dowolna

Działki na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży działek

2 120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 120 ogłoszeń

180 000 zł3 132 m² 57,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szeroka I kształtna działka idealna pod zabudowę Z miejscowym planem zagospodarowania terenu Godaszewice - wieś usytuowana w powiecie tomaszowskim, w odległości 8 km do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 027 m² 213,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1027 m - Piątkowisko k. Pabianic. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1027 m , położoną w miejscowości Piątkowisko (woj. łódzkie), tuż.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł5 519 m² 30,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca któremu chcesz dać drugie życie? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: antoniew 23, 5 minut od Głowna. Powierzchnia działki: 5519 m . Zabudowania: dom 55 m , garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 700 m² 58,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działek w Parzęczewie 8 działek budowlanych o powierzchni od 1700m2 do 3000m2, nie ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł18 200 m² 7,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duża działka z wydanymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Podlubień, gmina Sulejów. Teren rolno - budowlany, położony w spokojnej wsi Podlubień, bliska.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł10 200 m² 2 107,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjno-usługowa z pozwoleniem na stację benzynową Pełczyska, gm. Wartkowice, lokalizacja: pełczyska, gmina Wartkowice, powiat poddębicki, woj. łódzkie Powierzchnia: 1,0243 ha.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działek w Sokolnikach 2 działki w sokolnikach o powierzchni 1000m2 każda Cena: 130.000zł (.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 615 m² 65,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1615 m (numer działki: 71/2). To idealna propozycja dla osób, które chcą uciec od miejskiego zgiełku, nie rezygnując z dobrej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 400 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1400 m w miejscowości Skotniki, w gminie Zgierz. To idealne miejsce na budowę wymarzonego domu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł6 157 m² 97,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (b1mw), przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 220 m² 134,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana w Stróży o powierzchni 2220m.kw. gm. Andrespol. Działka objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Andrespol. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż - Piotrków Trybunalski Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 7 224 m , zlokalizowanej w przemysłowej dzielnicy Piotrkowa Trybunalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł6 800 m² 294,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 6800 m kw., na przedmieściu Skierniewic, przy ulicy wylotowej z miasta drogą wojewódzką. Wg planu zagospodarowania przestrzennego: działka o przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 124 m² 76,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Powierzchnia 3124m2, położona jest w Zgierzu na granicy z Łodzią. Działka ogrodzona siatką z bramą i furtką. Szeokość frontu 17m. Jest prąd i woda ze.

Szczegóły ogłoszenia

72 360 zł963 m² 75,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Madaje Stare, w gminie Dalików, powiat Poddębice, województwo łódzkie. Nieruchomości zlokalizowane są na płaskim terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana 2431 m - Stara Brzeźnia - mpzp - zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż działka o powierzchni 2431 m położona w miejscowości Stara Brzeźnia. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 960 m² 79,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Skotnikach Powierzchnia 1960m2, położona w Skotnikach przy Ozorkowie. Działkaz prywatną drogą ogrodzoną o powierzchni 360m2, 1600m2 działki pod zabudowę jednorodzinną, jest.

Szczegóły ogłoszenia

418 360 zł2 476 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę działki budowlanej o powierzchni 2 476 m (nr 419/2), położonej na granicy Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi. To miejsce, może i od razu nie zachwyca - ale.

Szczegóły ogłoszenia

70 122 zł1 131 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1131 m z warunkami zabudowy Poszukujesz idealnego miejsca pod wymarzony dom w spokojnej, malowniczej okolicy? Ta działka jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł5 200 m² 82,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Numer oferty W biurze: sdz/aw258/2021 Oferta wyłącznie za naszym pośrednictwem. Mam do zaoferowania działkę leśno-budowlaną o powierzchni 5200 m2 wymiary 83x80 położoną.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 124/5 o powierzchni 4000 m2 o wymiarach ok. 48,7x82m położona w miejscowości Zawady w gminie Kowiesy. Zlokalizowana w cichej, spokojnej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

215 390 zł3 077 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 077 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Kształt działki nieregularny (od frontu 115 m, głębokość 24 m). Znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł6 066 m² 428,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka dla dewelopera - budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne - Łódź Widzew Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 6066 m , położona w dzielnicy Widzew.

Szczegóły ogłoszenia

8 177 777 zł52 959 m² 154,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny z dużym potencjałem, położony w miejscowości Ochocice, gmina Kamieńsk, przy autostradzie A1! Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 210 m² 322,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w bardzo dobrej lokalizacji. Zaledwie 15 minut jazdy do centrum Łodzi. Cicha i spokojna okolica. W sąsiedztwie nowoczesne osiedle domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Inwestycyjna w Piotrkowie Trybunalskim :) Oferuje do sprzedania działkę zlokalizowaną w samym centrum kraju przy obwodnicy Piotrkowa Trybunalskiego i nadająca się doskonale pod.

Szczegóły ogłoszenia

999 360 zł823 m² 1 214,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w sercu Łodzi, przy ul. Klonowej 11a - w obrębie B-45. To oferta skierowana zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł14 611 m² 239,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

: krótko: działka o powierzchni 14611 m2 w super lokalizacji, w centrum Kutna z przeznaczeniem usługowym/przemysłowym. : dla kogo? Dla inwestora pod budowę firmy, działalności,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 360 zł6 317 m² 190,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka inwestycyjna z ogromnym potencjałem - Łódź, dzielnica Widzew, ul. Kosodrzewiny Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję inwestycyjną -.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł24 300 m² 115,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna 2,43 ha z mpzp Kalino, gmina Rzgów, 2 km od A1. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2,43 ha, położona w miejscowości Kalino (gmina Rzgów, woj.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł19 588 m² 127,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny z dużym potencjałem, położony w miejscowości Strobów, gmina Skierniewice. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, przeznaczona pod tereny.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 700 m² 35,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, duża działka w spokojnej miejscowości Rębieskie Nowe, 10km od Zduńskiej Woli. Powierzchnia terenu 2771 m2. Dla terenu nie obowiązuje mpzp. Teren możliwy pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 336 m² 59,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-