dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 642 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 642 ogłoszenia

550 000 zł2 710 m² 202,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren zlokalizowany w pobliżu planowanych basenów geotermalnych, z doskonałym dojazdem do centrum miasta oraz drogi wyjazdowej na S8 w kierunku Warszawy. Możliwość zabudowy osiedlem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w centralnej części Skierniewic, w rejonie głównych ulic miasta (kozietulskiego / Łódzka), z szybkim dojazdem do centrum! działka inwestycyjna pod usługi 4 871.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę w sercu natury w Wólce Strobowskiej. Do sprzedaży piękna, duża, szeroka działka, położona w sąsiedztwie rzeki Łupi, lasu, starego.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 850 m² 286,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 869 m²

Łask, budynek biurowo-techniczny, 1850 m2, sprzedam, 530 000 zł, netto. Na sprzedaż budynek biurowy z budynkiem technicznym w bardzo dobrej lokalizacji - ścisłe centrum miasta. Budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł11 600 m² 5,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunty na krus sklasyfikowane jako łąki i pastwiska doskonałe pod produkcję siana o powierzchni 11 600 m 2 położone w Józefowie Widawskim, gmina Widawa , województwo łódzkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł137 m² 7 664,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej i zielonej okolicy. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł33,70 m² 7 982,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33,7 m na łódzkim Widzewie, z balkonem i osobną kuchnią. Znajduje się na czwartym piętrze ocieplonego bloku mieszkalnego. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowości Trębaczew. Działki nr ewid. 1877/2, 1879/2, obręb Trębaczew.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł130 m² 4 230,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję wyjątkowe mieszkanie o łącznej powierzchni 130m2 , położone na 3-piętrze w solidnej, zadbanej kamienicy w centrum Pabianic. Idealna propozycja dla osób szukających dużej.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł34,17 m² 3 775,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| bez prowizji- do własnej aranżacji, duża kawalerka o pow. 34,17 m 2 na parterze - pełna własność z księgą wieczystą, bez zadłużeń w centrum Leśmierza. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł8 294 m² 54,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna przyległa do osiedla domów jednorodzinnych. Dojazd drogą asfaltową. Blisko do osiedlowego sklepu. Możliwość zakupu razem z położoną obok działką o pow 7700m.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł1 685,50 m² 7 119,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:6 550 m²

Duży teren inwestycyjny w Łodzi Znajduje się w Olechów-Janów. Powierzchnia działki 6550m2. Na działce budynek po salonie samochodowym o powierzchni 1685m2. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,57 m² 6 657,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m na 4 piętrze, w pełni rozkładowe, w bloku po ociepleniu. Mieszkanie posiada 2 pokoje na południowej stronie, co zapewnia mu słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 829 m²

Wygodny, przestronny dom z pięknym ogrodem w willowej miejscowości pod Skierniewicami na sprzedaż. Czteropokojowy dom, położony w kameralnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł330 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:391 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom Pabianice, ul. Słoneczna, osiedle Bugaj Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Pabianicach, przy ul. Słonecznej, na cenionym i bardzo lubianym osiedlu Bugaj. To.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł31 m² 9 645 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

TA oferta tylko U nas! Więcej informacji: telefon: przemek 604*940*753 Jeśli szukasz umeblowanego, przytulnego mieszkania, gotowego do wejścia, z niskim czynszem, to ta alternatywa jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,33 m² 7 919,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 45,33 m2, usytuowane na 4. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z 2000 r. (4 kondygnacje, bez windy). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł86,50 m² 6 127,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 746 m²

Siedlisko z potencjałem - dom 86,5 m + 1,2746 ha gruntu | 2 min od Burzenina Szukasz miejsca z przestrzenią, spokojem i realnym potencjałem? Oto nieruchomość, która daje możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 320 zł42,90 m² 8 772,03 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świeżo oddany blok (możliwość fizycznego oglądania mieszkań)! (oferta niestety bardzo ograniczona czasowo) inwestycja deweloperska W ścisłym centrum, tuż przy ulicy piotrkowskiej (deptak) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 300 zł37,32 m² 9 011,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc Super dwa pokoje z dużym balkonem Inwestycja położona będzie przy ul. Orlej 12 w dzielnicy Nowe Miasto w Zgierzu, w najbliższym sąsiedztwie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 509 zł61,79 m² 9 670 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Twoja prywatna enklawa W centrum łodzi 4 pokoje Z ogródkiem przy manufakturze! Brak prowizji Brak podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. Szukasz miejsca, które.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49,20 m² 6 077,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe do generalnego remontu w sąsiedztwie Manufaktury! Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: łódź - Bałuty, ul. Bazarowa 12 Metraż: 49,2 m O mieszkaniu: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 230 m² 86,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej przestronnej działki? Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3230 m , położona w miejscowości Eufeminów (gmina Koluszki, woj. łódzkie), położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł100 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:675 m²

Olga(parterowy) - Salon z kuchnią, cztery pokoje, duz a łazienka, wc, kotłownia. Dom posiada strop z elbetowy Powierzchnia domu Olga: 100m2 (w tym kotłownia) Cena domu Olga: 720 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży, ale możliwe tez jest wydzierżawienie, na wynegocjowanych warunkach. Teren inwestycyjny w obrębie Gołębiewek w Gminie Kutno. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł524 m² 142,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł1 110 m² 1 306,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferowana nieruchomość położona jest na jednym z najbardziej prestiżowych łódzkich osiedli- na Julianowie. Działka o wymiarach 24.5 x 45 m. W drodze: prąd, gaz, kanalizacja, woda.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł47 m² 3 170,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 46,68 m , wraz z 1/3 udziałów w budynku, położony w najbardziej pożądanej lokalizacji miasta ulicy Zduńskiej. Jeśli szukasz miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlanej z domem całorocznym w Wodzinie Prywatnym, gmina Tuszyn Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną nr 130/26 o powierzchni 1470 m z domem parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 140 000 zł1 919 m² 1 115,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 509 m²

Budynek biurowy w centrum Łęczycy, przy głównej arterii komunikacyjnej miasta (dw703). Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 4509 m 2. Na częściowo ogrodzonym terenie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

256 500 zł2 735 m² 93,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 735 m , zlokalizowana w Uchaniu Dolnym, niedaleko Łowicza. Cena ofertowa wynosi 256 500 pln, co przekłada się na około 93 pln za m .

Szczegóły ogłoszenia

52 900 zł632 m² 83,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki z dostępem do mediów - w zielonym otoczeniu lasów, w pobliżu zabudowy oferującej bogatą ofertę handlowo-usługową, położone w regionie Załęczańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł113,36 m² 10 585,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Luksusowe, przestronne mieszkanie na zamkniętym osiedlu Łódź, polesie (retkinia), ul. Pienista Mieszkanie znajduje się w topowej części Retkini, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

844 900 zł90 m² 9 387,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Radiostacja - Elegancja z ogrodem i 2 garażami. Szukasz miejsca, które łączy klimat przedwojennej kamienicy z prywatnością domu jednorodzinnego? Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł1 063 m² 84,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość położona w Pabianicach przy ul. Brackiej róg ul. Nawrockiego. Przedmiotem sprzedaży jest udział wynoszący w nieruchomości składającej się z działki.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł40 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku na Dąbrowie. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzy Ci się duża zielona działka pod zabudowę jednorodzinna z pięknym widokiem na las to zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą. Działka znajduje się w miejscowości Mogilno.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł700 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 982 m²

Zachęcamy do skorzystania z oferty zakupu budynku magazynowo-produkcyjnego, który jest zlokalizowany w Sieradzu przy ulicy Zakładników. Budynek o powierzchni 700M2 z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja : sprzedaży budynku wolno stojącego 1 piętrowego o pow. całkowitej ok. 170 mkw. (w tym ok. 150m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, w dzielnicy Łódź Górna, w południowo-wschodniej części miasta. Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska tel:.