dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 651 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 651 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedeciusa

Łódź,łódzkie

310 000 zł37 m² 8 437,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,74 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rąbieńska

Łódź,łódzkie

550 000 zł40 m² 13 647,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nieruchomość: dwupokojowy apartament z tarasem, wykończony "pod klucz" na prestiżowym osiedlu Maestria Park. Znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 2019r. zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

309 000 zł36 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Z przyjemnością prezentuję dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, z balkonem, w świetnej dzielnicy Teofilów (ul. Rojna). Mieszkanie jest idealne dla osób, które nie chcą wkładać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

229 000 zł37 m² 6 122,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2 pokojowe w pobliżu dworca Łódź - Żabieniec 11 min od Politechniki. 0 % prowizji od kupującego! Do ogłoszenia załączono wizualizacje oraz przykładowe zdjęcia jak mieszkanie może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podbipięty

Łódź,łódzkie

530 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WE speak english - call us (579 x523x 584) for more information. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z 18 m tarasem Janów, ul. Longinusa Podbipięty 9 Mamy do zaoferowania przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

600 000 zł47 m² 12 785 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,93 mkw, przy ulicy Drewnowskiej 77, tuż obok łódzkiej Manufaktury. Inwestycja "drewnowska 77", która znana jest również pod nazwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku z windą i domofonem, co wpływa na bezpieczeństwo i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Julianowska

Łódź,łódzkie

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 30m2 na Bałutach. Usytuowane na siódmym piętrze w bloku z windą przy ulicy Julianowskiej. W lokalu przeprowadzono generalny remont, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

250 000 zł31 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy-31m2, 2pokoje, okolice Szkoły Filmowej Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie w kamienicy, położone na zamkniętym terenie z bramą na pilota. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

240 000 zł30 m² 8 097,17 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie, które może i nie imponuje metrażem, ale bez trudu wygra konkurs na najbardziej przytulne lokum sezonu. Znajduje się na 3. piętrze w 11-piętrowym bloku na łódzkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

980 000 zł130 m² 7 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Apartament znajduje się w doskonałej lokalizacji z dala od miejskiego zgiełku, budynek otoczony jest zielenią. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bratysławska

Łódź,łódzkie

387 600 zł57 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Komfort, przestrzeń i doskonała lokalizacja - 3 pokoje na Górnej, ul. Bratysławska 13 Jeżeli szukasz mieszkania, które łączy wygodny układ, świetne położenie i dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wici

Łódź,łódzkie

270 000 zł45 m² 5 958,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Teofilów, ul. Wici Na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, zlokalizowane na Teofilowie przy ul. Wici - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

449 454 zł54 m² 8 281,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które łączy w sobie urok zabytkowej architektury z codzienną funkcjonalnością? M29 w inwestycji Zielona Residence to 3-pokojowy apartament zlokalizowany na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

489 000 zł44 m² 11 113,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dlaczego fasola z żółtym krawatem? Ktoś zapyta: dlaczego akurat fasola? I czemu ten krawat miał być żółty? Otóż pewnego wieczoru, gdy na zachodzie Łodzi słońce gasło za dachami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Łódź,łódzkie

529 000 zł57 m² 9 206,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do zaoferowana Państwu w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Radomsko,łódzkie

1 390 000 zł154 m² 9 025,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 103 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Atrakcyjny dom w Radomsku. - 5 pokoi - 2 łazienki - kuchnia - garaż Duża działka o powierzchni 2103m2 Dom 154m2 Działka otoczona zielenią, przy lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

569 000 zł195 m² 2 920,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:607 m²

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedania nieruchomość zabudowaną , dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 194,80 m2.Dom posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Zgierz,łódzkie

435 000 zł49 m² 8 877,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje | po generalnym remoncie | 3. piętro | Zgierz - ul. Staffa 20, os. 650-lecia Zgierz | zielone, spokojne osiedle | pełna infrastruktura Mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

50 000 zł18 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

Oferuję do sprzedaży garaż o powierzchni użytkowej 18 m2 stanowiący odrębną własność budynku. Dla garażu założona jest księga wieczysta. Ostatnia modernizacja garażu była.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Narutowicza

Łask,łódzkie

1 200 000 zł450 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

Oferujemy wyjątkową rezydencję w doskonałym punkcie miasta, idealną dla osób ceniących komfort i przestrzeń. Z 450 m2 powierzchni budynku na działce o powierzchni 1296 m2, ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 1 Maja

Zgierz,łódzkie

649 999 zł132 m² 4 927,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestrzeń, światło i komfort - te trzy elementy najlepiej opisują to mieszkanie. Wnętrze zachwyca naturalnym dębowym parkietem, starannie dobranymi materiałami i panoramicznym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zgierz

Zgierz,łódzkie

299 000 zł130 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu Dom o powierzchni 130m2 usytułowany na działce 750m2. Na parterze znajdują się 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

459 000 zł28 m² 16 392,90 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Strefa progress - nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi Zamieszkaj w miejscu, które łączy klimat historycznej Piotrkowskiej z nowoczesnym stylem życia. Strefa progress to prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

386 000 zł40 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jak apartament w sercu Dąbrowy -elegancja i nowoczesność w idealnych proporcjach. Witamy w przestrzeni, w której design spotyka się z komfortem codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

543 015 zł66 m² 8 181,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe, narożne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, usytuowane na 1 piętrze! Nowy budynek o podwyższonym standardzie! Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

1 035 000 zł69 m² 14 898,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w trakcie wykańczania. Uchylając rąbek tajemnicy publikuję jedno zdjęcie z realizacji, drzwi wewnętrzne, bezprzylgowe. Elegancja tkwi w prostocie. Z ogromną radością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

423 264 zł44 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe 2 pokoje na nowoczesnym osiedlu w Śródmieściu! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie o powierzchni 44,09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Srebrne Zacisze

Konstantynów Łódzki,łódzkie

1 060 000 zł138 m² 7 709,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Cena dotyczy lokalu B2, jest to lewa strona drugiego budynku na osiedlu zamkniętym z ekspozycją wschód, południe, zachód. Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Beskidzka

Łódź,łódzkie

1 699 000 zł124 m² 13 701,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:113 m²

Eurovilla prezentuje wyjątkowy apartament z charakterem domu o powierzchni 124 m , z dwoma tarasami (32 m i 13 m ), prywatnym ogrodem o pow. 112 m oraz wiatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wierzbińska

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

425 000 zł1 420 m² 299,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 1420 m 2 usytuowana w Aleksandrowie Łódzkim. Działka o regularnym kształcie prostokąta, o bardzo korzystnym stosunku boków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Rychłocice

Rychłocice,łódzkie

175 000 zł71 m² 2 464,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz lokalu idealnego pod działalność handlową lub usługową? Ta propozycja z pewnością przyciągnie Twoją uwagę! Przedmiotem sprzedaży jest działka zabudowana budynkiem handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

581 103 zł56 m² 10 375 zł/m²