dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 920 ogłoszeń

55 000 zł17 500 m² 3,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,75ha. Szerokość działki ok. 38m. Klasa gruntu: IV i V. Działka znajduje się w miejscowości Kolonia Tyczyn. Dojazd do działki drogą polną.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł11 300 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji przemysław *604* 940 *753 **oto Alternatywa działka budowlana | Sobota | Szukasz działki budowlanej w spokojnej i widokowej okolicy, a jednocześnie blisko Łodzi lub.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²310 m² 6 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy w Śródmieściu. Powierzchnia to 310m2. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze. Dołączone zdjęcia przedstawiają lokal na 4p., który jest obecnie wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²13 m² 780 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w ścisłym centrum miasta. Rewelacyjna lokalizacja! W pobliżu trasy wz Do wynajęcia lokal biurowy 13 mkw. Ściany malowane, na podłogach wykładzina dywanowa. Toaleta wspólna na.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł108 m² 3 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 874 m²

Teren pod inwestycję! oferta sprzedaży jest działka Z budynkami mieszkalno - gospodaryczymi Powierzchnia terenu to 4874 m 2 znajduję się on w miejscowości Zduńska Wola przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł240 m² 2 604,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Oferujemy na sprzedaż dwa atrakcyjne budynki mieszkalne, idealne dla inwestorów poszukujących nieruchomości pod wynajem. -Pierwszy budynek ma wymiary 16m x 10m i składa się z 10 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 131 zł80,51 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Bardzo komfortowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji, idealne dla rodziny! Mieszkanie posiada duży salon z aneksem kuchennym oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł10 200 m² 13,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę leśną o powierzchni 10.200 m2. Działka położona jest w gminie Zduny, miejscowości Maurzyce. Najważniejsze atuty: wymiary działki: 18 x 627. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 790 m² 31,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy Powierzchnia 4790m2, znajduje się w Bądkowie blisko Białej. Szerokość frontu 27,5m, można uzyskać warunki zabudowy. Po sąsiedzku nowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 360 zł84,59 m² 12 393,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz mieszkania z ogrodem, które daje poczucie własnego domu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,59 m z prywatnym ogrodem 180.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł224 m² 2 674,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:41 900 m²

Jeśli szukasz szeregówki pod miastem z ogródkiem wielkości znaczka pocztowego przestań czytać. To nie jest oferta dla Ciebie. To jest ogłoszenie dla kogoś, kto chce rozmachem zawstydzić Borynę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy na parterze, położony przy ul. Zamoyskiego 4 w Kutnie. Lokal znajduje się w bardzo dobrze widocznym miejscu, przy ruchliwej ulicy, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż domek rekreacyjny z potencjałem całorocznym - okolice Jeziorska Boczki Nowe gm.Szadek Cena: 150 000 zł Powierzchnia: ok. 70 m Działka: ogrodzona, z dodatkowym kawałkiem lasu.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł960 m² 161,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

.teren pod dom jednorodzinny. Możliwość kupna trzech działek pod zabudowę deweloperską Wybierając działkę oraz decydując się na budowę najbardziej należy zastanowić się również nad własnym.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł51,10 m² 6 066,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

2 pokoje w ścisłym centrum Łodzi. Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej, niedaleko Placu wolności.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²158,36 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Piłsudskiego 28D, działoszyn Powierzchnia uż.: 158,36 m2 (dopuszcza się możliwość najmu części pomieszczeń) Grunt: dz. ewid. nr 38 obręb 4 o łącznej pow. 507,52m Cena: 12 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł400 m² 1 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

| do sprzedania nieruchomość w Woli Moszczenickiej Na działce o powierzchni 878m2 znajdują się dwa budynki 1. Budynek mieszkalny do remontu, po pożarze. Mieszkalny jednorodzinny zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37,50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Oferujemy przestronną kawalerkę położoną w niskim bloku z cegły na Dołach nieopodal asp. Składa się z: -pokoju z wyjściem na loggię, -dużej kuchni, -łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł103,71 m² 7 231,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 461 m²

Tylko u nas! Dom jednorodzinny w Inowłodzu Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Inowłódz, w spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł10 200 m² 5,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej zlokalizowanej w Siemkowicach w województwie łódzkim blisko Działoszyna. Nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

3 730 000 zł222,31 m² 16 778,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 836 m²

Nieruchomość położona jest w zielonej części Tuszyna, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób szukających prywatności i kontaktu z naturą. Okolica charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²269,86 m² 5 397 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal magazynowy z częścią biurową o powierzchni 269,86 m , zlokalizowany na 1 piętrze budynku magazynowego przy ul. Zbąszyńskiej 3M w Łodzi. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł70,16 m² 3 206,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z cegły (1968 r.) w miejscowości Krzyżanów. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 482 m² 45,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działkę budowlaną w spokojnej okolicy w miejscowości Marżynek o powierzchni 3477 m 2 Teren cechuję się ciszą, spokojem bliskością lasów oraz nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł35,75 m² 13 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 717 m²

Do sprzedaży komfortowy dom rekreacyjny położony na peryferiach Piotrkowa Trybunalskiego. Świetna nieruchomość pod rekreację, letnisko bądź po pewnych przeróbkach nawet do całorocznego.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²12 m² 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis lokalu: wynajmę zewnętrzne miejsce postojowe na terenie zamkniętej posesji przy ul. Łagiewnickiej 96a w Łodzi. Cena najmu: 150 zł Opłaty administracyjne: 0 zł Średnie opłaty za media:.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł51,17 m² 9 556,38 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty: rafał Araminowicz tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł78 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 318 m²

Za praszam na prezentacje domu znajdującego się w miejscowości Zduńska Wola przy ul: jodłowej 115 Teren będący własnością, składający się z działki o łącznej powierzchni ok. 43.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sokolniki Las działka budowlana, ogrodzona z bramą wjazdową i warunkami na przyłącze prądu, studnia. Ta piękna działka budowlana w Sokolnikach Las to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł185 m² 2 162,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:887 m²

Dla kochających historię. Czerniewice - stara wieś przy międzynarodowej drodze E67 Warszawa - Katowice. Pierwsza parafia powstała w 1413 r. W osadzie istnieje Urząd Gminy, zespół.

Szczegóły ogłoszenia

23,64 zł/m²55 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy lokal do wynajęcia o powierzchni 55 m , usytuowany w cichej, ślepej uliczce na osiedlu domów jednorodzinnych. Miejsce charakteryzuje się prywatnym podwórkiem oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł132,80 m² 3 381,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 953 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Maksymilianów w gminie Zadzim. Obejmuje dużą, ogrodzoną działkę o powierzchni 4953 m oraz zabudowę mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł940 m² 212,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki w Bychlewie. Dziaka o pow. 940 m . Działka nie ogrodzona, media - prąd, woda - w odległości około 100 m. Bardzo atrakcyjna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zalesiona Enklawa w Rosanowie 4126 m z Potencjałem Podziału Został dla Ciebie stworzony wstępny podział na mniejsze działki i już dziś możesz zadecydować o zakupie mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł6 066 m² 428,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka dla dewelopera - budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne - Łódź Widzew Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 6066 m , położona w dzielnicy Widzew.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł79,83 m² 8 630,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Szukasz mieszkania, które daje oddech, przestrzeń i poczucie domowego ciepła? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 088 m² 78,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1088m2 położoną we wsi Wola Mąkolska gm. Głowno. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, bliskości natury, wiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł44,70 m² 8 165,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 44,70 m - Bałuty, 3. piętro Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 44,70 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia stylowy lokal w odnowionej kamienicy w centrum miasta Zduńska Wola, w pobliżu Ratusza. Lokal o pow. około 40m2, usytuowane na parterze kamienicy z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł30 500 m² 22,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną , składająca się z kilku działek rolno-budowlanych , położona przy asfalcie w Okupie Małym o łącznej powierzchni.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij