dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 914 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 914 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

489 000 zł50 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Niezwykle urokliwe mieszkanie położone w czteropiętrowym bloku z lat 80 tych na osiedlu Doły. W przeciągu ostatnich lat nieruchomość została gruntownie wyremontowana. Podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł65,04 m² 9 209,72 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Dom narożny o powierzchni 65 m2 to doskonała propozycja dla rodzin, które cenią sobie naturę. Ogród, na który promienie słoneczne docierają od rana do późnego popołudnia, to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł64,90 m² 9 229,58 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Dom narożny o powierzchni 64 m2 to doskonała propozycja dla rodzin, które cenią sobie naturę. Ogród, na który promienie słoneczne docierają od rana do późnego popołudnia, to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł59,42 m² 9 744,19 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Dom o powierzchni 59 m2 z większym ogrodem to propozycja idealna zarówno dla singli, jak i całych rodzin. Wyjście do ogrodu jest bezpośrednio z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł1 004 m² 552,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1004 m , zabudowa rezydencjonalna | Łódź - Ruda Popioły Działka budowlana położona w zielonej części Łodzi w sąsiedztwie kompleksu leśnego, przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł72 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i jasne mieszkanie, położone w świetnej lokalizacji kilka minut od ul. Piotrkowskiej, w budynku wielorodzinnym. Wartość wynajmu 2800 zł plus administracja 700.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 219 m² 44,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 2 219 m z pnb | Buduj od zaraz! | Kajew (kutno/krośniewice) Oszczędź rok formalności i zacznij budowę nowoczesnego domu parterowego już w przyszłym miesiącu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 278 m²

Malowniczo położona osada we wsi pod Łowiczem. Nieruchomość o powierzchni ponad 1 ha, na która składa się las i zabudowania. Na szczególna uwagę zasługuje dobrze zachowana, oryginalna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 472 000 zł156,66 m² 9 396,14 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 6 - pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 156,66 m2, znajdującego się w inwestycji Domy Klimatyczna w Łodzi. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 506 000 zł158,32 m² 9 512,38 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 6 - pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 158,32 m2, znajdującego się w inwestycji Domy Klimatyczna w Łodzi. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł315 m² 2 825,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w zacisznej okolicy Ksawerów, ul. Taneczna Do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 315 m2 ( w tym garaż 29 m2) w stanie surowym zamkniętym (brak drzwi wejściowych).

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł8 794 m² 127,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Okup Wielki, gmina Łask Przedstawiamy do sprzedaży działkę o powierzchni 8.794 m2 położoną przy ulicy Sieradzkiej 34a (działka nr 186/2) w miejscowości Okup Wielki,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł29,64 m² 8 738,19 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa kawalerka na sprzedaż przy ul. Julianowskiej 9 w Łodzi. (sprzedaż bez prowizji) Układ mieszkania umożliwia zaaranżowania dwóch pokoi, w tym jeden z aneksem kuchennym. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł51,76 m² 8 674,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: monika Bistuła tel.:   Opis lokalizacji: Mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Kpt. Franciszka Żwirki, w samym sercu Łodzi. Zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł163,70 m² 7 269,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 763 m²

Szukasz wytchnienia od miejskiego zgiełku i smogu, nie chcąc jednocześnie rezygnować z wygody, jaką daje bliskość metropolii? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł70,50 m² 7 588,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas! 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie w bloku z 2008 r na ładnym zielonym osiedlu Romanów. Osiedle znajduje się na pograniczu Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł31 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Fajna kawalerka położona w wieżowcu na osiedlu Retkinia. Dzięki położeniu na szóstym piętrze i skierowanym na południowy -zachód oknom, mieszkanie jest bardzo jasne. Jest to standardowy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł106,61 m² 8 910,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż dochodowa nieruchomość inwestycyjna w centrum Łodzi, zlokalizowana przy ul. Legionów, 2 minuty pieszo od Manufaktura. Mieszkanie zostało profesjonalnie przebudowane na 6 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł42,42 m² 9 311,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Propozycja inwestycyjna w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta - Łódź Górna-Chojny (okolice ul. Rzgowskiej). Gotowy *dwupak kawalerek* - po generalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł46,70 m² 4 710,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli poszukujesz mieszkania z dobrym dojazdem do Zgierza, ozorkowa lub Łęczycy ? Nie musisz już szukać, mamy ofertę sprzedaży mieszkania w Leśmierzu. Mieszkanie na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

377 900 zł41,89 m² 9 021,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam do zakupu 2 pokojowy Apartament znajdujący się w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Bednarskiej. Inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie ul. Rzgowskiej w łódzkiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 080 zł47,12 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj Nowe Bałuty - Twoja enklawa spokoju w sercu Łodzi Szukasz miejsca, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z kojącą zielenią, a codzienne obowiązki stają się prostsze dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł24 218 m² 5,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej działki budowlanej w rozsądnej cenie? To propozycja dla Ciebie. A może szukasz gruntu pod produkcję rolną lub działy specjalne? Ta nieruchomość równiez spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł22 700 m² 18,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:22 700 m²

Działka nr 64/1 obręb Kolonia-Sędziejowice o powierzchni 2,27 ha. Powierzchnia około 1 ha jest aktualnie uprawiana , pozostałą część działki stanowi działka budowlana o powierzchni 1300.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł82 m² 10 597,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokoje | 81,5 m | 2 tarasy | 2 łazienki | Choiny Park II | top oferta To jedno z tych mieszkań, które sprzedają się przy pierwszych prezentacjach. Poranki w słońcu od wschodu. Wieczory.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł186 m² 7 526,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:947 m²

Drzwi otwarte - sobota 30 maja, w godzinach 13:00 - 16:00. To idealna okazja, aby na żywo poczuć klimat tej nieruchomości, przejść się po ogrodzie i sprawdzić potencjał obu domów. Specjalna.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł131 m² 5 114,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 585 m²

Wyjątkowy dom blisko natury Księże Młyny, gm. Pęczniew Zapraszamy do odkrycia urokliwej posiadłości położonej w miejscowości Księże Młyny, w sercu terenów rekreacyjnych, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł42,23 m² 8 264,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w wieżowcu. W bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Kusocińskiego na Retkini Powierzchnia mieszkania stanowi 42,23 m2 Forma.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37 mkw położone na 2 piętrze w bloku z cegły Blok ocieplony, klatki schodowe zadbane. Przyjemna i spokojna okolica. Teren wokół budynku.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł72,28 m² 9 255,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*Nowa Cena* Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku na Widzewie Wschód. Powierzchnia mieszkania stanowi 72,28 m2 Lokal znajduje się na 9 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż mieszkanie 2 pokoje / 37m2/8 piętro z 11 / loggia / oś.Dąbrowa LOKALIZACJA:Mieszkanie w budynku wielorodzinnym 11 piętrowym na 8 piętrze. Budynek zlokalizowany nieopodal dh Pionier.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł45,21 m² 6 967,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,23m2, z balkonem, położone na II piętrze w zadbanym IV piętrowym bloku na osiedlu Pojezierska. Lokal składa się z 2 rozkładowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort i bezpieczeństwo w nowoczesnym mieszkaniu z garażem od zaraz. Mieszkanie smart - telefonem można sterować oświetleniem, gniazdami elektrycznymi, zaworami wody i centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł102 m² 9 774,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przytulny i nowoczesny dom w otoczeniu zabudowy parterowej, pośród pól. Cisza, spokój i kameralne sąsiedztwo - jednocześnie tylko 20 km od centrum Łodzi. Okolica wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł142,13 m² 6 676,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Osiedle Sosnowe Akomodera. Do sprzedania 4 apartamenty położone w Krzywcu przy ul. Życzliwej 6/8. Każdy apartament o powierzchni 142,13 m2. Budynki są usytuowane na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

345 500 zł44,30 m² 7 799,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rozkładowe 44 m | Balkon | Śródmieście | Pełna własność z kw Sprzedam mieszkanie 44 m przy ul. Pomorskiej 93/95 w Łodzi rozkładowe, z balkonem, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł199 828 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Uwaga! Całość warunków sprzedaży do uzyskania po kontakcie za pomocą formularza. Warunki sprzedaży W trybie Z wolnej ręki gruntów rolnych składających się z działek ewidencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł3 684 m² 377,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlano-leśną. Cześć budowlana działki wynosi 1247 m2, a część leśna 2437 m2. Nowy plan ogólny, który ma zostać uchwalony w sierpniu zakłada, że działka będzie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,09 m² 7 791,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą umeblowanego mieszkania typu M3 z balkonem, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi na Teofilowie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł21 800 m² 4,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni 21800 m 2 położonej w Gminie Gidle, powiat radomszczański w miejscowości Piaski. Działki te stanowią grunty.

Szczegóły ogłoszenia