dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 650 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 650 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

380 000 zł48 m² 7 928,23 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódź, manhattan 18. piętro z widokiem na panoramę miasta! Z jednej strony widok na Galerię Łódzką, a z drugiej na Stajnie Jednorożców! Świetna lokata kapitału, mieszknie pracuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łanowa

Łódź,łódzkie

280 000 zł28 m² 9 893,99 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Proponujemy Państwu zakup eleganckiego, niedużego mieszkania o powierzchni 28,30 m2 mieszczącego się w Łodzi, w bloku przy ul. Łanowej na Teofilowie. Mieszkanie jest po remoncie, zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Matejki

Łódź,łódzkie

695 000 zł58 m² 12 026,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowy apartament, składający się z dwóch niezależnych pokoi i z oddzielnej kuchni, przy ul. Matejki 11 w Łodzi najważniejsze informacje: znajduje się na 2 piętrzema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Socjalna

Łódź,łódzkie

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 3-pokojowe mieszkanie na Chojnach ul. Socjalna. 61,95m2 Położone jest na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Górnicza

Żarnów,łódzkie

560 000 zł44 602 m² 12,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę rolną ( pod inwestycję) w Żarnowie przy ulicy Górniczej *** Szukasz działki pod inwestycję , działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Łódź,łódzkie

469 000 zł51 m² 9 196,08 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 51,03m2 na 2 piętrze w Wieżowcu Spółdzielcze własnościowe z kw Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na zielonej Retkini - gotowe do zamieszkania! Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nizinna

Łódź,łódzkie

249 000 zł35 m² 7 114,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Okazyjnie sprzedam kawalerkę 35m w bloku z cegły przy ul.Wroblewskiego 59 w tzw Szwedach.Umeblowane stylowo pod wynajem lub do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

373 386 zł41 m² 9 115,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem, usytuowane na parterze w nowym 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczerców

Szczerców,łódzkie

39 900 zł509 m² 78,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - spokojna i malownicza okolica. Dojazd drogą asfaltową. Panorama 360 : /chorzew Marzysz o własnym domu w dogodnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

280 000 zł40 m² 6 977,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 40,13m2 w niskim bloku z balkonem typu loggia, na zielonym Karolewie przy ul. Gwiazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, Kościuszki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

11 678 850 zł10 550 m² 1 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o pow. 10 550 m2 zlokalizowana przy Placu Kościuszki w Aleksandrowie Łódzkim (w powiecie zgierskim). Do ulicy Piotrkowskiej w Łodzi dojedziemy samochodem w 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

449 900 zł65 m² 6 974,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wprowadzenie Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w centrum Łodzi przy ul. Jaracza 21. Mogą stać się Twoje od zaraz bez dodatkowych kosztów dla pośrednika. Kamienica po generalnej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

334 000 zł44 m² 7 590,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z klimatem w centrum Łodzi - kamienica po rewitalizacji, media miejskie, winda! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Retkińska

Łódź,łódzkie

1 200 000 zł232 m² 5 172,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu na sprzedaż lokal usługowo- handlowy mieszczący się przy ul. Retkińskiej Dojazd drogą asfaltową a przy budynku 4 miejsca postojowe dla gości. Wcześniej prowadzona była.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

450 000 zł68 m² 6 569,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Świetna inwestycja w samym centrum Łodzi W ofercie niestandardowe mieszkanie o powierzchni 68,5m2 + dodatkowe 30m2 użytkowe na piętrze. cena 450 000zł Inwestycja podzielona na 6 pokoi, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

417 501 zł44 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,18 m2 z balkonem loggia, usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Murarska

Łódź,łódzkie

919 000 zł105 m² 8 752,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Łódzka giełda nieruchomości. Polecamy do sprzedaży bardzo atrakcyjny przestronny cztero -pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 105 m2, usytuowany na drugim piętrze w niskim ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Zgierz,łódzkie

239 999 zł37 m² 6 420,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealne jako pierwsze własne M , do zamieszkania od razu lub lekkiego dostosowania pod własny styl. Komfortowe, zadbane, z potencjałem zapraszam do zapoznania się z ofertą! Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 340 000 zł203 m² 6 995,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkowa ofertę sprzedaży nowoczesnego domu klasy premium w Aleksandrowie Łódzkim, przy granicy z prestiżowym Rąbieniem ab. Luksusowy dom Pod Łodzią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

302 000 zł47 m² 6 487,65 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z loggią | Łódź Teofilów | 46,55 m Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 46,55 m , położone na 7. piętrze wieżowca w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Żarnów

Żarnów,łódzkie

70 000 zł4 742 m² 14,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę pod zabudowę w Żarnowie przy ulicy Cichej *** Szukasz działki na budowę wymarzonego domu w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zakładowa

Łódź,łódzkie

1 030 000 zł218 m² 4 730,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr I/2026 na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łukasińskiego

Żychlin,łódzkie

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do sprzedaży dom położony w Żychlinie przy ul. Łukasińskiego. Bliźniak położony na działce ok. 1900 m2. O łącznej powierzchni ok. 65 m 2. Nieruchomość posiada projekt na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łowicz

Łowicz,łódzkie

49 900 zł700 m² 71,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Józefów Widawski

Józefów Widawski,łódzkie

110 000 zł1 600 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w cichej i spokojnej okolicy :) Na sprzedaż działka budowlana nr 588 z częścią leśną o łącznej pow. 1600m2, położona w Józefowie Widawskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

389 000 zł37 m² 10 378,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wprowadzenie Zamieszkaj w stylowym apartamencie w centrum miasta! Oryginalne wyremontowane balustrady i piękne stylowe drzwi to tylko kilka elementów jakie czekają na przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łask

Łask,łódzkie

987 000 zł110 m² 8 972,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Jeśli szukasz ciekawego domu na sprzedaż w Łasku to zapraszam do zapoznania się z ofertą! Mam coś bardzo interesującego. Dom o powierzchni 110m2, położony jest na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Długa

Głuchów,łódzkie

649 000 zł8 059 m² 80,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Głuchowie gmina Tuszyn. Powierzchnia 8059 m2. Przeznaczenie w Mpzp gminy Tuszyn ok. 4000 m2 Usługi; przemysł, działalność produkcyjna (symbol 8u,P). Reszta Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sacharowa

Łódź,łódzkie

499 000 zł58 m² 8 678,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne w pełni rozkładowe 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia. Położone przy ul. Andrzeja Sacharowa w bloku na drugim piętrze. Powierzchnia mieszkania to 57,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lutomiersk

Lutomiersk,łódzkie

229 000 zł1 575 m² 145,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka budowlana o powierzchni 1575m2 położona przy drodze asfaltowej o niedużym natężeniu ruchu. Działka jest ogrodzona z trzech stron, zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łowicz

Łowicz,łódzkie

99 900 zł723 m² 138,17 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Wschodnia

Łódź,łódzkie

180 000 zł16 m² 11 392,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 15,8 m , zlokalizowaną w ścisłym centrum Łodzi, przy ul. Wschodniej. Lokal znajduje się na parterze klimatycznej, dobrze utrzymanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Wodzierady

Wodzierady,łódzkie

115 000 zł3 100 m² 37,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż cztery działki o powierzchni 3100 m2 pod zabudowę siedliskową. Działki położone są w okolicy Kwiatkowic, gm. Wodzierady. Prąd, wodociąg oraz linia telefoniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kocierzew Południowy

Kocierzew Południowy,łódzkie

2 900 000 zł206 m² 14 043,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Witaj w miejscu, którego historia, unikatowość i niepodważalna awangarda zadowoli najbardziej wymagającego konesera piękna i sztuki. To nie miejsce, lecz majstersztyk z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lisna

Lisna,łódzkie

135 000 zł3 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka budowlana o powierzchni 3000m2 położona przy drodze gminnej o nawierzchni polnej do której przylega szerokością 50m. W drodze przechodzi wodociąg. Dla działki wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

Łódź,łódzkie

9 200 000 zł4 200 m² 2 421,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży parterowy obiekt magazynowy o powierzchni około 3000 m2 połączony z dwukondygnacyjnym budynkiem biurowym o pow. użytkowej około 1200 m2. Budynek ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Józefów Widawski

Józefów Widawski,łódzkie

220 000 zł13 600 m² 16,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Leśna w Józefowie Widawskim Na sprzedaż działka leśna nr. 316 o łącznej pow. 13600m2, położona w Józefowie Widawskim, w gminie Widawa, powiat Łaski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Babickiego

Łódź,łódzkie

265 000 zł33 m² 7 953,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania kawalerka znajdująca się na drugim piętrze w wieżowcu przy ul. Babickiego 6. Świetna lokalizacja, obok punkty usługowe, duży parking i blisko komunikacja miejska. Na wprost.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stachlew

Stachlew,łódzkie

74 900 zł600 m² 124,83 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł104 m² 5 759,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:721 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży nowoczesnego nowego parterowego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 104m położonego na obrzeżach Opoczna wieś Wola Załężna na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ozorków

Ozorków,łódzkie

209 000 zł38 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie 38 m położone na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku w Centrum Ozorkowa. Mieszkanie do własnej aranżacji co daje możliwość urządzenia wnętrza według.