dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 921 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 921 ogłoszeń

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:272 m²

| do sprzedania dom w Sulejowie Dom o powierzchni użytkowej 38m2. Salon, kuchnia, łazienka i przedpokój. Do sprzedania wraz z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²324 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia obiekt biurowo-handlowo-magazynowy o łącznej powierzchni 325 m , z czego aż 285 m stanowi przestronna, otwarta powierzchnia idealna pod magazyn, hurtownię, showroom lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta bez prowizji od kupującego - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający oferta tylko W naszym biurze prezentacja po wcześniejszym umówieniu wizyty Oferujemy do sprzedaży klasyczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42,42 m² 40,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, nowe meble, retkinia, al. Wyszyńskiego, osiedle Piaski, rejon wyszyńskiego/bandurskiego. - wolne: od zaraz, klucze w biurze, - czynsz dla.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł47,56 m² 5 025,23 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu, które dopasuje się do Twojego stylu życia, zamiast narzucać gotowe schematy? Wyobraź sobie popołudnia na słonecznym balkonie, gdzie z wysokości ósmego piętra możesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł322,19 m² 4 655,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

!Mam dla Was coś ciekawego! Jedyny w swoim rodzaju, przestronny, duuuuży i łączący funkcję domu oraz pracy w jednym! To bardzo funkcjonalny projekt i z przyjemnością sama mogłabym.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł240 m² 3 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Marzysz o przestrzeni, którą urządzisz według własnych upodobań, w zielonym i dobrze skomunikowanym miejscu? Ten dom w Rąbieniu to idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł39,58 m² 10 103,59 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jedno sypialniowe mieszkanie po kompletnym remoncie. Nowe podłogi, kafelki, wszystkie drzwi, ramy, listwy, lodówka i pralka Samsung, piec i płyta grzewcza w stylu retro (krem i brąz),.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł54,50 m² 33,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English! If you are interested in this offer - please contact us Mieszkanie dostępne od września Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,04 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł450 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:35 200 m²

Agroturystyka w Dąbiu! Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż nieruchomość o powierzchni: 3,52ha zabudowaną klimatycznym drewnianym budynkiem jednorodzinnym, budynkiem socjalnym, budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł870 m² 734,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 200 m²

Tylko W home park nieruchomośći Oferuję na sprzedaż gospodarstwo rolne plus ziemie położone w miejscowośći Wójcice, gmina Błaszki, powiat Sieradzki, woj. Łódzkie. Gospodarstwo całe to.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł252 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 257 m²

Oferta na zasadach wyłączności podana łączna suma powierzchni (252 mkw.) DOTYCZY JEDYNIE BUDYNKÓW MIESZKALNYCH DODATKOWO NALEŻY DOLICZYĆ SUMĘ POWIERZCHNI POZOSTALYCH BUDYNKÓW (OK.: 430 MKW.) OPIS.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35 077 m² 8,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 3,5 ha w Krępie, gmina Poddębice Do sprzedania działka o powierzchni 35 077 m (3,5 ha), położoną w malowniczej miejscowości Krępa, w gminie Poddębice.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 586 m² 94,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1586 m2 w miejscowości Janiszewice/ Beniaminów: - numer działki 58/5 - wymiary: 30*50 m - kształt prostokąt - teren płaski - częściowo ogrodzona-.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł72,19 m² 10 375,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 72,1 m , położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Łodzi. Idealny na inwestycję lub do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł10 514 m² 58,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Maciejów stanowiąca działki ewidencyjne o nr. 113/2 i 113/8 o łącznej pow. 10.514 m2. Przedmiotowa nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł63,40 m² 9 621,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Tabelowa to kameralne osiedle składające się z trzech budynków wielorodzinnych o niebanalnej architekturze. Każdy budynek składa się z 16 mieszkań i stanowi odrębny.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego dwupoziomowego mieszkania, zlokalizowanego na pierwszym piętrze przy ul. Granicznej, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł68,70 m² 10 917,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż o powierzchni 69 m przy ulicy Milionowej w inwestycji Platinium. Lokalizacja Inwestycja platinium przy ulicy Milionowej 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł51 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni otwarte - umów wizytę, kup mieszkanie w najlepszej cenie! -> Korzyści ? - Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł95 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1910

Dochodowa nieruchomość inwestycyjna Łódź Centrum ul. Narutowicza Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w centrum Łodzi, w pełni funkcjonujący, o powierzchni 94,84 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 181 m² 261,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie nazwa ulicy idealnie oddaje klimat okolicy? Działka przy ul. Bajkowej w Budach Wolskich to 1181 m czystego potencjału otulonego zielenią. Dlaczego ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 955 zł47,18 m² 8 773,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | funkcjonalny układ Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Lokal idealnie sprawdzi się dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,10 m² 8 059,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam 2 pokojowe, przytulne mieszkanie zlokalizowane w zaciszu osiedla Dąbrowa. Lokal jest po remoncie z wyjątkiem łazienki! Pełna własność z kw! Na 37m składa się: * salon *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

287 000 zł28,72 m² 9 993,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka z rynku pierwotnego, wybudowana w 2025 roku , położona w samym sercu Łodzi. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ostatnie działki w tej cenie 11 min od Rawy Mazowieckiej Przedstawiamy wyjątkowe działki na nowym osiedlu z 4 stron otoczonym lasem. Skorzystaj z wirtualnego spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

2 006 000 zł646 m² 3 105,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Mamy przyjemność zaoferować Państwu magazyn/hale o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł82,20 m² 8 150,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Nova Konvalia - nowoczesne domy z ogródkami blisko Łodzi Są miejsca, do których po prostu chce się wracać. Nova Konvalia to kameralne osiedle składające się z 12 nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł370 m² 6 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom 112 m2 + 4x Mieszkania + 2x Lokale usługowe + Garaż Inwestycja z natychmiastowym potencjałem! Stwórz tu dochodowe centrum wynajmu mieszkań i lokali usługowych (dwa lokale i jedno.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

- okazja! - super cena! - 150zł/m2 Malownicze i ciche miejsce, wśród pól, lasów oraz szlaków konnych dla osób ceniących otwartą przestrzeń i bliskość natury. Piękna okolica pośród.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł60,12 m² 7 634,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,3 m , zlokalizowane w Łodzi przy ul. Ziemowita. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie 3-pokojowe do wynajęcia Jeśli szukają Państwo trzy pokojowego mieszkania do wynajęcia które jest w świetnej lokalizacji, to ta oferta spełnia kryteria. Mieszkanie o pow. 48,7.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48,20 m² 6 742,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48,2m2, położone na parterze niskiego bloku w doskonałej lokalizacji- w samym centrum Bełchatowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł670 m² 10 373,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 919 m²

homfi ma przyjemność przedstawić wyjątkową posiadłość- hotel- XIX-wieczny dworek myśliwski w sercu Lasu Łagiewnickiego, który łączy w sobie wyjątkowy klimat, niepowtarzalny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 654 zł71,82 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz mieszkania, które w pełni odpowie na potrzeby Twojej rodziny - ta propozycja zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę! Przestrzeń zaprojektowana tak, żeby codzienność była po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł4 500 m² 644,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Na sprzedaż: obiekt przemysłowo-magazynowy z częścią mieszkalną i biurową - łącznie 4 500 m powierzchni użytkowej! Powierzchnia działki: 4 700 m Powierzchnia całkowita obiektu:.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 419 m² 260,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1419 m | Kutno, ul. Zielona 3 | mpzp | media | idealna pod dom Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1419 m , położona w Kutnie przy ul. Zielonej 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł82,20 m² 8 150,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak