dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 605 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

325 000 zł43,19 m² 7 524,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | balkon | pełen rozkład | 43,19 m | Łódź, lokatorska 17 0zł prowizji od strony kupującej Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność tylko u nas Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł71,38 m² 8 966,10 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Funkcjonalny, 3-pokojowy dom z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami oraz ogródkiem, zlokalizowany w inwestycji Nowosolna Residence, w zielonej części Wzniesień Łódzkich, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł86,30 m² 8 574,74 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Funkcjonalny, 4-pokojowy dom z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami oraz przestronnym ogródkiem, zlokalizowany w inwestycji Nowosolna Residence, w zielonej części Wzniesień Łódzkich,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł86,30 m² 8 227,11 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Funkcjonalny, 4-pokojowy dom z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami oraz ogródkiem, zlokalizowany w inwestycji Nowosolna Residence, w zielonej części Wzniesień Łódzkich, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł17 700 m² 39,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam malowniczą działkę w centrum Polski o powierzchni 17.700m. Składa się z dwóch połączonych działek geodezyjnych. Na jednej z nich znajduje się staw o pow. 10.000m2.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł6 889 m² 59,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno-budowlana 3 km od Aleksandrowa Łódzkiego - Możliwy jest podział działki na mniejsze działki. Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 6.700 m2 położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,90 m² 9 432,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego, rozkładowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze. Dodatkowym atutem tego mieszkania jest garaż, który z pewnością docenią.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł47 m² 7 446,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa cena Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,22 m , składające się z trzech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Lokal idealny dla rodziny, pary, jak również jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

867 000 zł138 m² 6 282,61 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, czterech sypialni, łazienki, tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł138 m² 6 376,81 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

867 000 zł138 m² 6 282,61 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł50,82 m² 7 477,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 50,80m2, położone na parterze 4-piętrowego bloku. Układ pomieszczeń: -salon -sypialnia -osobna kuchnia z oknem -łazienka -wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł158 m² 6 645,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Są nieruchomości, które dają wybór. Ten dom daje konkretne możliwości. Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony na działce o wielkości 1130m2 w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł87,63 m² 4 895,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom na sprzedaż Stanisławów | 1600 m działki | potencjał do ~170 m Biuro epj Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł124,10 m² 5 632,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Super mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, w samym centrum miasta przy ul. Dobrej. Całość składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym ( 31 m2), czterech.

Szczegóły ogłoszenia

838 000 zł65,48 m² 12 797,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bezpieczne gniazdko dla aktywnych! I nie tylko. Tym razem mamy dla Was przytulne M3 na zielonym Polesiu, w budynku wielorodzinnym, na zamkniętym i wyjątkowo bezpiecznym osiedlu, na które.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne i niezwykle klimatyczne mieszkanie położone w bloku z cegły na cichym i zielonym osiedlu Bałuty-Doły. Nieruchomość składa się z dwóch ustawnych pokoi (17,50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 861 532 zł141,66 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 141,66 m2 na 2 piętrze, znajdującego się w inwestycji New Iron na Starym Polesiu w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 303 862 zł78,31 m² 16 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Unikalny lokal o powierzchni 78,31 metrów kwadratowych idealnie nadaje się na biuro, gabinet, kawiarnię, butik, czy atelier. Przestrzeń oferuje szerokie możliwości aranżacji, a dzięki dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 040 zł59,19 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,89 m2 na 2 piętrze, znajdującego się w inwestycji New Iron na Starym Polesiu w Łodzi. O inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł36,57 m² 9 898,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,57m , po generalnym remoncie, położone na 1. piętrze przy ul. Flatta 17 w Łodzi. Funkcjonalny układ mieszkania Jasny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 063 zł32,91 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja stworzona z myślą o komforcie życia w centrum miasta, ale w spokojnym, kameralnym otoczeniu. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł45,04 m² 6 661 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa atrakycjna cena! Zamieszkaj na zielonym Julianowie w mieszkaniu z własnym ogródkiem. Jedno z najbardziej cenionych osiedli w Łodzi. Przy parku Mickiewicza na Alei Róż wśród.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł76,49 m² 4 575,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż świetnie położony lokal usługowo/handlowo/mieszkalny Łódź Górna chojny/kurczaki Fryzjer/kosmetyka w formie segmentu z częścią mieszkalną tylko u nas! Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł27,45 m² 11 256,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament 27,45 m | boho Wodna 17 balkon 6,3 m | wysokość 2,71 m | Echo Smart | Centrum możliwość wydzielenia sypialni | gotowe! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł97,30 m² 10 174,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 056 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 97,31m2, usytuowany w spokojnej dzielnicy w południowej części Bełchatowa na działce o powierzchni 2056m2. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł73,22 m² 5 736,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1944

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Nieruchomość o powierzchni 73,22 m oferuje funkcjonalny układ trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł6 498 m² 384,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 6 498 m w Rzgowie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp 6mn), z potencjałem podziału na kilka działek i realizacji zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł84 m² 8 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Dom wolnostojący w bardzo cichej i kameralnej okolicy w sąsiedztwie innych nowo powstałych domów wolnostojących. Lokalizacja Łódź Widzew okolice ul. Jędrzejowskiej Mały domek.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł476 m² 6 932,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 729 m²

homfi ma przyjemność zaprezentować prawdziwy unikat na rynku nieruchomości lokalizacja Wyjątkowa nieruchomość z willą z II połowy XIX wieku, położona nad rzeką Łupią w dawnej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł73,16 m² 5 043,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w samym centrum Łodzi, w klimatycznej kamienicy w pobliżu Placu Wolności oraz ul. Piotrkowskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł233 m² 6 866,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

233 m przestrzeni dla Twojego biznesu Szukasz dużej, funkcjonalnej przestrzeni pod działalność usługową, medyczną, edukacyjną, biurową lub sportową? Ta oferta to doskonała okazja, by stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł103,07 m² 11 982,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Jeśli szukają Państwo miejsca, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale też będzie dobrze wpływać na wizerunek marki, to ta oferta zdecydowanie jest warta rozważenia. Przy ul. Drewnowskiej 77.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł10 205 m² 68,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Luksus to przestrzeń. Tu masz jej pod dostatkiem. W segmencie nieruchomości premium prawdziwym dobrem deficytowym nie jest już standard wykończenia czy nowoczesna bryła budynku, ale przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł103,07 m² 11 982,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokal na zamkniętym osiedlu D77 to jedna z tych nieruchomości, które trudno porównać z typową ofertą, przede wszystkim ze względu na klimat, skalę przestrzeni i lokalizację. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł176 m² 3 352,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 229 m²

Marzysz o domu, który wykończysz dokładnie tak, jak chcesz - bez kompromisów i bez poprawek po poprzednich właścicielach? Ta nieruchomość daje Ci pełną swobodę aranżacji i jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł266,60 m² 3 750,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:979 m²

Szukasz domu w Łodzi, ale nie chcesz rezygnować z zieleni i prywatności? Ta nieruchomość to dobre połączenie jednego i drugiego - spokojna okolica tuż przy Arturówku.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł163,70 m² 7 635,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 763 m²

Szukasz wytchnienia od miejskiego zgiełku i smogu, nie chcąc jednocześnie rezygnować z wygody, jaką daje bliskość metropolii? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł140 m² 6 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 225 m²

Wyjątkowy dom 140 m z dużą działką 2225 m w centrum Ozorkowa | Gotowy do zamieszkania Na sprzedaż solidny, wolnostojący dom o powierzchni 140 m , posadowiony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł42,66 m² 10 993,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przeczytaj, jakie korzyści daje zakup tego eleganckiego mieszkania o powierzchni 42,66 m , położonego na pierwszym piętrze starannie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Nowomiejskiej 5.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł500 m² 1 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:19 200 m²

Oferujemy do sprzedaży zabudowaną nieruchomość położoną w miejscowości Dzierlin, (dz. nr 294/2), 5 km od Sieradza. Na działce o powierzchni 19.200 m2 położony jest budynek pochodzący.

Szczegóły ogłoszenia

274 500 zł48,20 m² 5 695,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy po rewitalizacji, położonej w samym centrum Łodzi, tuż przy Starym Rynku, manufakturze oraz Parku Staromiejskim. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:880 m²

Biuro Nieruchomości Great House przedstawia na sprzedaż siedlisko w centrum miasteczka Białaczów, obok szkoły podstawowej do której przynależy przedszkole. Dom usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł220 m² 4 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:980 m²

Dwupiętrowy dom z dodatkową przestrzenią użytkową Prezentujemy komfortowy dom o powierzchni 220 m (160 m mieszkalnej) , położony w cichej, dobrze skomunikowanej okolicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł26 m² 7 807,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka dla sigla lub inwestycja! Oferuję kawalerkę o powierzchni 26m2, poło,żona na 4 piętrze przy ul. Broniewskiego 109. Idealna propozycja inwestycyjna lub dla młodego Człowieka na start!.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł27 m² 8 481,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka w centrum Radomska - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż niewielkie, funkcjonalne mieszkanie położone w centrum Radomska. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł38 m² 13 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Każda ulica ma swoją legendę. Warszawa ma Złotą, paryż ma Pola Elizejskie, a Łódź ma Kasprzaka. Tutaj nie musisz wybierać między kulturą, zakupami i wygodą masz to wszystko.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij