dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 655 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 655 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Brzechwy

Łódź,łódzkie

219 000 zł28 m² 7 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zarzew | kawalerka Z balkonem | msc postojowe pod budynkiem Na sprzedaż kawalerka o pow. ok 28 m 2 , położona na parterze wieżowca z 1970 na osiedlu Zarzew, w dzielnicy Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagraniczna

Łódź,łódzkie

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 37,86m Łódź Chojny ul. Zagraniczna (blok 5 kondygnacji) Przedpokój, kuchnia, łazienka, duży pokój, duży balkon, piwnica Obszar zielony, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Raciborskiego

Łódź,łódzkie

769 000 zł86 m² 8 941,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 86 mkw przy ulicy Mariana Raciborskiego, w dzielnicy Łódź Nowosolna. Nieruchomość znajduję się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

285 000 zł31 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej kawalerki na retkini o powierzchni 31 m , znajdującej się na 2. piętrze wieżowca z nowoczesną, nową windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Łódź,łódzkie

694 000 zł76 m² 9 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Myślisz o zakupie mieszkania na wynajem? A może chcesz zamieszkać w jednym, a resztę wynająć? Czytaj dalej :)! Mieszkanie ma świetną lokalizację dla młodych osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Telefoniczna

Łódź,łódzkie

599 000 zł61 m² 9 899,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle aura - atal | 3 pokoje | garaż podziemny | komórka | garderoba | zachodnia ekspozycja | ostatnie piętro | duży balkon Do sprzedania apartament przy ul Telefonicznej w inwestycji Aura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pabianice

Pabianice,łódzkie

199 000 zł752 m² 264,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 752 m2 z garażami o pow. około 100 m2 oraz około 40 m2 + budynki gospodarcze. Garaże murowane , budynki gospodarcze z lat 80. Działka ogrodzona - beton.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

385 000 zł42 m² 9 201,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Cena: 385 000 zł Czynsz: 450 zł Liczba pokoi: 2 Piętro: 2/3 Ogrzewanie: miejskie, bez podzielników ciepła Miejsce parkingowe: na ulicy Dlaczego warto? Idealny układ: przestronny salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odyńca

Łódź,łódzkie

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na sprzedaż ul. Odyńca Dzielnica Górna, w części Chojny-Dąbrowa Zrobisz jak chcesz! :) Remont / do własnej aranżacji - Mieszkanie do remontu - 2 pokoje - 1 piętro 43 M2 Cena : 299.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Łódź,łódzkie

389 900 zł57 m² 6 840 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Więcej informacji: rozkładowe M3 blisko parku i Fali lokalizacja: łódź, polesie, okolica ulicy Wileńskiej Przedstawiam do sprzedaży rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na 5-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trębacka

Pabianice,łódzkie

260 000 zł39 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż fajne mieszkanie o powierzchni 39 m2, usytuowanego na parterze przy ulicy Trębackiej. Mieszkanie zostało odnowione - w 2016 roku wymieniona została instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

475 000 zł50 m² 9 479,15 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

No cześć, fajny ten Widzew, prawda? Wyobraź sobie miejsce, gdzie każdy dzień zaczyna się od widoku rozświetlającego się świtem miasta, a kończy relaksem na przytulnej loggii, gdzie możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radomsko

Radomsko,łódzkie

449 000 zł166 m² 2 704,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjny dom z potencjałem, położony w Radomsku. Dom w świetnej lokalizacji. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 160 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niedzieliska

Niedzieliska,łódzkie

139 000 zł65 m² 2 138,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Dom * garaż * wiata * okazja w Niedzieliskach * do remontu Lokalizacja: niedzieliska / gmina Kiernozia / powiat łowicki Do sprzedania działka o powierzchni 4100 m2 zabudowana parterowym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasztanowa

Łódź,łódzkie

177 000 zł24 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży mieszkanie, w stanie deweloperskim na ulicy Kasztanowej 31. (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Celestynów

Celestynów,łódzkie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1000m 2 + udział w drodze Lokalizacja: katarzynów (gm. Ozorków). Przybliżone wymiary: front i tył ok. 30m, boki ok. 31m. Działka nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Łódź

Łódź,łódzkie

345 000 zł31 m² 11 064,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Witam Sprzedam mieszkanie z II etapu inwestycji Diasfera Lodzka, przy ul. płk. Jana Kilińskiego 138 W Łodzi. Budynek jest juz gotowe. Mieszkanie położone jest na I pietrze budynku 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzelce Wielkie

Strzelce Wielkie,łódzkie

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom po generalnym remoncie: wymienione instalacje hydrauliczne, okna, nowa instalacja elektryczna, bramy wjazdowa. Nieruchomość posadowiona na dużej, ładnej działce o powierzchni 2400 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

312 000 zł37 m² 8 366,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedania mieszkanie: typu M-3 na 2p. w IV-piętrowym bloku z płyty z balkonem, na Teofilowie B, o powierzchni 37,29m2. Stan techniczny: mieszkanie do odnowienia. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mauryców

Mauryców,łódzkie

122 000 zł1 004 m² 121,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działek budowlanych w urokliwej miejscowości Mauryców, położonej w województwie łódzkim, w powiecie Łaskim, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Deotymy

Łódź,łódzkie

370 000 zł42 m² 8 810 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz mieszkania blisko centrum Łodzi oraz w bliskiej odległości od obiektów sportowo-rekreacyjnych to ta alternatywa spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ślądkowice

Ślądkowice,łódzkie

130 000 zł2 187 m² 59,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2187 m2 w Ślądkowicach Działka w kształcie kwadratu Bezpośrednie sąsiedztwo lasu Ustanowiona służebność drogi dojazdowej Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piwna

Kutno,łódzkie

795 000 zł200 m² 3 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Sprzedam przestronny dom, częściowo podpiwniczony o pow. użytkowa 200m2, atrakcyjnie zlokalizowany na osiedlu domków jednorodzinnych Łąkoszyn na działce o pow.340m2 przy ul. Piwnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż kamienica 180m2, 6 pokoi, na ogrodzonej działce ok. 400m2 w Aleksandrowie Łódzkim. Powierzchnia ok. 180m2 w tym użytkowej ok. 150m2 składającej się z 2 bliźniaczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Rogów,łódzkie

167 000 zł2 100 m² 79,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2100m2, położona w Rogowie przy ulicy Leśnej 6a. Działka nr: 12 Wymiary: ok 19,5m x 111m Media: prąd, woda i. kanalizacja w drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabina

Grabina,łódzkie

320 000 zł200 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Piętrowy dom na spokojnej wsi Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący położony w miejscowości Grabina gmina Zadzim. Dom o powierzchni około 200 m2 składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łukasińskiego

Łódź,łódzkie

715 000 zł66 m² 10 909,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opis Zamieszkaj w pięknym apartamentowcu , ciesz się bliskością do centrum miasta jak i zielonych parków! Trzypokojowe mieszkanie na 9 piętrze w apartamentowcu Arboretum na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łódź

Łódź,łódzkie

152 000 zł38 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lokal gospodarczy z możliwością przekształcenia na dwa lokale mieszkalne. Idealny pod działalność biurową, ale także jako powierzchnia magazynowa. Wysokość około 5 m, daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

399 000 zł55 m² 7 293 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

To mieszkanie to prawdziwy klejnot w sercu Łodzi, oferujący komfortowy i przestronny styl życia. Jak tylko przekroczysz próg, zostaniesz oczarowany jego pięknem i funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Krokocka

Wola Krokocka,łódzkie

560 000 zł135 m² 4 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 850 m²

Oferuję do sprzedaży działkę zabudowana domem jednorodzinnym w stanie surowym zamkniętym w okolicy Szadku, o powierzchni 2850 m2. Dom wykonano zgodnie z projektem Tryton III,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Kilińskiego