dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łączna

Łódź,łódzkie

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 32 m - ul. Łączna, łódź Górna Okolica " Czerwony Rynek " Szukasz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania w tej okolicy? Zapraszam! Mam do zaoferowania na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

40 000 zł4 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz magazyn w Tomaszowie Mazowieckim (woj. łódzkie) o powierzchni 4 000 m2, możliwy short term (najem krótkookresowy), ale również najem długookresowy (long term).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Stryków

Stryków,łódzkie

10 317 €3 224 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia od zaraz o powierzchni 3 224 m2. Proponowana powierzchnia w obiekcie A klasowym z dostępną powierzchnią biurowo-socjalną. Możliwe elastyczne umowy najmu. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lniana

Łódź,łódzkie

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us 579x523x584 for more information Kawalerka na wynajem pierwszy najem! ul. Lniana 27, łódź Do wynajęcia świeżo przygotowana, przytulna kawalerka o powierzchni 28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

1 240 zł11 m² 112,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio z antresolą o powierzchni 11 m + antresola ok. 6 m , położone na parterze w budynku przy ul. Legionów 80. Nieruchomość: mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniego

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia na minimum rok wyremontowane mieszkanie w kamienicy w samym centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, aneksu kuchennego i łazienki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyobraź sobie: wbijasz do nowego mieszkania, otwierasz drzwi, a tam. Bang! Miejsce tak kozackie, że nawet Twoja babcia by je polubiła (i pewnie zazdrościła)! Co na Ciebie czeka? Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

790 zł9 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulny jednoosobowy pokój nr 3 w mieszkaniu przy ul. Legionów 40, idealny dla studenta 15 minut pieszo do Uniwersytetu Medycznego, 5 minut do Manufaktury. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pograniczna

Łódź,łódzkie

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia cicha i słoneczna kawalerka w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Pogranicznej 26 w Łodzi, idealna dla studenta lub osoby pracującej, blisko komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Częstochowska

Łódź,łódzkie

1 150 zł19 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us 786x467x060 for more information Do wynajęcia przytulna kawalerka z dużą antresolą o powierzchni 19 m (+8 m2 antresola), położona na parterze kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Łódź,łódzkie

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (786x467x060) for more information. Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kossaka 25 w Łodzi. Lokal znajduje się na 5. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Felsztyńskiego

Łódź,łódzkie

1 010 zł27 m² 37,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-11-05 Do wynajęcia przytulna kawalerka na parterze budynku przy ul. Felsztyńskiego 37 w Łodzi. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łódź

Łódź,łódzkie

6 000 zł152 m² 39,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opis nieruchomości: wynajmę komfortowy, umeblowany dom jednorodzinny z dostępem do basenu zewnętrznego, położony w malowniczej miejscowości Dobieszków, w obrębie Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Idealne Mieszkani e dla osób poszukujących mieszkania na dłużej, meldunek! lokalizacja: łódź - Śródmieście ul. Piotrkowska przy Pasażu Schillera. Deptak - oficyna, mieszkanie w prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysoka

Łódź,łódzkie

1 690 zł55 m² 30,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia pięknie i gustownie urządzone, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z olbrzymim tarasem o powierzchni 40 m oraz dodatkowym balkonem. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

1 650 zł23 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

tel. Kawalerka w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Kilińskiego 33 - centrum Łodzi Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m , położona na 1. piętrze odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wschodnia

Łódź,łódzkie

1 900 zł26 m² 73,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, zupełnie nowa jeszcze nie używana kawalerka w samym sercu Łodzi na ulicy Wschodniej 63, drugie wejście od Piotrkowskiej 44 Nowoczesny apartamentowiec wkomponowany w secesyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Belzacka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na jednym z najnowszych i najbardziej pożądanych przez klientów osiedli w Piotrkowie Trybunalskim, a mowa tu oczywiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Łódź,łódzkie

1 190 zł25 m² 47,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-11-10 Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Krasickiego 3 na Górnej. Nieruchomość: mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

1 190 zł63 m² 18,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, zadbane mieszkanie trzypokojowe w centrum - Gdańska 140 w Łodzi. Nieruchomość: powierzchnia 63m2. III piętro. Balkon typu loggia. Zewnętrzne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call nowoczesne mieszkanie Z dużym balkonem I miejscem parkingowym Do wynajęcia od 1 listopada, 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 45 m 2 z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 35 m w samym centrum miasta przy ul. Kilińskiego 227, usytuowana na 3. piętrze w kamienicy zabezpieczonej bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

1 600 zł37 m² 43,01 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjne M3 na Dąbrowie w bloku z windą. Mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone. Gotowe na przyjęcie najemcy. Mieszkanie posiada oddzielną kuchnię, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Staszica

Łódź,łódzkie

1 050 zł22 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Staszica 23 w Łodzi. Nieruchomość: powierzchnia 22 m2. Parter. Miejskie ogrzewanie. Lokalizacja: ulica Staszica w Łodzi znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

60,51 zł/m²66 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy w sercu Łodzi ul. Kilińskiego 114, vis-à-vis ilumino Szukasz funkcjonalnego i reprezentacyjnego lokalu w topowej lokalizacji w Łodzi? Sprawdź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolnicza

Łódź,łódzkie

1 630 zł53 m² 30,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z wewnętrznym miejscem postojowym, położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Rolniczej 57 w apartamentowcu z ogrzewaniem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

890 zł13 m² 68,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: kawalerka przy ul. 6 sierpnia blisko Manufaktury i uczelni idealna dla studentów Akademii Muzycznej oraz Uniwersytetu Medycznego. Nieruchomość: III piętro. Powierzchnia 13 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbiorcza

Łódź,łódzkie

1 240 zł26 m² 47,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w agd, położone w ciepłym i komfortowym bloku z cegły przy ul. Zbiorczej 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fuzja | śródmieście | 2 pokoje | widok na patio Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe, o pow. ok. 43 m 2 , położone na 2 piętrze nowego apartamentowca w inwestycji "fuzja" przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Zarzewska

Łódź,łódzkie

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kameralne mieszkanie w kamienicy przy ul. Zarzewskiej w Łodzi. Lokal o powierzchni 20 m , położony na parterze, w cichym i spokojnym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mielczarskiego

Łódź,łódzkie

1 020 zł16 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowa, jasna kawalerka o powierzchni 16 m , położona na 4. piętrze w kamienicy z zamykanym podwórkiem ul. Mielczarskiego 16. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 2-pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania w apartamentowcu przy ul. Wróblewskiego na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Skierniewice,łódzkie

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy w ofercie mieszkanie na wynajem trzypokojowe w Skierniewicach na drugim piętrze na ul. Dworcowej. Idealna lokalizacja dla osób pracujących w Warszawie lub w Łodzi. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Kleszczów

Kleszczów,łódzkie

60 zł13 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Witam. Wynajmę pokój 2-3 osobowy na doby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbiorcza

Łódź,łódzkie

1 800 zł50 m² 35,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

***********oferta przeznaczona dla osób niepalących i bez zwierząt*************8 Oferujemy do wynajęcia przytulne, widne w pełni wyposażone mieszkanie. Lokal znajduje się przy ul. Zbiorczej 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zachodnia

Łódź,łódzkie

50,72 zł/m²48 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w narożnej kamienicy przy ul. Zachodniej 67, przy przejściu dla pieszych na wprost przystanku tramwajowego mpk. Miejsce o ogromnym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Łódź,łódzkie

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka położona na 3 piętrze w bloku z cegły na ul. Franciszkańskiej. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, odświeżone. Wyposażone jest w podstawowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, al. Włókniarzy

Łódź,łódzkie

46 zł/m²200 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy od 200 do 370 m Łódź, al. Włókniarzy Proponujemy do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany przy Al. Włókniarzy w Łodzi. Obiekt zapewnia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Łódź

Łódź,łódzkie

73,68 zł/m²38 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 38 m znajdujący się w Centrum miasta/spokojna okolica. Lokal idealnie nadaje się na biuro,sklep,gabinet,fryzjerstwo/kwiaciarnie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

460 zł10 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia w pełni wyposażony jednoosobowy pokój przy ul. w ścisłym centrum Łodzi, zaledwie kilka kroków od Galerii Łódzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

1 250 zł16 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ul. Wróblewskiego 54 w Łodzi, na zamkniętym osiedlu, blisko Politechniki Łódzkiej. Nieruchomość: powierzchnia 16 m . Mieszkanie znajduje się na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij