dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 656 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Dobra,łódzkie

6 075 000 zł45 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny dobra - gmina stryków - na sprzedaż -działka 4.5ha Przedmiotem sprzedaży są działki inwestycyjne o obszarze 4,5ha z możliwością dokupienia terenu na łączną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

296 000 zł42 m² 6 977,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferujemy jasne dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na trzecim piętrze bloku przy ul. Sikorskiego w Aleksandrowie Łódzkim, w cichej i spokojnej okolicy. Pełen rozkład, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podbipięty

Łódź,łódzkie

564 000 zł50 m² 11 280 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż atrakcyjne duże 2 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu na Olechowie. Osiedle ogrodzone z placem zabaw dla dzieci oraz z prywatnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Kraśnica

Kraśnica,łódzkie

117 000 zł10 487 m² 11,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z możliwością odrolnienia o powierzchni 10487 m 2. Front działki przy ulicy wynosi 20 m 2 co daję idealną możliwość budowy domu jednorodzinnego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zgierz,łódzkie

1 349 900 zł254 m² 5 314,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 328 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu z garażem o imponującej powierzchni 254 m2, usytuowanego na dwóch działkach, które łącznie obejmują obszar 2328.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

529 000 zł94 m² 5 639,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanego, 3-pokojowego mieszkania w samym sercu Łodzi - blisko przystanku łódzkiego metra Łódź Śródmieście! Przestronne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

299 000 zł36 m² 8 287,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Wyobraź sobie, że jesteś w centrum Łodzi, dosłownie 5 minut od Manufaktury, placu Wolności, ulicy Piotrkowskiej i Starego Rynku. Już widzisz te kafejki, galerie i wszelkie uczelnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kępa

Kępa,łódzkie

52 000 zł3 800 m² 13,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działki z warunkami zabudowy, działki znajdują się w woj. łódzkim, powiecie radomszczańskim, gminie Żytno - miejscowość Kępa. Działki odpowiednio mają wielkość: - działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

1 230 000 zł410 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni około 410 m2 usytuowanej w samym sercu Łodzi przy ul. Kilińskiego (łódź-Śródmieście). Nieruchomość ta zachęca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogonowskiego

Łódź,łódzkie

316 000 zł45 m² 6 991,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem, zlokalizowanego w odległości 900 m od Manufaktury. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyobraź sobie mieszkanie na ostatnim piętrze wieżowca w Łodzi, dzielnicy Chojny. Miejsce, gdzie jedynym dźwiękiem są Twoje własne kroki, a widok z okna codziennie przypomina, że życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandra

Łódź,łódzkie

479 655 zł56 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz mieszkania z dogodnym dojazdem do centrum Łodzi oraz w bliskiej odległości od parków, a także obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Opoczno,łódzkie

2 700 000 zł296 m² 9 121,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:9 866 m²

Znakomite miejsce do prowadzenia wielu rodzajów działalności gospodarczej. Istnieje możliwość umieszczenia dużej i bardzo dobrze widocznej reklamy z drogi krajowej nr 12. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

257 000 zł26 m² 9 884,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Całkowicie za darmo pomożemy w negocjacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gojawiczyńskiej

Łódź,łódzkie

275 000 zł46 m² 5 951,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie: sprzedam Mieszkanie w Łodzi - Górna Lokalizacja: łódź, dzielnica Górna Powierzchnia: 46,21 m Piętro: 4 z 4 Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeroka

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

373 000 zł53 m² 6 995,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowa oferta na sprzedaż przy ul. Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, 2 pokojowe, mieszkanie o powierzchni 53,33m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Prymasowska

Łowicz,łódzkie

850 000 zł6 950 m² 122,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - 6 950M 2 - łowicz Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki zlokalizowanej w Łowiczu w pobliżu ul. Prymasowskiej Nieruchomość gruntowa: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Śmigłego-Rydza

Łódź,łódzkie

480 000 zł52 m² 9 174,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Dąbrowa| Komfortowe 3 pokoje| 52m2| dobra komunikacja| do wprowadzenia| dla Ciebie i Twojej rodziny Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego i przytulnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łukaszewska

Łódź,łódzkie

1 850 000 zł191 m² 9 675,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 875 m²

Oferuję na sprzedaż dom w stanie deweloperskim o powierzchni 191,2 mkw z możliwością adaptacji poddasza o powierzchni ok. 200 mkw. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

285 000 zł37 m² 7 723,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego mieszkania na Teofilowie! Mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 2. piętrze w zadbanym bloku, czeka na nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Finansowa

Łódź,łódzkie

147 000 zł30 m² 4 819,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji lokal nr 8 Do ceny lokalu należy doliczyć koszty adaptacji części wspólnych : 30 000 zł. Cena lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kopyść

Kopyść,łódzkie

830 000 zł180 m² 4 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesnie urządzony, wykończony w wysokim standardzie dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 147 m2. Dom znajduje się 7 km od Łasku. Posadowiony jest na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wymarzone pierwsze gniazdko? Proszę bardzo - mieszkanie, które spełni Twoje najśmielsze marzenia o komfortowym i przytulnym domu. Przytulność w Oparciu o Naturę! Lokalizacja: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

340 000 zł45 m² 7 487,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferuję do sprzedania mieszkanie środkowe: typu M-3 na 2p. 4-piętrowego bloku z płyty, z 1958r. z balkonem, na Teofilowie B, o powierzchni 45,41m2. . Stan techniczny: mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Kiełmina

Kiełmina,łódzkie

6 240 000 zł52 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ok 52000m 2 , teren dla dewelopera , działka inwestycyjna Na sprzedaż działka budowlana ,z doprowadzonymi mediami, ogrodzony z koncepcją budowy zamkniętego osiedla domów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mielczarskiego

Łódź,łódzkie

356 500 zł31 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta tylko 11 500zł/m2 * Cena do negocjacji * Cena niższa niż u dewelopera - pilna sprzedaż Dwupokojowy apartament przy Manufakturze. Idealny dla studentów, pary czy singla. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Łódź,łódzkie

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 47 m Liczba pokoi: 3 Loggia: tak Rozkład: rozkładowe Ekspozycja okien: wschód, zachód Piętro: pierwsze Komórka lokatorska: przynależna do mieszkania Stan Prawny: księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

509 000 zł54 m² 9 373,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Oferujemy na sprzedaż designerskie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , usytuowane na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy przy ul. Rewolucji 1905 r. w Łodzi. Kamienica, zbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

495 000 zł57 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż! Mam do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. W skład mieszkania wchodzą trzy w pełni rozkładowe pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

504 000 zł59 m² 8 542,37 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż! Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe. W cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, urządzonej kuchni, łazienki z ubikacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

440 000 zł84 m² 5 241 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opis: doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać lub zainwestować w samym sercu Łodzi w rewitalizowanej części, ciesząc się dostępem do atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

525 000 zł54 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w bloku z 2004 roku pobudowanego z cegły, z parkingiem wewnętrznym dla mieszkańców na ogrodzonym terenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wyskoki

Wyskoki,łódzkie

2 000 800 zł24 400 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny wyskoki gmina stryków działka 24 400m 2 Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o powierzchni 24 400 m 2 położona przy drodze asfaltowej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

440 000 zł46 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witaj w naszej przytulnej oazie idealnej dla rodziny! Z przyjemnością przedstawiamy Ci nasze mieszkanie, które stanowi idealne miejsce do życia dla rodziny z dziećmi. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowa

Łódź,łódzkie

519 000 zł77 m² 6 734,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 77,07m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia 1 - sypialnia 2 - sypialnia 3 - łazienka - przedpokój Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zelwerowicza

Łódź,łódzkie

328 000 zł38 m² 8 631,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Czy Twoje oszczędności mają czarodziejską moc? Oto mieszkanie, które pokochaliby zarówno Ron Weasley, jak i Hermiona Granger! Położone zaledwie kilka kroków od Uniwersytetu Łódzkiego, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

145 000 zł1 412 m² 102,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1412m2, wymiary 54m (szerokość) x 24m. Działka położona w spokojnej części miasta Zduńska Wola. Lokalizacja w kierunku na Korczew,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

480 000 zł53 m² 9 061,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedstawiam 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w zaciszu Radogoszcza. W mieszkaniu jest klimatyzacja! Pełna własność z kw! Na 53mkw składa się: * salon * dwie sypialnie *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Sierżnia

Sierżnia,łódzkie

115 000 zł22 700 m² 5,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w okolicy Strykowa a dokładniej Sierżnia. Numer działki 83. Działka jest w kształcie prostokąta oraz jest niezalesiona, z przeznaczeniem na rolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Brzeziny,łódzkie

308 000 zł265 m² 1 162,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy - handel/usługi - brzeziny woj. Łódzkie Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu handlowo - usługowego zlokalizowanego w centrum Brzezin przy skrzyżowaniu ul. Adama.