dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 653 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 653 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

120 000 zł761 m² 157,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 761 m wraz z ok. 225 m udziału w drodze wewnętrznej. Przeznaczenie według mpzp: budownictwo jednorodzinne i usługi. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nawrot

Łódź,łódzkie

749 000 zł49 m² 15 267 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność przedstawić niezwykłe mieszkanie w samym centrum Łodzi, na ul. Nawrot. Inwestycje i okolica: to co wyróżnia tą inwestycje to wysoki standard wykończenia nieruchomości, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rąbień,łódzkie

1 100 000 zł178 m² 6 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Pragniesz zamieszkać w urokliwej, spokojnej okolicy, jednocześnie blisko centrum miasta? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbarska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

260 000 zł48 m² 5 397,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,17 m , położonego na czwartym piętrze przy ul. Garbarskiej w Piotrkowie Tryb. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Łódź,łódzkie

515 000 zł77 m² 6 725,87 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferta Sprzedaży Rzadkiego Mieszkania z Antresolą Przedstawiam unikalną okazję zakupu mieszkania w bloku z lat 70. Mieszkanie o powierzchni 76,57 m , położone na ostatnim, 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sacharowa

Łódź,łódzkie

727 000 zł84 m² 8 618,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy do wspaniałego mieszkania o powierzchni 84 mkw, przebudowanego w 2008r. z myślą o otwartej przestrzeni i komforcie rodziny. Remont wymagał zburzenia ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełmina

Kiełmina,łódzkie

8 500 000 zł311 m² 27 331,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:37 000 m²

Rezydencja kiełmina - oaza ciszy I spokoju U zbiegu autostrady A1 i A2 dane techniczne: rezydencja Kiełmina o powierzchni całkowitej ponad 311 m2 położona jest na blisko 4-hektarowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Łódź,łódzkie

350 000 zł42 m² 8 250,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w spokojnej okolicy. W pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, kościół. Dobrze skomunikowane- bliskość przystanków autobusowych. Przed blokiem parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 349 000 zł154 m² 8 782,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na granicy Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego. Mam przyjemność zaprezentować kolejną oryginalną i ciekawą propozycję domu na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łódź,łódzkie

579 000 zł72 m² 8 089,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania w stanie deweloperskim na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Łodzi. Złotno, bo o nim mowa, łączy w sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prymusowa Wola

Prymusowa Wola,łódzkie

540 000 zł112 m² 4 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom z budynkami gospodarczymi i ziemią rolną *** Dom położony w miejscowości Prymusowa Wola znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabieniec

Łódź,łódzkie

330 000 zł46 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 46,50m2 na 5 piętrze w Wieżowcu Spółdzielcze własnościowe Mieszkanie pełen rozkład Media miejskie Czynsz 530zl Ekspozycja okien dwustronne (salon - południe, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Dmowskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

43 000 zł18 m² 2 388,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

Do sprzedaży garaż o powierzchni 18 m2, położony w Piotrkowie Tryb., w zespole garaży przy ul. Dmowskiego (w okolicach piomy). Garaż w dobrym stanie technicznym, posiada przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

671 925 zł168 m² 4 006,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:616 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej nr działkę 738/28 o pow. 616 m2, zabudowanej budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowa Brzeźnica,łódzkie

119 000 zł170 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Nowa Brzeźnica, powiat Pajęczański. Ze wzglądu na bliskość strefy ekonomicznej w Radomsku, oferta skierowana jest jako inwestycja na wynajem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wodospadowa

Łódź,łódzkie

987 300 zł125 m² 7 876,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dostępny jest ostatni dom nr 8a. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży nowych domów w stanie deweloperskim na Osiedlu Wodospadowa w Łodzi. Domy mają powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

325 681 zł30 m² 10 962 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta nieruchomości z rynku pierwotnego. Mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta. Nadające się idealnie do zamieszkania lub pod inwestycję. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cynarskiego

Łódź,łódzkie

798 000 zł85 m² 9 440,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w Łodzi, w dzielnicy Olechów-Janów! Mieszkanie znajduje się w bloku z lat 2000, usytuowanym na zielonym, ogrodzonym osiedlu, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Łódź,łódzkie

295 000 zł36 m² 8 149,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzysz o przestrzeni, która łączy komfort życia i potencjał inwestycyjny? Mamy coś specjalnego - mieszkanie na 10. piętrze o powierzchni 36 m , idealne zarówno dla studenta, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chełmońskiego

Bełchatów,łódzkie

2 400 000 zł431 m² 5 568,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 407 m²

Jeśli szukasz domu, w którym chciałbyś prowadzić wymarzoną działalność gospodarczą, najlepiej związaną z mechaniką samochodową i pięknie zagospodarowanym ogrodem z altaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sukiennicza

Łódź,łódzkie

399 000 zł38 m² 10 445 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,2m2 położone przy ul. Sukienniczej w Łodzi. Idealne dla pary lub inwestycyjnie na wynajem! Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Łódź,łódzkie

1 400 000 zł345 m² 4 061,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Marzysz o własnym lokalu usługowym w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Łodzi? Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, która może stać się Twoim miejscem na biznes!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łódź

Łódź,łódzkie

494 000 zł57 m² 8 668,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Witam Państwa zainteresowanych tym mieszkaniem. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 56,99 mkw położona na 4 piętrze apartamentowca (z windą) wybudowanego w 2017r. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wódka

Wódka,łódzkie

349 900 zł2 181 m² 160,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż Działkę budowlaną o powierzchni 2181 mkw w malowniczej miejscowości Wódka 10km od centrum Łodzi, graniczącej z Łodzią (gmina Nowosolna). Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnicza

Łódź,łódzkie

965 000 zł71 m² 13 591,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż: luksusowe mieszkanie na parterze w Łodzi ul. Górnicza 24 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie premium, będące idealnym substytutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

476 044 zł41 m² 11 625 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie o powierzchni 40,95m2 z balkonem, usytuowane na 1 piętrze. Mieszkanie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

255 000 zł37 m² 6 906,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu: 2-pokojowe mieszkanie w wieżowcu przy ul. Paderewskiego 31b Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie o powierzchni 36,92 m , usytuowane na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Esperanto

Łódź,łódzkie

1 055 000 zł162 m² 6 512,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Właśnie znalazłeś swój Dom marzeń! Prezentujemy ofertę, która z pewnością sprawi, że od pierwszego kroku stwierdzisz "jestem u siebie"!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chóralna

Łódź,łódzkie

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 34,62m2 na 8 piętrze w Wieżowcu Spółdzielcze własnościowe Pełen rozkład Media miejskie ,niski czynsz 280zł na osobę Komorka ,loggia Ekspozycja okien na dwie strony wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Grunwald

Grunwald,łódzkie

2 000 000 zł21 129 m² 94,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt Na sprzedaż działka zlokalizowana Wola Grzymkowa / Grunwald (gmiona Aleksandrów Łódzki ) o powierzchni 21 129 mkw stanowiąca doskonałą inwestycję dla osób zainteresowanych Budową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Patriotyczna

Łódź,łódzkie

3 500 000 zł351 m² 9 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 760 m²

Jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej okazji inwestycyjnej to ta alternatywa spełni oczekiwania. Hotel świetnie prosperujący z olbrzymim potencjałem i dodatkowymi możliwościami poszerzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Koluszki

Koluszki,łódzkie

394 000 zł63 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu **apartamenty Koluszki** wyjątkowy, zamknięty kompleks apartamentów położony w zielonej, południowej części miasta, tuż przy otulinie lasu. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piłsudskiego

Bełchatów,łódzkie

2 500 000 zł240 m² 10 417 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pilnie sprzedam zadbaną nieruchomość w skład której wchodzi -salon sprzedażowy samochodowy o powierzchni 120m2 , -biuro na piętrze 120m2, -trzy stanowiska serwisowe z podnośnikami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ruda

Ruda,łódzkie

295 000 zł71 m² 4 137,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Proponujemy Państwu kupno murowanego budynku gospodarczego składającego się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz kotłowni. Powierzchnia domu to 71 m2. Kilka lat temu budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Zgierz,łódzkie

285 000 zł1 058 m² 269,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki budowlanej znajdującej się w samym sercu Lasu Chełmskiego na pograniczu Zgierza i Łodzi! Działka posiada aktualne warunki zabudowy. Położenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łódź,łódzkie

649 000 zł71 m² 9 140,85 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Czy istnieje mieszkanie idealne? Tak, właśnie je znalezłeś! Czteropokojowa perełka na 11. piętrze w dzielnicy Karolew czeka na nowego właściciela. Jeśli kochasz przestrzeń, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37m2 położonego na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Atutem mieszkania jest jego lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opoczno

Opoczno,łódzkie

729 000 zł197 m² 3 700,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:783 m²

***biuro Nieruchomoś ci Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Parterowy Dom na Kameralnym Osiedlu - Stan Deweloperski, gotowy na Twój Projekt" Szukasz domu w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

399 000 zł44 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie położone w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Wólczańskiej Idealna inwestycja pod dalszy wynajem. Nieruchomość składa się z: - 2 osobnych pokoi - kuchni - łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Łódź,łódzkie

211 900 zł33 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży mieszkanie, w stanie surowym na ulicy Kasztanowej 31. ( możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Olsztyńska

Łódź,łódzkie

349 000 zł46 m² 7 670,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przytulne Dwupokojowe Mieszkanie z Garażem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45,5 m , które idealnie łączy funkcjonalność.