dowolna

Mieszkania na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 545 ogłoszeń

315 000 zł43,20 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i pełnym rozkładem w dzielnicy koziny/żubardż w okolicach ulic lutomierska/mokra/klonowa. Osiedle bardzo zielone, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł37,34 m² 9 078,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam przytulne i ciepłe mieszkanie na 1p., z balkonem, typu M-3 na Os. Koziny! Całkowity metraż to 37,34m2. Mieszkanie w półamfiladzie (wejście z pokoju do kuchni),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Retkini. Lokal w pełnym rozkładzie z balkonem po generalnym remoncie w 2024 roku. Jasne, przestronne, 42 metrowe mieszkanie ,położone na.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł98,65 m² 4 004,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Są miejsca, w których od pierwszej chwili czuć spokój, przestrzeń i komfort codziennego życia. Jeśli szukasz mieszkania z dużym metrażem, w kameralnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka przy Manufakturze! Cena 280tys.zł! Na sprzedaż kawalerka 37 metrów w dzielnicy Śródmieście w okolicach ulic Zachodnia/Bazarowa/Drewnowska spacerkiem do Manufaktury i do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 685 zł54,71 m² 9 206,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę komfortowego apartamentu w nowopowstałej inwestycji na łódzkim Karolewie. Bez podatki pcc , bez prowizji! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu stylowe mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Wojska Polskiego. Doskonała lokalizacja z pełną infrastrukturą miejską, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł24 m² 5 208 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupno nieruchomości wyłącznie z obywatelstwem polskim lub ue, płatność gotówką. Mamy do zaoferowania sprzedaż udziału w budynku ze wskazaniem/ przydziałem lokalu mieszkalnego (aktem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 911 zł54,58 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie, ale standardowe układy deweloperów Ci nie odpowiadają? A może boisz się kupować "dziurę w ziemi"? Mamy rozwiązanie idealne. Zapraszamy do Pod77.

Szczegóły ogłoszenia

325 999 zł48,50 m² 6 721,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

**nowa cena** Oferujemy na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 48,5 m2, położonego w Pabianicach, osiedle Bugaj. Z przyjemnością przedstawiamy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 427 zł40,07 m² 9 668,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Budynek oddany możliwość oglądania lokalu na żywo. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Oferta ograniczona czasowo. Idealna propozycja jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem dla studentów Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36,24 m² 7 174,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim bloku nieopodal skrzyżowania Dąbrowskiego / Śmigłego Rydza. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł41,70 m² 7 674 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 41 metrów z balkonem i komórką lokatorską w dzielnicy Śródmieście w okolicach ulic przędzalniana/tuwima. Lokal położony na 2 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł52,97 m² 7 721,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z trzypokojowym mieszkaniem na spokojnym, cenionym osiedlu Radogoszcz. Lokal posiada pełny rozkład pomieszczeń. Wnetrze jest dobrze doświetlone. Stan mieszkania pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 60m2 usytuowany w kamienicy w centrum Sieradza. Mieszkanie znajduje się w sercu Sieradza, tuż przy Rynku, w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów Lokal położony na 1 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie ciepłe, słoneczne do wprowadzenia. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

367 200 zł36,74 m² 9 994,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Wyobraź sobie mieszkanie, do którego wracasz po pracy i od razu czujesz spokój: cicha okolica, drzewa za oknem i dużo dziennego światła w środku. To miejsce idealne na start dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł75,50 m² 7 271,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w centrum, o powierzchni 75,5 m2. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 3- piętrowej kamienicy. Składa się z: - salonu - kuchni, - 2 sypialni, - łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł67,50 m² 12 726 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Podstawowe informacje: * Powierzchnia mieszkania: 67,50 m * Taras: 11 m * Piętro: 0 / 4 (wysoki parter) * Rok budowy: 2023 * Winda: tak * Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym +.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane 2 pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy marysin/doły w okolicach ulic Harcerska, bracka. Lokal o powierzchni 35 metrów bez balkonu, usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł54 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Piotrków Trybunalski, ul Dmowskiego, mieszkanie do sprzedaży. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Przestronne, 54 metrowe, umeblowane mieszkanie na parterze w wygodnie zlokalizowanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 720 zł68,80 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bonus dla kupującego: projekt wnętrza gratis! Do mieszkania dołączony jest profesjonalny projekt aranżacji wnętrza od renomowanej firmy ws Budownictwo idealne wsparcie przy wykańczaniu.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37 m² 7 973 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie o pow. 37m2, częściowo rozkładowe (przejście z salonu do kuchni),usytuowane na parterze w bloku 4-pietrowym. Mieszkanie bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 968 zł45,30 m² 12 471,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 45,32 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku. To propozycja dla osób, które cenią wygodę, jasne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Śródmieściu w okolicach ulic zachodnia/bazarowa, blisko Manufaktury, parku Staromiejskiego. Lokalizacja idealna zarówno do zamieszkania jak i zakup.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie w bloku z cegły w dzielnicy Śródmieście w okolicach ulic narutowicza/kopcińskiego. Pieszo dojdziemy na wydział Uniwersytetów Zarządzania, wydział Prawa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

359 999 zł57,86 m² 6 221,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 58m2 , położone w spokojnej i zielonej części Ksawerowa - idealne dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł26 m² 7 807,69 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka dla sigla lub inwestycja! Oferuję kawalerkę o powierzchni 26m2, poło,żona na 4 piętrze przy ul. Broniewskiego 109. Idealna propozycja inwestycyjna lub dla młodego Człowieka na start!.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł26,41 m² 10 564 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka w świetnej lokalizacji blisko Manufaktury gotowa do zamieszkania. Powierzchnia 26 metrów, piętro 3 w niskim bloku. Widok z okien na zieleń. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 590 zł36,66 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,66 m , położone na 2. piętrze budynku z windą. To idealna propozycja dla osób ceniących otwartą przestrzeń, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł57 m² 10 087,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, wchodzisz z walizką. Łódź, ul. KS. Brzóski Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane dosłownie przy Parku Andrzeja Struga.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka - pokój z kuchnią, łazienką i przedpokojem Powierzchnia - 28mkw. Piętro 2/4. Rozkład - z przedpokoju wchodzimy do pokoju i łazienki. Z pokojudo kuchni Wykończenie -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Dąbrowie w okolicach ulic podhalańska/zbaraska. Lokal bez balkonu, położony na 3 pierze w niskim bloku. Układ mieszkania; -salon z wejściem do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 000 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł63,40 m² 9 621,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Tabelowa to kameralne osiedle składające się z trzech budynków wielorodzinnych o niebanalnej architekturze. Każdy budynek składa się z 16 mieszkań i stanowi odrębny.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł66 m² 6 818,17 zł/m²

 

Piętro:1/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3-pokojowe (możliwość zrobienia 4 pokoi) mieszkanie o powierzchni 66m2, zlokalizowane w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 109/111. Lokal znajduje się na 1 piętrze 24 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł68,20 m² 7 756,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Bardzo fajne, trzypokojowe mieszkanie mieszczące się w wieżowcu na 6 piętrze. Nieruchomość o powierzchni 68,2 m2 składa się z ustawnego salonu (20 m2), dwóch oddzielnych pokoi (po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu w inwestycji ,apartamenty drewnowska" Lokal wykończony i umeblowany- gotowy do zamieszkania. Układ mieszkania -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł14,40 m² 11 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność kawalerka W top lokalizacji | gotowa inwestycja | niska cena Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka zlokalizowana w świetnym punkcie miasta przy ul. Zgierskiej 24. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

586 400 zł50,45 m² 11 623 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie i przestronne mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż w dzielnicy Widzew. Mieszkanie położone w apartamencie na parterze z ogródkiem. W skład mieszkania wchodzi: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46m, położone na 3 piętrze w niskim bloku w okolicach ulic bydgoska/krotoszyńska/szamotulska. Lokal w pełnym rozkładzie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij