dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 920 ogłoszeń

7 500 €3 000 m² 2,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 3 000 mkw Możliwa również dodatkowo podstawowa obsługa logistyczną, tj transfer pełnopaletowy, depozyty. Kluczowe informacje: dostępność: do ustalenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana z wz - Gałkówek Kolonia, 2372 m , 225 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2372 m , położona w zielonej i wyjątkowo spokojnej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 zł47 m² 25,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w centrum Łodzi, w okolicy Uniwersytetu Medycznego umeblowane, przyjazne dla zwierząt i świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł256,10 m² 1 675,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 102 m²

Budynek z przestrzenią pod działalność - 256,1 m możliwości Szukasz nieruchomości, która da Twojej rodzinie przestrzeń do życia, a jednocześnie stworzy realną możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł196,10 m² 3 666,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży funkcjonalny i praktyczny dom w zabudowie bliżniaczej. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Dobra oferta dla Rodziny. Duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł9 945 m² 90,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie sprzedaży atrakcyjnej działki z garażem dwustanowiskowym, stawami i lasami w Głownie przy ulicy Bielawskiej 108a. Na terenie działki znajduje się nowo wybudowany garaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy od 200 do 370 m Łódź, al. Włókniarzy Proponujemy do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany przy Al. Włókniarzy w Łodzi. Obiekt zapewnia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z nową windą. Budynek czysty, zadbany, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł59,50 m² 6 554,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku na łódzkim Polesiu (ul. Narciarska). Nieruchomość o powierzchni 59,5 m z przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł2 700 m² 13,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Sprzedaż działki ornej w malowniczej wsi i Ostrów, niedaleko Łowicza. Powierzchnia działki to 2700 m2. Cena zakupu nieruchomości to 37 000 pln, co przy jej wielkości przekłada się na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł290 m² 1 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:850 m²

| do sprzedania stylowy budynek mieszkalny w centrum Zgierza. Działka budowlana o powierzchni 850 m 2 z budynkiem mieszkalnym do przebudowy/rozbudowy. W części frontowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny magazyn klasy A, zlokalizowany w Konstantynowie Łódzkim bezpośrednio na granicy z Łodzią. Dostępność: od zaraz Powierzchnia magazynowa: ok. 1300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 915 000 zł29 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wójcin B - wieś położona w województwie łódzkim w powiecie opoczyńskim w gminie Paradyż. Od Tomaszowa Mazowieckiego oddalona o 27 km, w pobliżu droga dk 74.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 326 m² 128,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/elb2/2023 Oferta wyłącznie za naszym pośrednictwem. Do sprzedaży działka o powierzchni 1326 m2 o wymiarach 30m x 44m położona w gm. Bielawy,.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł48,63 m² 10 569,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowo oddanej inwestycji w Łodzi. w pobliżu parków im.Jana Matejki i Roberta Baden- Powella Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł111 m² 2 072,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z potencjałem - Złoczew, blisko S8 Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 111 m , położony w miejscowości Złoczew, na działce 400 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł320 m² 3 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferuję do sprzedania dom piętrowy, wolnostojący usadowiony na działce 650m2 w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Bałuty, na Os. Pojezierska. Dom o powierzchni całkowitej 320m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37,34 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku w cichej okolicy na Marysinie. Składa się z: salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Umowa.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²160 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia duża powierzchnia biurowa w bardzo dobrze zlokalizowanym budynku. Lokal położony we wschodniej części Piotrkowa Trybunalskiego, duże natężenie ruchu kołowego. Świetna widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł5 821 m² 652,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa położona w Zgierzu przy ul. Łąkowej 11-13, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczenie 2u - teren usług. Powierzchnia działki: 5 821 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 603 zł76,35 m² 9 150,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Korzystny harmonogram płatności 30/70 Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł16 506 m² 15,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Transakcja sprzedaży terenu rolnego o pow. 1,6506 ha w Ciężkowie, gmina Aleksandrów Łódzki Cena ofertowa: 15zł/m2 (nie podpisuje umowy pośrednictwa, wynagrodzenie płaci tylko Sprzedający).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka znajdująca się w miejscowości Huta Wiskicka przy drodze wojewódzkiej 714 łączącej drogrę krajową 91 z autostradą Bursztynową. Łączna powierzchnia gruntu to 9954.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł23,77 m² 10 938,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Umeblowana kawalerka, w estetycznym budynku po generalnej rewitalizacji w 2017 roku, budynek z 1923 roku przebudowany na nowoczesny blok, teren ogrodzony z parkingiem (ograniczona liczba.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł18 200 m² 7,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duża działka z wydanymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Podlubień, gmina Sulejów. Teren rolno - budowlany, położony w spokojnej wsi Podlubień, bliska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Wierzbowej. Posiada powierzchnię 60,54 m2 i położone jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Całość składa się z dwóch osobnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł540 m² 644,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z czego słynie Goszczanów? Ta malownicza, położona na pograniczu województw łódzkiego i wielkopolskiego miejscowość gminna, łączy w sobie wiele - siedzibę urzędów, instytucji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

0% prowizji prowizję agencji pokrywa właściciel nieruchomości Lokal handlowy z witryną 180 m , zachodnie Śródmieście Łodzi Proponujemy do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 180.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł57 m² 6 894,74 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią | Idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy ul. Czarnieckiego w Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

656 656 zł430 m² 1 527,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego ofertowania - zatem zobacz i przekonaj się o potencjale tej nieruchomości, a następnie złóż swoją ofertę zakupową! Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. 31 m2 w inwestycji Fuzja przy ul. Milionowej 6. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, półotwartej sypialni, łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł45,13 m² 6 979,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w Łodzi przy ulicy Rojnej 50 b. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 45,13 m2, położone jest na pierwszym piętrze, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,10 m² 6 900,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe położone na 10. piętrze w bloku przy ul. Wyspiańskiego w Pabianicach. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju - dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł49 m² 6 306,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż zadbane oraz komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 49,93 m gotowe do wprowadzenia się przy ul. Wyspiańskiego 12 w Piotrkowie Trybunalskim. Lokal mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł67 m² 12 820,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywny apartament z dużym tarasem na osiedlu Młynarska 52 Apartamenty. Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, słonecznego apartamentu o powierzchni 67 m , położonego na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 000 zł189 m² 3 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:540 m²

Ruszamy ze sprzedażą! Osiedle Brzozowe Rozpoczynamy sprzedaż 4 nowoczesnych domów jednorodzinnych położonych w otulinie brzóz, na kameralnym i bezpiecznym osiedlu Osiedle Brzozowe. Każdy dom.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł3 503 m² 33,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokojnego miejsca blisko natury, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do miasta? Ta działka w miejscowości Albinów (gmina Głowno, powiat zgierski) to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł5 021,80 m² 114,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To się nazywa prawdziwa oferta z potencjałem! Na sprzedaż dwie, duże działki, sąsiadujące ze sobą. Położone w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości Ręczno.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł61,18 m² 8 908,14 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania przestronne 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta po remoncie blisko Galerii Łódzkiej oraz centrum przesiadkowego. Lokalizacja: al. Marszałka Józefa Piłsudskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

122 zł/m²45 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Alternatywa w centrum Łodzi dla osób szukających lokalu pod działalność z pełnym dostępem do atrakcji i infrastruktury miasta. Lokalizacja: łódź - Śródmieście, ul. Piotrkowska -.

Szczegóły ogłoszenia

275 999 zł69 m² 3 999,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 69m2 , położone na 1-piętrze w kamienicy w samym sercu Pabianic. Układ mieszkania: 3 niezależne pokoje osobna kuchnia łazienka.