dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 656 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Kania Góra,łódzkie

1 330 000 zł176 m² 7 557,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Zapraszam Państwa do malowniczej Kaniej Góry obok Sokolnik Las, gdzie w 2011roku zos tał oddany do użytkowania dom jednorodzinny. Dom został wybudowany w ponadczasowej bryle w klasycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

229 000 zł35 m² 6 614,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 34,62m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym Pełna własność Kawalerka z dodatkową wnęką na łóżko, oddzielną kuchnią i dużą loggią oraz piwnicą. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

449 000 zł47 m² 9 508,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cześć! Czy jesteś gotowy na mieszkanie, które łączy w sobie komfort, elegancję i niepowtarzalny widok na park? Przedstawiamy 47,22 m czystego szczęścia na pierwszym piętrze, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

369 199 zł42 m² 8 738,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, która będzie magnesem na turystów? Apartament M26 w Zielona Residence to idealna przestrzeń pod wynajem krótkoterminowy. Dzięki parterowemu położeniu i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Opoczno,łódzkie

1 170 000 zł160 m² 7 329,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:771 m²

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w cichej i spokojnej lokalizacji *** Przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Wojska Polskiego

Łódź,łódzkie

149 000 zł24 m² 6 208,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiam ofertę lokalu mieszkalnego znajdującego się na parterze kamienicy przy ul. Wojska Polskiego. Lokal idealny także na prowadzenie działalności gospodarczej, gdyż posiada dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stefanowskiego

Łódź,łódzkie

375 000 zł28 m² 13 392,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa Kawalerka z tarasem/0% pcc/przy Politechnice/600m Piotrkowska oferta bezpośrednia (0% prowizji, 0% pcc) W cenie vat 8%! nowa kawalerka na nowym osiedlu Rok budowy: 2023/2024 Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

414 266 zł52 m² 7 992,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które idealnie sprawdzi się jako wysokoopłacalna inwestycja? Apartament M47 w prestiżowej inwestycji Zielona Residence oferuje nie tylko 3 pokoje, ale także możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

449 454 zł54 m² 8 281,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które zapewni Twojej rodzinie przestrzeń, wygodę i doskonałą lokalizację? Apartament M29 w prestiżowej Zielona Residence to idealny wybór dla rodzin, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jeziorańczyków

Łódź,łódzkie

289 000 zł27 m² 10 743 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej okolicy na łódzkim Teofilowie, w zachodniej części miasta. Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Łódź,łódzkie

679 000 zł53 m² 12 825,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam gotowe do wprowadzenia mieszkanie po generalnym remoncie w wyremontowanej kamienicy w centrum Łodzi, na II piętrze w oficynie wewnętrznej (okna wychodzą na ciche podwórko).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Struga

Justynów,łódzkie

640 000 zł86 m² 7 413,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu ciekawą propozycję nowych mieszkań w w stanie deweloperskim znajdujących się w Justynowie pod Łodzią. Justynów to niewielka miejscowość oddalona od centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nawrot

Łódź,łódzkie

179 000 zł15 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać w samym "sercu miasta" Łodzi lub szukających mieszkania pod wynajem - w pięknie zrewitalizowanej kamienicy, ciesząc się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Struga

Justynów,łódzkie

640 000 zł86 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Pabianice,łódzkie

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Szukasz przytulnego mieszkania z dostępem do potrzebnej infrastruktury? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości prezentuje ładne 2-pokojowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kębliny

Kębliny,łódzkie

299 000 zł3 089 m² 96,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3089 m , położona w malowniczej miejscowości Kębliny, zaledwie kilka kilometrów od Zgierza. Charakterystyka działki Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rafowa

Łódź,łódzkie

3 500 000 zł10 300 m² 339,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel. - działkę budowlaną zabudowana budynkiem mieskalnym dom 200 m2 Działka pod inwestycje mieszkaniową , Działka idealna dla developera powierzchnia 10300m2 lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cmentarna

Łódź,łódzkie

415 000 zł72 m² 5 724,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Prezentuję 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,5 m2, mieszczące się w oficynie kamienicy przy Skwerze im. Komitetu Obrony Robotników (ul. Cmentarna 3) w Łodzi. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 940 000 zł4 713 m² 623,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 451 m²

Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż obiekt w Piotrkowie Trybunalskim. Nieruchomość składa się z trzech podpiwniczonych budynków o łącznej powierzchni 4600 m2, garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jaśminowa

Babiczki,łódzkie

315 000 zł1 770 m² 177,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną, położoną w Babiczkach, gm. Lutomiersk , blisko Konstantynowa Łódzkiego przy ulicy Jaśminowej 10. Działka w kształcie kwadratu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogonowskiego

Łódź,łódzkie

315 500 zł47 m² 6 680,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zamieszkaj w uroczym mieszkaniu 47 m2 na ostatnim piętrze, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie w samym centrum miejskiej dżungli towarzyskiej! Tuż obok Manufaktury, gdzie czuć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Dąbrówka Wielka,łódzkie

260 000 zł2 995 m² 86,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy dużą działkę z aktualnymi warunkami zabudowy w Dąbrówce Wielkiej k/zgierza. Powierzchnia nieruchomości to niemal 3000 m 2. Warunki zabudowy w szczególności przewidują:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rafałki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

760 000 zł138 m² 5 507,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Jeśli marzysz o eleganckim domu w pięknym miejscu, to ta oferta jest dla Ciebie. Oferta dotyczy domu położonego na działce 1001m2 , w Aleksandrowie Łódzkim na osiedlu Rafałki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

718 960 zł55 m² 12 994 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Nowe Centrum Miasta! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,33m2 + loggia 8,82m2, usytuowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

319 999 zł29 m² 11 034,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: świetna okolica liczne sklepy, usługi i punkty gastronomiczne w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

380 000 zł64 m² 5 919 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 64,20 m2, położone na parterze w bloku typu szczecińskiego w Piotrkowie Tryb., przy ul. E. Plater. Mieszkanie o najładniejszym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

295 000 zł37 m² 7 930,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

[W pigułce] -2 pokojowe mieszkanie [salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, komórka lokatorska] -parter -po remoncie instalacji -wyposażona kuchnia i łazienka. Umebluj pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Lniana

Łódź,łódzkie

215 000 zł27 m² 7 983,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 26,93 m , znajdującego się w Łodzi, w popularnej i spokojnej osiedlu Teofilów. Mieszkanie mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamienię mieszkanie tbs o powierzchni 48 m2 na Os. Żytnia w Zduńskiej Woli na większe. Mieszkanie po remoncie, nie wymaga wkładu finansowego. Mieszkanie położone na IV piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

289 850 zł32 m² 9 178,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie jest zarezerwowane, ale posiadamy inne w tej inwestycji. Szukasz mieszkania, które zaoferuje Ci najwięcej korzyści za najniższą cenę? Apartament M53 w Zielona Residence to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Hej. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na 2 piętrze kamienicy przy ul. Jaracza 25 w Łodzi. Lokal został całkowicie wyremontowany. Nowa instalacja elektryczna, hydrauliczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tuszyńska

Wiśniowa Góra,łódzkie

1 210 000 zł157 m² 7 707 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:568 m²

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: mam przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży elegancki parterowy dom z poddaszem użytkowym, podpiwniczony o powierzchni 157 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

410 784 zł43 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nową inwestycje genialną do zamieszkania bądź inwestycyjnie pod wynajem, ponieważ jest blisko Politechniki. Inwestycja i okolica: niesamowita inwestycja położona blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Łódź,łódzkie

569 000 zł100 m² 5 690 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1939

Do sprzedanie bezpośrednio od właściciela gotowe mieszkanie inwestycyjne pod wynajem na pokoje po generalnym remoncie z najemcami - gotowy produkt inwestycyjny, stopa zwrotu 7,8 %. Mieszkanie: - pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Łódź,łódzkie

799 000 zł124 m² 6 419,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w Centrum o powierzchni 124m2 na trzecim piętrze, składające się 5 pokoi w pełnym rozkładzie, gdzie każdy z domowników znajdzie dla siebie swoje cztery kąty, jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łączkowice

Łączkowice,łódzkie

800 000 zł40 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel. Działka budowlana o powierzchni 40 000 m2 z aktułalnymi Warunkami Zabudowy i podziału na 25 działek budowlanych , dojazdem drogą asfaltową Jest to ładna, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lokatorska

Łódź,łódzkie

345 000 zł44 m² 7 916,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,58 m położone na 6 piętrze wieżowca przy ulicy Lokatorskiej 17 w Łodzi. Opis mieszkania: mieszkanie składa się z korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Iwonie

Iwonie,łódzkie

159 000 zł27 100 m² 5,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Marzysz o własnym zakątku natury, gdzie możesz odpocząć od zgiełku miasta i cieszyć się spokojem otaczającej przyrody? Ta działka leśna w miejscowości Iwonie gm. Zadzim jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

320 584 zł36 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie z potencjałem, usytuowane na 1 piętrze w nowym 4 piętrowym budynku.