dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 919 ogłoszeń

3 300 000 zł850 m² 3 882,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:55 600 m²

do sprzedaży betoniarnia z wyposażeniem wraz z certyfikatami,atestami i kontaktami handlowymi ok.3,5 ha działki to teren utwardzony,ogrodzony i monitorowany naniesienia: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł300 m² 1 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Lokalizacja: okolice Łasku, woj. łódzkie Cena: 549 900 zł (do negocjacji) Powierzchnia domu: 300 m Powierzchnia działki: 1500 m Typ budynku: dom wolnostojący z cegły Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 726 m² 127,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zabudowana o powierzchni 1726 m , położona w malowniczej miejscowości Nieborów w powiecie łowickim, zaledwie kilka minut od autostrady A2 i słynnego.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 438 m² 208,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W naszym biurze: sdz/el40/2024 Oferta wyłącznie za naszym pośrednictwem. Oferujemy na sprzedaż działkę w kształcie prostokąta o powierzchni 1438 m2 (wymiary ok. 17m.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł61,12 m² 45,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane przy ul. Wajdy. Lokal został urządzony z dbałością o każdy detal, z wykorzystaniem wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

336 895 zł46,15 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym mieszkaniu w spokojnej i zielonej okolicy w Wieruszowie? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy do sprzedaży nowoczesne mieszkania na nowo budowanym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł816 m² 305,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 816 m2 z pozwoleniem na budowę i fundamentami - Borowa Szukasz miejsca na wymarzony dom, ale chcesz uniknąć wielomiesięcznego procesu załatwiania formalności urzędowych, projektów.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 583 m² 125,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości *** Przedmiotem sprzedaży jest ostatnia z kompleksu 5 działek - o powierzchni 1583m2. Działki położone w miejscowości Borowa gmina Koluszki.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł65,30 m² 11 623,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry z pierwszego piętra wielkości ambicji i komfortu. To jest miejsce, do którego wchodzisz tylko obejrzeć , a po 7 minutach zaczynasz się zastanawiać, gdzie postawisz ekspres do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł85,93 m² 6 970,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,93 m z balkonem oraz parkingiem dostępnym dla mieszkańców. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m Jeśli cenisz wygodę życia w centrum, a jednocześnie spokój i komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł213,50 m² 2 337,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Marzysz o przestronnym domu, który możesz urządzić według własnych potrzeb? Szukasz miejsca, które zapewni Ci komfort i prywatność, a jednocześnie pozwoli na szybki dostęp do miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł10 000 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną,częściowo zalesioną działkę gruntu o powierzchni 11600m2 usytuowaną w spokojnej okolicy na terenie wiejskim w miejscowości Jeziorko w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 950 z wydanymi warunkami zabudowy. Decyzja przewiduje zabudowę wielorodzinną z lokalami usługowymi na parterze. Powierzchnia zabudowy: do 67 % szerokość elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł122,46 m² 6 451,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 631 m²

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Nieruchomości. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego parterowego z poddaszem nieużytkowym ( strych ok. 60m.kw.),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł463 m² 429,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ważne: dom widoczny na zdjęciu to wizualizacja architektoniczna. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 463 m , gotowa pod realizację Twoich planów budowlanych. Kluczowe parametry.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 000 zł6 315 m² 249,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 2,2 ha, z czego 6 315 m przeznaczonych jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 48,5m2 w Zduńskiej Woli- ul. Osmolińska Położone na II piętrze w budynku 3-piętrowym. Rozkład: -Pokój dzienny z balkonem -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 614 zł37,26 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 37,30 m | Modna część Łodzi | Balkon | Nowoczesna inwestycja | Promocja Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w jednej z najbardziej rozwijających się części Łódź. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20 m2 , znajdująca się w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wysokiej na drugim piętrze. Mieszkanie jest po odświeżeniu, dzięki czemu jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł128 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nr oferty eks-ms-15521 Sprzedaż lokalu ul. Piotrkowska parter front! Obecnie lokal mieszkalny , w trakcie przekształcania na lokal użytkowy Odcinek Piotrkowskiej za Centralem- przejezdny dla aut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 980 zł38,30 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To wyjątkowe mieszkanie to propozycja dla osób, które chcą żyć w samym sercu wielkiego miasta. Bez potrzeby korzystania z samochodu, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze na co.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł28,50 m² 10 140,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: robert Szeidl tel:   Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,5 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Nawrot w Łodzi. Lokal po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł82,68 m² 11 175,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie 4-pokojowe położone na 1 piętrze.Mieszkanie wyróżnia się bardzo praktycznym układem pomieszczeń oraz dużą ilością naturalnego światła.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł1 800 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nieruchmośc o poniższych parametrach: pow działki 5471 m2 Magazyn - 1800 m2 Przeznaczenie teren obiektów produkcyjnych, zabudowy usługowej Lokalizacja województwo łódzkie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł114 m² 3 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 010 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym, położonego w miejscowości Ożegów, gmina Siemkowice przy.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 343 m² 207,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana z wz Łódź, widzew, ul. Feliksińska 34e. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Łodzi, w dzielnicy Widzew, przy ulicy Feliksińskiej 34e. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł99 m² 2 717,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:344 m²

Biuro Nieruchomości zygmuntowska Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny wraz z działką w spokojnej części Opoczna dom W opocznie, przy ulicy kuligowskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 100 m położony jest na drugim piętrze nowoczesnego budynku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Orzechowej 3 w Łodzi. To przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia 2 lokale - parter i piętro - razem lub osobno osiedle Retkinia obok centrum handlowego lokale nadają się na usługi w tym medyczne, kosmetyczne, kancelarie, biura, na handel -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia w pełni umeblowany pokój przy ul. Żeromskiego 39 w Łodzi, z ogrzewaniem miejskim, w świetnej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rod z domkiem Sokolniki-Las, rod diana Lokalizacja: sokolniki-Las, woj. łódzkie (ok. 30 km od Łodzi) Cena: 65 000 zł Powierzchnia działki: 495 m Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł56,29 m² 17 587,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w trakcie meblowania. Z ogromną radością prezentuję Wam jedyną taką nieruchomość na łódzkim rynku. Apartament urządzony pod klucz, w bardzo ekskluzywnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

| mieszkanie w okazyjnej cenie 4040zł/m2 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46m2. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba. Mały balkon loggia. Mieszkanie w bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł45,12 m² 6 604,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przedstawiam Państwu mieszkanie, które stanowi świetną okazję w atrakcyjnej lokalizacji w Brzezinach, przy ulicy Moniuszki. Mieszkanie o powierzchni 45,12 m zostało świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 685 m² 40,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka pod zabudowę, powiat pajęczański, gmina Strzelce Wielkie - Wiewiec Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę o powierzchni 2685 m , zlokalizowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł110 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Nowa Wieś, gmina Kutno idealna dla osób, które marzą o spokojnym życiu blisko natury, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł49,15 m² 8 138,35 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie dwupokojowe położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu na Retkini. Składa się z: salonu z wyjściem na dużą loggię, sypialni, kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

1 624 000 zł116 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronny apartament 116 m z tarasem i garażem na sprzedaż Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego apartamentu o powierzchni 116 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł4 438 m² 28,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Strobów, w gminie Skierniewice, w powiecie Skierniewickim. Duża działka o powierzchni 4438 m2, z czego: około 1100 m2 to działka.