dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 654 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 654 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sołecka

Łódź,łódzkie

309 000 zł1 538 m² 201 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki budowlanej, na której chcesz postawić swój wymarzony dom to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja: łódź: widzew - Mileszki okolice ul. Sołeckiej Przedstawiam Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mokra

Łódź,łódzkie

579 990 zł59 m² 9 882 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie w budynku z 2010 r. przy ul. Mokrej. Mieszkanie znajduje się na parterze, posiada powierzchnię 58,69 mkw w których skład wchodzi duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

379 000 zł56 m² 6 776,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego mieszkania na Chojnach. Zaledwie kilka kroków od malowniczych Stawów Jana, znajdziemy przytulne lokum, które jest idealnym rozwiązaniem dla rodziny z dzieckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Marcelów

Marcelów,łódzkie

214 250 zł58 376 m² 3,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość rolna, złożona z części zabudowanej budynkami byłej fermy drobiu oraz części niezabudowanej, której stanowią użytki rolne i leśne. Wyciąg Z regulaminu sprzedaży. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Łódź,łódzkie

620 000 zł52 m² 11 859 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie w loftach U Scheiblera przy ul. Tymienieckiego 25C, znajduje się na drugim piętrze budynku, pow. lokalu to 52,28 m2, w których skład wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Agrestowa

Rąbień,łódzkie

509 000 zł3 038 m² 168 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 3033 m2. Znajduje się ona w Rąbieniu przy ulicy Agrestowej 16. Numery działek 237/18 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysoka

Łódź,łódzkie

539 000 zł46 m² 11 717 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46 m.kw. Mieszkanie znajduje się w nowym bloku na pierwszym piętrze i składa się z widnego pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Lawinowa

Łódź,łódzkie

349 000 zł2 752 m² 126,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widzew ul. Lawinowa 29a, działka inwestycyjna Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2752 mkw , szerokość 21,5 m, długość 162 m. Numer działki 344, obręb W-14 Brak W-Z Brak planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

479 900 zł42 m² 11 451 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w inwestycji Perła Piotrkowska. Lokal o powierzchni 41,92 mkw. znajduje się w nowopowstałym apartamentowcu przy ul. Piotrkowskiej 252. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przybyszewskiego

Łódź,łódzkie

537 000 zł67 m² 7 992 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Przybyszewskiego 119/121. Mieści się ono na parterze 3 klatkowego wieżowca z lat 70. Składa się ono z 2 sypialni, kuchni, salonu z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tuwima

Łódź,łódzkie

541 190 zł47 m² 11 514 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie deweloperskie w Inwestycji Tuwima Apartments na łódzkim Śródmieściu. Osiedle idealnie wpisuje się w Nowe Centrum Łodzi (narutowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biwakowa

Łódź,łódzkie

1 689 000 zł299 m² 5 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Do sprzedania Dom o nowoczesnej formie architektonicznej z modernistycznym tarasem dachowym w świetnej lokalizacji przy ul. Biwakowej w Łodzi! Dom o powierzchni niespełna 299 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

428 769 zł43 m² 9 868 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym. Idealne dla rodzin, par lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Transportowa

Łódź,łódzkie

1 249 000 zł318 m² 3 927,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego domu w Łodzi, ul. Transportowa 28a! Ta piękna nieruchomość o powierzchni użytkowej około 155 m z dwustanowiskowym garażem to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

2 900 000 zł400 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Bez prowizji! wynagrodzenie dla biura Piękna przestrzeń , w świetnej lokalizacji. Dom o powierchni 400m2 Budynek po generalnym remoncie. Parter Budynku morze stanowić samodzielny lokal osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

759 000 zł83 m² 9 163,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkania, które naprawdę zaskakują, to te, w których każdy element jest starannie przemyślany. Takie właśnie jest mieszkanie które obecnie oglądasz. Ponad 80 m starannie zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Łódź,łódzkie

288 000 zł36 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta komfortowego mieszkania o powierzchni 36 m2, położonego na dąbrowie Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w spokojnej okolicy, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

255 222 zł26 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Łodzi! Kameralna inwestycja na Retkini oferuje komfort, świetną lokalizację i wysoki standard. Ta przestronna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

415 000 zł62 m² 6 669,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W pewnym cichym zakątku Aleksandrowa Łódzkiego, w urokliwym bloku, czeka na nowych właścicieli mieszkanie pełne możliwości. To mieszkanie, choć teraz potrzebuje odrobiny uwagi i troski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Brzezińska

Łódź,łódzkie

3 475 000 zł13 945 m² 249,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu zestaw 4 działek znajdujących się przy ul. Brzezińskiej w Łodzi - w bliskim sąsiedztwie węzła 'brzeziny' zjazd 21 autostrady A1 Działki o numerach geodezyjnych 103;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cedry

Łódź,łódzkie

730 000 zł61 m² 11 887 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w budynku z 2020 r. na Złotnie przy ul. Krzysztofa Cedry 2a. Mieszkanie znajduje się na trzecim (ostatnim) piętrze, posiada powierzchnię 61,41 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gołębia

Łódź,łódzkie

258 000 zł33 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 32,52m2 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym Spółdzielcze własnościowe Pełen rozkład Podwyższony standard wykończenia. Składa się z: - kuchni; - przedpokoju; - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Partyzantów

Łódź,łódzkie

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w stanie deweloperskim na prestiżowym osiedlu Złotno * dom z działką znajduje się w centrum ulicy Złotno, niedaleko Żabki i Stokrotki, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Łódź,łódzkie

294 055 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki o powierzchni 25,57 m , położonej w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolowa

Łódź,łódzkie

1 159 000 zł132 m² 8 747 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Na sprzedaż piękny dom jednorodzinny zlokalizowany w Łodzi, w pobliżu Aleksandrowa Łódzkiego przy ul. Kąkolowej. Działka o powierzchni 730 mkw, została zabudowana domem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Podleśna

Chociszew,łódzkie

3 490 000 zł4 635 m² 752,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż obiekt produkcyjno-przemysłowy 11 km od wjazdu na autostradę A2 w Emilii. Teren: obiekt znajduje się na terenach o dominującym przeznaczeniu w planie miejscowym jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mokrsko

Mokrsko,łódzkie

290 000 zł55 m² 4 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Posiadamy w sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Mokrsko w powiecie wieluńskim. Przytulny budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej 65mk, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

368 000 zł37 m² 9 945,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnej kawalerki o powierzchni 36,39 m z balkonem 6 m , położonej na 1. piętrze w prestiżowym, 6-piętrowym apartamentowcu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

286 000 zł29 m² 9 862,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń, umów się na spotkanie i poznaj inwestycję przy wsparciu doradcy. tel.: Spotkania: Środa i Piątek 9-16 Oferta z rynku pierwotnego, bezpośredniego od dewelopera Kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Łódź,łódzkie

589 900 zł95 m² 6 196 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1830

Jeśli szukasz inwestycji w centrum miasta, która przynosi stały dochód to ta alternatywa jest dla Ciebie, oczywiście jest możliwość przerobienia inwestycji na wspaniałe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tyrmanda

Łódź,łódzkie

255 000 zł30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Firma bałainvest ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położnonego na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie o powierzchni 30 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rafowa

Łódź,łódzkie

3 500 000 zł10 300 m² 339,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel. - działkę budowlaną zabudowana budynkiem mieskalnym dom 200 m2 Działka pod inwestycje mieszkaniową , Działka idealna dla developera powierzchnia 10300m2 lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

307 500 zł29 m² 10 491,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń, umów się na spotkanie i poznaj inwestycję przy wsparciu doradcy. tel.: Spotkania: Pn. - pt. 9-16 Oferta z rynku pierwotnego, bezpośredniego od dewelopera Kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Dąbrówka

Dąbrówka,łódzkie

2 000 000 zł30 000 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel. Oferujemy do sprzedaży działkę Siedliskową lokalizacja: położenie bezpośrednio przy drodze gminnej. Działka nr 29/4 obręb Kalonka gmina Nowosolna Pow. działki: 30 000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

324 000 zł33 m² 9 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nie przegap tej okazji - wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnym 4-piętrowym budynku na zielonym Polesiu. Idealna propozycja dla singli, par lub inwestorów poszukujących mieszkań na wynajem. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Łódź,łódzkie

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Łodzi, przy ul. Próchnika 15, doskonale skomunikowane z resztą miasta. Mieszkanie o powierzchni około 60 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łódź,łódzkie

321 700 zł32 m² 9 898,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy : - po generalnym remoncie 1 pokój z oddzielną kuchnią oraz łazienką- w centrum Łodzi. Opis: nieruchomość położona na 3-cim piętrze, w zrewitalizowanej kamienicy. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

425 000 zł1 418 m² 299,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Działka w Piotrkowie Trybunalskim w topowej lokalizacji. Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1418m 2 o wymiarach 17mb x 85mb w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łódź,łódzkie

1 099 000 zł100 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Brzezińskiej Dlaczego warto? Lokalizacja: dom położony jest w malowniczym spokojnym otoczeniu co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Hetmańska

Łódź,łódzkie

831 600 zł77 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 77m2 w Apartamentowcu z winda Pełna własność W cenie mieszkania - miejsce parkingowe naziemne, piwnica (ok. 6 m2) oraz umeblowanie i sprzęty rtv/agd. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

519 000 zł49 m² 10 529,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 49 m przy ulicy Traktorowej na osiedlu Nowe Złotno. Mieszkanie wykonane z dbałością o szczegóły.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij