dowolna

Działki łódzkie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, Widzew

Łódź,łódzkie

2 215 890 zł8 207 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działki Łódź - Widzew powierzchnia 8207 m 2 Nieruchomość składa się z dwóch działek, dla których wydano aktualne warunki zabudowy polegające na budowie dwóch budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Malinowa

Stare Skoszewy,łódzkie

289 000 zł1 372 m² 210,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1372 m2 - Stare Skoszewy, gm. Nowosolna | W sercu Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom - w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Burzenin

Burzenin,łódzkie

120 000 zł7 500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka rolna Będków gmina Burzenin Powierzchnia: 75 ary - 7500 m2 Wymiary: 46m x 130m Klasa ziemi: IV, v Nieruchomość znajduje się w miejscowości Będków w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Anielin Swędowski

Anielin Swędowski,łódzkie

147 070 zł1 337 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - Anielin Swędowski koło Strykowa (powierzchnia od 1100 m 2 do 1500 m 2 ) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży czterech działek znajdujących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Klęk

Klęk,łódzkie

315 000 zł880 m² 357,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam, sprzedajemy dwie działki obok siebie (stykające się jednym bokiem, ale przedzielone ogrodzeniem) 1. działka 320/12 -841 m2-budowlana , ogrodzona, w lesie, woda kanalizacja, prą , działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Niecenia

Niecenia,łódzkie

110 000 zł5 100 m² 21,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę w urokliwym miejscu 2 km od Marzenina o powierzchni 5100 m2. Działka częściowo zalesiona klasa gruntu V i VI. Szeroka 38 m, długa 139 m. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

5 500 000 zł21 954 m² 250,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość pod inwestycję w Piotrkowie Tryb, położona na obrzeżach miasta. Działka o powierzchni 2,1954ha niezabudowana. Istniały dotychczas budynki biurowo-administracyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tuszyńska

Stróża,łódzkie

528 500 zł2 783 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w doskonałej lokalizacji przy głównej ulicy w miejscowości Stróża, ul.Tuszyńska 177a, obok Andrespola. Działka nr 22/2, powierzchnia 2783m2. szerokość 22m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Łódź

Łódź,łódzkie

7 000 000 zł2 240 000 m² 3,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna z uprawą wierzby energetycznej okolice Radomska w różnych kawałkach. Dochód roczny z dzierżawy i dopłat bezpośrednich spłaci w krótkim terminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łódź

Łódź,łódzkie

2 500 000 zł8 823 m² 283,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka na kompleks usługowo- handlowy. Wg mpzp podstawowe przeznaczenie to zabudowa usługowa. Na działce znajduje się budynek biurowotechniczny o powierzchni 1 306 m2. Ponadto drobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

249 000 zł1 089 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana, niezabudowana o powierzchni 1089 m2, położona przy ul. Piłsudskiego w Bełchatowie. Działka posiada pełen dostęp do mediów takich jak prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Świątniki

Świątniki,łódzkie

1 500 000 zł30 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Do sprzedania jest działka o powierzchni 30 000 m2, położona w miejscowości Świątniki przy drodze krajowej. Jest to idealna inwestycja dla osób poszukujących terenu z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

200 000 zł800 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka na Widoku 800 m2. Możliwość zabudowy szeregowej Działka położona przy drodze asfaltowej obok nowo powstałych segmentów i nowych budynków wolnostojących. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Przatów Dolny

Przatów Dolny,łódzkie

667 760 zł8 347 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Dzialka podzielona na 3 czesci z pozwoleniem zabudowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Pabianice

Pabianice,łódzkie

800 000 zł20 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę rolną o powierzchni 20.000 m , zlokalizowaną w Pabianicach Cechy oferty: Duży potencjał rozwojowy działka stanowi doskonałą lokatę kapitału,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kurowice,łódzkie

290 580 zł1 002 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej w Kurowicach, gmina Brójce o powierzchni 1002 m z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową i usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Ciężków,łódzkie

2 200 000 zł29 838 m² 73,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt Na sprzedaż działka zlokalizowana Ciężkowie (gmiona Aleksandrów Łódzki ) o powierzchni 29928 mkw stanowiąca doskonałą inwestycję dla osób zainteresowanych Budową Osiedla Domów Jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Strzelecka

Łowicz,łódzkie

3 700 000 zł28 415 m² 130,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki o łącznej powierzchni około 2,8415 ha, co daje duże możliwości inwestycyjne. Działki znajdują się w obrębie urbanistycznym Korabka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Niedas Trzciniec

Tuszyn,łódzkie

836 730 zł9 297 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu tej wyjątkowych działek rolno-budowlanych w Tuszynie ul. Niedas Trzciniec. Zachwycą Cię one swoim urokiem i potencjałem. Znajdują się na malowniczym terenie, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Wschodnia

Nieborów,łódzkie

990 000 zł22 263 m² 44,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej działki rolno-budowlanej, która spełni wszystkie Twoje marzenia? Mam dla Ciebie doskonałą propozycję! Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 2,2263 hektara, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Jutrzkowicka

Pabianice,łódzkie

990 000 zł2 100 m² 471,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel. Sprzedam działke budowlaną o powierzchni 2100 m2 (działki nr 16/7 i 3/6 ) Położone : Jurzkowicka 5 Wjazd : Publiczny Media : Energia Elektryczna , Woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Niedas Trzciniec

Tuszyn,łódzkie

1 428 480 zł15 872 m² 90 zł/m²

 

 

 

Kobyłki,łódzkie

75 000 zł1 503 m² 49,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny wraz z uzbrojeniem terenu, urządzeniami budowlanymi, instalacja elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa oraz wydane warunki zabudowy na garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łączkowice

Łączkowice,łódzkie

800 000 zł40 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel. Działka budowlana o powierzchni 40 000 m2 z aktułalnymi Warunkami Zabudowy i podziału na 25 działek budowlanych , dojazdem drogą asfaltową Jest to ładna, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Lutomiersk,łódzkie

178 000 zł1 244 m² 143,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1244 mkw, położona w malowniczej miejscowości Lutomiersk, przy ulicy Zalew 142b. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje idealne warunki do budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Karlin,łódzkie

60 000 zł1 250 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną 1250m2 która nada się idealnie do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym w cichej i pełnej zieleni miejscowości Karlin która jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rafowa

Łódź,łódzkie

3 500 000 zł10 300 m² 339,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel. - działkę budowlaną zabudowana budynkiem mieskalnym dom 200 m2 Działka pod inwestycje mieszkaniową , Działka idealna dla developera powierzchnia 10300m2 lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Moskule

Łódź,łódzkie

380 000 zł1 740 m² 218,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1740 m , położoną w malowniczej i spokojnej okolicy na ulicy Moskule w Łodzi, na osiedlu Wzniesień Łódzkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Łódź,łódzkie

2 650 000 zł8 265 m² 320,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż w Łodzi dzielnica Bałuty Teofilów - idealna dla deweloperów! Działka inwestycyjna w Łodzi w zacisznym miejscu, oferująca niepowtarzalną szansę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Młodawin Górny

Młodawin Górny,łódzkie

120 000 zł1 400 m² 85,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 1400m2. W pobliżu zabudowa jednorodzinna. Media - woda i prąd w drodze. Bliski dojazd do S8. Działka posiada warunki zabudowy. Obsługa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Sadkowice

Sadkowice,łódzkie

360 000 zł23 000 m² 15,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- - - sprzedana - - - Na sprzedaż ziemia rolna z siedliskiem w gminie Sadkowice o powierzchni 2,30 ha. Na działce dom mieszkalny parterowy, podpiwniczony składający się 4 izb oraz 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łódź

Łódź,łódzkie

290 000 zł800 m² 362,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka z Pozwoleniem na budowę budynku jednorodzinnego, rejon zielonych, spokojnych Stoków , dominująca w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Załęcze Małe

Załęcze Małe,łódzkie

215 000 zł8 100 m² 26,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż przestronną działkę ulokowaną pośród Załęczańskiego Parku Krajobrazowego, znajdującą się w miejscowości Załęcze Wielkie (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jarzębinowa

Brzeziny,łódzkie

157 000 zł1 326 m² 118,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o dogodnym położeniu w Brzezinach, przy zbiegu ulic: skośnej i Jarzębinowej. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wydrzyn

Wydrzyn,łódzkie

135 000 zł1 301 m² 103,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - ostatnia dostępna działka w miejscowości Wydrzyn, tuż przy Łasku! Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu ostatniej działki budowlanej w spokojnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Załęcze Małe

Załęcze Małe,łódzkie

159 000 zł5 226 m² 30,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż położonej tuż przy rzece Warta w miejscowości Załęcze Małe. Cechy nieruchomości: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Lipowa

Zduńska Wola,łódzkie

14 500 zł272 m² 53,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekreacyjną znajdującą się na terenie rod Wolinka w Zduńskiej Woli. Działka posiada powierzchnię 272m2 i znajduje się na niej domek letniskowy o powierzchni ok 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ksawerowska

Łódź,łódzkie

540 000 zł863 m² 625,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Łódź ul. Ksawerowskiej 6: sprzedam zespół dwóch działek (w zdjęciach screeny z Geoportalu) - działki budowlanej nr 238 o pow. 835 m2 - działki drogowej (w pasie drogi) nr 156/6 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Albinów

Albinów,łódzkie

215 000 zł8 109 m² 26,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! umowa przedwstępna! Oferuję Państwu na sprzedaż działkę gruntu o powierzchni 8109 m2, położoną w miejscowości Albinów (województwo łódzkie, powiat zgierski, gmina Głowno), obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Niechcice

Niechcice,łódzkie

64 000 zł9 700 m² 6,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży nieruchomość rolna o powierzchni 0,97 ha, położona w Niechcicach, gmina Rozprza, powiat piotrkowski, woj. łódzkie. Działka o klasach gruntu łiii (łąki trwałe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wola Kruszyńska

Wola Kruszyńska,łódzkie

169 000 zł3 000 m² 56,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam wyjątkową działkę pod budowę domu Wola Kruszyńska, gm. Bełchatów Marzysz o domu na skraju lasu, w otoczeniu ciszy i zieleni, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij