dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 651 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 651 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Łódź,łódzkie

269 000 zł33 m² 8 082,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Urokliwe mieszkanie w sercu Bałut - Twoje nowe miejsce na mapie Łodzi! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 33,28 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rychlińskiego

Łódź,łódzkie

577 022 zł58 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkania - ul. Rychlińskiego Łódź Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,76 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lutomierska

Łódź,łódzkie

326 900 zł66 m² 4 953 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania dla siebie lub inwestycyjnie pod wynajem w samym "sercu miasta" Łodzi, w bardzo bliskiej odległości od Manufaktury, piotrkowskiej, uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rocha

Pabianice,łódzkie

479 000 zł55 m² 8 643 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie w samym sercu Pabianic przy ul. Rocha. To propozycja idealna dla singla, pary, osób ceniących komfort, wygodę oraz szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wołowa

Łódź,łódzkie

421 500 zł39 m² 10 673,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje idealne mieszkanie w spokojnej okolicy! 5 minut spacerem do parku im. Poniatowskiego, 2 minuty do sukcesji, 4 minuty do ,zatoki Sportu". Idealna nieruchomość pod wynajem, bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dmosin Drugi

Dmosin Drugi,łódzkie

150 000 zł1 890 m² 79,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę gruntu, o powierzchni 1890 m2, położoną w miejscowości Dmosin Drugi (województwo łódzkie, powiat brzeziński, gmina Dmosin) ze stawem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

505 162 zł51 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Nowe, bardzo komfortowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granitowa

Łódź,łódzkie

798 941 zł101 m² 7 926 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, która już od pierwszego miesiąca może generować przychód? M1 w Nowej Granitowej to gotowy produkt inwestycyjny - ponad 100 m powierzchni, 6 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilcza

Łódź,łódzkie

370 000 zł47 m² 7 901 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeśli cenicie Państwo zieleń oraz szukacie funkcjonalnego mieszkania do własnej aranżacji z szybkim dojazdem do centrum Łodzi to ta alternatywa spełni oczekiwania. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krzemieniecka

Łódź,łódzkie

229 000 zł28 m² 8 178,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

'-kupujący nie ponosi kosztów biura- przytulna kawalerka z widokiem na zieleń - wprowadzasz się od razu! Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się jak u siebie od pierwszego dnia? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dąbrowskiego

Łódź,łódzkie

295 000 zł36 m² 8 140,18 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | ul. Dąbrowskiego Oferuję Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,24 m 2 , położone na 10 piętrze wieżowca z widną zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego. Z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Napoleońska

Łódź,łódzkie

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:823 m²

Dom wolnostojący: posadowiony na zadbanej, ogrodzonej działce o wielkości 823m, z licznymi nasadzeniami. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, przestronnego salonu, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolektywna

Łódź,łódzkie

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nieruchomość: położona jest na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku wybudowanym z cegły. Budynek ocieplony i odmalowany, wyposażony w nowoczesną windę. Szerokie i zadbane klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana

Łódź,łódzkie

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Prowizja dla biura 1 % brutto. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 11 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszka Białego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

279 000 zł53 m² 5 264,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Leszka Białego mieszcząca się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie rozkładowe do własnej aranżacji której niewątpliwym atutem jest duży balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kałużewskiego

Zduńska Wola,łódzkie

299 000 zł58 m² 5 155,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu nasze przytulne mieszkanie 3 pokojowe (pow. 58 m2) znajdujące się na 1 piętrze bloku położonego przy ul. Kazimierza Kałużewskiego na osiedlu Karsznice w Zduńskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Zgierz,łódzkie

345 000 zł57 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Łódź,łódzkie

3 500 000 zł760 m² 4 604,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż kamienica (część) z ogromnym potencjałem inwstycyjnym w bliskiej odległości od Centrum przy ul. Piotrkowskiej. Budynek Powstał ok 1912 r. Posadowiony na narożnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zgierz

Zgierz,łódzkie

220 000 zł36 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Zgierzu Mieszkanie o powierzchni 36m2 w bloku przy ul. Emilii Plater. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Łódź,łódzkie

369 000 zł49 m² 7 469,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze bloku przy ul. Broniewskiego w Łodzi. Lokal składa się z przejściowego, jasnego salonu, dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Róż

Łódź,łódzkie

359 000 zł45 m² 7 971 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Zamieszkaj na zielonym Julianowie w mieszkaniu z własnym ogródkiem. Jedno z najbardziej cenionych osiedli w Łodzi. Przy parku Mickiewicza na Alei Róż wśród domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

443 000 zł39 m² 11 362 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Murapol Nowa Przędzalnia jest położona w ścisłym centrum Łodzi, w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej i oddalona zaledwie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Feliksów

Feliksów,łódzkie

55 000 zł1 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Feliksów. Działka budowlana o powierzchni 950 m2. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łozowa

Łódź,łódzkie

615 000 zł59 m² 10 378 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zamieszkaj jeszcze w tym roku w nowym budownictwie w bezpiecznej, zielonej okolicy! Czeka na Ciebie wyjątkowy 3-pokojowy apartament o powierzchni ponad 57 m2, zlokalizowany na parterze 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barlickiego

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

279 000 zł37 m² 7 602,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum. Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 36,7 m2, usytuowane na parterze w bloku III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Włodzimierz,łódzkie

270 000 zł120 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferuję do sprzedania nowy dom mieszkalny z wykończonym parterem i obszernym piętrem / poddaszem do wykończenia. Do domu przynależy - podwórze z ogródkiem , - działka 4000m2. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Stare Sady

Wieluń,łódzkie

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 36 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Opoczno,łódzkie

313 000 zł48 m² 6 500,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na drugim piętrze w centrum miasta *** Zapraszamy do obejrzenia 3 pokojowego mieszkania o pow.48,15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

330 000 zł47 m² 7 089,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nu, zajac, tu zostajemy! Wilk sprzedaje mieszkanie marzeń! Był sobie raz Wilk. Taki zwyczajny, blokowy. Trochę nerwowy, ale z sercem w porządku. No i był Zając młody, ambitny singiel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kamionacz,łódzkie

72 000 zł1 184 m² 60,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka o powierzchni 1184 mkw, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Lokalizacja : Kamionacz, gmina Warta, łódzkie. Działka posiada warunki zabudowy pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zgierz,łódzkie

1 350 000 zł195 m² 6 908,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:927 m²

Jeśli: szukacie Państwo gotowego do wprowadzenia domu dla rodziny ? Cenicie czas spędzany w ogrodzie, na tarasie, pośród zieleni ? Preferujecie miejsce z dala od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

512 244 zł41 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Pełnia życia w samym centrum! Wyjątkowe mieszkanie! 2 pokoje z balkonem, usytuowane na 3 piętrze w nowo powstającym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

300 542 zł25 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. 65 kompaktowych lokali mieszkalnych w dwóch 4-piętrowych budynkach wraz z miejscami postojowymi w podziemnych halach garażowychosiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marysińska

Łódź,łódzkie

499 000 zł52 m² 9 636,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu miejsce, w którym każdy szczegół został dopracowany z troską, sercem i wyczuciem stylu. To gotowy do zamieszkania azyl, pełen światła, harmonii, dobrej energii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Witonia

Witonia,łódzkie

559 000 zł137 m² 4 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 520 m²

Jeśli szukasz domu Z dodatkowymi zabudowaniami, na dużej ogrodzonej działce, gdzie możesz mieszkać I prowadzić działalność to ta alternatywa jest dla ciebie. Lokalizacja: witonia powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Zgierz,łódzkie

429 900 zł49 m² 8 773,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje | po generalnym remoncie | 3. piętro | Zgierz - ul. Staffa 20, os. 650-lecia ? Zgierz | zielone, spokojne osiedle | pełna infrastruktura ? Mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

329 500 zł37 m² 8 985,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia? M40 to gotowy produkt inwestycyjny - kompaktowe 2 pokoje na parterze, z oknami na zielone patio i doskonałym układem, który przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

460 000 zł53 m² 8 715,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52,97 m przy ulicy Retkińskiej. Lokalizacja Ul. Retkińska znajduje się w samym sercu dzielnicy Retkinia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

179 000 zł13 m² 13 388,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Studio | centrum miasta | ul. Kilińskiego Na sprzedaż funkcjonalny miniapartament o powierzchni 13,37 m , zlokalizowany na parterze w oficynie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

640 000 zł360 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na obrzeżach miasta. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z 1985 roku o łącznej powierzchni użytkowej 360 m2. Dom został wybudowany z cegły, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Adama Mickiewicza

Łódź,łódzkie

599 900 zł52 m² 11 552,10 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam bezpośrednio Lokalizacja: łódź- stare Polesie, metraż: 51,93m^2 + 3,66m^2 balkon Piętro: 4/12 Cena: 599 900 zł Tel.:   Mam do zaoferowania na sprzedaż przestronne 2-pokojowe.