dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

1 500 zł28 m² 53,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Traktorowej 63 w Łodzi. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wycieczkowa

Łódź,łódzkie

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

DO wynajęcia parter domu! łagiewniki! Usytuowany w świetnej lokalizacji dom w zabudowie bliźniaczej! Powierzchnia parteru wynosi 75 m2, w skład wchodzą rozkładowe trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Łódź,łódzkie

1 600 zł48 m² 33,42 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu Telefoniczna Park. To propozycja dla osób, które szukają wygodnego miejsca do życia w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Zbąszyńska

Łódź,łódzkie

12 zł/m²360 m² 4 320 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal magazynowy w 1 piętrowym budynku magazynowym przy ul. Zbąszyńskiej 3 u. Lokal znajduje się na poziomie -1 (w piwnicy) o łącznej powierzchni 360 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Zbąszyńska

Łódź,łódzkie

20 zł/m²270 m² 5 397 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal magazynowy w 1 piętrowym budynku magazynowym przy ul. Zbąszyńskiej 3 M. Lokal znajduje się na 1 piętrze, jego łączna powierzchnia to 269,86 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Skierniewice,łódzkie

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 36 m . Znajduje się na 4. piętrze bloku. Mieszkanie jest umeblowane i wykończone w wysokim standardzie. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zbąszyńska

Łódź,łódzkie

25 zł/m²109 m² 2 730 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Lokal magazynowy zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Zbąszyńskiej 3c. Lokal o łącznej powierzchni 109,21 m2 składa się z czterech pomieszczeń o powierzchniach 49,62 m2, 17,57 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

1 250 zł14 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 14,50 m w Centrum Łodzi przy Stajni Jednorożców ( piotrkowska/mickiewicza ) Mozliwość parkowania na zamykanej posesji. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, osiedle Dolnośląskie

Bełchatów,łódzkie

290 zł8 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulny pokój jednoosobowy z balkonem w mieszkaniu przy os. Dolnośląskim 216 w Bełchatowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany

Czatolin,łódzkie

165 510 zł12 260 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyny o powierzchniach do 12.260 m2 okolice Łowicza województwo łódzkie przy autostradzie A2. Zwolnienie podatkowe dla najemcy! wynajem bezpośredni - od właściciela! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urządzone, przytulne mieszkanie typu studio o powierzchni 27 m przy Manufakturze. Bardzo funkcjonalny, wyremontowany i estetycznie urządzony lokal czeka na najemcę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Zbąszyńska

Łódź,łódzkie

35 zł/m²27 m² 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy w 1 piętrowym budynku magazynowo - biurowym przy ul. Zbąszyńskiej 3 U. Lokal znajduje się na 1 piętrz, powierzchnia lokalu 27,25 m2. Składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Zbąszyńska

Łódź,łódzkie

10 zł/m²278 m² 2 780 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal magazynowy w 1 piętrowym budynku magazynowym przy ul. Zbąszyńskiej 3 R. Lokal znajduje się na poziomie -1 (w piwnicy) o łącznej powierzchni 278 m2 składa się z kliku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

1 700 zł58 m² 29,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w samym centrum, przy ul. 6 sierpnia 53/57 w Łodzi. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Zbąszyńska

Łódź,łódzkie

20 zł/m²144 m² 2 886 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal magazynowy w budynku magazynowym przy ul. Zbąszyńskiej 3 U Lokal znajduje się na parterze, jego łączna powierzchnia to 144,31 m2 składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paradna

Łódź,łódzkie

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lubisz komfort i wygodę? Szukasz przestronnego apartamentu do wynajęcia? Mamy ofertę dla Ciebie. Doskonała lokalizacja, okoloce szpitala Matki Polki 3 pokojowy, przestronny, prestiżowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Łódź,łódzkie

1 200 zł16 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us 579x523x584 for more information Do wynajęcia ładna i wyjątkowo przytulna kawalerka przy Placu Hallera, na ul. Lipowej 53 w Łodzi. To mieszkanie, w którym od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Łódź,łódzkie

3 400 zł80 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w 2022 roku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

2 200 zł31 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne nowoczesne mieszkanie w nowym bloku na osiedlu Chojny Park, ul. Sąsiedzka 4, w Łodzi. Mieszkanie o powierzchni 30,65 m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Radomsko,łódzkie

2 200 zł88 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie , 88m2 - Radomsko, ul. Kilińskiego Biuro Nieruchomości Locatus oferuję na wynajem duże i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 88 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jagiellońska

Skierniewice,łódzkie

40 zł/m²60 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 60 m2 w nowej, reprezentacyjnej nieruchomości, przy ul. Jagiellońskiej - niedaleko licznych budynków wielorodzinnych. Lokal jest klimatyzowany, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 200 zł39 m² 30,76 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39,01 m2, położone na IV piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Tryb., przy ul. Norwida. Większy pokój z wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

30 zł/m²123 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta 0% prowizji od poszukujących. Proponujemy do wynajęcia klimatyzowane biuro położone na pierwszym piętrze w budynku biurowym. Uwagę zwracają pięknie odnowione, drewniane belki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Augustów

Łódź,łódzkie

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa inwestycja stacja augustów | apartament | pierwszy najem | klimatyzacja | miejsce postojowe Do wynajęcia przestronny apartament o pow. ok. 55 m 2 , położony na trzecim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pienista

Łódź,łódzkie

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe, przestronne 2 pokoje w apartamentowcu o powierzchni 44 m z wewnętrznym miejscem postojowym, przy ul. Pienistej 56a. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Skorupki

Łódź,łódzkie

28 zł/m²118 m² 3 315 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Digital Broker prezentuje na wynajem lokal usługowy o powierzchni 118,4 m2 gotowy do użytkowania, w pełni wyposażony, niewymagający inwestycji w meble. Lokal usytuowany przy ul. Skorupki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Łódź,łódzkie

1 100 zł20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone na parterze wyremontowanej kamienicy na Górnej. Lokal o powierzchni niecałych 20 mkw został kompleksowo wykończony i wyremontowany.Okna na podwórko przez co mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Zbąszyńska

Łódź,łódzkie

20,32 zł/m²349 m² 7 091 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal magazynowo-produkcyjny w parterowym budynku magazynowym przy ul. Zbąszyńskiej 3 R. Lokal znajduje się na parterze, jego łączna powierzchnia to 354,57 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

144 070 zł10 440 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Posiadamy do wynajęcia magazyny, hale, centrum dystrybucyjne w Piotrkowie Trybunalskim woj. łódzkie o powierzchniach ok: 10.440 m2 i 23.000 m2 lub mniejsze przy autostradzie A1, SUPER.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Łódź,łódzkie

1 290 zł16 m² 80,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, ciepłe i słoneczne mieszkanie z miejskim centralnym ogrzewaniem, położone w zadbanej kamienicy przy ul. Targowej 55 idealne dla studentów i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Liściasta

Łódź,łódzkie

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osiedle liściasta | apartament do pierwszego zamieszkania | miejsce postojowe I komórka lokatorska W cenie Do wynajęcia apartament o pow. ok. 38 m 2 , położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Łódź,łódzkie

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (579 x 523 x 584) for more information. Kawalerka do wynajęcia ul. Nawrot 34, łódź Do wynajęcia nowe mieszkanie typu studio położone w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Strykowska

Kębliny,łódzkie

38,46 zł/m²143 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja, która przyciąga klientów Nieruchomość położona jest w Kęblinach przy ul. Strykowskiej 23, bezpośrednio przy ruchliwej drodze wojewódzkiej nr 708. Codziennie przejeżdżają tędy.