dowolna

Działki łódzkie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Zygmunta

Łódź,łódzkie

500 000 zł4 455 m² 112,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**na sprzedaż działka Łódź, ul. Zygmunta | 4 455 m Oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o numerze ewidencyjnym 158/7, obręb G-54, położoną w południowej części Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Unii Europejskiej

Skierniewice,łódzkie

1 808 040 zł9 272 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę produkcyjno-usługową razem z infrastrukturą techniczną. Wysokość zabudowy do 20 m, w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wodzierady

Wodzierady,łódzkie

89 000 zł944 m² 94,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam nieruchomość gruntową (działkę) W województwie łódzkim, powiecie łaskim gminie wodzierady, miejscowości chorzeszów Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pilaszków

Pilaszków,łódzkie

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprezedam działkę budowlana 2000m2 w miejscowości Pilaszkow. Posiada dostęp do asfaltowej drogi oraz media: elektryczność, woda i ścieki. Wymiary działki to około 63x31 m, bez ogrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Ziemiańska

Łódź,łódzkie

650 000 zł6 381 m² 101,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajdująca się bezpośrednio przy ul. Ziemiańskiej w miejscowości Feliksin, miasto Łódź. W drodze prąd i gaz. W pobliżu lasy i domy mieszkalne, brak uciążliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Biwakowa

Łódź,łódzkie

349 000 zł1 500 m² 232,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 15 arów, położoną w malowniczej zielonej okolicy doliny Neru na ulicy Biwakowej w Łodzi. Diałka posiada warunki zabudowy dla domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Łódź,łódzkie

575 000 zł896 m² 641,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***rezerwacja***rezerwacja*** Inwestycyjna nieruchomość - Łódź Górna Na sprzedaż działka o powierzchni 895,8 m zabudowana wielorodzinnym budynkiem, w którym jest wyodrębnionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sierakowskiego

Łódź,łódzkie

1 000 000 zł1 150 m² 869,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę - ul. Sierakowskiego, łódź Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1150 m z prawomocnym pozwoleniem na budowę kompleksu mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wola Przedborska

Wola Przedborska,łódzkie

118 000 zł2 884 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża, płaska działka w miejscowości Wola Przedborska. Znajduje się w odległości 70 km od ścisłego centrum Częstochowy, 42 km od Piotrkowa Trybunalskiego, 37 km od Radomska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

230 000 zł1 661 m² 138,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka położona w pięknej zalesionej okolicy przy rzece Czarnej ( dojazd drogą asfaltową ) teren wymarzony do turystyki rowerowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Sianokosy

Łódź,łódzkie

650 000 zł1 885 m² 344,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1885 m2 | Łódź-Radogoszcz | mpzp | Media w drodze Oferujemy do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną położoną w jednej z najbardziej urokliwych części Łodzi na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kolumny

Łódź,łódzkie

1 495 000 zł8 328 m² 179,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łódź, ul. Kolumny - teren inwestycyjny 8 328 m z procedowanym pnb pod 13 budynków dwulokalowych Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 8 328 m , składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grotniki

Grotniki,łódzkie

159 600 zł1 330 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki oznaczone w miejscowym planie zagospodarowania jako działki przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne. Działka częściowo ogrodzona, położona przy drodze asfaltowej. Prąd i woda przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bema

Łódź,łódzkie

737 800 zł1 085 m² 680 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam nieruchomość położoną w Łodzi, okolice ulicy Bema. Na działce znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni 120m2. Dom zbudowany w latach 30stych XX wieku. Stan do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa, ul. Brzozowa

Nowe Chrusty,łódzkie

160 000 zł1 044 m² 153,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, jeśli szukacie cichego, spokojnego miejsca na wybudowanie wymarzonego domu lub domku rekreacyjnego proponuję malowniczą okolicę dobrze skomunikowaną z Łodzią i Koluszkami -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łódź,łódzkie

449 000 zł281 m² 1 597,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana z pozwoleniem na budowę - Łódź, ul. Zaliwskiego 33 Chcesz się budować? Ale obawiasz się papierologii i biegania po urzędach? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Polik

Polik,łódzkie

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujesz bez prowizji komfort, bezpieczeństwo i pełna transparentność od pierwszego kontaktu. Szukasz większej działki z bardzo dobrym dojazdem do miasta, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chobanin

Chobanin,łódzkie

250 000 zł7 600 m² 32,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod swój wymarzony dom? Przeczytaj opis, zobacz zdjęcia i zadzwońpani umówi Cie z Agentem prowadzącym na prezentacje nieruchomości! luksus expert posiada w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gminna

Łódź,łódzkie

235 000 zł1 110 m² 212 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia z czterech działek znajdująca się na obrzeżach Łodzi przy ulicy Gminnej w sąsiedztwie Zespołu Przyrodniczo- krajobrazowego " Źródła Neru ". W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Borzykówka

Borzykówka,łódzkie

120 000 zł3 991 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki w cenie jednej! prezentuje; aleja Nieruchomości Przedstawiamy nieruchomość położoną w gminie Żytno, powiecie Radomszczańskim, województwie Łódzkim. Od Częstochowy mamy 49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ametystowa

Łódź,łódzkie

599 000 zł1 206 m² 496,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Gotowa działka budowlana 1206m2 - Łódź Rogi Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 206 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy Łodzi osiedle Rogi. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Oporowska

Kutno,łódzkie

6 900 000 zł13 000 m² 530,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych terenów inwestycyjnych w Kutnie. Grunt znajduje się w lokalizacji gwarantującej ciszę, spokój, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Orła

Orła,łódzkie

159 600 zł1 330 m² 120 zł/m²

 

 

 

Wólka Strobowska,łódzkie

420 000 zł15 220 m² 27,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę w sercu natury w Wólce Strobowskiej Do sprzedaży piękna, duża, szeroka ok.80m działka położona w sąsiedztwie rzeki Łupia (Skierniewka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kolumny

Łódź,łódzkie

930 000 zł3 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oto oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3100 m 2 położonej w Wiskitnie. Działkę częściowo porastają drzewa, co sprawia, iż czujemy się na niej jak na głębokiej wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Konstantynowska

Zgierz,łódzkie

16 000 zł2 701 m² 5,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk masy upadłości Haliny Grabek ogłasza sprzedaż z wolnej ręki prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem magazynowym, położonej w Zgierzu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wronia

Łódź,łódzkie

420 000 zł35 700 m² 11,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż ponad 3,5 ha ziemi W spokojnej wiejskiej okolicy nad rzeką sokołówką na bałutach W łodzi 0% prowizji Ziemia idealna do prowadzenia np. szkoły dla psów, stadniny koni bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Poniatów

Poniatów,łódzkie

46 050 zł6 875 m² 6,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: działki powierzchni 0,6875 ha zabudowanej 3 budynkami gospodarczymi. Miejscowość: gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Anielin

Anielin,łódzkie

20 000 zł6 100 m² 3,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój własny kawałek lasu - oaza ciszy w Anielinie Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz od zgiełku miasta? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - w pełni zalesioną działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Janowice

Janowice,łódzkie

179 999 zł1 920 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca pod dom z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem do Łodzi i Pabianic - to idealna propozycja dla Ciebie. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Niwa

Radoszewice,łódzkie

100 000 zł6 100 m² 16,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

dwie dzialki lub jako jedna duza w calosci, spokojna cicha lokalizacja blisko lasu, duzo zakladw pracy w okolicy. o wiecej info prosze o kontakt emailowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Łódź

Łódź,łódzkie

990 000 zł637 m² 1 554,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna z potencjałem - Łódź, 637 m z budynkiem biurowym i projektem przebudowy na obiekt usługowy Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 637.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stare Skoszewy

Stare Skoszewy,łódzkie

179 595 zł921 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 921 m 2 - Stare Skoszewy Gmina Nowosolna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Stare Skoszewy w Gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Łódź,łódzkie

420 000 zł9 100 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż ok. 9 100 m2 ziemi rolnej Z budynkiem gospodarczym na bałutach W łodzi oferta na wyłączność Na terenie znajduje się budynek gospodarczy o pow. zabudowy ok. 500 m2. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Tomawa

Tomawa,łódzkie

77 000 zł2 200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do odkrycia uroku miejscowości Tomawa - malowniczej wsi położonej w Gminie Łęki Szlacheckie, w województwie łódzkim, gdzie znajduje się działka rolna z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Aleja Jana Pawła II

Tuszyn,łódzkie

650 000 zł1 900 m² 342,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam nieruchomość gruntową (działkę) W województwie łódzkim, gminie tuszyn, przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w województwie łódzkim, gminie Tuszyn Jest to działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skalmierz

Skalmierz,łódzkie

99 000 zł1 100 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Słoneczna działka budowlana 1100 m | Szeroki front 24m | pkp Skalmierz lokalizacja: skalmierz (gm. Błaszki), powiat sieradzki. Cena: 99 000 pln (do negocjacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Karkosy

Karkosy,łódzkie

74 000 zł1 224 m² 60,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Karkosach. Na sprzedaż działka w Karkosach, gm. Łęczyca - idealne miejsce na Twój wymarzony dom! To idealna propozycja dla osób, które marzą o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Dębowiec Mały

Dębowiec Mały,łódzkie

30 000 zł3 800 m² 7,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Możliwy zakup pojedynczych działek. Działki położone we wsi Dębowiec Mały. Stanowią tereny rolne, gleby organiczne i gleby organiczne. Działka 410 położona w zachodniej części obrębu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Józefów

Józefów,łódzkie

442 000 zł3 158 m² 139,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wydane warunki zabudowy | 3158 m2 | prąd Atrakcyjna działka o powierzchni 3158 m2 zlokalizowana w miejscowości Józefów. Niewątpliwym atutem działki jest jej położenie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dobryszyce,łódzkie

72 000 zł1 067 m² 67,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobryszyce, 800-lecia Dobryszyc, działka budowlana 1067 m2, sprzedaż. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się z szerokiej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij