dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Kołowa

Łódź,łódzkie

697 000 zł229 m² 3 044 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ciekawa alternatywa - dwa budynki z potencjałem pod działalność bądź mieszkalno-usługowe. Lokalizacja: łódź - Górna (chojny - Dąbrowa) okolice ul. Broniewskiego ta oferta tylko U nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Pabianice

Pabianice,łódzkie

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedaż lokalu użytkowego o powierzchni 60 m2 wraz z garażem na osiedlu Bugaj. Stan lokalu bardzo dobry, nie wymaga nakładów, posiada również alarm. Ogrzewanie gazowe z butli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Pabianice

Pabianice,łódzkie

17 800 000 zł34 052 m² 522,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość przemysłowa w Polsce centralnej (woj. łódzkie, powiat pabianicki), na terenie której prowadzi działalność zakład produkcji mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kutno,łódzkie

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 60 m , położony na parterze budynku przy Alei zhp w Kutnie. To świetna propozycja dla przedsiębiorców poszukujących miejsca pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

1 100 000 zł91 m² 12 110,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Łódź Śródmieście, ul. Gdańska 141a / Mickiewicza / Żeromskiego: lokal handlowo-usługowy 90,83 m2, nowy, stan deweloperski. Bardzo dobry traffic: lokal witrynowy na osiedlu mieszkaniowym Profit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łódź

Łódź,łódzkie

65 000 zł64 m² 1 015,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: gotowy, dochodowy biznes Studio ems | Łódź Teofilów Masz pomysł na własny biznes w branży fitness, beauty, zdrowia lub sklepu? Tutaj możesz kupić, otworzyć drzwi i od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

4 230 000 zł600 m² 7 050 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Here is the translation of your property description into English: - **invitation to view a tenement house with development potential.** **Property Description:** Currently, the building contains 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

335 750 zł40 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale na sprzedaż Inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach prowadzących działalność gospodarczą, które cenią sobie bliskość do centrum miasta. Nowoczesna architektura budynku. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Białostocka

Łódź,łódzkie

525 000 zł72 m² 7 291,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*** Lokal użytkowy z najemcą + mieszkanie | Łódź, okolice ul. Białostockiej Cena: 525 000 zł Powierzchnia działki: 120 m Typ zabudowy: segment (zabudowa szeregowa) Rok budowy: 2003 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 429 000 zł600 m² 4 048,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Here is the translation of your property description into English: - we invite you to view a tenement house currently undergoing revitalization. Property Description: the building currently features 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Łódź

Łódź,łódzkie

999 999 zł194 m² 5 154,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego położonego w samym sercu Łodzi, w dzielnicy Śródmieście dosłownie kilka kroków od najważniejszych punktów miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Łąkowa

Łódź,łódzkie

419 000 zł39 m² 10 843,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do sprzedaży przestronne biuro składające się z gabinetu z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju, o łącznej powierzchni 38,64 mkw, zlokalizowane przy ul. Łąkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

645 000 zł104 m² 6 201,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal w wyjątkowej lokalizacji- centrum Pabianic, ul. Warszawska 6. Ten przestronny lokal usytuowany jest na 1 piętrze rewitalizowanej kamienicy, z wejściem prosto z ulicy. Był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Lipowa

Łódź,łódzkie

824 999 zł138 m² 5 997,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o powierzchni 137,55 m , położony na Polesiu w Łodzi. To miejsce doskonale nadaje się do prowadzenia różnorodnych działalności - od kreatywnych przestrzeni biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wyspiańskiego

Pabianice,łódzkie

1 199 000 zł325 m² 3 684,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: przestronny, świetnie prosperujący lokal "ferrum" handlowo-usługowy w samym sercu Pabianic 325 m + piwnica 46,5 m ! sprzedaż lub dzierżawa! Na sprzedaż wyjątkowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nawrot

Łódź,łódzkie

715 200 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony we frontowej części budynku z dużymi witrynami na ul. Nawrot (na odcinku miedzy ul. Piotrkowską, a ul. Sienkiewicza). Może służyć do każdej działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

258 000 zł40 m² 6 395,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Tylko u nas! Na sprzedaż lokal usługowy przy ulicy Piłsudskiego! Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 40,34 m2. Lokal jest wyremontowany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

330 759 zł33 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:wiaty garażowe

Świetna lokalizacja, dostęp do młodych klientów ponieważ obok jest prywatny i prestiżowy akademik. Lokal warto obejrzeć na żywo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Metalowców

Piotrków Trybunalski,łódzkie

9 000 000 zł22 650 m² 397,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam przyjemność przedstawić Państwu Bazę Paliwową z bocznicą, zlokalizowaną w centralnej części Polski, w Piotrkowie Trybunalskim. Teren znajduje się kilka kilometrów od autostrady,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Włókniarzy

Bełchatów,łódzkie

529 000 zł200 m² 2 645 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Budynek użytkowy w zabudowie szeregowej z potencjałem 200 m w świetnej lokalizacji znajdujący się przy Alei Włókniarzy w Bełchatowie! Na sprzedaż przestronna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Tuwima

Łódź,łódzkie

2 343 231 zł237 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy na ulicy Juliana Tuwima 48 jest idealnym pomysłem na Twój biznes. Centrum Łodzi, blisko Łódź Fabryczna oraz park. Przestrzenne miejsce, które czeka na Twoją aranżację. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Piątek,łódzkie

940 000 zł340 m² 2 764,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przychodnia lekarska, hostel, a może prywatny akademik - budynek o wielu możliwościach - sam zdecyduj. Na sprzedaż budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny, zlokalizowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

2 800 000 zł674 m² 4 154,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż: nieruchomość biurowo-magazynowa w świetnej lokalizacji blisko trasy W-Z Oferujemy do sprzedaży funkcjonalną i przestronną nieruchomość komercyjną, zlokalizowaną przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Gidle

Gidle,łódzkie

1 800 000 zł439 m² 4 102,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Market spożywczy I restauracja do sprzedaży Mam do zaoferowania na sprzedaż market spożywczy - obecnie sieć stokrotka - o pow. 264 m2 oraz restaurację znajdującą się nad marketem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Łódź,łódzkie

740 000 zł229 m² 3 231 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Zgierska

Łódź,łódzkie

495 500 zł52 m² 9 528,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 52 m. znajdujący się w centrum Miasta przy Starym Rynku. Lokal ten oferuje duży potencjał ze względu na swoje położenie, co sprawia, że może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Rychłocice

Rychłocice,łódzkie

150 000 zł71 m² 2 112,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz lokalu idealnego pod działalność handlową lub usługową? Ta propozycja z pewnością Cię zainteresuje! Na sprzedaż oferujemy działkę zabudowaną budynkiem handlowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Struga

Łódź,łódzkie

1 075 000 zł195 m² 5 512,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- kuoujący nie ponosi kosztów biura - zadzwoń I umów się na prezentację Przestronny lokal użytkowy w centrum Łodzi - 195 m , wysoki standard! Wyjątkowa oferta sprzedaży lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sienkiewicza

Łódź,łódzkie

295 000 zł38 m² 7 742,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 38,1 m przy ulicy Sienkiewicza w Łodzi. Lokalizacja Lokal użytkowy położony przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

975 000 zł194 m² 5 025,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal użytkowy z możliwością przekształcenia na mieszkalny w ścisłym centrum Łodzi o powierzchni 194m2, sklimatyzowany, z 5 miejscami parkingowymi I salą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łódź

Łódź,łódzkie

3 500 000 zł2 788 m² 1 255,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży dwukondygnacyjny podpiwniczony obiekt produkcyjno-hotelowy o powierzchni 2 788 m2: 1. z częścią produkcyjną w parterze - 919 m2, rozładunek: poziom "0" 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bratysławska

Łódź,łódzkie

43 000 zł40 m² 1 075 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wprowadzenie Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o pow. ok. 40 m przy ul. Bratysławskiej 10a (retkinia), w rejonie dworca Łódź Kaliska. Budynek bardzo ciepły, położony na gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sienkiewicza

Łódź,łódzkie

340 000 zł38 m² 8 923,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

400 000 zł128 m² 3 134 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować państwu lokal o dużych możliwościach aranżacyjnych. Obecnie znajduje się tu apteka , która w tym miejscu działa od 20 lat. Lokal ma kształt prostokąta 127.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

980 000 zł122 m² 8 032,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Parterowy lokal biurowy W samym centrum miasta Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni ok. 122 m 2 , położony w odnowionej kamienicy zlokalizowanej w samym centrum miasta, przy.