dowolna

Działki na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży działek

2 120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 120 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***tylko W home park nieruchomości *** Jeśli szukasz działek w okolicach Łodzi, zgierza, mamy w ofercie działki dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2121 m2.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł14 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka rolna o powierzchni około 1,4ha, szerokości ok. 40m i długości ok. 340m położona w południowej części Skierniewic. Przy drodze asfaltowej. W drodze przy działce gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! zarezerwowane! dla inwestora. Prezentujemy Państwu działkę o charakterze inwestycyjnym położoną bezpośrednio przy trasie Aleksandrów Ł. - konstantynów Ł. W niedalekim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 507 m² 45,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2507m2 położona w miejscowości Prusicko, usytuowana w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł940 m² 212,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki w Bychlewie. Dziaka o pow. 940 m . Działka nie ogrodzona, media - prąd, woda - w odległości około 100 m. Bardzo atrakcyjna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działka w Zduńskiej Woli, kierunek Karsznice. Działka o powierzchni 1000 m2. Nieruchomość po podziale z nowo uchwalonym planem zagospodarowania - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 216 m² 90,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w sprzedaży działkę położona w miejscowości Raducki Folwark, gmina Osjaków. Nieruchomość o powierzchni 1216mk. Dodatkowo na działce znajduję się budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 309 m² 80,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1309 m , położoną na osiedlu Herby w Sieradzu - w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu lasów, z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 246 m² 176,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o pow.od 1246 m , w atrakcyjnej lokalizacji. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dostępne media : prąd- jest,.

Szczegóły ogłoszenia

113 740 zł1 034 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnej zalesionej działki w Jedliczach B przy ul. Stara Droga. Idealne miejsce dla pragnących ciszy, kontaktu z naturą ( duży kompleks leśny ).

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł1 300 m² 124,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 1300 metrów kwadratowych położona w obrębie Owczary w gminie Mniszków. Działka jest w kształcie prostokąta o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Mamy przyjemność zaoferować Państwu magazyn/hale o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł2 958 m² 179,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zbudujesz swój wymarzony dom w otoczeniu natury, ta oferta jest stworzona dla Ciebie. Na sprzedaż działka leśno-budowlana w miejscowości Sokolniki-Las, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

90 360 zł10 131 m² 8,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie niezabudowane działki rolne zalesione położone w miejscowości Szczerców, w gminie Szczerców, powiat bełchatowski, województwo łódzkie. Nieruchomości zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy o powierzchni 6411 m2 usytuowana w gminie Zapolice - Wygiełzów. Wymiary działki 29m/245m. Teren nieogrodzony i niezagospodarowany. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, gdzie przestrzeń idzie w parze z doskonałą komunikacją? Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

52 900 zł632 m² 83,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki z dostępem do mediów - w zielonym otoczeniu lasów, w pobliżu zabudowy oferującej bogatą ofertę handlowo-usługową, położone w regionie Załęczańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł20 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja Inwestycyjna - Działka o wysokim potencjale w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego! Marzysz o miejscu, gdzie Twoja inwestycja rozkwitnie? Prezentujemy działkę inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 010 m² 67,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kameralna Inwestycja Działek nad Jeziorem - Przestrzeń, prywatność, natura Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży 12 działek zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 491 m² 280,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjna usługowo-mieszkaniowa z potencjałem komercyjnym Konstantynów Łódzki lokalizacja Działka położona w Konstantynowie Łódzkim, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 5244 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Ciężkowice. Nieruchomość usytuowana jest przy cichej, asfaltowej ulicy , wśród luźnej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 109 m² 64,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 10 działek z pozwoleniami i projektami - 3 km od Lutomierska w kierunku na Kwiatkowice Oferujemy kompleks 10 działek budowlanych w miejscowości Antoniew Dla całego terenu.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł2 300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Patrzykowie (pow. Pajęczno). Działka o pow. 2300 m2 objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z przeznaczeniem na budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 950 m² 847,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny (3 spójne działki|) położony w centrum Zgierza, w sąsiedztwie targowiska miejskiego. Lokalizacja gwarantuje doskonałą widoczność, stały ruch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna w Piotrkowie Trybunalskim Szukasz terenu inwestycyjnego w doskonałej lokalizacji? Oto Idealna Propozycja dla Ciebie! Prezentujemy do sprzedaży wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 438 m² 83,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1438 m2 położoną w Sulejowie przy ul. Przydziałki. Teren o położony w bardzo ciekawym miejscu. Bardzo blisko rzeki Pilicy.

Szczegóły ogłoszenia

243 300 zł1 622 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Narożna działka o powierzchni 1620 położona na ul. Dojazdowej w Sokolnikach. Na terenie tym obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Zgodnie z jego zapisami, działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Anielinie Swędowskim Działka budowlana oraz pod nieuciążliwą działalność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 736 m² 51,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1736 m Ziąbki Warunki Zabudowy Duża działka o powierzchni 1736 m , położona w otoczeniu pól i lasów, z wydanymi Warunkami Zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działki budowlane w Karsznicach (zduńska Wola). Działki od 3000m2 położone w cichej okolicy wśród łąk i lasów, z wygodnym wyjazdem na S8

Szczegóły ogłoszenia

109 360 zł2 841 m² 38,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Doskonała lokalizacja blisko lasów! Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę o powierzchni 2841 mkw zlokalizowaną w miejscowości Panaszew gmina Poddębice,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w rejonie Stryków- niesułków. Spokojna okolica, otoczenie domów jednorodzinnych. Działka ogrodzona siatką, brama wjazdowa metalowa, garaż blaszany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 333 400 zł342 800 m² 6,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Chcesz powiększyć swój areał ziemi? Prezentujemy działki rolne o łącznej powierzchni 396 100 m . Już sprzedana Działka numer 214/2. Powierzchnia 15 500 m2 (oznaczenie rv, rvi, br-rv) -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaproponować Państwu wyjątkowe miejsce z dala od zgiełku miasta., a jednocześnie w odległości ok. 30 minut jazdy od centrum Łodzi. Wyjątkowa działka budowlana , bo.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł3 900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 3900 m2, leżąca na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami. Do działki dochodzi woda, prąd i światłowód. Świetna lokalizacja w spokojnej, cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł13 971 m² 100,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka inwestycyjna w Rosanowie - idealna pod rezydencję lub zabudowę deweloperską Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 13 971 m w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferta bez prowizji. D ziałki budowlane położone w Brużyczce Małej objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Oferujemy do sprzedaży działki położone w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 028 m² 54,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki Kwilnie. Działka budowlana o powierzchni 3028m2. Nie ogrodzona. Media: prąd, woda (.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł5 600 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w niedużej wsi Bałdrzychów w powiecie poddębickim. Miejsce idealne do zamieszkania całorocznego ale też na wypoczynek. Niewątpliwym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową. Kupujesz grunt z jasnym przeznaczeniem i bez niepewności formalnej. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 873 m² 47,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Biadaszki Działka położona jest w miejscowości Biadaszki, w gminie Galewice, powiat wieruszowski, województwo łódzkie. Znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij