dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 655 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 655 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

490 000 zł71 m² 6 895,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam piękne mieszkanie w kamienicy w samym centrum Łodzi. Ul. Wólczańska 20kamienica po remoncie w środkuwymieniona elektryka na klatce na miedzianązadbane i zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

698 745 zł63 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie pobieramy prowizji od klienta kupującego. Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,95 m z antresolą i ogródkiem 11,19m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

436 000 zł42 m² 10 490,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wprowadzenie Zamieszkaj w stylowym apartamencie w centrum miasta! Oryginalne wyremontowane balustrady i piękne stylowe drzwi to tylko kilka elementów jakie czekają na przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

539 369 zł42 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,47m2 znajdujące się na półpiętrze apartamentowca usytuowanego na zamkniętym osiedlu w inwestycji "art Modern" przy ul. Wróblewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

471 534 zł41 m² 11 597 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie pobieramy prowizji od klienta kupującego. Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,66 m z antresolą i ogródkiem 9,87 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Łódź,łódzkie

535 000 zł50 m² 10 689,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50,05 m w inwestycji "nowe Polesie III" lokalizacja Osiedle Nowe Polesie III to kompleks mieszkaniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

611 312 zł59 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera! dostępne też inne metraże I układy. Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,78 m z loggią. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Włościańska

Łódź,łódzkie

1 670 000 zł388 m² 4 308,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego budynku wolnostojącego o powierzchni całkowitej 387,6 m2. Obecnie dom pełni funkcje usługowo - mieszkalną. Na pierwszych dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Deca

Łódź,łódzkie

799 000 zł118 m² 6 783 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania, ostatnio najbardziej poszukiwane połączenie czyli mieszkanie z ogródkiem. Całość mieści się na dwóch kondygnacjach szeregowca na osiedlu Złotno. Parter to otwarta przestrzeń na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Łódź,łódzkie

460 000 zł993 m² 463,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana Z pozwoleniem na budowę przy ul. Przestrzennej 64 na rudzie pabianickiej niedaleko stawów stefańskiego oferta na wyłączność specyfikacja działki: * powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oszlifowany diament wśród mieszkań, które łączy w sobie elegancję, luksus i nowoczesny styl. Mieszkanie w jakości apartamentu i to na Radogoszczu, zachwyca doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Barokowa

Łódź,łódzkie

445 000 zł56 m² 7 946,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament klasy premium w kameralnej inwestycji zlokalizowanej w wyjątkowej lokalizacji. Na inwestycję składa się 8 ekskluzywnych apartamentów w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Łódź

Łódź,łódzkie

785 000 zł92 m² 8 532,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ratajska

Łódź,łódzkie

3 823 028 zł16 811 m² 227,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie I. Syndyk masy upadłości Budownictwa Elektroenergetycznego selpol sa w upadłości z siedzibą w Łodzi ogłasza na przedstawionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

421 500 zł40 m² 10 495,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

Dwa pokoje vis-à-vis hotelu grand, piotrkowska 71 Mieszkanie w sercu Łodzi - idealne do zamieszkania lub inwestycji pod najem krótkoterminowy. Dlaczego warto zainwestować w mieszkanie pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

601 373 zł67 m² 8 953 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze - nowy budynek o podwyższonym standardzie. Mieszkanie posiada duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zgierz,łódzkie

269 000 zł49 m² 5 493,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta dla singli, pary lub małej rodziny. Idealne również pod wynajem. Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z dużą oddzielną kuchnią. Lokal o powierzchni niemal 49 m 2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bełchatów,łódzkie

395 000 zł62 m² 6 370,97 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa Okazja - Twoje Nowe Mieszkanie na Osiedlu Żołnierzy pow! Marzysz o idealnym miejscu do zamieszkania, gdzie nie musisz martwić się o remonty i naprawy? Mamy coś dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

980 000 zł166 m² 5 903,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:527 m²

Wynikiem tego równania jest liczba pokoi łączna w dwóch odrębnych budynkach. Tak zwany dwupak. Budynek główny ma 91 m2 budynek dodatkowy 78m2 i jest w granicy działki. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Graniczna

Łódź,łódzkie

1 799 000 zł144 m² 12 493,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny skrajny segment o powierzchni ponad 144 m 2 zaprojektowany z uwzględnieniem najnowszych trendów w malowniczej i pełnej ciszy okolicy - Rudzie Pabianickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Siedlisko

Siedlisko,łódzkie

380 000 zł6 000 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny! Teren dwóch działek rolnych 2 x 3000m2, z możliwością uzyskania dobrych warunków zabudowy np. pod zabudowę rezydencjonalną, położone bezpośrednio przy ulicy asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Leśna

Zelów,łódzkie

173 000 zł3 813 m² 45,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie działki znajdujące się obok siebie. Do sprzedania piękny siedliskowy teren, w bardzo ładnym miejscu, w sumie o powierzchni 3800 m2. Od głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

376 224 zł38 m² 9 942,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie zwlekaj! Mieszkania gotowe już w tym roku! Pracujemy 7 dni w tygodniu od 8:00 20:00 Napisz wiadomość- prześlę Ci ofertę promocyjną! Twoje nowe, inteligentne mieszkanie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Łódź,łódzkie

429 233 zł36 m² 11 900 zł/m²