dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 268 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal znajdujący się na I piętrze w obiekcie handlowo-usługowym, ul. Juliusz 1 w Zduńskiej Woli o powierzchni 250 m , idealny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z miejscem parkingowym przy Galerii Sukcesja, obok Politechniki - ul. Wołowa w Łodzi. Mieszkanie o powierzchni 42 m2, znajduje się na 8 -.

Szczegóły ogłoszenia

30,95 zł/m²210 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bezpośrednio od właściciela Lokal biurowy lub usługowy o powierzchni 200m2 bezpośrednio przy ulicy Piotrkowskiej Czynsz netto: 6 500 zł Opłata eksploatacyjna netto: 2 200 zł Opłaty dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - rozkładowa kawalerka na górnej - 1000 zł Mieszkanie w trakcie odnawiania - wymiana paneli, malowanie ścian - najemca będzie mogł zamieszkać w mieszkaniu po odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchn17m2. z klimatyzacją Oferta wynajęcia lokalu w nowym budynku handlowo- usługowym. Lokal na pierwszym piętrze. Lokal doświetlony jedynie światłem.

Szczegóły ogłoszenia

18 615 €5 100 m² 3,65 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia moduł magazynowy 5100 m2, plus biuro, łódź Nowosolna. Możliwa produkcja. Standard: magazyn wysokiego składowania klasa A 6 doków brama z poziomu "0" biuro - do ustalenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Przedmiotem oferty wynajmu jest mieszkanie o powierzchni 37m na Osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²39 m² 1 170 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

*** tylko W home park nieruchomości! *** Wynajmę 2-pokojowy lokal o powierzchni 39m2 w biurowcu przy ul. Ogrodowej 72/74 - blisko Manufaktury! Obok niedługo stacja metra. Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem przepiękne 3-pokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana jest w Łodzi przy ul. Granicznej. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku, na wysokim parterze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł116 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowy apartament o powierzchni 116 m2, przy ul. Tylnej, na 1 piętrze z wystawą okien sypialni na zachód a salonu zachód-północ-wschód. Lokal dostępny od zaraz. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł85,21 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowy apartament z osobną kuchnią i spiżarnią, oraz 2 balkonami, położony w Centrum Łodzi, na ulicy Tylnej - Tymienieckiego. Eleganckie, prestiżowe, nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynjęcia pokój w mieszkaniu trzypokojowym w Centrum Łodzi przy zbiegu ulic Piramowicza i Narutowicza. Pokój przeznaczony dla jednej osoby. Dostęp do wspólnej łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal w pobliżu Focus Mall. Pierwsze piętro. Duży parking. Klimatyzacja. Trzy przechodnie pokoje. W lokalu kuchnia. Powierzchnia około 80m2. Wakacje czynszowe na start,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w wyśmienitym miejscu przy ul. Piotrkowskiej na Deptaku. 200 m2 , parter, front + wyjście od frontu , witryny na Deptak. Przeznaczenie - gastronomia , handel , usługi. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osoby pracującej zdalnie lub będącej na emeryturze. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 40 m2, składające się na parterze z pokoju głównego, kuchni, przedpokoju oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny nowoczsny apartament na Pograniczu Śródmieścia i Widzewa, rejon al. Piłsudskiego na ładnym, ogrodzonym, nowoczesnym osiedlu, z miejscem parkingowym Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł300 m² 26,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę wynajmu hali w Zgierzu Hala o powierzchni 300m2 na parterze budynku usługowo-handlowego z lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| oferta wynajęcia lokalu biurowego w Centrum Miasta Lokal położony na I piętrze. Powierzchnia użytkowa lokalu - 40m2. . Idealny do wykorzystania na prowadzenie działalności biurowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

4 320 zł540 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Rodzaj transakcji: wynajem Lokalizacja: pabianice /centrum Powierzchnia: 540 m.kw. Stan techniczny: do adaptacji Media: prąd, siła, woda, kanalizacja Stan prawny: własność bestate Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim. Ulica Topolowa, osiedle Łódzka. Najem 1900 zł. plus czynsz ok. 150zł, kaucja 2500 zł. Tylko dłuższy okres najmu. Umowa najmu okazjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²55 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Funkcjonalny lokal usługowy w nowoczesnym budynku. Przedmiotem oferty jest: przestronny, słoneczny lokal o powierzchni ok 55 m2, położony na parterze trzykondygnacyjnego nowego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł79,88 m² 83,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- ogólnie: mieszkanie w komfortowym apartamentowcu z basenem, sauną i salą fitness do dyspozycji najemców, ścisłe centrum Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie park, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 209 zł50,41 m² 23,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Ogłoszenie O wynajmie lokalu mieszkalnego nr 1 W miejscowości kutno przy ul. Kardynała stefana wyszyńskiego 1 tryb postępowania: negocjacje cenowe Wynajmujący: poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Koszty Najmu: 1900 zł. ( czynsz dla właściciela)+1000 opłaty do spółdzielni przy 2 osobach ( ogrzewanie, woda, śmieci)+ prąd+ gaz. W sumie 3100 zł. Kaucja 2000 zł. Jednorazowa prowizja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży lokal 450 m+ zaplecze mag.SANITARNE.PARTER.LOKALIZACJA:PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, DUŻE OSIEDLE MIESZKANIOWE .ł Lokal przygotowany pod działalność handlową(sklep). W sąsiedztwie lokale usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²65,54 m² 4 260 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Są miejsca, które nie tylko spełniają funkcję one realnie wspierają rozwój biznesu od pierwszego dnia. Lokal przy ul. Długosza 7/9 w Łodzi to propozycja dla tych, którzy szukają kompaktowej,.

Szczegóły ogłoszenia

65,06 zł/m²11,79 m² 767 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal nr 0.24 o pow. 11,79 m2 na parterze w budynku dworca pkp Kutno. Media: energia elektryczna, co.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia na cele komercyjne: biuro, kancelaria, pracownia, kosmetyczka, fryzjer Budynek w trakcie generalnego remontu. Aktualnie można przygotować wybraną powierzchnię do profilu działalności.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji, w nowo wybudowanym w 2020r. apartamentowcu. Nowocześnie zaaranżowana I wyposażona kuchnia, łazienka w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

16 100 zł460 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia przestronne małe unity magazynu o powierzchni ok 460 m2 na granicy z Łodzią. Unit idealnie nadaje się na działalność magazynową, logistyczną lub lekką produkcję. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 4-pok. mieszkanie z dużym taras i pięknym widokiem na park z każdego pokoju w inwestycji "nad Jasieniem" z 2023 przy ulicy Tymienieckiego 64. Lokal o pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie zlokalizowane w Łodzi przy ulicy Gojawiczyńskiej 1, na drugim piętrze w zadbanym bloku mieszkalnym. Lokal o łącznej powierzchni 44,5 m został odświeżony.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²77 m² 2 695 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

To idealne miejsce na działalność usługową, handlową, biurową lub specjalistyczną z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. W tej lokalizacji dostępne są również inne lokale i hale.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł25,83 m² 54,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie typu amfilada o powierzchni 25,83 m , położone na parterze kamienicy przy ulicy Piwnej w Łodzi. Idealne dla singla lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

37 831 €13 045 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn z chłodnią i mroźnią w Rzgowie koło Łodzi do wynajęcia od zaraz. Powierzchnia to 13 045 mkw (w tym aż 1 564 mkw strefy kontrolowanej temperatury), 8 112 mkw powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty prezentowanego mieszkania: lokalizacja niebrów nowy blok poczta sklepy spożywczo-przemysłowe przystanek mzk, pks osiedle zamknięte miejsce garażowe W cenie najmu komórka dogodny wyjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł215 m² 13,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dostępna do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 215 m 2 - blisko Skierniewic. Do dyspozycji najmującego oferuję rampę wyładowczą oraz plac manewrowy o powierzchni 4000m 2. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²28,02 m² 841 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

*** tylko W home park nieruchomości! *** Wynajmę 1-pokojowy lokal o powierzchni 28,02m2 w biurowcu przy ul. Ogrodowej 72/74 - blisko Manufaktury! Obok niedługo stacja metra. Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia trzy pomieszczenia biurowe (6,40mx4,70m, 2,70mx3,55m i 2,70mx3,30m) z niezależnym wejściem. Lokal biurowo - usługowy o łącznej powierzchni ponad ok 50m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 zł23 m² 56,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m , położona na 1. piętrze w budynku przy ul. Przybyszewskiego 19 w Łodzi, z ogrzewaniem miejskim. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 €8 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o powierzchni 8000 m2 lub więcej do wynajęcia. Obiekt A klasy położony w przemysłowej części Łodzi - przy granicy dzielnicy Widzew i Górna, przy skrzyżowaniu ul.