dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 917 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 917 ogłoszeń

2 916 000 zł16 200 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka pozwalająca zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na każdy rodzaj produkcji. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dopuszcza wszelką produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

18 500 zł1 322 m² 13,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia wielkogabarytowy magazyn z możliwością przystosowania go do różnego rodzaju działalności (zgodnie z preferencjami najemcy). Lokalizacja: gmina Zduńska Wola.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 379 m² 67,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest nieogrodzona, szeroka (80 m szerokości frontu) działka gruntu o powierzchni 3 739 mkw., zlokalizowana w Rosanowie (gmina Zgierz) w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł70 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:10 040 m²

Super okazja! Siedlisko z domem i działką 1 ha w Krężcach koło Skierniewic Mam do zaoferowania piękne siedlisko, gratka dla osób, które szukają dużych powierzchni ziemi ornych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł4 400 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę z prawomocnym pnb w miejscowości Pabianice, wojewódzctwo Łódzkie. Nieruchomość o powierzchni 4400 m2 ma.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł12 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Bełdowie. Działka ma powierzchnie 1,2 ha, jest zakwalifikowana jako rolno-budowlana. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/291/2019 Do sprzedaży grunt rolny składający się z dwóch sąsiadujących działek o łącznej powierzchni 19576 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł211 m² 16 582,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:25 513 m²

Rezydencja z własnym stawem i lasem - Twoje miejsce na Ziemi Szukasz wyjątkowego miejsca, w którym czas zwalnia, a natura staje się częścią codzienności? Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł44,79 m² 10 381,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: monika Bistuła Tel.:   Opis lokalizacji: Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2021 roku, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł6 020 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość położona na skraju Puszczy Bolimowskiej, w obrębie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, na terenie gminy Nieborów. Działka o powierzchni 6020 m 2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł213 m² 8 215,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży nowoczesny, atrakcyjny dom wolnostojący w Piotrkowie Trybunalskim. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnością, ekonomicznością oraz starannością wykonania. Wynagrodzenie Biura.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł28,46 m² 4 919,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 28,46m 2 przy ulicy krośniewickiej w Kutnie. Mieszkanie znajduję się w wolno stojącym budynku na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35 000 m² 14,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz dużej działki inwestycyjnej? Ta działka może być Twoja! Glina wieś w Polsce położona w woj. łódzkim, w pow. tomaszowskim, w gminie Rzeczyca. Glina oddalona jest od.

Szczegóły ogłoszenia

421 999 zł48 m² 8 791,65 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***nowa cena*** Mieszkanie | M4 | 48m2 | 10p | wieżowiec z windą Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowanie na cenionym osiedlu Piaski w Pabianicach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł104,36 m² 7 186,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania z duszą, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Zapraszam na 2. piętro stylowej kamienicy tuż obok gmachu Teatru Wielkiego. To propozycja dla wizjonerów, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

| do sprzedania nieruchomość przy ul. Południowej 8 w Piotrkowie Dwie nieruchomości do sprzedania. 1. Dom z lat 60-tych. trzy pokoje, kuchnia, łazienka. Powierzchnia użytkowa około 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:566 m²

Oferuję do wynajęcia budynek, położony przy jednej z głównych ulic Zgierza. Pełni on funkcję hotelu. Usadowiony jest on na działce o powierzchni 566m2. Na działce znajdują się 2 budynki,.

Szczegóły ogłoszenia

987 700 zł83 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł9 900 m² 43,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Ożarów (gm. Mokrsko), obejmującej działki nr 202/2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł75,30 m² 5 976,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75,3 m , położone na 4 piętrze w Zduńskiej Woli. Idealna propozycja dla rodziny lub osób potrzebujących większej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 500 m² 48,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż dwie działki rolne o łącznej powierzchni 4500 m 2 znajdującą się w Zduńskiej Woli przy ul. Piotra Skargi Osiedle Karsznice Jesteś deweloperem i szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

43,10 zł/m²58 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal w centrum Zduńskiej Woli Plac Wolności 5b Całość o powierzchni około 58m 2 W skład wchodzą dwa pomieszczenia użytkowe oraz toaleta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia W centrum miasta! Proponuję do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65 m 2 położony na 3 piętrze apartamentowca z windą i basenem. Budynek mieści.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł25 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 595 m²

Do sprzedaży drewniany domek rekreacji indywidualnej. Położony w malowniczym miejscu pomiędzy Kurnędzem a Białą w gminie Sulejów nad rzeką Pilicą. Do sprzedania oferujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł17 091 m² 160,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny, usytuowany w pobliżu autostrady A1 oraz drogi wojewódzkiej dw714, co zapewnia doskonałą komunikację z kluczowymi miejscami w regionie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł157 m² 4 324,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

- nowa cena - Sprzedam dom przy ul. Jesiennej w Kutnie. Stan do wykończenia. Powierzchnia całkowita domu 157 mkw. Salon z aneksem kuchennym i jadalnią 4 sypialnie, 2 łazienki, wc, korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 268 m² 544,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja 15 km od Łodzi Do sprzedaży prawo użytkowania wieczystego działki o pow. około 1270 m2 oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie: wiaty o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł100 m² 12 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 883 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z basenem, terenem rekreacyjnym z placem do siatkówki, miejscem na ognisko, piękną altaną i garażem wolnostojącym. Całość zabezpieczoną systemem.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł460 m² 467,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 245 m²

Sprzedaż lub wynajem Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 2300 metrów kwadratowych zabudowana : - niedużym drewnianym domkiem do remontu o powierzchni ok. 50 metrów kwadratowych -.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł10 936 m² 24,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży dwie działki rolno-budowlane o łącznej powierzchni 10936 m2 położoną w jednej z wiosek gm. Galewice zaledwie 7 km do Galewic, a 17 km do miasta Wieruszów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 42,47 m przy ulicy Pienistej. Lokalizacja Nowe Polesie Apartamenty to nowoczesne osiedle mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł51,89 m² 8 768,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, na wysokim parterze w bloku z cegły przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł46,92 m² 8 205,46 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: monika Bistuła tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części Łodzi, w rejonie Bałut. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł10 514 m² 58,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada na sprzedaż: nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Maciejów stanowiąca działki ewidencyjne o nr. 113/2.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł15 010 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 70-letni las Włyń gm. Warta Oferujemy Państwu las o łącznej powierzchni 1,5 ha Znajduje się on w gminie Warta, w obrębie miejscowości Włyń. Na powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł210 m² 6 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Sprzedam kamienicę w ścisłym centrum Kutna, przy ul. Królewskiej. Powierzchnia całkowita 210 mkw., na trzech kondygnacjach + piwnica. Parter - lokal usługowy, i i II piętro - mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie w bloku przy ul. Łokietka 3 (oś, batorego) w Kutnie. IV piętro, 49 mkw., 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, balkon i piwnica. Odrębna własność lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł25,50 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Wysoki standard (300 cm) klimatyzacja balkon - Centrum przy Manufakturze Szukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle innych? Mam do zaoferowania piękną, przestronną kawalerkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 597 150 zł187,90 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Luksusowe zamknięte osiedle 6-ciu domów jednorodzinnych o powierzchni 187,90 m2 na działkach o powierzchni 800 m2, które będzie idealnym miejscem dla tych, którzy pragną zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²190 m² 7 410 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Lokal 190 m.kw w biurowcu 7 pomieszczeń, Pabianice Bestate Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokale użytkowe (7 pokoi) o łącznej powierzchni 190 m.kw, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł40,92 m² 6 231,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż 40 m , 2 pokoje, po generalnym remoncie idealne na start lub pod inwestycje. Na sprzedaż oferuję przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane.