dowolna

Działki na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży działek

2 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 119 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pełne uroku okolice dla ceniących spokój, wrażliwych na przyrodę i kochających zwierzęta. Smardzewice to wieś położona w województwie łódzkim nad rzeką Pilicą - 7 km od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł11 980 m² 16,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działek w Podłężu gmina Swinice Warckie Działki o powierzchni 0,58ha i 0,62ha. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

85 480 zł2 137 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chojny, gmina Lututów Do sprzedaży działka rolna z możliwością zabudowy siedliskowej zlokalizowana w miejscowości Chojny, gmina Lututów, pow. wieruszowski. Wymiary działki 22 x 97 m.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 027 m² 876,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki położonej W łodzi, dzielnica górna, ok. oś. Chojny Działka o pow. 1027 m kw., Szer.: ca 21 m kw. Długość: ca 49 m kw. Działka ma wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 753 m² 741,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna z obiektami magazynowo-produkcyjnymi Powierzchnia działki 1753m2, znajduje się w Zgierzu przy głównej ulicy w centrum. Działka ogrodzona. Na posesji znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Konstantynów Łódzki. Srebrna Do sprzedaży działka o powierzchni: 1540 m2 w otoczeniu podobnych - postępująca nowa zabudowa jednorodzinna Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

83 550 zł1 114 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku natury z szybkim dojazdem do miasta? Oferujemy na sprzedaż prostokątną działkę 1 114 m (21 x 54 m) w malowniczym Zarzęcinie zaledwie 600 m od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka przy ul. Świerczowskiej 181 Powierzchnia działki 1372m2. Wymiary 31x42m. Regularny kształt. Dojazd do działki drogą wewnętrzną. Wodociąg, prąd, gaz w ulicy Świerczowskiej. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowości Trębaczew. Działki nr ewid. 1623, 1624, 3442, 3443, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 582 m² 119,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni ok.1550 m2 usytuowaną w gminie Zduńska Wola - Czechy. Działka z bezpośrednim dostęp do drogi publicznej, w kształcie litery L. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-30

189 360 zł926 m² 204,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę rolno-letniskową zlokalizowaną w sercu natury, idealną na rekreację i wypoczynek na świeżym powietrzu. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 398 m² 53,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy! Powierzchnia 1350 m 2 Kromolin Stary Teren cechuję się ciszą, spokojem i pięknem pobliskiego lasu :) Działka z warunkami zabudowy (projekt warunków na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3001 m2 położona w miejscowości Anielin Swędowski - gmina Stryków, ul. Kwiecista. Działka budowlana objęta planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieduża działka budowlana - rekreacyjna położona w miejscowości Barkowice nad Zalewem Sulejowskim. Działka znajduje się w odległości około 250 metrów od głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 420 m² 70,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy Powierzchnia 1420m2, znajduje się w Bądkowie blisko Białej. Szerokość frontu 60m, można uzyskać warunki zabudowy. Po sąsiedzku nowe.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 232 m² 89,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! Transakcja sprzedaży działki gruntu położonej w miejscowości Przekora gmina Dalików. Cicha , spokojna i zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 400 m² 58,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki we wsi Wygoda. Gmina Wola Krzysztoporska. Bardzo dobra lokalizacja pod budowę domu jednorodzinnego lub osiedla domów. Możliwość dokupienia działek sąsiednich i powiększenie.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł7 232 m² 19,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży nie zabudowaną nieruchomość o powierzchni 7232 m2, położoną w miejscowości Kałek, gmina Sulejów, powiat piotrkowski, woj. łódzkie. Działka częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł9 001 m² 15,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pięknej okolicy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 9001 m2 położonej w malowniczej miejscowości Taurów, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 048 m² 85,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1048 m2 położoną we wsi Wola Mąkolska gm. Głowno. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, bliskości natury, wiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł829 m² 517,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w dobrej lokalizacji Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę usługową o powierzchni 829 m.kw,.

Szczegóły ogłoszenia

150 700 zł1 370 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki budowlane pod Łodzią! Z wielką przyjemnością pragnę zainteresować Państwa ofertą trzech działek budowlanych : 30/47 - o powierzchni : 1780,00 m2 , 30/48 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę usługowo-przemysłową Parzęczew ul. Łęczycka 37 Powierzchnia 4935 mkw Numer działki 577 Sposób korzystania: bi inne tereny zabudowy Cena 850 000 zł Zabudowana budynkiem 120 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł67 765 m² 10,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka rolna W okolicach koluszek oferta jest wyjątkowa = prawie 7 ha lokalizacja : Stamirowice k Koluszek : działki o numerach ewidencyjnych : 253 ; 485 ; 254 ; 484/1.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł9 952 m² 311,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Łodzi przy ulicy Pomorskiej. Działka budowlana o powierzchni 9952m2. Front działki.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł25 914 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej działki pod działalność rolniczą w okolicach łodzi/pabianic, ta oferta jest dla Ciebie. Grunty w większości IV klasy. Działka o pow. ok. 2,5 ha - płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 001 m² 19,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży niezabudowana, nieogrodzona działka rolna o powierzchni 3 001 m 2 położona w miejscowości Wypychów (gm. Zgierz). Przybliżone wymiary działki ok. 110m x ok. 30m.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 540 m² 149,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka za miastem w otulinie lasu, dla ceniących ciszę i spokój. Niedaleka odległość od Łodzi, a jeszcze bliższa od Aleksandrowa Łódzkiego, sprawia, że miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 634 m² 94,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę o powierzchni 2634 m 2 na Opiesinie Bliskość miasta Zduńska Wola to atut okolicy poza tym dookoła nowe zabudowy mieszkaniowe Działka o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/klb5/2025 Oferta wyłącznie za naszym pośrednictwem! Idealna propozycja pod zabudowę jednorodzinną. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 450.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Tuszynku Majorackim przy ulicy Królewskiej o powierzchni 2747m2. Dojazd do działki drogą asfaltową. W ulicy jest dostęp do wszystkich mediów: woda, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł11 577 m² 129,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! Sprzedaż terenu rolno-leśnego z siedliskiem (o pow. 11.577mkw ) położonego w Krzywcu, w cichym i spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł1 418 m² 60,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoja działka w Rząśni czeka! ul. Klonowa. Biuro epj Nieruchomości prezentuje atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i zielonej części Rząśni, ul. Klonowa. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 098 m² 591,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w centrum Pabianice pod zabudowę wielorodzinną - Pabianice, ul. Reymonta, obecnie zabudowana domem jednorodzinnym. Informacje podstawowe: działka: ok. 1100 m - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

254 250 zł1 695 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sokolniki Las działka budowlana, ogrodzona z bramą wjazdową i warunkami na przyłącze prądu, studnia. Ta piękna działka budowlana w Sokolnikach Las to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 114 m² 131,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości *** Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano - rolna położona w Łodzi ul. Wiączyńska o powierzchni 2114 m2 Wymiary: długość frontu ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana w miejscowości Łazy Dąbrowa w super cenie Jeśli szukasz działki budowlanej w pięknej okolicy to ta działka będzie idealnym wyborem. Działka o pow. 1104 m2.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł8 000 m² 107,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania grunt rolny w miejscowości Nieborów, położony w bliskim sąsiedztwie Arkadii oraz Restauracji Oberża Pod Złotym Prosiakiem. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilkaset metrów.

Szczegóły ogłoszenia

113 730 zł1 338 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w cichym miejscu Sieradza Mamy na sprzedaż działkę na os. Herby w Sieradzu. Kształt prostokąta, z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny gdzie: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 631 880 zł27 198 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

rodzaj: działka rolna o pow. ok 2,7 ha grunt: klasy IV b, V, VI (1,4 ha) naniesienia: brak ogrodzenie: brak Uzbrojenie: w drodze asfaltowej woda i prąd Dojazd: asfalt :dodatkowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka o powierzchni 921mkw w Łodzi przy ul.Pomorskiej 527, z możliwością zabudowy. - numer działki 616/7 - wymiary : ok. 22,5*41 - kształt prostokąt - teren.