dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 919 ogłoszeń

180 000 zł4 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Małe gospodarstwo szuka właściciela. Wygnanów (gmina Sławno) - wieś położona w województwie łódzkim w powiecie opoczyńskim w gminie Sławno. Wieś oddalona jest od Tomaszowa.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł50,53 m² 8 806,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50,53 m , położone na 3. piętrze w niskim bloku na Starych Chojnach - spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł124 m² 4 008,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 293 m²

Na sprzedaż urokliwa, duża działka z domem, stodołą i fotowoltaiką w bliskim sąsiedztwie Bełchatowa! Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni działki 2293m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia nowoczesny apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną, o powierzchni około 900m2 w Zduńskiej Woli. Brak planu zagospodarowania na tym terenie. Warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania pod zabudowę jednorodzinną. Na.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł70 m² 3 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy domu w Zgierzu, osiedle Przybyłów. Świetna oferta - dom w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchni 14m2. Oferta wynajęcia lokalu w nowym budynku handlowo- usługowym. Lokal na pierwszym piętrze. Lokal doświetlony jedynie światłem sztucznym (brak okien).

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 653 m² 60,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pełne uroku widoki zapraszają by tu zostać. Działki przygotowane pod budowę domu. Nie tracisz czasu na formalności. Kupujesz i budujesz. Modrzewek - wieś w województwie łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 360 zł340 m² 3 233,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:213 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) na osiedlu Stoki, w dzielnicy Widzew, w Łodzi. Nieruchomość zadbana, w bardzo dobrym stanie technicznym i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł140 m² 6 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Opis nieruchomości Dom wolnostojący w Łodzi - Górna Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej części Łodzi, idealnej dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

58,77 zł/m²42,54 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na wynajem oferuję atrakcyjny lokal użytkowy z wejściem bezpośrednio z ulicy, położony na parterze zadbanej kamienicy przy ul. Nawrot w centrum Łodzi. Lokal o przeznaczeniu biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²14 m² 896 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy po remoncie składający się z 1 pomieszczenia o powierzchni 14 m2 na 2p. Zadbany budynek w samym centrum miasta (ok. Al. Kościuszki). Jest idealnie połączony.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,15 m² 7 837,48 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu M-3, położonego W łodzi, dzielnica polesie, oś. Retknia. Mieszkanie o pow. ca 38,15 m kw., położone jest na V piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł7 100 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane o łącznej powierzchni 7100 m2- łódź, widzew, mileszki ul. Pomorska 451. Obie działki w kształcie prostokąta 20x205 i 22x130. Dostęp do drogi, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²650 m² 17 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia magazyn o pow 650 m2 (w tym pow biurowo-socjalna ok 100 m2), 2 bramy wjazdowe, lokalizacja Łódź Widzew. Cena netto wynajmu 27 zł/m2 + koszty eksploatacyjne, media miejskie. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł800 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> działki budowlane< >Możliwość kupna sąsiadujących działek< prezentujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchni od 800 m 2 do 1300 m 2 Znajdujące się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł38,76 m² 9 287,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 3.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł1 800 m² 185,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, które nie narzuca ograniczeń? Masz dość ciasnej zabudowy, gdzie każdy krok śledzi oko sąsiada? Działka nr 275/13 w Michałówku to propozycja dla wizjonerów. Tu przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł743 m² 5 518,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 572 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży budynku gospodarczego w Zgierzu. Budynek na działalność gospodarczą z częścią mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł93,97 m² 7 970,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:401 m²

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej Rąbień ab Na sprzedaż dziesięć nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 93,97 m każdy, zlokalizowanych w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł300 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:591 m²

Przedstawiamy interesującą ofertę sprzedaży nieruchomości o powierzchni użytkowej około 200m 2. Na parterze była prowadzona lecznica dla zwierząt o powierzchni około 100m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - Łask, ul. 1 maja Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 91 m , położony przy ul. 1.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł1 250 m² 2 880 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży hali w miejscowości Stemplew. Hala/chłodnia/magazyn o powierzchni 1250 m2. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 100 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę budowlaną w Marzeninie gm. Sędziejowice o powierzchni 21 arów, dla której wydano decyzję o warunkach zabudowy dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż o powierzchni 90.00 m2. Lokalizacja:Wilcza. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł245 m² 3 040,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:582 m²

Duży dom po generalnym remoncie 245 m dwa niezależne mieszkania Zelów Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 245 m (183 m powierzchni mieszkalnej),.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1999 roku, w lubianej i cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 540 m² 149,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka za miastem w otulinie lasu, dla ceniących ciszę i spokój. Niedaleka odległość od Łodzi, a jeszcze bliższa od Aleksandrowa Łódzkiego, sprawia, że miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł121,33 m² 8 241,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym na osiedlu Bugaj bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży nowy dom jednorodzinny o powierzchni 121,33 m.kw (użytkowa 93,76 m.kw) usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł39,32 m² 6 993,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Jeśli marzysz o mieszkaniu w samym centrum Łodzi, "dwa kroki" od ulicy Piotrkowskiej (części deptakowej), blisko Manufaktury lub szukasz mieszkania inwestycyjnie. to mieszkanie jest dla Ciebie.