dowolna

Działki łódzkie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Luboszewy,łódzkie

238 000 zł2 942 m² 80,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nspace ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2942 m zlokalizowanej w Luboszewach - gmina Lubochnia. Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dobryszyce,łódzkie

85 000 zł1 485 m² 57,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Dobryszyce, 800-lecia Dobryszyc, działka budowlana 1485 m2, sprzedaż. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się z szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wierzbica,łódzkie

90 000 zł1 196 m² 75,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wierzbica k/stobiecka Szlacheckiego, gmina Ładzice, ulica Brzozowa - działka 1196 m2, do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż szeroka (39 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dobryszyce,łódzkie

81 000 zł3 032 m² 26,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobryszyce, 800-lecia Dobryszyc, działka 3032 m2, sprzedaż. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż szeroka działka gruntu składająca się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wschodnia

Nieborów,łódzkie

499 000 zł22 263 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 2,2263 ha, położona w urokliwym Nieborowie przy ul. Wschodniej. To propozycja dla osób, które marzą o własnym domu z ogrodem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dziepółć,łódzkie

124 500 zł3 276 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dziepółć - gmina Radomsko, działka 3276 m2 do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 3276 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dobryszyce,łódzkie

72 000 zł1 085 m² 66,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dobryszyce, 800-lecia Dobryszyc, działka budowlana 1085 m2, sprzedaż. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się z szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dobryszyce,łódzkie

66 000 zł960 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobryszyce, 800-lecia Dobryszyc, działka budowlana 960 m2, sprzedaż. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się z szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wierzbica,łódzkie

85 000 zł1 196 m² 71,07 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

525 000 zł2 051 m² 255,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej działki mieszkaniowej która spełni wszystkie Twoje marzenia? Mam dla Ciebie doskonałą propozycję! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wierzbica,łódzkie

95 000 zł1 196 m² 79,43 zł/m²

 

 

 

Wierzbica,łódzkie

85 000 zł1 197 m² 71,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wierzbica k/stobiecka Szlacheckiego, gmina Ładzice, ulica Brzozowa - działka 1197 m2, do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż szeroka (39 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Słowik

Słowik,łódzkie

90 000 zł900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Słowiku Działka o powierzchni 900m2 z warsztatem-garażem o powierzchni 25m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dobryszyce,łódzkie

66 000 zł930 m² 70,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobryszyce, 800-lecia Dobryszyc, działka budowlana 930 mkw, sprzedaż. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się z szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Szczepocice Prywatne,łódzkie

131 000 zł6 132 m² 21,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczepocice Prywatne, działka o powierzchni 6132 m2, do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Do sprzedania działka rolno-budowlana, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Biała Góra,łódzkie

135 810 zł3 018 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja - Biała Góra k/radomska, gmina Dobryszyce, działka budowlana 3018 m2 - do sprzedania - rezerwacja. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dobryszyce,łódzkie

81 000 zł3 019 m² 26,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobryszyce, 800-lecia Dobryszyc, działka 3019 mkw, sprzedaż. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż szeroka działka gruntu składająca się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Jedlno Pierwsze,łódzkie

175 000 zł4 611 m² 37,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Uwaga - nowa cena - Jedlno Pierwsze k/radomska, gmina Ładzice, działka 4611 m2 - do sprzedania - nowa cena. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko.wgn pl Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wielka Wieś

Wielka Wieś,łódzkie

145 000 zł1 638 m² 88,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku? Ta działka to idealna przestrzeń na realizację Twoich planów! Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zakrzówek Szlachecki,łódzkie

111 000 zł4 488 m² 24,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zakrzówek Szlachecki, gmina Ładzice k/radomska, działka 4488 m2 - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko.wgn pl Na sprzedaż prostokątna działka o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łódź

Łódź,łódzkie

199 990 zł788 m² 253,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta obejmuje sprzedaż działki budowlanej o pow. 788m2 w Łodzi w rejonie ulic Bocznej i Marcowej. Na działce prąd, zaś woda i gaz w drodze dojazdowej wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kolumny

Łódź,łódzkie

1 250 000 zł4 838 m² 258,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 4838 m z ogromnym potencjałem deweloperskim, zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi (okolice ulic Kolumny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Jankowice,łódzkie

119 000 zł1 203 m² 98,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jankowice k/radomska, gmina Ładzice, działka 1203 m2 - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko.wgn pl Na sprzedaż prostokątna działka o powierzchni 1203 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stare Skoszewy

Stare Skoszewy,łódzkie

800 000 zł3 057 m² 261,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom - w otoczeniu natury, a jednocześnie blisko miasta? Ta działka w Starych Skoszewach to połączenie spokoju, pięknych krajobrazów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dobryszyce,łódzkie

81 000 zł3 071 m² 26,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobryszyce, 800-lecia Dobryszyc, działka 3071 m2, sprzedaż. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż szeroka działka gruntu składająca się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dobryszyce,łódzkie

66 000 zł945 m² 69,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobryszyce, 800-lecia Dobryszyc, działka budowlana 945 m2, sprzedaż. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się z szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wieniawskiego

Radomsko,łódzkie

135 000 zł1 093 m² 123,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1093 m2 na ulicy Wieniawskiego w Radomsku. Działka posiada warunki zabudowy dla domu jednorodzinnego, które mogą być zmienione według indywidualnych potrzeb. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Źródlana

Gaszyn,łódzkie

180 000 zł12 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Gaszynie przy Wieluniu 180 000 zł do negocjacji Rodzaj: działki budowlane Powierzchnia: 1200 m2 Kanalizacja miejska w drodze / Prąd po drugiej stronie drogi teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Plucice,łódzkie

86 500 zł4 515 m² 19,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Plucice, gmina Gorzkowice, powiat piotrkowski, działka 4515 m2 do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47. Do sprzedania świetnie położona działka, znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sędziejowice

Sędziejowice,łódzkie

150 000 zł5 974 m² 25,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedsprzedaż - ostatnia działka w kompleksie- prywatność, spokój i cisza! pewny grunt. Twoja sprawdzona inwestycja Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, ale z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowe Kozuby

Nowe Kozuby,łódzkie

150 000 zł5 974 m² 25,11 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

150 000 zł5 974 m² 25,11 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

150 000 zł5 974 m² 25,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sędziejowice

Sędziejowice,łódzkie

49 999 zł800 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedsprzedaż pewny grunt. Twoja sprawdzona inwestycja Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, ale z gwarancją bezpieczeństwa prawnego i pełną infrastrukturą? Odkryj ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wierzbica,łódzkie

90 000 zł1 197 m² 75,19 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Lipowa

Zduńska Wola,łódzkie

380 000 zł4 304 m² 88,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działka w Zduńskiej Woli o powierzchni 4304m2. Położona przy ul Lipowej. Rolna z możliwością zabudowy. Szerokość od ulicy asfaltowej to około 31m. Klasoużytki: rivb,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Siemienice

Siemienice,łódzkie

135 000 zł1 752 m² 77,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działka oznaczona symbolem sj czyli strefa wielofunkcyjna z zabudową mieszkaniową jednorodzinną ( ostatnie zdjęcie ) Cena do niewielkiej negocjacji! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Aleksandrów,łódzkie

1 299 000 zł19 928 m² 65,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni 1,9928 ha. Całość tworzy 12 działek, każda po około 0,1468 ha, w tym jedna o powierzchni 0,3783 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Paradyż

Paradyż,łódzkie

25 500 zł8 550 m² 2,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

wymiary 220 x 35 m charakter rolny ,czesciowo zakrzaczona ale do ewentualnego usuniecia, może być do krus-u , cześciowo zalesiona, z piaskiem budowlanym , bezpieczna lokata nadwyzek kapitalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Wrocławska

Lututów,łódzkie

1 750 000 zł25 446 m² 68,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren inwestycyjny, stanowiący użytkowanie wieczyste 3 działek o łącznej powierzchni 2,5446 ha, zabudowanych kompleksem budynków o funkcjach produkcyjno-magazynowych oraz.