dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 919 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem powierzchni 300M2 na parterze budybku wolnostojącego usługowo-biurowego W aleksandrowie łódzkim czynsz najmu: 15.000.-zł/m-cznie + media wg. liczników dane ogólne: typ działki: budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł98 m² 7 806,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 285 m²

Powierzchnia działki : 1295 m2 Dom o powierzchni użytkowej : 97,9 m2 parterowy - stan deweloperski, ocieplony, otynkowany, studnia, szambo, działka ogrodzona - ogrodzenie panelowe Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy, położony na parterze, w dobrej lokalizacji miasta. Lokal świetnie nadaje się na duży sklep spożywczy, meblowy, etc. Przez 20 lat z powodzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł60,76 m² 4 772,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy - 61 m , centrum Tomaszowa Mazowieckiego Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 999 zł25,60 m² 15 859,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Najlepsze lokale szybko znikają - ten metraż jest szczególnie poszukiwany. Jesteśmy dostępni również wieczorami i w weekendy. W biurze sprzedaży dostępna oferta specjalna - zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł5 228 m² 25,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie proponuje do kupna niezabudowaną działkę nr 168/1 w Krzesinie, obręb 13 Kutno, o powierzchni 0,5228 ha w gminie Kutno,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł373,34 m² 1 741,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

| wyjątkowy dom w miejscowości Ręczno przy ul Nowej. Proponujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym o bardzo funkcjonalnym rozmieszczeniu poszczególnych.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 100 m² 109,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane wyraz z udziałem do drogi wewnętrznej na nowo powstałym osiedlu domków. Działki są położone w bardzo dobrej lokalizacji od centrum miasta około 3km, od zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy o powierzchni 6411 m2 usytuowana w gminie Zapolice - Wygiełzów. Wymiary działki 29m/245m. Teren nieogrodzony i niezagospodarowany. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł63,75 m² 7 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zamieszkaj z widokiem na Las Łagiewnicki! Radogosz Wschód to osiedle, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Łodzi, stąd nie ma tu zbyt wielu ofert mieszkań na sprzedaż. To.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł109,92 m² 6 359,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 109,92 metrów kwadratowych zlokalizowane na pierwszym piętrze w solidnej, ceglanej kamienicy z 1930 roku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

978 360 zł11 886 m² 82,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Osjakowie przy ul. Targowej - 11 886 m Parametry działki: powierzchnia: 11 886 m Wymiary: 24 m x 258 m x 82 m x 230 m Kształt: trapez.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł600 m² 1 665 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gratka dla inwestorów! Nieruchomość w centrum miasta. Doskonale usytuowana w ciągu komunikacyjnym głównej ulicy miasta Zduńska Wola. Na części działki znajdują się pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 504 m² 71,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3504 m2 położoną w Sulejowie przy ul. Przydziałki. Teren położony w bardzo ciekawym miejscu. Bardzo blisko rzeki Pilicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna, słoneczna kawalerka o powierzchni 25,13 m , położona w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 336 m² 246,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren z wydanymi warunkami zabudowy na budynek typu bliźniak. Teren o powierzchni 1336 m2, z przyłączem wodociągowym. Dobra widoczność z ulicy Spacerowej, sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 623 zł37,86 m² 10 106,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z tarasem i ogródkiem - idealne na start lub inwestycję Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,59 m , położone na parterze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m, położone na 2. piętrze nowoczesnego, monitorowanego apartamentowca z ochroną i windą w inwestycji ilumino przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł300 m² 4 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 751 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Grodzisko (gm. Rzgów), która harmonijnie łączy komfort przestronnego domu jednorodzinnego z malowniczym stawem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,22 m² 6 755,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność / posiadamy klucze/ mieszkanie wolne / cena do negocjacji Do sprzedaży 3 pokoje z kuchnią z pięknym widokiem na Park Podolski (pierwsza linia parkowa) ul.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,48 m² 8 271,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Atrakcyjne, estetyczne, 2 pokojowe mieszkanie, z balkonem, na Osiedlu żubardź, rejon ul. Lutomierskiej z balkonem, spokojna lokalizacja, 4 piętro, miejsca parkingowe dla lokatorów obok bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka z domkiem letniskowym w malowniczej miejscowości Sokolniki - Las. Wyjątkowa oferta: 1009 m powierzchnia działki 76 m powierzchni mieszkalnej 349,87 zł/m Działka na.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł27,50 m² 9 087,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w samym sercu Łodzi, położony w pięknie odrestaurowanej, secesyjnej kamienicy. To stylowe wnętrze łączy w sobie historyczny charakter budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu lokalu handlowo-usługowego Oferujemy do wynajęcia nowoczesny budynek handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 300 m , zlokalizowany w Łodzi przy ul. Przędzalnianej, na.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł39,94 m² 13 395,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Spektakl światła i przestrzeni na Polesiu Wyobraź sobie moment, gdy słońce powoli osiada na horyzoncie. Ciepły, pomarańczowy blask wypełnia Twój salon, tworząc intymną atmosferę spokoju. To.

Szczegóły ogłoszenia

24,29 zł/m²70 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta najmu lokalu na biuro, punkt usługowy czy gabinet. Do przystosowania dwa pomieszczenia po 35 m2 w budynku wolno stojącym w pobliżu centrum miasta Zduńska Wola. W obu lokalach.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²300 m² 10 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia magazynowo-produkcyjna ok. 300 m | Łódź Górna Oferujemy do wynajęcia około 300 m powierzchni magazynowo-produkcyjnej, stanowiącej część kameralnego, parterowego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną położoną w sąsiedztwie trasy Aleksandrów Ł. - konstantynów Ł. Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne z usługami. W niedalekim.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przychodzi moment, w którym masz dość płacenia za cudze. Chcesz powiesić własny obraz, wybrać własną kanapę i wracać do siebie. Za 269 000 zł możesz zamienić drogi wynajem na własny.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47,22 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż ul. Tyrmanda, łódź Lokalizacja: na sprzedaż oferuję mieszkanie położone przy ulicy Tyrmanda w Łodzi w spokojnej, zielonej i bardzo dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²22,91 m² 1 466 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy składający się z 1 pomieszczenia o powierzchni 22,91 m2 na 3p. Zadbany budynek w samym centrum miasta (ok. Al. Kościuszki). Jest idealnie połączony.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł235 m² 3 617,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nieruchomość położona w centrum Zgierza składająca się z zabudowanej działki o powierzchni 387 m2, na której znajdują się: 1. Budynek murowany, wybudowanym w 1956.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł34,30 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Świetna lokalizacja i funkcjonalny układ | Kawalerka łódź widzew Na sprzedaż kawalerka z wyraźnie wydzieloną częścią dzienną oraz strefą sypialnianą. Salon daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł22 600 m² 10,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki ze stawem w Czartkach! Na sprzedaż działki położone w miejscowości Czartki w gminie Sieradz. Działki mają łączną powierzchnię 2,26 ha i wymiary około.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 585 m² 35,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o życiu na wsi? Możesz urzeczywistnić to marzenie kupując działkę w Brenicy. Brenica - wieś królewska położona w gminie Lubochnia w powiecie tomaszowskim. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł19,25 m² 8 779,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Wyremontowana kawalerka na parterze o powierzchni niecałych 20 m2 z możliwością korzystania z ogródka w kamienicy przy ul. 3go Maja. Mieszkanie przeszło kapitalny remont kilka lat.