dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Rzgowska

Łódź,łódzkie

640 000 zł84 m² 7 619,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 84 m | parter + piętro | witryna | parking | ul. Rzgowska, łódź. Są miejsca, w których biznes po prostu ma sens. Tu klienci pojawiają się naturalnie - każdego dnia, przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Wróblew

Wróblew,łódzkie

7 043 600 zł4 119 m² 1 710,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do sprzedaży duży obiekt przemysłowy - zbieranie i przetwarzanie odpadów oraz recykling pmma a mma wraz ze stosownymi pozwoleniami, reaktorem i innymi urządzeniami, budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wojska Polskiego

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

2 999 000 zł474 m² 6 321,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż: pawilon handlowo-usługowy (274,30 m ) + dom (200,13 m ) + garaż dwustanowiskowy ( 40,90 m ) Aleksandrów Łódzki | Cena: 2 999 000 zł Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

8 352 200 zł4 064 m² 2 055,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk Masy Upadłości Przedsiębiorstwa Produkcji Handlu i Usług Market-Serwis w upadłości, sygn.akt. Po1p/gup/37/2023 zaprasza do składania ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany

Łódź,łódzkie

1 700 000 zł271 m² 6 282,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Na sprzedaż dobrze prosperujące Centrum Alergologii z gabinetami lekarskimi zlokalizowana w Łodzi przy ul. Kopernika 67/69 na I piętrze, działająca nieprzerwanie z podpisaną umową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

8 500 000 zł1 913 m² 4 443,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedaż bazy transportowej tir w Łodzi znajdującej się w strategicznej lokalizacji na Retkini w Łodzi. Jest to ważne centrum logistyczne, które zapewnia dogodny dostęp do dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zamkowa

Pabianice,łódzkie

690 000 zł114 m² 6 078,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Sprzedaży Lokalu handlowo/usługowego w Pabianicach, ul. Zamkowa Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu handlowo/usługowego zlokalizowanego w Pabianicach, przy ulicy Zamkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Białostocka

Łódź,łódzkie

525 000 zł72 m² 7 291,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*** Lokal użytkowy z najemcą + mieszkanie | Łódź, okolice ul. Białostockiej Cena: 525 000 zł Powierzchnia działki: 120 m Typ zabudowy: segment (zabudowa szeregowa) Rok budowy: 2003 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Aleksandrowska

Łódź,łódzkie

450 000 zł118 m² 3 813,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon Handlowy dwukondygnacyjny o powierzchni 118 m2, położony na Teofilowie przy ul. Aleksandrowskiej 70. Dotychczas budynek wykorzystywany na Aptekę. Parter budynku stanowi: sala sprzedażowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Okoniowa

Łódź,łódzkie

190 000 zł23 m² 8 315,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Na sprzedaż funkcjonalny i w pełni przygotowany do działalności lokal użytkowy o powierzchni 22,85 m , położony na parterze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy

Dzielna,łódzkie

5 900 000 zł700 m² 8 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro Nieruchomości Great House ma zaszczyt przedstawić państwu nietuzinkowy Zajazd Cichy Dworek zlokalizowany w m. Mroczków Gościnny przy trasie głównej Radom-Piotrków (droga krajowa nr.12).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Łęczycka

Zgierz,łódzkie

135 000 zł55 m² 2 454,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży udział ( 1/2) ł w zabudowanej nieruchomości zlokalizowanej w Zgierzu przy ulicy Łęczyckiej 62. Działka oznaczona numerem ewidencyjnym 330.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

590 000 zł96 m² 6 147,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż oferuję przestronny lokal użytkowy o powierzchni 95,97 m , położony na 2. piętrze kamienicy przy reprezentacyjnej ul. Piotrkowskiej 85 - jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warszawskie Przedmieście

Kutno,łódzkie

165 000 zł24 m² 6 875 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 29 m, położony w Kutnie przy ul. Warszawskie Przedmieście, w dobrze widocznym miejscu. Lokal idealny pod: działalność handlową usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Łask,łódzkie

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dlaczego ten lokal jest właśnie dla Ciebie? Jeśli szukasz lokalu handlowo-usługowego w świetnej lokalizacji, z wygodnym układem pomieszczeń, gotowego do prowadzenia działalności ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Czapliniecka

Bełchatów,łódzkie

2 000 000 zł680 m² 2 941,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal biurowo-usługowy o pow.680m2 znajdujący się na parterze budynku przy ul.Czapliniecka 44 w Bełchatowie. W chwili obecnej całość jest wynajęta dla Przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Żubardzka

Łódź,łódzkie

59 999 zł28 m² 2 142,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o powierzchni 28 m , zlokalizowany na osiedlu Żubardź w Łodzi. To doskonała propozycja dla osób poszukujących gotowego miejsca pod działalność gospodarczą - lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kurczaki

Łódź,łódzkie

350 000 zł77 m² 4 545 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa atrakcyjna cena! Na sprzedaż świetnie położony lokal usługowo/handlowo/mieszkalny Łódź Górna chojny/kurczaki Fryzjer/kosmetyka w formie segmentu z częścią mieszkalną tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Zgierska

Łódź,łódzkie

350 000 zł53 m² 6 659,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy lokal znajdujący się w hali na Rynku Bałuckim, znajdujący się od Ulicy Zgierskiej. W lokalu znajduje się dobrze prosperująca restauracja. Jest możliwość prowadzenia również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

549 000 zł75 m² 7 353 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 74,66 m, 3 Pomieszczenia + aneks i Łazienka opiekun oferty Tel. Oferta na wyłączność Na sprzedaż lokal użytkowy przy ul. Traktorowej 74,66 m, 5 pomieszczeń, cena: 549 000 zł /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, aleja Władysława Bartoszewskiego

Łódź,łódzkie

2 300 000 zł1 038 m² 2 215,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż Kompleks użytkowy z częścią biurowo-socjalną, łódź Górna Proponujemy do sprzedaży nieruchomość zlokalizowaną w południowej części Łodzi, w dzielnicy Górna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Targowa

Poddębice,łódzkie

2 800 000 zł1 000 m² 2 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Na sprzedaż Obiekt składający się z części produkcyjno-magazynowej wraz z pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi znajdujący się w Centrum Poddębic przy ulicy Targowej, woj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Parzęczew

Parzęczew,łódzkie

1 490 000 zł292 m² 5 102,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu wyjątkowy obiekt handlowo-usługowy o powierzchni około 290 mkw, położony w sercu dynamicznie rozwijającej się miejscowości Parzęczew. Działka o powierzchni 1368.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łask

Łask,łódzkie

2 990 000 zł370 m² 8 081,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest wybudowana w 2024 roku dwukondygnacyjna Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w pełni wyposażona wraz z serwisem samochodowym dwustanowiskowym, biurami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kluki

Kluki,łódzkie

330 000 zł390 m² 846,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja! Idealne miejsce na Twój biznes! Na sprzedaż budynek handlowo-biurowy wraz z budynkami gospodarczymi i magazynowymi w Klukach! Sprzedawana nieruchomość to działka 457/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Pabianice

Pabianice,łódzkie

262 350 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży lokalu w stanie deweloperskim Idealny lokal na biuro, salon fryzjerski lub kosmetyczny. Lokalizacja: pabianice, dzielnica Piaski, z bezpośrednim wejściem od ulicy. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Charbice Dolne

Charbice Dolne,łódzkie

180 000 zł80 m² 2 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest lokal handlowo-usługowy położony w gminie Lutomiersk w okolicy miejscowości Charbice. Całość powierzchni to ok. 80m2. Dodatkowo do lokalu przynależy działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Łask

Łask,łódzkie

590 000 zł363 m² 1 625,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny - idealny pod produkcję, magazyn, restaurację lub salę bankietową Na sprzedaż budynek z 2008 roku o łącznej powierzchni użytkowej 363,13 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Tuszyńska

Łódź,łódzkie

1 150 000 zł170 m² 6 764,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Mówi się, że szczęście sprzyja lepszym, ale czasem na rynku pojawia się okazja, która po prostu zmienia wszystko. Przeszukiwanie ofert bywa jak mozolne grzebanie w ziemi, gdzie trudno odsiać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem, ul. Dąbska

Uniejów,łódzkie

4 900 000 zł1 300 m² 3 769,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

! oferta dostępna tylko U nas! Zachęcamy do obejrzenia filmu przedstawiającego nieruchomość Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w sercu Uniejowa - jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Łódź

Łódź,łódzkie

999 000 zł202 m² 4 945,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Obiekt z potencjałem pod działalność - 750 m od Manufaktury Na sprzedaż dom z garażem, budynkiem gospodarczym i ogrodem o powierzchni użytkowej 110 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bałucki Rynek

Łódź,łódzkie

318 000 zł39 m² 8 166,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy znajdujący się na terenie znanego i kultowego w Łodzi centrum handlowo - usługowego Rynku Bałuckiego. Sprzedaż dotyczy praw i roszczeń do naniesień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łódź

Łódź,łódzkie

2 390 000 zł429 m² 5 577,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Budynek komercyjny klasy premium | Siedziba firmy / kancelarie / gabinety medyczne | Łódź, zdrowie Na sprzedaż reprezentacyjny, wolnostojący budynek o łącznej powierzchni użytkowej 428,53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Pabianicka

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

4 200 000 zł850 m² 4 941,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do sprzedaży 3 kondygnacyjny budynek biurowy z 3 niezależnymi wejściami o powierzchni łącznej ok 850 m2 w centrum Aleksandrowa łódzkiego. Budynek z przełomu XIX i XX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Piaseczna

Łódź,łódzkie

116 000 zł20 m² 5 864,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 19,78 m , zlokalizowany w budynku z 2002 roku przy ul. Piasecznej w Łodzi. Nieruchomość idealna pod działalność usługową, biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

7 800 zł200 m² 39 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Sprzedaż zorganizowanej części przedsiębiorstwa. Oferta dotyczy odstąpienia lokalu gastronomicznego - obecny właściciel chce sprzedać swoją działalność gospodarczą. Bardzo dobrze prosperujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zgierz

Zgierz,łódzkie

130 000 zł40 m² 3 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej ok. 40m2 wybudowany na działce gruntu o powierzchni 68,40m2 w Zgierzu, osiedle 650-lecia! Budynek wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Łódź

Łódź,łódzkie

699 000 zł151 m² 4 629,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

*** tylko W home park nieruchomości! *** Doskonała powierzchnia biurowa w centrum biurowo-handlowo-magazynowym- brukowa! Dane techniczne: rok budowy : 1970/8 r. Piętro - 1, liczba pięter : 3,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Sienkiewicza

Łódź,łódzkie

975 000 zł99 m² 9 859 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy/ apartament w centrum Łodzi! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w centrum Łodzi, obok słynnej Piotrkowskiej. Lokal dobrze widoczny dla potencjalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Jedności Narodowej

Piotrków Trybunalski,łódzkie

64 000 zł16 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Garaz (spoldzielcze wlasnosciowe prawo do garazu) o powierzchni 16m2, z brama garazowa na pilota (2021r), polozony w zespole garazy w Piotrkowie Tryb. ul. Jednosci Narodowej 58b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Łódź

Łódź,łódzkie

12 000 000 zł1 686 m² 7 119,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży teren inwestycyjny w Łodzi Znajduje się w Olechów-Janów. Powierzchnia działki 6550m2. Na działce budynek po salonie samochodowym o powierzchni 1685m2. Teren ogrodzony.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij