowe studio w prestiżowej inwestycji Kopernika 15 - Nova Fabryka w Łodzi - wyjątkowym projekcie rewitalizacyjnym, nagrodzonym w konkursie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 000 zł79 m² 8 708,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.