dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 653 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 653 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dlaczego to mieszkanie jest jak jednorożec na rynku nieruchomości? Lokalizacja, która przebija wszystkie inne! Szkoły, przedszkola? Jasne, nawet Hogwart by się nie powstydził takiego sąsiedztwa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 100 000 zł1 300 m² 1 615,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość komercyjną z funkcją mieszkalną w miejscowości Dąbrówka Sowice w okolicy Zgierza. Szukasz nieruchomości, która spełni Twoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pojezierska

Łódź,łódzkie

339 000 zł45 m² 7 533,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe Mieszkanie przy Parku! Zapraszamy do zakupu, dwustronnego mieszkania o powierzchni 45 m , zlokalizowanego na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jasionka

Jasionka,łódzkie

230 000 zł3 339 m² 68,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę w miejscowości Jasionka nieopodal Sokolnik. Działka o powierzchni ponad 3300 m 2 , zlokalizowana w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radomsko

Radomsko,łódzkie

370 000 zł64 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne M4 położone na parterze w czteropiętrowym bloku w Radomsku. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, bez wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gospodarz

Gospodarz,łódzkie

1 390 000 zł550 m² 2 527,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 897 m²

Rezerwacja do dnia 15.09.2024r. Na sprzedaż dom do generalnego remontu o powierzchni około 280 m2 z dwoma budynkami gospodarczymi około 270 m2, zlokalizowany w Gospodarzu gm. Rzgów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

380 000 zł67 m² 5 645,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Oferuję mieszkanie na zamianę na domek do remontu lub do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie usytułowane na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku wielorodzinnym z cegły, z 1940 roku, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

450 787 zł38 m² 11 951 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. 65 kompaktowych lokali mieszkalnych w dwóch 4-piętrowych budynkach wraz z miejscami postojowymi w podziemnych halach garażowychosiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

308 000 zł45 m² 6 824,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie, znajdujące się w zaciszu Zarzewia, idealne dla osób ceniących zieleń i ciszę :) Lokal jest w stanie do remontu. Na 45mkw składa się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

505 000 zł63 m² 7 957,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Milionowej nieopodal Górki Widzewskiej. Największe atuty nieruchomości: - rozkładowe, okna wychodzą na 2 strony świata pn./wsch. i pd./zach.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

319 000 zł53 m² 6 068,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zakupu tego mieszkania 3 pokojowego na Teofilowie w Łodzi ul. Rojna 21! Ta nieruchomość do generalnego remontu o powierzchni 52,57m2 czeka na nowego właściciela, który wniesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Korczew

Korczew,łódzkie

85 000 zł2 400 m² 35,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w zacisznym miejscu w miejscowości Korczew o powierzchni 2400m2. Szerokość działki 22m. Działka bez wydanych warunków zabudowy, może służyć jako letniskowa lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biernackiego

Opoczno,łódzkie

330 000 zł57 m² 5 830,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na czwartym piętrze w centrum miasta *** Myślisz o swoim mieszkanku, chciałbyś wejść i nic nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrówka

Dąbrówka,łódzkie

150 000 zł28 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedania dom rekreacyjny o powierzchni ok.28,5 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1000 m2.Dodatkowo na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Malenia

Malenia,łódzkie

155 000 zł5 837 m² 26,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Malenia 33, gmina Buczek. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

162 000 zł37 m² 4 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w kamienicy na 3. piętrze w centrum miasta. Szczegóły: ogrzewanie: elektryczne, ciepła woda z bojlera Koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wołucza

Wołucza,łódzkie

349 000 zł90 m² 3 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Cena tego wyjątkowego domu oraz jego lokalizacja to propozycja, która rzadko pojawia się na rynku. Zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu umówienia spotkania i osobistego przekonania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zachodnia

Łódź,łódzkie

260 000 zł32 m² 8 119,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Opis Zamieszkaj w mieszkaniu usytuowanej w samym sercu Łodzi przy ul. Zachodniej 22b. Mieszkanie jest idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie bliskość miejskich atrakcji i łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przeżyj to sam wejdź do mieszkania na 8. piętrze, gdzie każdy dzień przynosi widok, który zapiera dech w piersiach. Doświadcz na własnej skórze, jak to jest żyć w miejscu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Mroga Górna

Mroga Górna,łódzkie

55 000 zł1 659 m² 33,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży piękną działkę położoną w miejscowości Mroga Górna około 8 km od Brzezin i 6 km od Rogowa. Działka rolna numer 3/5 z możliwością wystąpienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobiele Wielkie

Kobiele Wielkie,łódzkie

345 000 zł212 m² 1 627,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego z garażem w bryle budynku, o pow. użytkowej 212 m2 oraz budynku gospodarczego o pow. 280 m2 w gm. Kobiele Wielkie, na d ziałce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Łódź,łódzkie

290 000 zł36 m² 8 096,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego na Dąbrowie. Mieszkanie o powierzchni 35,82m2 w pełnym rozkładzie z balkonem, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Łódź,łódzkie

320 000 zł43 m² 7 467,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Łódź - Bałuty, osiedle Żabieniec okolice ul. Uniejowskiej - mieszkanie 2 pokojowe po remoncie. Jest to ciekawa propozycja dla Klienta poszukującego mieszkania blisko centrum, w miejscu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ozorkowska

Łódź,łódzkie

265 000 zł37 m² 7 089,35 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj na zielonym osiedlu, jednocześnie w bliskości do infrastruktury miasta! Jednopokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37,38 m2 z dużą loggią (ok. 6m2), która nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poprzeczna

Pabianice,łódzkie

95 000 zł50 m² 1 900 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W sprzedaż mieszkania o pow. 49,90m2 w kamienicy na ul. Poprzecznej Mieszkanie położone jest na 3 piętrze Nieruchomość składa się z dużego pokoju o pow. około 25 m2 na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inflancka

Łódź,łódzkie

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pięknie Urządzone Czteropokojowe Mieszkanie na Sprzedaż Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane na ósmym piętrze w bloku przy ul. Inflanckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł13 074 m² 57,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży dużą działkę o powierzchni ok. 13 100 m 2 zlokalizowaną na obrzeżach Aleksandrowa Łódzkiego. Teren całkowicie ogrodzony, częściowo utwardzony o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elsnera

Łódź,łódzkie

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 49m2 na 2 piętrze w wieżowcu Pełna własność Mieszkanie w pełni rozkładowe , pokoje 20m i 10m2 z dużym balkonem typu logia 5m2. Kuchnia została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ozorków

Ozorków,łódzkie

350 000 zł61 m² 5 737,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w Ozorkowie Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie usytuowane na IV piętrze bloku w Ozorkowie. Mieszkanie jasne, przestrzenne i świetnie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Pabianicka

Zelów,łódzkie

175 000 zł3 439 m² 50,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka rolno-budowlana z W Z o powierzchni 3.439m2 znajdująca się w Zelowie przy ul. Pabianickiej 25 ; 27 Wymiary to : szerokość 20m, długość 175m. W działce jest prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Adama Mickiewicza

Łódź,łódzkie

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w centrum Miasta Powierzchni 46,66m2 I piętro front kamienicy Świetna lokalizacja Ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska Okna nowe pcv Mieszkanie do remontu Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kusocińskiego

Łódź,łódzkie

900 000 zł137 m² 6 569 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Doskonała alternatywa dla osób szukających domu do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łódź

Łódź,łódzkie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:372 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy na Dzień Otwarty 07 września 2024r. Dowiedz się więcej na temat wydarzenia:. Oferta tylko I nas! Sprzedam dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Radomsko

Radomsko,łódzkie

59 000 zł9 500 m² 6,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta prywatna od właściciela. Telefon bezpośrednio   Piękna działka rekreacyjno-leśna, nie jest pokryta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, na działce troche pustej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

435 000 zł43 m² 10 104,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serwus! Przedstawiam Ci mieszkanie w Łodzi, które skradnie Twoje serce! Idealna lokalizacja i komfort na najwyższym poziomie Zastanawiasz się, jak połączyć wygodę miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wigury

Łódź,łódzkie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis Zamieszkaj na spokojnym osiedlu, jednocześnie w samym centrum miasta! Mieszkanie na 1 piętrze w bloku w dzielnicy Łódź -śródmieście ul. Wigury 22. Miejsce postojowe na zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Zakładowa

Stryków,łódzkie

4 970 000 zł95 000 m² 52,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka inwestycyjna przeznaczona pod zabudowę usługową W stykowie oferta na wyłączność Możliwość zakupu min. 9 ha, max. 25 ha terenu inwestycyjnego (wszystkie działki ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kryształowa

Bukowiec,łódzkie

379 950 zł1 901 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka gruntu o pow. 1901m2 przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Bukowiec przy ul. Kryształowej 10. Zobacz działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łagodna

Krzywiec,łódzkie

390 000 zł1 906 m² 204,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Kłosek polecają: - nieruchomość gruntową w Krzywcu. Opis szczegółowy: działka o powierzchni 1906m2, objęta mpzp z przeznaczeniem terenu do zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wiewiórczyn

Wiewiórczyn,łódzkie

144 600 zł2 410 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z dobrym dojazdem do Łodzi? Chcesz aby Twoje dzieci mogły pieszo chodzić do szkoły? Lub może zależy Ci na budowie domu parterowego? Jeżeli na któreś z tych pytań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Łódź,łódzkie

295 000 zł46 m² 6 424,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy trzypokojowe mieszkanie z balkonem położone na I. piętrze czteropiętrowego bloku położonego w dzielnicy Łódź-Górna przy ul. Kosmonautów. Mieszkanie z przeznaczeniem do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij