dowolna

Działki na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży działek

2 120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 120 ogłoszeń

218 880 zł1 368 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlanej w Wodzinie Prywatnym, gmina Tuszyn Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną nr 130/25 o powierzchni 1368 m położoną w Wodzinie Prywatnym, ul. Zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł948 m² 369,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 948 m2 wraz z projektem i pozwoleniem na budowę położona w miejscowości Kolonia Brużyca (gm. Aleksandrów Łódzki, powiat zgierski). Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł3 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w prestiżowej części Łodzi, tuż przy malowniczym Lesie Łagiewnickim - jednym z największych kompleksów leśnych w granicach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| do sprzedania działka zabudowana o powierzchni 1972m2 położona przy ulicy Kleszcz Na działce: 1. budynek piętrowy murowany - bliźniak 12x7m do generalnego remontu. 2. Budynek gospodarczy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł25 000 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka narożna z dostępem do drogi gminnej. Na działce własny transformator zasilający inne obiekty z możliwością przyłączenia nowo wybudowanych bez konieczności czekania na decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł5 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedania działkę o powierzchni 5100 mkw w miejscowości Borowiny/k Skierniewic. Działka częściowo zadrzewiona, bez ogrodzenia i bez mediów. W drodze wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Anielinie Swędowskim Działka budowlana o powierzchni 1400m z budynkiem do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł15 m² 3 866,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| oferta sprzedaży domku letniskowego. Domek usytuowany na działce o powierzchni 315m2, znajdującej się w zasobach Rodzinnych Ogródków Działkowych " Słoneczna Polana " w Piotrkowie.

Szczegóły ogłoszenia

58 300 zł1 100 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż trzy regularne działki w Klukach-Podwódka. Działki w kompleksie niskiej zabudowy, w rozbudowującej się miejscowości Podwódka sąsiadującej z Klukami. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 194 m² 37,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlano-rolnej usytuowanej w gminie Ozorków w miejscowości Boczki. Działka o numerze 200/9 i powierzchni 1194 m2. Możliwości wykorzystania:.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł7 172 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki rolnej Łódź-Bałuty Lokalizacja: województwo: łódzkie Powiat: łódź Gmina: łódź-Bałuty Obręb: b-60 Dane techniczne działki: numer działki: 123/1 Identyfikator.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł5 100 m² 6,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 5100m2 w miejscowości Stawiszcze. Działka umiejscowiona w węźle drogowym przy trasie S8 Zduńska Wola- sieradz. Media: woda /prąd oddalone około 100m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Więcej informacji przemysław *604* 940 *753 **oto Alternatywa działka z wz | Bolimowska Wieś | 2500 m2 | Szukasz działki z warunkami zabudowy w spokojnej i widokowej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł5 000 m² 19,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna cena! - działka rolna z prawem zabudowy siedliskowej i prowadzenia działalności rolniczej. Powierzchnia gruntu 5000 m2. Niezabudowana. W działce prąd i wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł11 891 m² 117,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 11.891m2 w lokalizacji ulicy Strykowskiej/Stare Moskule na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesieniach Łódzkich. Nieruchomość posiada Warunki Zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł4 363 m² 57,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przy lesie i z prywatnym lasem. Idealnym miejsce zarówno dla tych, którzy szukają spokoju i wyciszenia, jak i fanów aktywności. Mało która lokalizacja może zaoferować takie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj tam, gdzie natura spotyka spokój - wyjątkowa działka w sercu lasu! Na sprzedaż działka o powierzchni 650 m we wsi Józefów-Wiktorów, w gminie Warta, powiat sieradzki,.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł800 m² 158,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuje Państwu ofertę jakiej mało na rynku! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zlokalizowana w malowniczej miejscowości Garbów, w gminie Tuszyn. Lokalizacja ta zachęca do.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 967 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3967 m2 położoną w miejscowości Pęczniew, gmina Pęczniew, powiat poddębicki, woj. łódzkie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł4 700 m² 29,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę rolno-budowlaną położoną w miejscowości Topolice w gminie Żarnów. Działka z dostępem do drogi asfaltowej, z przyłączem prądu, kanalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

256 500 zł2 735 m² 93,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 735 m , zlokalizowana w Uchaniu Dolnym, niedaleko Łowicza. Cena ofertowa wynosi 256 500 pln, co przekłada się na około 93 pln za m .

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 722 m² 124,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej w Rąbieniu. Działka o powierzchni 1722mkw. Działka została uporządkowana, przygotowana do inwestycji. Działka idealna pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł24 281 m² 4,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rolna na sprzedaż rząśnia | 2,4281 ha. Biuro epj Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki rolnej o dużej powierzchni 2,4281 ha, położonej w miejscowości Rząśnia. To.

Szczegóły ogłoszenia

116 920 zł1 580 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1580m2. Wymiary działki ok. 45m x 35m ( szerokość działki od strony drogi wewnętrznej ok. 45m) Cicha i spokojna okolica. W ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 067 m² 91,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuje Państwu kilkanaście działek w uroczym miejscu w okolicy Koluszek. lokalizacja to Wola Łokotowa Działki są położone w sąsiedztwie rezerwatu rzeki rawka Kilka działek jest na.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł5 805 m² 119,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, które połączy spokój wiejskiego życia z ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi? Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Kluczowe atuty nieruchomości: - imponująca.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł1 004 m² 177,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji od kupującego - działka budowlana z aktualnymi warunkami zabudowy na osiedlu domów jednorodzinnych w Józefowie Do sprzedania działka o pow. 1004 m 2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł2 132 m² 215,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z potencjałem inwestycyjnym, położona w miejscowości Twardosławice, gmina Grabica. Teren położony praktycznie na granicy Piotrkowa Trybunalskiego i Twardosławic.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 301 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli lubisz ciszę, spokój i naturę a dodatkowo marzysz o budowie domu w takim miejscu, mam dla Ciebie idealną Alternatywę. Kontakt: rafał Sikorski tel. 606*892*245 lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 268 m² 544,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja 15 km od Łodzi Do sprzedaży prawo użytkowania wieczystego działki o pow. około 1270 m2 oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie: wiaty o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 168 m² 128,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na relaks lub na budowę domu, a może stabilnej lokaty kapitału? Zapraszam! Oferuję możliwość zakupu działki rolno-budowlanej w otulinie pięknego lasu i małym domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane na nowo powstającym osiedlu o powierzchni 1000 m2 usytuowane w miejscowości Szczerców - powiat bełchatowski. Prąd w granicy działki, natomiast kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 426 m² 147,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Słowak, gmina Aleksandrów Łódzki. Numery działek: 54/20 oraz 54/19. Możliwość zakupu razem lub osobno. Powierzchnia: 54/20 1566.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka pod zabudowę wielorodzinną, lub jednorodzinną. Cena 900 zl / m2 nieruchomość składa się Z 2 działek O łącznej powierzchni 22 532 m2. Uśrednione wymiary ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży Działki w Łagiewnikach Działki o powierzchni od 2000m2 do 3000m2, z pozwoleniami na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł1 190 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Oferujemy do sprzedaży 2 działki rekreacyjne o powierzchni: -569m -621m zlokalizowane w miejscowości Cyprianów, gmina Zgierz. Działki mają kształt.

Szczegóły ogłoszenia

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dlaczego warto wybrać Kębliny? Kębliny to malownicza miejscowość położona w gminie Zgierz, około 12 km na północny wschód od Zgierza i 17 km na północ od Łodzi Wikipedia. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

775 500 zł1 410 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę na Złotnie! Na sprzedaż działka o powierzchni 1410 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki, która nie ogranicza Twojej wyobraźni? Masz dość wąskich "klitek", gdzie sąsiad zagląda Ci w okna? Działka nr 275/14 w Michałówku to propozycja dla kogoś, kto szuka.