dowolna

Działki łódzkie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 203 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 203 ogłoszenia

282 000 zł4 028 m² 70,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! Transakcja sprzedaży pięknie położonej działki budowlanej o pow. 4028m2, częściowo zalesionej , aktualny mpzp (.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna "rod" o powierzchni 240 m 2 , położona na ogródkach działkowych Wolinka w Zduńskiej Woli. Na działce znajduje się domek murowany - całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! Transakcja sprzedaży działki budowlanej położonej w północnej części Aleksandrowa Łódzkiego. ok. ul. Ludowej (.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 400 m² 43,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, które pozwoli Ci odetchnąć od miejskiego tempa życia, a jednocześnie zapewni wygodny dostęp do niezbędnej infrastruktury? Myślisz o inwestycji w nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł816 m² 343,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 816 m2 z pozwoleniem na budowę i fundamentami - Borowa Szukasz miejsca na wymarzony dom, ale chcesz uniknąć wielomiesięcznego procesu załatwiania formalności urzędowych, projektów.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł11 600 m² 8,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niezwykła oferta sprzedaży - Działka nad Zalewem Cieszanowickim Prezentujemy ekskluzywną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 11 600 m , zlokalizowanej w niezwykle malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| do sprzedania działki rolne w miejscowości Wójcin, gm. Paradyż Działka nr 41/2 o powierzchni 2500m2. Szerokość 13,5 metra. Przeznaczenie rolne.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 514 m² 83,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyobraź sobie poranki spędzone w otoczeniu kwitnących sadów, śpiewu ptaków i łagodnego szumu drzew to wszystko czeka na Ciebie w Ostrołęce koło Głowna. Prezentujemy ostatnie działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł15 309 m² 182,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki inwestycyjne w Zduńskiej Woli z dwoma niezależnymi wjazdami. Poszukuję inwestorów zainteresowanych budową marketu lub hali czy innego obiektu. Do sprzedaży jest teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 2219 mkw. położona w cichej, spokojnej okolicy, w miejscowości Sokolniki-Parcela, gmina Ozorków, z szybkim dojazdem do autostrady A2 - do węzła Emila.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 001 m² 19,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży niezabudowana, nieogrodzona działka rolna o powierzchni 3 001 m 2 położona w miejscowości Wypychów (gm. Zgierz). Przybliżone wymiary działki ok. 110m x ok. 30m.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł52 000 m² 80,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny na obrzeżach Rawy Mazowieckiej na handel-usługi-przemysł-budownictwo mieszkaniowe do III pieter;działka w kształcie prostokąta przylega dłuższym bokiem do asfaltowej drogi,na.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł600 m² 0,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia urokliwa działka rekreacyjna o powierzchni ok 920 m2, usytuowana w malowniczej okolicy Mogilna, w gminie Warta (ok. 40km od Łodzi). Teren ten to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 420 m² 70,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy Powierzchnia 1420m2, znajduje się w Bądkowie blisko Białej. Szerokość frontu 60m, można uzyskać warunki zabudowy. Po sąsiedzku nowe.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł2 094 m² 222,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej w Ksawerowie. Działka o pow. 2094 m , objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł25 500 m² 21,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka nieobjęta mpzp o całkowitej powierzchni 25 500 m2, która jest podzielona na dwie osobne działki o powierzchniach 11 500 m2 oraz 14 000 m2, znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 001 m² 56,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania piękna działka W tworzyjankach :) Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3000m2 w fajnym prostokątnym kształcie z szerokim frontem :)działka jest pochyła. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana ze stawem - Anielin Swędowski - 10 904 m 2 Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży działki budowlanej znajdującej się w miejscowości Anielin Swędowski. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ostatnie działki w tej cenie 11 min od Rawy Mazowieckiej Przedstawiamy wyjątkowe działki na nowym osiedlu z 4 stron otoczonym lasem. Skorzystaj z wirtualnego spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

117 120 zł976 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| super oferta! Uzbrojone działki w miejscowości Koło do sprzedania Proponujemy działkę budowlana w o pow. 976 m2. Działka położona jest w urokliwym miejscu z dala od ulicznego.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł26 000 m² 142,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny o dużym potencjale logistycznym - sprzedaż ratalna Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie położonej działki inwestycyjnej, idealnej pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - spokojna i malownicza okolica. Dojazd drogą asfaltową. Panorama 360 - sprawdź spacer wirtualny. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

192 708 zł1 212 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W rydzynkach koło Tuszyna, zaledwie 12 km od Łodzi czeka na Ciebie działka pod dom w otoczeniu lasu. W okolicy rezerwaty przyrody Molenda i Wolbórka. Bez kominów, bez zakładów.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł10 880 m² 137,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Numer oferty W biurze: sdz/mł05/2025 Oferujemy do sprzedaży teren z dużym potencjałem inwestycyjnym stanowiący nieruchomość gruntową objętą miejscowym planem zagospodarowania gminy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł16 400 m² 48,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży teren inwestycyjny - 16400 metrów kwadratowych Oferujemy do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni 16400 metrów kwadratowych zlokalizowaną w Gomulinie w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 3000 m2, położona w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Placydowskiej (działa numer 157/12). Zachęcam do obejrzenia filmiku na Youtube.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 502 m² 125,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna Raków Duży, gm. Moszczenica (pow. piotrkowski) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1502 m , położona w miejscowości Raków Duży, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 500 m² 112,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja do 27 kwietnia Twój zielony zakątek jest 25 minut od Łodzi. Działka jest przyłączona do wodociągu miejskiego i prądu sieciowego, ma bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej. Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji - do sprzedania działka o powierzchni ok. 3800 m2. Możliwość zakupu sąsiedniej działki o łącznej powierzchni ok. 7500 m2. Teren suchy, obecnie uprawy rolne, szerokość frontu.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 228 m² 130,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane Kazimierz (okolice Łodzi) Oferuję na sprzedaż 4 działki budowlane, każda o powierzchni 1228 m . Szczegóły: przeznaczenie zgodnie z mpzp: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 722 m² 231,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1722 m , położona w malowniczych Prusinowicach zaledwie kilka minut jazdy od Pabianic, lutomierska i Konstantynowa Łódzkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w urokliwej miejscowości Korczew. Kilka kilometrów do Bełchatowa, blisko szkoła, główna droga, obwodnica Bełchatowa na Kamieńsk, łódź, warszawa i Wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rekreacyjna rod "strobowska" w Skierniewicach o powierzchni 300m2, z nowym domkiem z mediami. Lokalizacja: -Skierniewice, ul.: Rawska (brama nr4) - na wysokości nr.

Szczegóły ogłoszenia

167 300 zł1 613 m² 103,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka, idealna pod domek jednorodzinny Kłocko gm. Sieradz Posiadamy do sprzedania działkę z bliskim dostępem do drogi krajowej, jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł11 780 m² 4,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferta sprzedaży działki położonej w gminie Sulejów, obręb Bilkska Wola. Nieruchomość o powierzchni 1.1780ha ha. Wymiary ok: 6m x 1220m x 14m x 1220m. Klasa użytku: lsiv -.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 123 m² 230,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pilne: jedyna działka W okolicy Z pozwoleniem na budowę! To ostatnia szansa na zamieszkanie w tej prestiżowej, zielonej części Łodzi. Podczas gdy okoliczne tereny zostały objęte nowym.

Szczegóły ogłoszenia

247 950 zł1 305 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do miejscowości Rydzynki w gminie Tuszyn koło Łodzi. Rydzynki to piękna, zielona miejscowość bardzo blisko Łodzi. Można tu cieszyć się bliskością przyrody bez wielogodzinnej jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł17 500 m² 3,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,75ha. Szerokość działki ok. 38m. Klasa gruntu: IV i V. Działka znajduje się w miejscowości Kolonia Tyczyn. Dojazd do działki drogą polną.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł11 300 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji przemysław *604* 940 *753 **oto Alternatywa działka budowlana | Sobota | Szukasz działki budowlanej w spokojnej i widokowej okolicy, a jednocześnie blisko Łodzi lub.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł10 200 m² 13,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę leśną o powierzchni 10.200 m2. Działka położona jest w gminie Zduny, miejscowości Maurzyce. Najważniejsze atuty: wymiary działki: 18 x 627. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 790 m² 31,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy Powierzchnia 4790m2, znajduje się w Bądkowie blisko Białej. Szerokość frontu 27,5m, można uzyskać warunki zabudowy. Po sąsiedzku nowe.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij