dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 652 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 652 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prymasowska

Skierniewice,łódzkie

507 518 zł43 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w najbardziej ekskluzywnej kamienicy w Skierniewicach. Apartamenty Pod Jabłonią to miejsce stworzone dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Łódź

Łódź,łódzkie

17 424 737 zł14 446 m² 1 206,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość położona W łodzi, dzielnica górna Z doskonałą komunikacją Nieruchomość doskonale skomunikowana z Centrum Łodzi, jak i pozostałymi dzielnicami. Ponadto istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łanowa

Łódź,łódzkie

360 000 zł45 m² 8 053,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Łanowej w Łodzi. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

363 000 zł37 m² 9 685,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Czwarte piętro z czterech maksimum prywatności, zero sąsiadów nad głową Cisza, spokój i brak stukania z góry. A codzienne wchodzenie po schodach? Bezpłatna forma aktywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Włodzimierz

Włodzimierz,łódzkie

78 000 zł1 020 m² 76,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz idealnego miejsca na budowę domu dla swojej rodziny w ciszy i spokoju ale w niedalekiej odległości od infrastruktry miejskiej? Ta przestronna działka o powierzchni 1021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prymasowska

Skierniewice,łódzkie

637 269 zł53 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu w ekskluzywnej kamienicy w centrum Skierniewic. Apartamenty Pod Jabłonią to połączenie luksusu, designu i nowoczesnych technologii, tworzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakościele

Zakościele,łódzkie

2 200 000 zł270 m² 8 148 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 286 m²

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. P O L E C A M Y! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Józefów

Józefów,łódzkie

265 160 zł947 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działki budowlanej położonej W janowie okolice skotnik, gmina zgierz Działka o pow. 947 m kw. w kwadracie, o wymiarach: szerokość: 30 m głębokość 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Adwentowicza

Łódź,łódzkie

356 000 zł44 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

: 511*014*820 Przedstawiam Państwu mieszkanie dwupokojowe, z możliwością wyodrębnienia trzech pokoi (salon z aneksem + dwie sypialnie) do własnej aranżacji, w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Generalska

Łódź,łódzkie

680 000 zł57 m² 11 923,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość: położona jest na 2 piętrze w 2-piętrowym kameralnym apartamentowcu wybudowanym w 2024r, posadowionym na zamkniętym terenie. Mieszkanie składa się z: 2 rozkładowych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Łódź

Łódź,łódzkie

3 500 000 zł908 m² 3 854,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki pod zabudowę deweloperską położenie: łódź, dzielnica polesie - pogranicze śródmieścia Działka o pow. 908 m kw. objęta jest mpzp Warunki wynikające z mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Łódź,łódzkie

179 999 zł28 m² 6 428,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Pomarańczowy balon na straganie Bob Budowniczy stanął przed blokiem i spojrzał na trzecie piętro. Tutaj jest coś wyjątkowego pomyślał. Na górze czeka mała kawalerka, 28 m , która choć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Łódź,łódzkie

369 000 zł37 m² 9 972,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie - 1. piętro, łódź, ul. Paderewskiego Oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym wieżowcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

560 000 zł42 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Miejsce stworzone dla osób, które pragną korzystać z uroków centrum miasta. Idealnie skomunikowane, umożliwia przemieszczanie się bez wsiadania do samochodu. Dookoła znajdziesz elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Zgierz,łódzkie

370 000 zł62 m² 5 946,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio! Pośredniku - nie jestem zainteresowana współpracą. Jeśli jednak będziesz miał pewnego Klienta - podpiszę Ci prezentację i zapłacę. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

359 040 zł45 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży mieszkania typu M-3 położonego W łodzi, dzielnica górna Mieszkanie o pow. 44,88 m kw., znajduje się na III p. w niskim, nowym bloku (2024 r.) Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Galewice

Galewice,łódzkie

69 000 zł16 000 m² 4,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 249 w obrębie Galewice, o powierzchni 1,6 ha (szerokość około 50 m, długość 290 m). Działka jest płaska, prostokątna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Natolin

Natolin,łódzkie

3 529 560 zł29 413 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w woj. łódzkim, gm. Nowosolna, natolin Teren w nowym planie zagospodarowania opisany jest jako teren usługowy. Nieruchomość przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

190 000 zł617 m² 307,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam (osoba prywatna) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 617 mkw nr 88/3 obręb 15 położona w doskonałej lokalizacji w centrum Zduńskiej Woli Atuty działki : Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

362 000 zł37 m² 9 879,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie "perełka", której nie można przegapić - warte swojej ceny, wykończone z dbałością o detale, z nowym sprzętem agd i klimatyzacją w pakiecie! Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nurta-Kaszyńskiego

Łódź,łódzkie

490 000 zł66 m² 7 443,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

WE speak english call us (579x523x584) for more information Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,83 m , położone na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Nurta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granitowa

Łódź,łódzkie

329 635 zł39 m² 8 450,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukacie swojego pierwszego wspólnego miejsca? A może chcecie w końcu zamieszkać w komfortowym mieszkaniu, które nie wymaga kompromisów? Mieszkanie M6 w inwestycji Nowa Granitowa to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kościuszki

Łęczyca,łódzkie

750 000 zł158 m² 4 746,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania budynek handlowo-usługowy w centrum Łęczycy, znajdujący się na Placu Kościuszki, na działce 158 m2. Budynek jest parterowy (moźna dobudować piętro), ma powierzchnię zabudowy 158.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bazarowa

Łódź,łódzkie

250 000 zł21 m² 12 189,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy mieszkanie wyposażone, gotowe do pierwszego zamieszkania po remoncie. Znajduje się przy ulicy Rybnej 18. Tuż obok Manufaktury. Jest to doskonała lokalizacja dla osób chcących mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawiszy Czarnego

Łódź,łódzkie

464 000 zł80 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Miejsce z duszą - 80 m wyjątkowej przestrzeni Szukasz mieszkania, które ma coś więcej niż metry kwadratowe? Miejsca, które pachnie domem, a nie bezosobową świeżością prosto od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Pabianice,łódzkie

220 000 zł35 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 34,74 m , położone na 3. piętrze wieżowca z windą, w Pabianicach, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tkaczewska Góra

Tkaczewska Góra,łódzkie

290 000 zł1 934 m² 149,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości położonej W tkaczewskiej górze, gm. Parzęczew, woj. Łódzkie Działka o pow. 1934 m kw., Szerokość 59 m Głębokość 32 m Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gałków Mały

Gałków Mały,łódzkie

106 200 zł708 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działek budowlanych położonych W województwie łódzkim. Pow. Łódzki wschodni, gm. Koluszki, miejscowość gałków mały Gałków Mały to miejscowość dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wodna

Łódź,łódzkie

404 977 zł40 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w stanie deweloperskim w nowej inwestycji przy ul. Wodnej - inwestycja zakończona w 2024 roku. Lokal o powierzchni 39 m , położony na 4 piętrze, składający się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Astronomiczna

Łódź,łódzkie

799 999 zł100 m² 7 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:981 m²

Rezerwacja! Nieruchomość z ogromnym potencjałem! Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi! Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 981 m2 zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgierska

Łódź,łódzkie

383 000 zł61 m² 6 240,83 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

? mieszkanie z potencjałem! 61,37 m + antresola | Ostatnie piętro | Łódź - Bałuty (do negocjacji) Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z antresolą, znajdujące się na ostatnim - 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Barytowa

Łódź,łódzkie

510 000 zł1 001 m² 509,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o numerze 260/31 i wymiarach 27 m x 37 m znajdująca się Łodzi przy ulicy Barytowej 22( wjazd od Koniakowskiej lub Okólnej) Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budy Chojnackie

Budy Chojnackie,łódzkie

750 000 zł125 m² 6 019,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:19 300 m²

Dom jednorodzinny remontowany w 2008 r., parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony. Zlokalizowany na narożnej, szerokiej ok. 84m działce (1,93 ha), położonej dłuższym bokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewa

Łódź,łódzkie

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny z działającym biznesem wynajmu krótkoterminowego. Nieruchomość znajduje się na parterze dwukondygnacyjnego budynku wolnostojącego, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Łódź,łódzkie

290 000 zł43 m² 6 780,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nierucomości rentsell oferuje na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie o pow. 42,77m2 przy ulicy Woronicza blisko dworca Łódź Żabieniec. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Sienkiewicza

Łódź,łódzkie

889 000 zł118 m² 7 508,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy centrum miasta, koło Galerii Łódzkiej i Piotrkowskiej na ul. Sienkiewicza! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielowskiego

Łódź,łódzkie

535 410 zł66 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o przestronnym, nowoczesnym mieszkaniu w zielonej okolicy Łodzi? To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,10 m na Widzewie jest właśnie dla Ciebie! Największe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

390 000 zł54 m² 7 237 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Chciałbyś mieszkać w miejscu gdzie wszędzie jest blisko ? Marzysz o mieszkaniu z którego w parę minut dostaniesz się do ścisłego centrum Łodzi, czyli na ul. Piotrkowską lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

540 170 zł57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie w Śródmieściu, które zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia! Komfortowa, 3-pokojowa przestrzeń, gdzie każdy detal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Podleśna

Prawda,łódzkie

170 000 zł1 096 m² 155,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rekreacyjna/mieszkaniowa 1096m2 - Prawda, woj.łódzkie Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek lub domek całoroczny? Oto propozycja dla Ciebie! Prawda, woj.łódzkie - spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

10 000 000 zł1 928 m² 5 186,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 701 m²

Oferta sprzedaży kamienicy położonej W łodzi, dzielnica śródmieście, ul. Piotrkowska Kamienica położona na odcinku ul. Piotrkowskiej stanowiącej deptak. Łączna pow. to ca 1928 m kw. Cena.