dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 655 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 655 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy Pabianice

Pabianice,łódzkie

4 200 000 zł558 m² 7 522,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duże przedsiębiorstwo medyczne na sprzedaż. W skład wchodzi przychodnia dla dorosłych, przychodnia dla dzieci chorych, przychodnia dla dzieci zdrowych, oraz apteka. Stan lokali bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Łódź,łódzkie

265 000 zł37 m² 7 232,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Tylko W home park! Oferuję do sprzedania mieszkanie: typu M-3 na 1p. 4-piętrowego bloku z płyty z dużym balkonem, na Teofilowie B, przy ul. Lnianej, o powierzchni 36,64m2. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,łódzkie

760 000 zł100 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:880 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży nowego domu położonego w malowniczej miejscowości Józefów - Ukraina. Józefów - Ukraina to typowa sypialnia Łodzi z bardzo dobrym dojazdem do Bałut, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Michałów

Michałów,łódzkie

150 000 zł2 967 m² 50,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca z zamysłem budowy domu lub małego punktu usługowego to ta oferta jest idealna dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stróża

Stróża,łódzkie

299 000 zł2 220 m² 134,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana w Stróży o powierzchni 2220m.kw. gm. Andrespol. Działka objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Andrespol. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

415 900 zł2 265 m² 183,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki o powierzchni 2265 metrów kwadratowych, zlokalizowanej w miejscowości Ruda Bugaj, zaledwie 3 km od Aleksandrowa Łódzkiego. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Paskrzyn

Paskrzyn,łódzkie

49 900 zł4 492 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***tylko W home park nieruchomości *** Działka pod budowlano - rolna w okolicy Zalewu Sulejowskiego - Paskrzyn - nad Pilicą. W okolicy piękne tereny spacerowe, szlaki rowerowe, przystań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wodna

Łódź,łódzkie

2 800 000 zł704 m² 3 974,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy położony w Łodzi przy ul. Wodnej 39/41, wzdłuż Alei Piłsudskiego - idealny pod działalność usługową. - powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 704,50 m2, - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Promienista

Rąbień,łódzkie

1 100 000 zł165 m² 6 659,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Zapraszam do zakupu domu jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej położony w miejscowości Rąbień, przy ul. Promienistej 35. Budynek dwukondygnacyjny z poddaszem nieużytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szymonowica

Łódź,łódzkie

549 900 zł302 m² 1 820,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę zakupu działki o powierzchni 302 m 2 przy ul. Szymonowica 13, na osiedlu Piastów-Kurak w dzielnicy Łódź - Górna. Położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szynkielew

Szynkielew,łódzkie

520 000 zł220 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dotyczy sprzedaży piętrowego domu wolno- stojącego, o pow. 220 m , położonego na obrzeżach Pabianic. Powierzchnia działki 1000 m . Media : woda, prąd, kanalizacja- lokalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

499 000 zł84 m² 5 940,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Oferuję do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe w modernistycznej kamienicy na wysokim parterze o powierzchni użytkowej 84m2 stan techniczny : Mieszkanie do remontu, własnej aranżacji. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Włodzimierz

Włodzimierz,łódzkie

1 700 000 zł370 m² 4 594,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:58 500 m²

Sprzedam pięknie położone gospodarstwo rolne w miejscowości Włodzimierz , gm. Wodzierady (10 km od Pabianic, 20 km od Łodzi). W skład gospodarstwa wchodzą: dom mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kudrowice

Kudrowice,łódzkie

1 599 000 zł225 m² 7 111,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Zachwycający Dom w Kudrowicach z Malowniczym Widokiem i Relaksującym Tarasem Zapraszamy Cię do odkrycia tego wyjątkowego domu w malowniczej okolicy Kudrowic, usytuowanego w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Biwakowa

Łódź,łódzkie

1 099 000 zł132 m² 8 325,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przestronny dom położony w Łodzi okolice Retkinii, ul. Biwakowa, o powierzchni użytkowej 132 m2, składający się z 5 pokoi, kuchni, łazienki i kotłowni, garażu. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

505 000 zł63 m² 7 957,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż rewelacyjne mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Milionowej tuż przy Górce Widzewskiej. Kilka słów o jego największych atutach: - rozkładowe, okna wychodzą na 2 strony świata pn./wsch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Pabianice

Pabianice,łódzkie

660 000 zł3 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam na sprzedaż działkę w Pabianicach na Starym Mieście o powierzchni 3300 m2. Gaz, woda, kanalizacja i prąd w działce. Dojazd do nieruchomości jest z dwóch stron,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Dobków

Dobków,łódzkie

1 600 000 zł800 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek produkcyjny-usługowy w cichej okolicy znajduje się w gm. Wodzierady woj. Łódzkie Budynek po odbiorach, w stanie b. dobrym. Rozpoczęcie produkcji możliwa od zaraz! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Odrodzenia

Pabianice,łódzkie

559 900 zł85 m² 6 587,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Tylko W home park Oferujemy na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej ok. 85m2, całkowitej ok. 132 m2 (wraz z 2 pomieszczeniami przynależnymi w piwnicy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Wilkucice Duże

Wilkucice Duże,łódzkie

320 000 zł4 573 m² 69,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z domkiem całorocznym oraz dodatkową kuchnią w osobnym budynku. Gotowa do zamieszkania z pełnym wyposażeniem. Działka wyposażona jest w oczyszczalnię ścieków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

259 780 zł43 m² 6 093,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odkryj idealne miejsce do życia w spokojnych Pabianicach, zaledwie 10 minut od tętniącego życiem centrum Łodzi. Dwupokojowy apartament z osobną kuchnią i prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Łódź,łódzkie

345 000 zł35 m² 9 971,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferuję dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 38,72 mkw, zlokalizowane przy ul. gen. Tadeusza Kutrzeby. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze budynku w bardzo zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zgierz

Zgierz,łódzkie

225 000 zł3 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 3000m 2 położona w miejscowości Jasionka (gm. Zgierz). Działka w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach: front i tył ok. 60m, boki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopcińskiego

Łódź,łódzkie

940 000 zł106 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Polecam na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 96,4m2 położone przy ul. Kopcińskiego w Łodzi. Doskonała lokalizacja sprawia że mieszkanie świetnie sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafera

Łódź,łódzkie

329 000 zł38 m² 8 657,89 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 37,94 m2 mieszczące się na 1 piętrze 11 piętrowego bloku na spokojnym osiedlu Widzew Wschód. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Witosa

Zgierz,łódzkie

159 000 zł3 654 m² 43,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę z wydaną decyzją o warunkach zabudowy położoną w Zgierzu przy.ul. Witosa (proboszczewice) cechy działki Działka ogrodzona siatką, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

1 399 000 zł132 m² 10 598,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 340 m²

Przestronny dom położony w Łodzi okolice Retkinii, o powierzchni użytkowej 132 m2, składający się z 5 pokoi, kuchni, łazienki i kotłowni, garażu. Dom położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Markówka

Markówka,łódzkie

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta dotyczy sprzedaży działek położonych w lesie. Działki o powierzchni 1000 m , kwadratowe. Dojazd drogą gminną (w najbliższym czasie planowane położenie asfaltu). Dostępne media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

1 790 000 zł155 m² 11 548,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

*** tylko W home park nieruchomości *** Cisza i spokój. tego szukasz? Przestronny dom w okolicach Łodzi Wilkucice Małe - 35 km od centrum Łodzi. Powierzchnia użytkowa 155 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zgierz

Zgierz,łódzkie

200 000 zł3 685 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę o pow. 3685 m2 w miejscowości Ciosny gm. Zgierz przy ul. Ciosnowskiej. Działka przy samej ulicy nr 22/16 obręb 0006 Ciosny. Media w drodze, w okolicy zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Łódź,łódzkie

349 000 zł27 m² 12 925,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Dawno, dawno temu, choć właściwie całkiem niedawno, w pewnym dynamicznym mieście, pełnym zgiełku i możliwości, istniała perełka mieszkanie Perełka. Ludzie biegali tu i tam, często.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sadowa

Konstantynów Łódzki,łódzkie

850 000 zł134 m² 6 343 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:452 m²

Jeśli szukasz domu z garażem i do własnej aranżacji, gdzie dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi jest szybki i sprawny to ta alternatywa spełni Twoje oczekiwania. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Słowak

Słowak,łódzkie

1 499 000 zł6 500 m² 230,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

*** tylko W home park nieruchomości *** Szukasz domu letniskowego ta oferta jest dla Ciebie. Spokojna okolica w sercu lasu przyciągnie miłośników ciszy i śpiewu ptaków o poranku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gandhiego

Łódź,łódzkie

224 000 zł38 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,6 m położone na parterze 4-piętrowego bloku przy ul. Gandhiego na osiedlu Żubardź w dzielnicy Bałuty w Łodzi. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piątkowisko

Piątkowisko,łódzkie

440 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferta dotyczy sprzedaży bardzo atrakcyjnej nieruchomości w Piątkowisku. Dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni całkowitej 100m2, znajdujący się na działce o pow. 850 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościuszki

Nowa Brzeźnica,łódzkie

550 000 zł139 m² 3 956,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:645 m²

Wolnostojący dom, idealny dla rodziny 2+2 i nie tylko. Zlokalizowany w miejscowości Nowa Brzeźnica przy ul. Kościuszki 84, w powiecie pajęczańskim. Ten dwukondygnacyjny, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maciejów

Maciejów,łódzkie

140 000 zł1 118 m² 125,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - 1 117M 2 - maciejów gm. Zgierz Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej sprzedawanej łącznie z pozwoleniem na budowę oraz planem budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

70 000 zł1 500 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w pięknej okolicy! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m2. Szerokość frontu to 33 m, głębokość działki to 45,75 m. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Łódź,łódzkie

1 300 000 zł179 m² 7 269,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2010

Apartament w Loftach Szajblera w Łodzi to lokalizacja dla osób ceniących rewitalizowaną przestrzeń, nowoczesny styl ale i nieprzeciętne sąsiedztwo i klimat pofabrycznej Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pabianice

Pabianice,łódzkie

2 300 000 zł39 731 m² 57,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę doskonale ulokowaną na obrzeżach Pabianic. To doskonały teren pod zabudowę dla osiedla domków jednorodzinnych. Na chwilę obecną prawo do zabudowy jest przypisane do połowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Szydłów

Szydłów,łódzkie

120 000 zł2 930 m² 40,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy działkę rekreacyjną o pow. 2930 m2, z możliwością wybudowania domu o parametrach: 2 kondygnacje naziemne, wysokość zabudowy do 7,0 m, a dla budynków gospodarczych.