dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Łódź,łódzkie

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Tylnej, osiedle sgi Barciński! Miejsce parkingowe i komórka lokatorska do dyspozycji Najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Łódź,łódzkie

1 140 zł16 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 16 m , położone na 1. piętrze kamienicy przy ul. Targowej 55 w Łodzi. Nieruchomość: lokal posiada centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Radomsko,łódzkie

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Radomsku - po remoncie, 52 m , duży balkon Do wynajęcia przestronne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klonowa

Łódź,łódzkie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 30 m , położona na drugim piętrze wieżowca z windą. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest położenie w okolicy ulicy Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Kawalerka w Idealnej Lokalizacji - Blisko Uczelni! Oferujemy na wynajem przytulną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 32 m , położoną na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z klimatem I duszą | 2 pokoje, 1. Piętro | zabytkowe osiedle mireckiego, łódź Zapraszamy do zamieszkania w architektonicznym sercu Łodzi! Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ossowskiego

Łódź,łódzkie

1 650 zł52 m² 31,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Ossowskiego 6 w Łodzi. Nieruchomość: mieszkanie ma powierzchnię 52 m i znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

1 110 zł18 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 18,5 m , położone na 1. piętrze kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 37. Nieruchomość: lokal posiada ogrzewanie miejskie oraz estetyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarnia

Łódź,łódzkie

2 200 zł63 m² 35,18 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Sarniej 3 (okolice ul. Piłsudskiego, centrum Tulipan). Budynek został wybudowany w 2021 r. Mieszkanie położne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rumuńska

Łódź,łódzkie

24,50 zł/m²200 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dzień dobry, wynajmę lokal 200 m2 w całości lub 2 lokale osobno po 65 i 135 m2 w obiekcie o łącznej powierzchni użytkowej 450 m2. Lokale pod każdą działalność (medyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

25 zł/m²8 m² 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Dzień dobry Do zaproponowania Mam box rowerowy który znajduje się w parkingu podziemnym (poziom -1)w apartamentowcu na ulicy Senatorskiej 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maratońska

Łódź,łódzkie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia mieszkanie (60 m2) w bardzo spokojnej ,zielonej okolicy na osiedlu Retkinia przy ul. Maratońska 89.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Konstytucyjna

Łódź,łódzkie

990 zł22 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wygodna, umeblowana kawalerka o powierzchni 22 m przy ul. Konstytucyjnej 42. Nieruchomość: 3. piętro, ogrzewanie miejskie, piwnica w cenie. Funkcjonalny układ z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rzgowska

Łódź,łódzkie

4 500 zł101 m² 44,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament Z widokiem na park | 4 pokoje, 101 M | arboretum, łódź górna | 2 miejsca W garażu Szukasz przestrzeni, komfortu i zieleni w prestiżowej lokalizacji? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boya Żeleńskiego

Łódź,łódzkie

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wprowadzenia Z widokiem na park| parking | komórka lokatorska | do wprowadzenia Świetna lokalizacja, blok położony w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Szarych Szeregów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świtezianki | radogoszcz | apartament do pierwszego zamieszkania | klimatyzacja | | garderoba | miejsce postojowe Do wynajęcia przestronny apartament o pow. ok. 45 m 2 , położony na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajmu piękna, nowa kawalerka - Lokalizacja: ul. Pomorska 175, łódź - Śródmieście. Bliskość uczelni Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kościuszki

Pabianice,łódzkie

1 410 zł28 m² 51,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579x523x584) for more information Oferuję do wynajęcia świeżo wyremontowaną kawalerkę znajdującą się na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Kościuszki 27. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

2 500 zł73 m² 34,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świetny 2 pokojowy apartament w samym centrum Łodzi z unikatowym widokiem /apartament for rent. Oferujemy na wynajem apartament o powierzchni 73 m2 znajdujące się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeligowskiego

Łódź,łódzkie

1 600 zł27 m² 59,13 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w nowym budynku zlokalizowanym na osiedlu City Park w Łodzi. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Polesie przy ulicy Żeligowskiego. Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Łowicz,łódzkie

286 000 zł21 200 m² 13,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyny o powierzchniach do 22.000 m2 okolice Łowicza województwo łódzkie przy autostradzie A2. Zwolnienie podatkowe dla najemcy! wynajem bezpośredni - od właściciela! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Kawalerka 30 m2 z balkonem, garderobą i oddzielną kuchnią zlokalizowana przy ul. Rojnej 52 na 4 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie do wprowadzenia, odświeżone. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Łódź,łódzkie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu na zamkniętym osiedlu przy ulicy Tylnej. Naziemne miejsce parkingowe do dyspozycji Najemcy w cenie. Mieszkanie zlokalizowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Łódź,łódzkie

57,47 zł/m²569 m² 32 730 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal Użytkowy na wynajem w samym sercu Łodzi! Oferujemy wyjątkowy lokal w bardzo prestiżowym miejscu na mapie Łodzi - na ulicy Piotrkowskiej 119. Atuty lokalizacyjne: - lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

2 400 zł43 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, w nowym budynku na osiedlu Strefa progress znanego developera okam. Lokalizacja: łódź, śródmieście, ul. Piotrkowska - prestiżowa zielona lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

1 190 zł18 m² 66,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: studio na wynajem Łagiewnicka 96a, blisko centrum i Uniwersytetu Medycznego. Nieruchomość: lokal znajduje się w zadbanym budynku. Dostępne ogrzewanie miejskie. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Łódź

Łódź,łódzkie

1 700 zł20 m²

 

Piętro:parter/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:do uzgodnienia

Uwielbiasz niesamowite przygody u boku pięknej Kobiety? Szukasz naprawdę wyjątkowej dziewczyny z którą będziesz się czuł spełniony? W takim razie idealnie trafiłeś! Jestem piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budowlana

Łódź,łódzkie

1 500 zł51 m² 29,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! obowjązuje umowa najmu okazjonalnego! Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe, rozkładowe, przestronne mieszkanie na trzecim piętrze w niskim bloku, które zlokalizowane jest przy ul Budowlanej 11/13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

3 200 zł60 m² 52,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3-pokojowy apartament Z tarasem | drewnowska 43 | tuż przy manufakturze Do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 60,5 m , usytuowany na 5 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

1 500 zł64 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana jest w Łodzi przy ul. Kilińskiego 89. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, na 3 piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Anstadta

Łódź,łódzkie

1 290 zł21 m² 62,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie położone na 4 piętrze budynku z cegły o metrażu 20,70m2 składa się z kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest świeżo wykończone, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, Aleja Adama Mickiewicza

Łódź,łódzkie

29,98 zł/m²90 m² 2 698 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferowany do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 90 m znajduje się na parterze budynku biurowo-usługowego klasy B, zlokalizowanego przy skrzyżowaniu al. Mickiewicza oraz al. Kościuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

500 zł8 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Umowa do końca czerwca 2026 z możliwością przedłużenia. Do wynajęcia w pełni umeblowany, nieprzechodni pokój jednoosobowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Augustów

Łódź,łódzkie

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa inwestycja stacja augustów | apartament | pierwszy najem | klimatyzacja | miejsce postojowe Do wynajęcia przestronny apartament o pow. ok. 65 m 2 , położony na szóstym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Poznańska

Łódź,łódzkie

1 450 zł21 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio przyjazne dla zwierząt w kamienicy na ul. Poznańskiej 29, o metrażu 21m2, usytuowane na 4 piętrze. Nieruchomość: powierzchnia 21 m2 Piętro 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gnieźnieńska

Łódź,łódzkie

990 zł20 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka na Bałutach przy ul. Gnieźnieńskiej 1, idealna dla osób szukających słonecznego i zadbanego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Łódź,łódzkie

1 700 zł37 m² 45,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie po remoncie Łódź, ul. Krzemieniecka 20 Do wynajęcia stylowe mieszkanie o powierzchni 37,34 m , zlokalizowane na 2. piętrze w bloku przy ul. Krzemienieckiej 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Drukarska

Łódź,łódzkie

1 600 zł21 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (579 x 523 x 584) for more information! Do wynajęcia nowoczesna wyremontowana kawalerka z balkonem na Bałutach przy ul. Drukarskiej 20. Mieszkanie jest urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Łódź,łódzkie

990 zł21 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna i w pełni wyposażona kawalerka przy ul. Pabianickiej 35 w Łodzi. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 21 m znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Czarnkowska

Łódź,łódzkie

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka położona na parterze w bloku zaledwie 850 m od Manufaktury, przez co wszystkie jej atrakcje mamy na wyciągnięcie ręki. Lokal w dobrym standardzie, umeblowany. Umowa na min. 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

57,61 zł/m²95 m² 5 480 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W biznesie liczy się pierwsze wrażenie - a to miejsce buduje je za Ciebie. Lokal użytkowy na parterze kamienicy Zielona Residence to gotowe tło dla Twojej działalności. Nie kupujesz - wynajmujesz.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij