dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasowa

Łódź,łódzkie

1 200 zł19 m² 63,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia jednopokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 18,98 m2 położone w niskim bloku przy ul. Kasowej 2 okolice Czerwonego Rynku). Doskonała lokalizacja i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Łódź

Łódź,łódzkie

26,92 zł/m²52 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu na sklep, usługi? Oferuję do wynajęcia lokal na parterze w kamienicy, o powierzchni ok. 52 m2 Łódź, okolice ul. Politechniki, z przeznaczeniem na sklep, usługi, gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Słowackiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

19,25 zł/m²265 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piotrków: do wynajęcia w kamienicy handlowo-usługowej lokal 265m2 po szkole jezykowej. Lokal składa się z 7 niezależnych pokoi 20m2, 22m2, 23m2, 26m2, 27m2, 29m2, 51m2 oraz korytarza 41m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lubisz komfort i wygodę? Szukasz przestronnego mieszkania do wynajęcia? Mamy ofertę dla Ciebie. 2 pokojowe mieszkanie położone w ocieplonym bloku na os. Pojezierska Łódź Baluty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

990 zł19 m² 52,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Senatorskiej 10 *mieszkanie bardzo dobrze zlokalizowane - w pobliżu Parku im W. Reymonta oraz ulicy Piotrkowskiej *19 m2, parter, ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Łódź,łódzkie

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: mw-911 Zarzew / 30 m.kw. / do wprowadzenia Wolne od: od zaraz, klucze w biurze, zapraszamy. Warunki najmu: oferta dla singla, pary, firm, osób pełnoletnich, o stabilnych dochodach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dniestrzańska

Łódź,łódzkie

1 470 zł27 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Dniestrzańskiej 3 *pierwszy najem *nowy blok w samym centrum studenckiej dzielnicy Lumumbowo *lokal o powierzchni 27 m2, 3 piętro *balkon *ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w monitorowanej kamienicy przy ulicy Rewolucji 1905 r. w samym sercu miasta tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

23 zł/m²45 m² 1 035 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni 45 m2 składający się z 2 pomieszczeń (9 i 20m2), toalety na wyłączność. Budynek z nowoczesną windą, budynek biurowo - handlowy z wieloma firmami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łódź

Łódź,łódzkie

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia lokal - powierzchnia 80 m2, wysoki garaż 2 stanowiskowy z częścią zaplecza z dostępem do wody (ogrzewany). Podwórko zamykane, teren ogrodzony. Lokalizacja - okolice dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

1 500 zł23 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***tylko W home park nieruchomości*** Przytulna kawalerka z antresolą o powierzchni całkowitej 23 m2 położona na trzecim piętrze w budynku z windą przy ul. Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Łódź

Łódź,łódzkie

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy na parterze z wejściem z ulicy 1 maja przy skrzyżowaniu z Gdańską w sąsiedztwie Akademia Muzyczna. Lokal jest dwupoziomowy. Poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Łódź

Łódź,łódzkie

5,54 zł/m²569 m² 3 152 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia 3-kondygnacyjny budynek biurowy po generalnym remoncie. Jest możliwość wynajęcia poszczególnej kondygnacji. Obecnie iip. i część I wynajęte. Parter-171,43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nawrot

Łódź,łódzkie

1 900 zł37 m² 51,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Nawrot 48. Budynek monitorowany z przejściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Łódź,łódzkie

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego mieszkania w kamienicy przy ul. Limanowskiego 37 w Łodzi. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie to doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajdowa

Łódź,łódzkie

1 300 zł53 m² 24,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w bloku na Polesiu *w pełni rozkładowe *powierzchnia 53m2, parter *ogrzewanie miejskie *mieszkanie jest czyste, zadbane, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Tuszyn

Tuszyn,łódzkie

20 zł/m²50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na obrzeżach Tuszyna z dobrym wyjazdem na trasę, usytuowany w budynku wolnostojącym, może być przeznaczony na cele produkcyjne, magazynowe. Lokal pusty przygotowany do wynajmu. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nawrot

Łódź,łódzkie

1 700 zł30 m² 56,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Nawrot 48. Budynek monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia ciche, dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2. Mieszkanie w świeżo zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Brzeziny

Brzeziny,łódzkie

17 000 zł680 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 793 m²

Hala magazynowa blisko centrum Brzezin Powierzchnia 680m2, pomieszczenia biurowe 220m2, hala 460m2. Stoi na działce ogrodzonej z bramą na pilota o powierzchni 2793m2. Plac utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Łódź

Łódź,łódzkie

39,62 zł/m²32 m² 1 254 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy składający się z 2 pomieszczeń o łącznej powierzchni 31,64 m2. Zadbany budynek w samym centrum miasta, idealne połączenie z komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na Retkini, osiedle Zagrodniki. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1975 roku, wykonanego w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Piątkowisko

Piątkowisko,łódzkie

4 000 zł110 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:950 m²

* tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy wynajmu domu w Piątkowisku. Budynek parterowy o powierzchni użytkowej 86 m , na działce o powierzchni 950 m . Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Łódź

Łódź,łódzkie

41,64 zł/m²38 m² 1 574 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy składający się z 2 pomieszczeń o łącznej powierzchni 37,8 m2. Zadbany budynek w samym centrum miasta, idealne połączenie z komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łódź

Łódź,łódzkie

36,10 zł/m²21 m² 754 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy składający się z 1 pomieszczenia o powierzchni 20,9 m2. Zadbany budynek w samym centrum miasta, idealne połączenie z komunikacją miejską. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Łódź

Łódź,łódzkie

3 150 zł65 m² 48,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjna oferta wynajmu mieszkania w Śródmieściu! Mieszkanie trzy -pokojowe, o pow. 64,87 m na pierwszym piętrze, w nowym budynku, z dużym balkonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

2 900 zł59 m² 49,15 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy 3 pokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie przy użyciu wysokiej klasy materiałów z centralnym widokiem na Manufakturę przy ul. Drewnowskiej 43. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

15 zł/m²300 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Zapraszam do wynajęcia lokalu biurowo - magazynowego z ogrzewaniem centralnym. Lokal o powierzchni 300 m2 składa się z 3 sal : 2 duże o wysokości 4 m (jedna z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Łódź

Łódź,łódzkie

49,47 zł/m²210 m² 10 374 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy składający się z 11 pomieszczeń o łącznej powierzchni 209,7 m2. Zadbany budynek w samym centrum miasta, idealne połączenie z komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Konopnickiej

Łódź,łódzkie

5 500 zł122 m² 45,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 m²

Jeśli szukasz domu na wynajem w Łodzi (chojny): dla rodziny ? Do prowadzenia biznesu (m.in. klub malucha, biuro, etc.)? Połączenia domu z miejscem do pracy (oddzielne wejścia) ? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Pabianice

Pabianice,łódzkie

53,33 zł/m²30 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy lokal na wynajem o powierzchni 30 m2 znajdujący się na parterze w budynku usługowo-handlowym. Lokal składa się z pomieszczenia głównego handlowo-usługowego i zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

50 zł/m²96 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piotrków, ścisłe centrum: do wynajęcia lokal handlowo-usługowy 96m2 (70m2 w parterze) w odnowionej kamienicy. Lokal składa się z sali sprzedaży o powierzchni 50m 2 oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Lipowa

Łódź,łódzkie

550 zł8 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *pokój po remoncie przy ul. Lipowej 36 - świetna lokalizacja! *ogrzewanie gazowe, 3 piętro, powierzchnia 8 m2 Wyposażenie: *pokój: szafa, lóżko, biurko, krzesło *kuchnia.: szafki wiszące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Senatorskiej *mieszkanie zlokalizowane w pobliżu Parku im W. Reymonta oraz ulicy Piotrkowskiej *20m2, parter, ogrzewanie miejskie Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*** tylko W home park nieruchomości *** Oferta dotyczy wynajmu mieszkania trzypokojowego o powierzchni 57 m . Mieszkanie na pierwszym piętrze bloku z cegły. W ostatnim czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nawrot

Łódź,łódzkie

1 150 zł16 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wyremontowany lokal przy ul. Nawrot 77 *mieści się w centrum miasta, w kamienicy z zamykanym podwórzem *możliwość parkowania na podwórku dla lokatorów *piotrkowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Stryków

Stryków,łódzkie

600 zł150 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:582 m²

Kwatery pracownicze - 14 osób - stryków Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupiętrowego domu do wynajęcia dla pracowników zlokalizowanego w Strykowie Dom o powierzchni 150m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Łódź,łódzkie

1 150 zł21 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne mieszkanie w wyremontowanej kamienicy z miejskim ogrzewaniem *kamienica po kompleksowym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, ocieplona elewacja budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Towarowa

Opoczno,łódzkie

13,20 zł/m²750 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal w nowoczesnym budynku. Lokal do wynajęcia od zaraz! Parter Budynku + Hala montażowo/warsztatowa Możliwość podziału pomieszczeń na mniejsze! Na dwóch górnych kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Włókniarzy

Łódź,łódzkie

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia mieszkanie(37 m2) w bardzo dobrej lokalizacji nieopodal dworca Łódź Kaliska przy ul. Włókniarzy 226.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łódź

Łódź,łódzkie

65,22 zł/m²23 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy świeżo wyremontowany w stylu loftowym do indywidualnej aranżacji. Dwa pomieszczenia i ubikacja. Lokal w bardzo urokliwym zadbanym podwórku. Ogrzewanie sieciowe.