dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 654 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 654 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Kuźnica Ługowska

Kuźnica Ługowska,łódzkie

160 000 zł6 343 m² 25,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę z domem drewnianym do generalnego remontu lub rozbiórki oraz oborą murowaną. Podłączony prąd i woda. Działka przylega do mało uczęszczanej drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skłodowskiej-Curie

Pabianice,łódzkie

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na parterze w trzypiętrowym bloku w rejonie ulicy Skłodowskiej -curie i Wyspiańskiego. Blok z cegły , na wewnętrznym podwórku ładna zadbana zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

127 500 zł51 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedaży połowę budynku mieszkalnego typu kamienica o powierzchni użytkowej 51 m2. Wspólna klatka wejściowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzustówek

Brzustówek,łódzkie

520 000 zł285 m² 1 824,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:24 577 m²

Nieruchomości Kłosek polecają: - budynek jednorodzinny wraz z gruntami ornymi i leśnymi w Brzustówku. Opis szczegółowy: nieruchomość składa się z dwóch działek nr 73 pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Liściasta

Łódź,łódzkie

675 450 zł71 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy jest to idealna oferta dla Ciebie! Na spacer możesz wyjść przez furtkę osiedlową lub do najpiękniejszego parku w Łodzi im.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

381 759 zł37 m² 10 396,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty mieszkania o powierzchni 36,72 m2, znajdującego się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

269 000 zł34 m² 7 797,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Miejsce, które będzie jak uśmiech w deszczowy dzień. Oto Twoje nowe przytulne gniazdko - 34,5 m szczęścia. Witaj w swoim nowym M Kiedy przekroczysz próg, od razu poczujesz się jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

430 871 zł41 m² 10 483,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Łodzi Polesie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Wróblewskiego 21 w dzielnicy Polesie o powierzchni 41,10 m2. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bąkowa Góra

Bąkowa Góra,łódzkie

68 750 zł1 250 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane w malowniczym, zalesionym terenie w sąsiedztwie urokliwego stawu oraz rzeki Jaworki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Krochmalna

Łódź,łódzkie

190 000 zł25 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę (25 mkw) przy ul. Krochmalnej na łódzkim Górniaku. Mieszkanie usytuowane na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy po remoncie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Łódź,łódzkie

270 000 zł43 m² 6 264,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,10 metrów kwadratowych , zlokalizowane obok Parku 3 Maja przy ul. Kopcińskiego 48 w dzielnicy, łódź Śródmieście - Radiostacja. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

436 849 zł37 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio! Zapraszam do kontaktu tel. Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,71 m . Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź - Widzew. 0% Prowizji Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

432 889 zł39 m² 10 962 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Wróblewskiego 21 w dzielnicy Polesie o powierzchni 39,49 m2. To doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Struga

Łódź,łódzkie

583 000 zł62 m² 9 447,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o własnym mieszkaniu w Ścisłym Centrum Łodzi? Teraz masz okazję kupić je w wyjątkowej cenie! Cena mieszkania: 9450 zł/m Miejsce postojowe w hali garażowej: tylko teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Cynkowa

Piątkowisko,łódzkie

220 000 zł1 150 m² 191,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta Sprzedaży Działek w Piątkowisku Działki posiadają plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę domu jednorodzinnego. Na sprzedaż 3 działki w Piątkowisku przy ul. Cynkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Tatarczana

Łódź,łódzkie

3 700 000 zł8 265 m² 447,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna, idealna dla dewelopera. Wydane warunki zabudowy, pozwalające wybudowanie 22 domów typu bliźniak. -szerokość elewacji frontowej dla każdego z projektowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecznicza

Łódź,łódzkie

385 000 zł43 m² 8 953,49 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji W ofercie mieszkanie na sprzedaż o poniższych cechach: 1. Dzielnica, osiedle - Górna - os. Czerwony Rynek - ul. Lecznicza 2. Blok - wieżowiec po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Łódź

Łódź,łódzkie

2 923 344 zł145 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w Śródmieściu Łodzi Cena: 2 923 344 pln Powierzchnia całkowita: 144,72m Cena za m : 20 200 pln Piętro: 2 z 6 Rok budowy: 2024 Liczba pokoi: 4 Liczba sypialni: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Listopadowa

Łódź,łódzkie

281 250 zł31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do kontaktu tel. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,25 m z balkonem. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź - Stoki. 0% pcc 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pichlice,łódzkie

463 000 zł135 m² 3 429,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy, w stanie deweloperskim, idealny dla osób, które marzą o ciszy i spokoju, a jednocześnie chcą mieć szybki dostęp do dużych miast. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Zelów

Zelów,łódzkie

180 000 zł70 m² 2 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chcesz zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku? Szukasz lokalu handlowo-usługowego? Lub zależy Ci na kawałku własnego podwórka? Jeżeli tak, to poniższa oferta na pewno przypadnie Ci do gustu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

239 000 zł23 m² 10 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Inwestycja, singiel, student nie przegap tej okazji! Mieszkanie świeżo po remoncie w 2023 roku. Wszystko, co trzeba było wymienić, już zostało zrobione nowa instalacja elektryczna, piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

406 919 zł39 m² 10 396,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w Nowym Osiedlu Stare Polesie, które zostanie oddane do użytku w IV kwartale 2025 roku. To nowoczesne osiedle zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Łódź,łódzkie

249 000 zł49 m² 5 039,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

2 pokoje, 49,41 m , 3. piętro blisko centrum - wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą mieszkania o powierzchni 49,41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łódź,łódzkie

504 000 zł46 m² 10 956,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nie lubisz zatłoczonych osiedli, gdzie sąsiad w kapciach zna Twój harmonogram lepiej niż Ty? Chcesz mieszkać w miejscu, gdzie cisza to norma, a nie luksus? Jesteś we właściwym miejscu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

459 009 zł47 m² 9 830,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty mieszkania o powierzchni 46,69 m2, znajdującego się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Łódź,łódzkie

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w ścisłym centrum miasta, które może świetnie sprawdzić się jako nieruchomość pod wynajem lub do zamieszkania. Znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Falista

Łódź,łódzkie

561 782 zł69 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

-Zakup bezpośrednio od Dewelopera -bez prowizji -bez podatku pcc Informacje nt. Lokalu: prezentowany lokal to 4-pokojowe mieszkanie na ostatnim 1 piętrze o powierzchni 68,51 m2, z 2 balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

331 796 zł34 m² 9 787,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjna Oferta Mieszkania w Starym Polesiu Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty mieszkania o powierzchni 33,90 m2, znajdującego się na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

329 820 zł29 m² 11 484 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta Sprzedaży Mieszkania M1, ul. 6 sierpnia Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie M1 zlokalizowane na parterze w budynku sześciopiętrowym przy ul. 6 sierpnia 15/17. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Łódź,łódzkie

325 000 zł52 m² 6 296,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta Sprzedaży Mieszkania - Łódź, bałuty, ul. Franciszkańska Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w dzielnicy Bałuty, przy ul. Franciszkańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

670 320 zł68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży ustawnego przestronnego mieszkania w nowo budowanym budynku. Bardzo dobra lokalizacji, kameralny dwupiętrowy budynek, tylko 13 mieszkań. Lokal na pierwszym piętrze, składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Łódź,łódzkie

115 000 zł69 m² 1 660,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż parterowy pawilon handlowo-usługowy po przeprowadzonym gruntownym remoncie - wymienione wszystkie instalacje, podłogi, dodatkowo docieplone ściany, nowe pokrycie dachowe! Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

542 882 zł59 m² 9 249,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie przy parku i Manufakturze, bez prowizji i pcc! Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,69 m położone w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mulinowicza

Łódź,łódzkie

266 818 zł38 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż mieszczące się na ul. Mulinowicza na Chojnach. Okolica: cicha i spokojna, blisko do komunikacji miejskiej, sklepów i punktów usługowych. Wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kordeckiego

Brzeziny,łódzkie

153 500 zł1 099 m² 139,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 300/18, -1099m wymiary 44x25 m przy ul Kordeckiego w Brzezinach. Są też inne działki , np. dz. nr 300/17,-1143 m (45x25 m), dz. nr 300/16 ,-1183 m (46x27) wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Bełchatów,łódzkie

150 000 zł1 067 m² 140,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

2,5 km od ścisłego centrum Bełchatowa, w zacisznym miejscu, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, nieco na uboczu, ale wciąż blisko najważniejszych punktów życia społeczno - kulturowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pabianicka

Łódź,łódzkie

399 840 zł47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta ograniczona czasowo! do końca listopada! Ostatnie 3 mieszkania w tej inwestycji w cenie 8500 zł / M2! Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Brak podatku pcc Wyjątkowa oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | wysoki parter | płn-pd | komórka lokatorska | niski czynsz Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 m 2 , położone na wysokim parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łódź,łódzkie

207 000 zł32 m² 6 369,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

32,5 m2 mieszkanie na Julianowie w dwupiętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie ma ogromny potencjał inwestycyjny, nie lada gratka dla każdego inwestora. Salon z aneksem kuchennym +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

15 000 000 zł4 226 m² 3 549,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Budynek obecnie posiada funkcje handlowo-usługowo-biurowe. Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania może zostać wykorzystany na inne przeznaczenie: funkcje mieszkaniowe na sprzedaż lub.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij