dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syrenki

Łódź,łódzkie

1 390 zł74 m² 18,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Syrenki 39. *Przestronne, trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem na osiedlu Radogoszcz Wschód. *74 m2, 4 piętro, centralne ogrzewanie. *Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Pabianice,łódzkie

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia M-3 o powierzchni ok. 38 m2, z balkonem, usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku w Pabianicach (piaski). W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Łódź,łódzkie

1 300 zł32 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o powierzchni 31,50 m2 na Retkini. Składa się z pokoju, kuchni, łazienki oraz korytarza. Do mieszkania przynależny komórka lokatorska. Świetna lokalizacja- położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

1 050 zł34 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Jaracza 5. *Przestronna kawalerka w Śródmieściu. *Powierzchnia 34m2, 1 piętro. *Ogrzewanie elektryczne. *Do Piotrkowskiej 50 m, do Manufaktury 950 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Praska

Łódź,łódzkie

1 100 zł20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia jednopokojowe, przytulne mieszkanie z aneksem kuchennym, przy ul. Praskiej( Przybyszewskiego) na czwartym piętrze w niskim budynku. Mieszkanie ma 20 mkw .Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call nowoczesne mieszkanie Z balkonem I miejscem postojowym Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 42 m 2 na ostatnim piętrze, z słoneczną wystawą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Łódź,łódzkie

1 600 zł45 m² 35,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W pełni rozkładowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w niskim bloku na Teofilowie. Blok, w którym znajduje się mieszkanie położony jest w głębi osiedla przez co jest ono ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

350 zł8 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia pokój o powierzchni 7,5 m2 przy ulicy Gdańskiej 18 (śródmieście). *Mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 39,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Rymanowska

Łódź,łódzkie

900 zł5 m²

 

Piętro:7/11

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Witam, poszukuje współlokatora/ współlokatorki do dwupokojowego mieszkania mieszczącego się przy skrzyżowaniu Paderewskiego- tuszyńska (łódź Górna). W mieszkaniu znajdują się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chryzantem

Łódź,łódzkie

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne ,umeblowane dwupokojowe mieszkanie przy ul. Chryzantem 1 (przy Akademii Sztuk Pięknych) Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ,aneksu kuchennego oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedświt

Łódź,łódzkie

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Przedświat 6 w Łodzi. *Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. *O powierzchni 51 m2, 2 piętro, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia znajduje się na 4 piętrze wieżowca przy ul. Słowackiego. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z kuchnią w aneksie, oddzieloną ścianką oraz sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sporna

Łódź,łódzkie

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doły | 2 Piętro | Garaż | Blok z Cegły | Do pierwszego zamieszkania! to speak english please call: komfortowy apartament w prestiżowej okolicy na Starych Bałutach, w bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Posiadam mieszkanie do wynajęcie po generalnym remoncie na osiedlu Teofilów, ul. Rojna 26 Osiedle ciche i spokojne, przystanek autobusowy,szkoła podstawowa oraz markety, miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przędzalniana

Łódź,łódzkie

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Тільки для працюючих людей. Без дітей. Oferujemy do wynajęcia przytulne, umeblowane jednopokojowe mieszkanie W Łodzi przy ul Przędzalnianej (blisko centrum) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krasickiego

Łódź,łódzkie

1 100 zł20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana i wyposażona kawalerka położona w wyremontowanym budynku na ul. Krasickiego 3. Budynek, zadbany, wszystkie media miejskie ( również ogrzewanie i woda) położony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Konstantynowska

Łódź,łódzkie

25 zł/m²135 m² 3 375 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy do wynajmu nowoczesną halę magazynową o łącznej powierzchni 135 m2 przy ul. Konstantynowskiej 34 w Łodzi. Magazyn posiada dużą bramę wjazdową z poziomu zero. Hala posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

800 zł53 m² 15,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ul. Wólczańskiej 126. *Dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Łodzi. *W odnowionym i ocieplonym bloku z cegły. *O powierzchni 53m2, parter. *Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Felsztyńskiego

Łódź,łódzkie

1 100 zł15 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Mam do wynajęcia mieszkanie w Łodzi przy ul. Felsztyńskiego 10, róg ul. Politechniki. Mieszkanie dostępne już od września. Mieszkanie jest nowe i składa się z dwóch pokoi 15 i 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chryzantem

Łódź,łódzkie

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne ,umeblowane dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Chryzantem 1 (przy Akademii Sztuk Pięknych) Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ,aneksu kuchennego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Łódź,łódzkie

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia przestronne mieszkanie 2-pokojowe, o pow. ok. 45 m 2 , położone na wysokim parterze bloku przy ul. Lubeckiego. Świetna lokalizacja - ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Siedlecka

Łódź,łódzkie

1 150 zł22 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne ,jednopokojowe mieszkanie(22mkw) przy ul. Siedleckiej (okol. Kilińskiego ,przędzalnianej) Lokal mieści się na parterze. Idealnie nadaje się dla singla lub pracującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ogrodowa

Łódź,łódzkie

1 790 zł28 m² 63,93 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z aneksem kuchennym Mieszkanie w pełni umeblowane w salonie kanapa z ławą Zabudowa kuchni wraz ze sprzętem : lodówka, kuchenka indukcyjna, zmywarka łazienka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Urzędnicza

Łódź,łódzkie

1 020 zł16 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Urzędniczej 11. *Lokal znajduję się w zrewitalizowanej kamienicy. *Ogrzewanie elektryczne, 16 m2, 1 piętro. *Lokal jest umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Wieniawskiego

Łódź,łódzkie

4 640 zł160 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn parterowy | wrota | łódź polesie Do wynajęcia magazyn o pow. ok. 160 m2, położony na parterze budynku biurowo-magazynowego w okolicach Al. Jana Pawła i ul. Obywatelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grabowa

Łódź,łódzkie

850 zł26 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Grabowej 11. *W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. *O powierzchni 26 m2, 1 piętro. *Miejskie ogrzewanie. *Budynek zabezpieczony zamykaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Łódź,łódzkie

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu położonym przy ul. Tymienieckiego 16. Lokal usytuowany na I piętrze. W chwili obecnej składa się on z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mielczarskiego

Łódź,łódzkie

1 000 zł19 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *studio z antresolą przy ul. Mielczarskiego 16. *Estetyczny i nowoczesny wystrój. *Zamykane podwórko. *Miejskie ogrzewanie. *W lokalu jest balkon. *Powierzchnia 19m2, 3 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Łódź,łódzkie

990 zł15 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Targowej 55. *Studio przeznaczone dla jednej osoby. *Kamienica jest usytuowana w spokojnej okolicy w centrum miasta, blisko park Źródliska oraz Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

1 090 zł21 m² 51,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Legionów 80. *Powierzchnia 21 m2, parter. *Nowoczesny i estetyczny wystrój. *Przestronna łazienka. *Zrewitalizowana kamienica = nowe części wspólne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Belzacka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

600 zł15 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:600 zł

Do wynajęcia pokój z balkonem dla pracującej kobiety. Czynsz 600 zł płatny z góry. W ramach czynszu opłacone jest ogrzewanie, gaz, tv, woda. Jedyną dodatkową opłatą jest regulowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pasieczna

Łódź,łódzkie

980 zł31 m² 31,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy ul. Pasiecznej 8/12 w Łodzi. *Miejskie ogrzewanie. *O powierzchni 31 m2, parter. *Pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka, lodówka, kuchenka). *Idealne dla 1-2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

1 200 zł15 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronne studio położone w odrestaurowanej kamienice przy ul. Piotrkowskiej. Zlokalizowanie w samym centrum miasta sprawia, że wszystko mamy na wyciągnięcie ręki a okoliczna baza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopcińskiego

Łódź,łódzkie

2 000 zł42 m² 47,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w okolicy ul. Narutowicza! Do wynajęcia mieszkanie o pow. ok. 43 m 2 , położone na III piętrze bloku usytuowanego w pobliżu skrzyżowania ul. Narutowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

2 497 zł38 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Różne konfiguracje mieszkań | dobra lokalizacja | nowa inwestycja Do wynajęcia mieszkanie do pierwszego zamieszkania o pow. ok. 38 m 2 , położone na V piętrze nowej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Łódź,łódzkie

1 580 zł37 m² 42,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Szpitalnej 2. *Dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Łódź-Widzew. *Miejskie ogrzewanie. *O powierzchni 36,5 m2+ balkon. *3 piętro w bloku. *Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Łódź,łódzkie

3 900 zł100 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie, w wyremontowanej, przedwojennej kamienicy, w najlepszej lokalizacji miasta. Powierzchnia 100 m2. Duże pokoje i wysokie okna, dzięki którym mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Łódź,łódzkie

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: mw-871 Jeśli zależy Państwu na dobrej lokalizacji, bardzo dobrym stanie technicznym i w pełni rozkładowym mieszkaniu to ta oferta jest idealna! 57 m2 / trzy pokoje / balkon uwaga: 1800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uniwersytecka

Łódź,łódzkie

2 500 zł90 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie z kuchnią o powierzchni 90 m 2 w Łodzi przy ul. Uniwersyteckiej. Studenci mile widziani:) Mieszkanie rozkładowe w dobrym stanie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tymienieckiego

Łódź,łódzkie

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla studenta politechniki/filmówki śródmieście blisko ul. Piotrkowskiej. Transakcja Wynajem Cena 1 500 zł. w cenie miejsce parkingowe! Opłaty dla admin.: 600 zł , opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Gazowa

Łódź,łódzkie

980 zł10 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:980 zł

Posiadam do wynajęcia dwa pokoje w mieszkaniu trzypokojowym na 1 piętrze przy ulicy Gazowej 10 w Łodzi. Cena za pokój wynosi 980 zł., i obejmuje wszystkie opłaty. Kaucja to miesięczna.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij