dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 655 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 655 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

489 000 zł44 m² 10 988,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Miejsce dla twojej rodziny! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5m2 zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. Beli Bartoka 7 w Łodzi. Mieszkanie dwustronne na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Niezapominajki

Bukowiec,łódzkie

990 000 zł123 m² 8 048,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bukowiec 95-006 Gmina Brójce Otoczenie. Nieruchomość w bardzo popularnej i zielonej miejscowości będącej tak zwaną sypialnią Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Łódź,łódzkie

360 000 zł43 m² 8 329,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Prezentuję Państwu wygodne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,22m2 znajdujące się na pierwszym piętrze bloku zlokalizowanym na Bałuty-Doły. W sąsiedztwie uczelni asp i zieleńca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Łyżwiarska

Łódź,łódzkie

999 000 zł122 m² 8 188,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Oferta bezpośrednio od właściciela, biurom nieruchomości dziękuję za ofertę współpracy-oferta ważna przez 7 dni. Zapraszam do kupna apartamentu znajdującego się na ulicy Łyżwiarskiej ogrodzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łódź,łódzkie

247 500 zł34 m² 7 192,68 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zarezerwowane Chciałbym Ci przedstawić wyjątkową ofertę, która może stać się Twoim nowym domem lub świetną inwestycją. Mieszkanie, które mam na myśli, znajduje się na parterze 11-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czytelnicza

Łódź,łódzkie

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:530 m²

Sprzedam udziały w kamienicy W swojej ofercie posiadamy sprzedaż udziałów w kamienicy przy ulicy Czytelniczej w Łodzi. Oferta sprzedaży dotyczy sprzedaży 80-ciu procent udziałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bema

Łódź,łódzkie

599 900 zł60 m² 9 998,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lubisz komfort i wygodę? Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy? Mamy ofertę dla Ciebie. 2 pokojowy apartament z miejscem parkingowym położony na ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łobódź

Łobódź,łódzkie

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 080 m²

Na prezentowaną nieruchomość składają się: - ogrodzona działka o powierzchni ok. 4080m2 - dom 2-poziomy o powierzchni całkowitej 200m2 - 1 garaż w bryle budynku Na prezentowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

9 500 000 zł1 112 m² 8 543,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Łodzi przy ul. Kilińskiego o powierzchni 3069m2 wraz z budynkiem biurowym 3- kondygnacyjnym o powierzchni 1112m2 oraz innymi obecnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

95 000 zł855 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nr oferty: gs-901 ul. Jałowcowa / 855 m.kw. (obok druga działka 855 m.kw.) WAŻNE: teren na którym leży nieruchomość nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przyszły proces.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Łódź,łódzkie

339 000 zł35 m² 9 685,71 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Z okazji 600-lecia Dni Łodzi, na jednej z największych imprez tego lata, na scenie Manufaktury wystąpi dużo znanych polskich i zagranicznych gwiazd. W urodzinowym koncercie Łodzi pojawią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogonowskiego

Zgierz,łódzkie

159 000 zł56 m² 2 839,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:614 m²

Oferujemy niewielki dom z ogrodem położony na obrzeżach Zgierza przy ul. Pogonowskiego. Dom jest w stanie do remontu. Ogromną zaletą jest działka o powierzchni 614 m . Duży ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okoniewskiego

Żychlin,łódzkie

230 000 zł58 m² 3 958,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną w Żychlinie przy ul. Okoniewskiego. Mieszkanie środkowe z wystawą okien dwustronną, wschód oraz zachód, położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 z piwnicą oraz dodatkowym pomieszczeniem pod schodami, mieszczące się na I piętrze w Zduńskiej Woli - ul. Ogrodowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

380 000 zł31 m² 12 258,10 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

W sprzedaży mieszkanie, które może stać się uroczym i bardzo wygodnym miejscem do życia. Szczególnie dla ludzi związanych swoimi sprawami z miastem. Studenci, pracownicy światowych firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedania funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 3 pokoje o powierzchni 48 m2. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

175 000 zł33 m² 5 275,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30 m2 znajdujące się na 4 piętrze w Zduńskiej Woli na osiedlu Żytnia. Składa się ono z pokoju dziennego z wnęką na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Łódź,łódzkie

275 000 zł37 m² 7 505,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferuję do sprzedania mieszkanie: typu M-3 na 1p. 4-piętrowego bloku z płyty z balkonem, na Teofilowie B, przy ul. Lnianej, o powierzchni 36,64m2. Stan techniczny: mieszkanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łódź

Łódź,łódzkie

500 000 zł2 005 m² 249,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Mileszkach. Wym. ok. 21,5x51,5 2005m2 250pln/m2 do negocjacji prąd do podłączenia od ręki pozostałe media również dostepne w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

280 000 zł38 m² 7 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie - 280 tys zł - 2 pokoje - kuchnia - 37,5 m2 - piętro 3/4 - balkon - komórka lokatorska - wystawa: wschód-zachód - lokalizacja: teofilów, blisko dworca Łódź - Żabieniec Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Olechowska

Łódź,łódzkie

1 836 300 zł6 121 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta Inwestycyjna Mamy przyjemność przedstawić szczegóły dotyczące oferty inwestycyjnej - działki o wymiarach 80 x 77 metrów, położonej na terenie miasta Łodzi przy ulicy Olechowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Struga

Łódź,łódzkie

464 000 zł64 m² 7 238,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem położone na trzecim piętrze apartamentowca z windą wybudowanego w 2006 roku. Niewątpliwym atutem mieszkania jest jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

171 151 zł28 m² 6 141,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone zaledwie 10 minut od pulsującego serca Łodzi. Możesz kupić swoje pierwsze M , które zapewni Ci komfortowe życie za nie więcej niż 171 tysięcy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Polków

Polków,łódzkie

44 280 zł1 800 m² 24,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wójt gminy zduńska wola ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek położonych w gminie Zduńska Wola, powiat zduńskowolski, woj. łódzkie. poz. Nieruchomość ozn. KW Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

312 000 zł37 m² 8 373,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 2 pokoje z balkonem - 320 tys zł - 2 pokoje - kuchnia - 38m2 - piętro 2/4 - komórka lokatorska - wystawa: zachód - lokalizacja: teofilów Zapraszam do zapoznania się z ofertą tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zgierz,łódzkie

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie w Zgierzu przy ul. 1 maja na zamkniętym osiedlu. 42 m2, wysoki parter; 2 pokoje; kuchnia; łazienka; balkon; komórka 2,1 m2. W łazience są wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sąsiedzka

Łódź,łódzkie

670 000 zł64 m² 10 436,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz mieszkania, które połączy komfort, nowoczesność i funkcjonalność? Odkryj to wyjątkowe, słoneczne mieszkanie na prestiżowym i nowoczesnym osiedlu Chojny Park, które spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

298 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie i komórka lokatorska - 298 tys zł - 2 pokoje - kuchnia - 44,7m2 - piętro 0/4 - komórka lokatorska - wystawa: północ-południe - lokalizacja: teofilów, blisko dworca Łódź - Żabieniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Dmowskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

43 000 zł19 m² 2 263,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Do sprzedaży garaż, położony w Piotrkowie Tryb., w zespole garaży przy ul. Dmowskiego. Dojazd drogą utwardzoną. Dach kryty papą. Dobra lokalizacja, blisko osiedla mieszkaniowego. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

513 000 zł54 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe z balkonem na pierwszym piętrze w unikatowej lokalizacji przy Parku Podolskim. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Łódź,łódzkie

284 000 zł45 m² 6 297,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność prezentować Państwu wygodne i przestronne mieszkanie o powierzchni 45m2, zlokalizowanym na malowniczym osiedlu Teofilów w cichej i spokojnej okolicy z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lodowa

Łódź,łódzkie

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zamieszkaj w cichej i spokojnej okolicy, w dzielnicy Widzew-Wschód przy ul. Lodowa 50. Jasne, bardzo przestronne mieszkanie w pełnym rozkładzie oraz w standardzie do odświeżenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łobudzice

Łobudzice,łódzkie

890 000 zł178 m² 4 997,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 926 m²

Na sprzedaż nieruchomość tj. działka gruntowa o powierzchni 2926m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym i budynkiem gospodarczym. Nieruchomość składa się: parter - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

490 000 zł52 m² 9 404,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego, 2 pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji: w pobliżu komunikacji miejskiej i głównej trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiśniowa

Dębniak,łódzkie

548 000 zł150 m² 3 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:846 m²

Dom w stanie surowym otwartym w otoczeniu Lasów Panstwowych i zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i letniskowej o powierzchni użytkowej ok.125 m2 posadowiony na działce 847m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Telefoniczna

Łódź,łódzkie

650 000 zł53 m² 12 312,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

? lokalizacja: ul. Telefoniczna 23a ? Powierzchnia: 52,79 m2 ? Liczba Pokoi: 2 ? Miejsce Postojowe: podziemne (dodatkowo płatne) ? Komórka Lokatorska: przynależna do mieszkania ? Osiedle: zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Styrska

Łódź,łódzkie

449 000 zł52 m² 8 634,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe na ulicy Styrska 1, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

490 000 zł53 m² 9 250,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Nieruchomości Kłosek Jakubowska Kłosek polecają: - 3 przytulne pokoje na Retkini. Opis: nieruchomość położona na 1-szym piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

389 950 zł56 m² 6 912,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: łódź, retkinia Powierzchnia: 52,97 m2 Piętro: 3 z 4 Pomieszczenia: osobna kuchnia Łazienka Osobna toaleta Salon z wyjściem na balkon Dwie sypialnie Duży korytarz z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leonarda

Piotrków Trybunalski,łódzkie

190 000 zł205 m² 926,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Modlica

Modlica,łódzkie

495 000 zł234 m² 2 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 893 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Lakeford Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij