dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Łódź

Łódź,łódzkie

31,98 zł/m²36 m² 1 146 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy składający się z 2 pomieszczeń o łącznej powierzchni 35,84 m2. Lokal można wynająć jako całość lub osobno (12,24 i 23,60m2). Znajduje się na 2p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Łódź

Łódź,łódzkie

40 zł/m²67 m² 2 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu powierzchni biurowej w centrum miasta Łodzi, w wyremontowanej kamienicy. Pomieszczenia są nowe, podłogi w panelach, ściany w gładziach, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów

Łask,łódzkie

1 500 zł72 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2 położone w Łasku przy ulicy Kosynierów. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

2 500 zł42 m² 59,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 41,77m2 położone w Zduńskiej Woli - Nowy Manhattan. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, ul. Tomaszowska

Łódź,łódzkie

8 750 €3 500 m² 2,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn A klasy o powierzchni ok 3 500 m2 do wynajęcia od zaraz (możliwy najem krótkookresowy / short term). Obiekt położony przy granicy dzielnicy Widzew i Górna, przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spalska

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferrujemy mieszkanie na wynajem przy ul. Spalskiej Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m , usytuowane na pierwszym piętrze w odremontowanej kamienicy przy ulicy Spalskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

1 600 zł42 m² 37,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego 94. Miejsca parkingowe w okolicy bloku. Zadbana klatka schodowa, domofon, mili sąsiedzi. Mieszkanie rozkładowe Z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

1 350 zł28 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 28 m na 3. piętrze, idealna dla singla lub pary - ul. Legionów 18. Nieruchomość: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

Łódź,łódzkie

25 000 zł580 m² 43,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

***home park nieruchomości*** Oferuję na wynajem kamienicę o powierzchni 580m2 w świetnej lokalizacji na Polesiu, nieopodal Śródmieścia. Stan lokalu jest bardzo dobry- wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Łódź,łódzkie

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy nowoczesne i stylowe studio o powierzchni 32m 2 w nowym apartamentowcu diasfera, ul. Targowa, tuż przy Galerii Łódzkiej, samo centrum Łodzi. Idealne dla studentów Opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

390 zł9 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Umowa do końca lipca 2026 z możliwością przedłużenia. Do wynajęcia w pełni umeblowany pokój jednoosobowy w samym sercu Łodzi, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Łódź

Łódź,łódzkie

19,50 zł/m²260 m² 5 070 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal magazynowo-produkcyjny o pow. 260m2 , usytuowany w Łodzi, w pobliżu skrzyżowania ulic : Wielkopolska/ Lutomierska/ Włókniarzy. W skład wchodzą : - 6 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, al. Włókniarzy

Łódź,łódzkie

37 zł/m²200 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy od 200 do 370 m Łódź, al. Włókniarzy Proponujemy do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany przy Al. Włókniarzy w Łodzi. Obiekt zapewnia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m z balkonem, położone na 10. piętrze w budynku z windą przy ul. Narutowicza 131 idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany

Piotrków Trybunalski,łódzkie

47 470 zł3 440 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Posiadamy do wynajęcia magazyny, hale, centrum dystrybucyjne w Piotrkowie Trybunalskim woj. łódzkie o powierzchniach ok: 3.441 m2, 4.711 m2, 9117 m2 lub większe przy autostradzie A1, SUPER.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marysińska

Łódź,łódzkie

1 700 zł38 m² 44,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie w Łodzi przy ul. Marysińskiej 69 Powierzchnia mieszkania wynosi 38,30 m2, składa się z salonu, kuchni, łazienki i oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Odyńca

Łódź,łódzkie

1 290 zł15 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka w pełni umeblowana i wyposażona, idealna dla singla lub pary - ul. Odyńca 3, łódź (górna). Nieruchomość: powierzchnia 15m2. Studio składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Łódź

Łódź,łódzkie

20 zł/m²45 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** tylko W home park nieruchomości! *** Wynajmę lokal 45m2 w biurowcu przy ul. Ogrodowej 72/74 - blisko Manufaktury! Obok niedługo stacja metra. Biurowiec z całodobową ochroną, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

67,42 zł/m²53 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej. Powierzchnia to 53,4m2. Lokal posiada wejście i witrynę na podwórko. Składa się z jednej dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

420 zł9 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Umowa do końca lipca 2026 z możliwością przedłużenia. Do wynajęcia jasny, w pełni wyposażony jednoosobowy pokój w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Łódź

Łódź,łódzkie

38 zł/m²130 m² 4 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Nowoczesna powierzchnia biurowa do wynajęcia 130 m , Łódź Śródmieście Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową zlokalizowaną w samym sercu Łodzi w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Łódź

Łódź,łódzkie

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy na parterze z wejściem z ulicy 1 maja przy skrzyżowaniu z Gdańską w sąsiedztwie Akademia Muzyczna. Lokal jest dwupoziomowy. Poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Łódź,łódzkie

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania 4 pokojowego na Bałutach. Mieszkanie po remoncie. Kuchnia umeblowana, pokoje podłogi - parkiety, na ścianach - gładzie. Opłaty: 3500 zł + czynsz ( 1200 zł, zawiera ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Łódź,łódzkie

2 000 zł37 m² 53,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (579x523x584) for more information Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne i komfortowe mieszkanie na wynajem, położone przy ul. Pogonowskiego 70 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

2 200 zł51 m² 42,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Fuzja w Łodzi przy ul. Milionowej 8a. Powierzchnia mieszkania wynosi 51,40 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dąbrowskiego

Zgierz,łódzkie

1 600 zł22 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 1 i 2 pokojowe w Centrum Zgierza Oferujemy do wynajęcia nowe, 1 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 22 m 2 na II piętrze w centrum Zgierza na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Łódź,łódzkie

2 600 zł80 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:4/19

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

80m2, trzypokojowe mieszkanie z loggią w samym centrum miasta. Usytuowane na Łódzkim "manhattanie", na czwartym piętrze w wieżowcu. Duże i przestronne mieszkanie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Łódź

Łódź,łódzkie

23,87 zł/m²70 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy. Powierzchnia to 70,38 m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze z windą. Posiada parking za opłatą 100 zł netto miesięcznie jedno miejsce. Opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Łódź

Łódź,łódzkie

35 zł/m²70 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni 70 i 100m2 w Centrum miasta, tuż obok parku. Lokale znajdują się w 2-piętrowej willi o dostępnych powierzchniach biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Łódź

Łódź,łódzkie

35,12 zł/m²484 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia duży lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 484m2, położony przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Łodzi. Nieruchomość składa się z pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

2 300 zł72 m² 32,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579x523x584) for more information. Szukasz wyjątkowego miejsca do życia, gdzie styl, komfort i przestrzeń spotykają się w jednym? Mamy dla Ciebie propozycję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marysińska

Łódź,łódzkie

2 200 zł52 m² 42,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego Oferujemy do wynajęcia trzypokojowe, rozkładowe, przestronne mieszkanie na drugim piętrze w niskim bloku, które zlokalizowane jest przy ul Marysińskiej 102a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

2 000 zł57 m² 35,01 zł/m²

 

Piętro:5/24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w samym centrum Łodzi, ul. Piotrkowska - Manhattan. Mieszkanie czyste, wygodne i przestronne. Cena najmu: 2 000 zł. Kaucja: jednomiesięczna. Czas przekazania: od zaraz Opłaty dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Łódź

Łódź,łódzkie

31,98 zł/m²14 m² 448 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy po remoncie składający się z 1 pomieszczenia o powierzchni 14 m2 na 2p. Zadbany budynek w samym centrum miasta (ok. Al. Kościuszki). Jest idealnie połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

1 000 zł15 m² 65,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie w kamienicy na Starym Polesiu. W okolicy pełna infrastruktura: komunikacja miejska, sklepy, lokale usługowe i gastronomiczne. Do ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Sokolniki-Las,łódzkie

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Oferujemy do wynajęcia piękny dom jednorodzinny z 4 sypialniami o pow. 130 m2 w Sokolnikach-Lesie. W tym domu jesteś na wakacjach przez cały rok! Klimatyczny, wolnostojący, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Niciarniana

Łódź,łódzkie

35 zł/m²135 m² 4 725 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta 0% prowizji od poszukujących. Bardzo ładne biuro w nowoczesnym, dwukondygnacyjnym, kameralnym budynku biurowy położonym w rejonie ulicy Niciarnianej. Proponowany moduł ma 135 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Brzeziny

Brzeziny,łódzkie

17 000 zł680 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 793 m²

Hala magazynowa blisko centrum Brzezin Powierzchnia 680m2, pomieszczenia biurowe 220m2, hala 460m2. Stoi na działce ogrodzonej z bramą na pilota o powierzchni 2793m2. Plac utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Zgierz

Zgierz,łódzkie

22 zł/m²98 m² 2 156 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal w centrum miasta Zgierza, usytuowany w środkowej części budynku parterowego, usługowo-handlowego. Budynek po generalnym remoncie w 2006 roku. Jest ocieplony i pomalowany. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Łódź

Łódź,łódzkie

6 850 zł247 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę, na parterze, o powierzchni 247m2. Przed lokalem rampa. W środku otwarta przesyrzeń i małe wc. Halę można przeznaczyć np. na szwalnie lub magazyn. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sieradz

Sieradz,łódzkie

1 500 zł53 m² 28,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,60m2 usytuowane na II piętrze w Sieradzu. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, -2 sypialni, - kuchni, -.