dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 655 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 655 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Janów

Janów,łódzkie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w miejscowości Janów w powiecie wieluńskim, województwo łódzkie, usytuowanego na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małkowskich

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

215 000 zł37 m² 5 801,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! mieszkanie 2 pokojowe przy I liceum. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 37,06 usytuowane na parterze w bloku II piętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

398 000 zł48 m² 8 274,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie do sprzedania 48,5 m2 ul Mazowiecka 11/13, 3 piętro po kapialnym remoncie. Wymieniona została instalacja elektryczna,hydrauliczna. Zastosowane drzwi przesuwne w pokojach. Osobna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Helenów

Helenów,łódzkie

312 000 zł2 400 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o przepięknym charakterze z możliwością oglądania zachodów słońca, z pełnym prawem zabudowy jednorodzinnej, bez ograniczeń. Jest to jedna z ostatnich działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

385 000 zł25 m² 15 381,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kawalerki zlokalizowanej w centrum Łodzi, przy ulicy Kilińskiego 33, w kameralnej kamienicy. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stryków

Stryków,łódzkie

3 499 900 zł205 m² 17 072,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:25 513 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży przepięknej rezydencji z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość położona jest na imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

499 655 zł56 m² 8 854,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wolne od zaraz - umów się na prezentację Sprzedam gotowe do odbioru, znajdujące się na II piętrze mieszkanie na Rudzie Pabianickiej. Kameralny, świeżo ukończony i wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Sokolniki,łódzkie

360 000 zł114 m² 3 161,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom o powierzchni całkowitej 113 m , z użytkową przestrzenią 89 m nr 1, znajdujący się na nowo wybudowanym osiedlu. Nieruchomość składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Łódź,łódzkie

250 000 zł38 m² 6 648,94 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania (duża kawalerka) powierzchnia 37/6 m2. Duży pokój, oddzielna kuchnia, łazienka i wc. Mieszkanie piętro 1/9 jest winda. mieszkanie w pełni urządzone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łódź

Łódź,łódzkie

370 000 zł1 413 m² 261,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja! Sprzedam urokliwą działkę o powierzchni 1413m2, idealną dla tych, którzy marzą o własnym domu w otoczeniu natury. Ta przepiękna działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Łódź,łódzkie

250 000 zł37 m² 6 830,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta sprzedaży mieszkania. Powierzchnia 36,6 m2 dwa pokoje jedne przechodni. Piętro 4/4. Mieszkanie do remontu lub odświeżenia. Idealne na start lub inwestycyjne. Lokalizacja ul. Podgórna. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

254 999 zł35 m² 7 359,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Za siedmioma blokami, za sześcioma skrzyżowaniami, w urokliwej krainie Łodzi Górnej, w dzielnicy Rokicie, znajduje się pewne magiczne mieszkanie, które czeka na swojego nowego właściciela!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Tymianka,łódzkie

140 925 zł1 879 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni 1 879 m2 na Tymiance we wsi Lipa tuż obok Strykowa oferta na wyłączność Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego, zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Łowicz,łódzkie

264 000 zł29 m² 9 103,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe O powierzchni 29,21m 2 plus garaż, w łowiczu ulica grunwaldzka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnego mieszkania o powierzchni 29,21 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

198 000 zł26 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wajsówny

Pabianice,łódzkie

429 000 zł66 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Łódzka giełda nieruchomości .DLA BIURA. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,03 m , położone na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego bloku z 1993 roku, który wkrótce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Doleck

Doleck,łódzkie

64 370 zł47 m² 1 369,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:60 500 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker obwieszczenie O drugiej licytacji nieruchomości nr kw ld1h/00016876/5 Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Skierniewicach Anna Bartczak-Lisik na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podgórna

Stare Krasnodęby,łódzkie

780 000 zł140 m² 5 571,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:921 m²

Na prezentowaną nieruchomość składają się: - ogrodzona działka o powierzchni ok. 921m2 - dom 2-poziomy o powierzchni całkowitej 140m2 (powierzchnia użytkowa 94m2) - garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Łódź,łódzkie

549 000 zł51 m² 10 779,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

WE speak english - do not hesitate to contact us Societa z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego mieszkania o powierzchni 50,93 m2 położonego w kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pienista

Łódź,łódzkie

345 000 zł39 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna cena nieruchomości. Dla biura Sprzedam mieszkanie położone w bardzo malowniczej i spokojnej części Łodzi. Mieszkanie znajduje się na nowo wybudowanym osiedlu apartamentowców "nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowe Sady

Łódź,łódzkie

465 000 zł49 m² 9 526,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta Sprzedaży: nowe 3-pokojowe Mieszkanie w Łodzi Lokalizacja: ul. Nowe Sady 85, łódź Powierzchnia: 48,81 m Stan: deweloperski Piętro: 5 z 6 Balkon: 10,41 m Cena: 465 000,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żeromin

Żeromin,łódzkie

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Ciekawa oferta dla ludzi ceniących sobie bliskość przyrody, jednocześnie mieszkając w blokach. Sprzedaż mieszkania Osiedle w Żeromin - 4 Pokoje / 72m2 - 2 Piętro w 2 piętrowym bloku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Łódź,łódzkie

320 000 zł46 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Więcej informacji: znakomita alternatywa dla osób poszukujących 2 pokojowego mieszkania Z balkonem do własnej aranżacji W świetnej lokalizacji I cenie lokalizacja: łódź, radogoszcz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

224 000 zł27 m² 8 296,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie obok Lasku Widzewskiego. Lokal usytuowany jest na 11 piętrze. Na 27mkw składa się: * salon * sypialnia * kuchnia * łazienka wraz z ubikacją * przedpokój Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

395 000 zł51 m² 7 745,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Doskonale zlokalizowane mieszkanie przy parku im. Szarych Szeregów dla rodzin z dziećmi, ceniących komfort, spokój i bliskość niezbędnych udogodnień czeka na Was. Powierzchnia: 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

565 000 zł60 m² 9 371,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferuję sprzedaż mieszkania 3- pokojowego na Radogoszczu Wschodzie. Wokół jest dużo zieleni, sklepów, szkół, przedszkoli, innych punktów usługowych. Mieszkanie zostało wyremontowane 3 lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowiańska

Rąbień,łódzkie

799 000 zł90 m² 8 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 680 m²

Do sprzedania dom z lat 60' 3 pokoje, kuchnia, łazienka Podpiwniczony z poddaszem nieużytkowym ok 100 m2 powierzchni Okna nowe pcv Na dachu papa Media: prąd, woda, gaz, szambo kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Przedstawiam 2 pokojowe, przytulne mieszkanie do wprowadzenia z przepięknym widokiem z 7 piętra. Pełna własność z kw! Na 36mkw składa się: * przechodni salon * sypialnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Podchorążych

Łódź,łódzkie

3 350 000 zł7 498 m² 446,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej na sprzedaż, która jest zlokalizowana w Łodzi na Złotnie przy ul. Podchorążych. Atrakcyjna lokalizacja gwarantuje powodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Łódź,łódzkie

329 800 zł42 m² 7 760 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam słoneczne mieszkanie M-3 na zielonym Radogoszczu 42,43m2, ul 11 Listopada 13 blok 59, III piętro, balkon, komórka lokatorska. Enklawa ciszy i spokoju z doskonałą komunikacją, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Golesze

Golesze,łódzkie

290 000 zł102 m² 2 834,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 371 m²

Nieruchomość z ogrodem w atrakcyjnej cenie 290000 zł. Uwaga wada prawna Więcej informacji pod nr tel. Proponujemy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny, umeblowany, wolnostojący, o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Łódź,łódzkie

339 999 zł31 m² 10 967,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży kawalerka na zielonym Radogoszczu wykończona w wysokim standardzie z dużą kuchnią i balkonem z widokiem na wzniesienia Łódzkie oraz przynależną komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

249 000 zł16 m² 15 563 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Więcej informacji: alternatywa dla osób poszukujących inwestycyjnego mieszkania W świetnej lokalizacji lokalizacja: łódź - Śródmieście, okolicy ulicy Narutowicza Przedstawiam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bugaj

Wieluń,łódzkie

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 38,8 m2 - Trzypokojowe po remoncie Niezwykle rzadko dostępne w takim standardzie i metrażu! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pojezierska

Łódź,łódzkie

300 000 zł45 m² 6 637,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, w pełni rozkładowe M3 na Bałutach! Lokal znajduje się na parterze niskiego, zadbanego bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

290 000 zł36 m² 8 096,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkania typu M-3 na Dąbrowie. Mieszkanie o powierzchni 35,82m2 w pełnym rozkładzie z balkonem, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

339 000 zł43 m² 7 883,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Twoje Nowe Mieszkanie Czeka! Zapomnij o Tęsknocie, witaj w Łodzi Bałuty! Piękne 2-pokojowe Mieszkanie z Loggią na 4. Piętrze! Cena: 339 000 zł | Powierzchnia: 43 m | Umeblowane: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łódź,łódzkie

599 000 zł55 m² 10 950,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam Cię do odkrycia wyjątkowego mieszkania, które położone jest na trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą. Lokal o powierzchni prawie 55 m2 w pełni rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Tylko W home park Trzypokojowe mieszkanie położone w 4 piętrowym bloku na osiedlu Teofilów / Bałuty. Mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku po termomodernizacji. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

290 000 zł36 m² 8 002,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania typu M-3 o powierzchni 36,24m2 położonego na czwartym piętrze w zadbanym bloku czteropiętrowym w okolicach ul. Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

389 000 zł48 m² 8 060,51 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**oferta sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 48,26 m na Starym Polesiu** **lokalizacja:** Mieszkanie znajduje się na Starym Polesiu, na osiedlu im. Mikołaja Kopernika. To spokojna.