dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

60,71 zł/m²56 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia dwupoziomowy lokal o powierzchni 56 mkw, zlokalizowany przy ul. Kopernika na osiedlu Tobaco Park. Lokal znajduje się na parterze (miejsce jest widoczne od razu po wejściu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Więckowskiego

Łódź,łódzkie

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english Na wynajem 3 pokojowe, nowe, mieszkanie o powierzchni 64m2, na pierwszym piętrze (z windą) w pięknej, zrewitalizowanej kamienicy (z portiernią i ochroną) przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Łódź,łódzkie

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Koszty Najmu: 2000 zł. ( czynsz dla właściciela)+660 opłaty do spółdzielni przy 2 osobach ( ogrzewanie, woda, śmieci)+ prąd+ gaz Kaucja 2000 zł. Możliwość umeblowania na życzenie najemcy opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fuzja | śródmieście | 2 pokoje | widok na patio Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie, 2-pokojowe do pierwszego zamieszkania, o pow. 42 m 2 , położone na 4 piętrze nowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia bardzo przytulne mieszkanie dwupokojowe - Legionów 40 *powierzchnia 40 m2 *2 piętro *ogrzewanie gazowe *dogodna lokalizacja - Centrum Łodzi Wyposażenie: *pokój 1: szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

1 000 zł59 m² 16,95 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia przestronnego mieszkania w Łodzi os. Teofilów. W okolicy: liczne sklepy, szkoła, przedszkole, żłobek, park, basen, siłownia oraz komunikacja miejska. Powierzchnia: 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zaolziańska

Łódź,łódzkie

1 050 zł24 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie po remoncie, położona na drugim piętrze w bloku z cegły *okna wychodzą na zachód *przed blokiem dużo zieleni *mieszkanie położone w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupoziomowy apartament, zlokalizowany przy ul. Kopernika na osiedlu Tobaco Park. Mieszkanie znajduje się na parterze, na zamkniętym osiedlu z bramą wjazdową na pilota, ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Łódź,łódzkie

1 400 zł32 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 32,5m2 na 4 piętrze w Wieżowcu Mieszkanie wolne od zaraz Koszt wynajmu 1400zł plus czynsz 400zł (woda. prąd według zużycia) , Kaucja jedno miesięczny koszt najmu 1400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Łódź,łódzkie

3 950 zł100 m² 39,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na wynajem bardzo przytulnie urządzona połowa bliźniaka na zamkniętym osiedlu na ul. Śląskiej 45 na Górnej w Łodzi oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Staszica

Łódź,łódzkie

950 zł22 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy ul. Staszica 23 *powierzchnia 22 m2, parter, miejskie ogrzewanie *przyjazne dla zwierząt! Wyposażenie: *pokój: ława, szafa dwudrzwiowa, kredens, 2 komody, kanapa *kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

1 500 zł45 m² 33,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For English - please scroll down umeblowane mieszkanie na teofilowie ul. Rojna (łódź - Bałuty) wynajem: 1.500 zł ŁĄCZNIE OPŁATY MIESIĘCZNIE: 2.160 zł + media KAUCJA: 3.500 zł DLA KOGO: para lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Wyskoki,łódzkie

21 976 zł250 m² 87,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:stacja paliw

 

Powierzchnia działki:8 220 m²

Oferta dla inwestora, gotowy produkt biznesowy! Oferta dotyczy wynajmu stacji benzynowej w gm. Stryków w miejscowość Wyskoki Powierzchnia terenu stacji to ponad 8200 m2 Na posesji znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pabianicka

Łódź,łódzkie

1 120 zł30 m² 37,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Pabianickiej 35 *pełne wyposażenie. *30m2 = niskie opłaty. *3 piętro, centralne ogrzewanie. *Mieszkanie znakomicie zlokalizowane - bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Limanowskiego

Łódź,łódzkie

700 zł28 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *kawalerka znajduje się na parterze w wieżowcu przy ul. Limanowskiego 96 *parter, powierzchnia 28 m2 *ogrzewanie miejskie *na życzenie najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

1 200 zł17 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ulicy Legionów 18 w Łodzi *w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd *ogrzewanie miejskie *17 m2, 2 piętro *kamienica po renowacji *centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Poznańska

Łódź,łódzkie

1 090 zł19 m² 57,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *studio przy ul. Poznańskiej 29 *lokal znajduję się w wyremontowanej kamienicy z własnym podwórzem *ogrzewanie miejskie, 19 m2, 4 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łączna

Łódź,łódzkie

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul. Rzgowskiej i ul. Broniewskiego - Łączna 28 *rozkładowe mieszkanie z balkonem *III piętro (winda),53 m2, miejskie ogrzewanie *komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Łódź,łódzkie

990 zł17 m² 58,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne studio - ul. Targowa 55 *powierzchnia 17 m2,1 piętro *centralne ogrzewanie *kamienica po remoncie *spokojna okolica w centrum miasta, blisko park Źródliska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tramwajowa

Łódź,łódzkie

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w centrum miasta przy ul. Tramwajowej 17b, osiedle Primo. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze, posiada 43mkw oraz składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

2 900 zł59 m² 49,15 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy 3 pokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie przy użyciu wysokiej klasy materiałów z centralnym widokiem na Manufakturę przy ul. Drewnowskiej 43. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Sierpów

Sierpów,łódzkie

100 000 zł4 100 m² 24,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Oferujemy usługi logistyczne związane ze składowaniem i przeładunkiem towarów. Świadczymy usługi logistyczne w zakresie załadunku i rozładunku towaru, jego składowania, przechowywania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dąbrowskiego

Zgierz,łódzkie

1 550 zł22 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 1 i 2 pokojowe w Centrum Zgierza Oferujemy do wynajęcia nowe, 1 pokojowe z dużym balkonem, słoneczne mieszkanie o powierzchni 22 m 2 na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowe studio ul. Łagiewnicka 96a *pełne, nowe wyposażenie agd (telewizor, pralka, lodówka, kuchenka 2-pola, piekarnik, okap, czajnik elektryczny) *nowe okna, instalacja, pełne nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

6 000 zł88 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w luksusowym apartamencie w centrum miasta! Do wynajęcia 4-pokojowy apartament o powierzchni ok. 88 m 2 wraz z tarasem o powierzchni 90 m 2 i ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Łódź,łódzkie

2 600 zł54 m² 47,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w Łodzi przy ul. Tylnej na zamkniętym osiedlu z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie. Mieszkanie o powierzchni 54,19m2 położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie, po kapitalnym remoncie o pow. 43 m2 przy ul. Armii Krajowej w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie w pełni i świeżo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belzacka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 100 zł32 m² 34,06 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32,40 m2, położone na IV piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Belzackiej (okolice Polo Market). Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kluki

Kluki,łódzkie

1 600 zł90 m² 17,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem piętro w domu jednorodzinnym we Wsi Kluki o powierzchni 90 m2. Do dyspozycji najemcy 3 pokoje, wc z łazienką oraz kuchnia w zabudowie. Preferowany najem krótkoterminowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Łódź,łódzkie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od zaraza kawalerka w odnowionym bloku z cegły z lat 50tych w okolicy ulicy Piotrkowskiej, brzeżnej, sienkiewicza, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

1 150 zł22 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne studio z antresolą przy ulicy Gdańskiej 46 *możliwość wynajęcia miejsca parkingowego na dziedzińcu za 200 pln miesięcznie *okna wychodzą na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Łódź,łódzkie

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do najmu elegancko wykończonego 3-pokojowego mieszkania położonego na 1. piętrze (z windą) w bloku na nowoczesnym osiedlu port jastarnia przy ul. Świętojańskiej 23 oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 400 zł36 m² 39,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 36 m2, położone na II piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Łódzkiej (osiedle Sadowa). Mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowy apartament w centrum miasta w nowej inwestycji Ilumino 2 przy ul. Kilińskiego 121a. Mieszkanie składa się z 3 pokoi tj. salon, otwarta kuchnia, przedpokój, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

1 500 zł75 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje łazienka kuchnia hall wc

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszty : 1800 zł. ( odstępne dla właściciela) + 550 zł. czynsz +prąd+ gaz Kaucja: 2000 zł. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 400 zł48 m² 29,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie, składające się z 3 samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, o powierzchni około 48 m2, położone na I piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boya Żeleńskiego

Łódź,łódzkie

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Bałuty- doły *składa się z salonu z balkonem, jadalni, 2 sypialni, kuchni i łazienki *powierzchnia 53,5m3,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

1 250 zł20 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka, po generalnym remoncie przy ul. Łagiewnickiej 96a *dobra lokalizacja, w lokalu nowa instalacja i wyposażenie *lokal znajduję się w odremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Snycerska

Łódź,łódzkie

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronna kawalerka przy ulicy Snycerskiej 3 *1,5 km od Manufaktury i ścisłego centrum *ogrzewanie miejskie *powierzchnia 41 m2, 1 piętro *w odległości 4 km znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy o powierzchni około 57 m2, położone na I piętrze w Piotrkowie Tryb. przy Placu Kościuszki. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, po.